Zaloguj się, aby obserwować  
Maker3

Formuła 1

10066 postów w tym temacie

Szykuje się masakryczna noc. O 20.00 koniec pracy, 20.45 Polska-Niemcy, 00.10 GP Kanady potem studio sport i o 04.00 spać a jak jakiś znajomek mi napisze wynik Kubicy zanim obejrze powtórkę to ubije.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.06.2008 o 11:42, multykin napisał:

a jak jakiś znajomek mi napisze wynik Kubicy zanim
obejrze powtórkę to ubije.


to lepiej tu nie wchodź ..przed obejrzeniem wyścigu oczywiście ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pierwsza sesja treningowa na torze w Kanadzie nie spełniła właściwie swoich oczekiwań. Przez większą część czasu tor był mokry (przesychający) i kierowcy właściwie nie jeździli czekając aż tor przeschnie tzn. wysusza go ci nieliczni, którzy jednak jeździli :-)
Dopiero na ostatnie 10 min zaczęli wyjeżdżać najlepsi ale niewiele już można było w tym czasie poeksperymentować z ustawieniami. Niemniej jednak bardzo dobrze wypadły tu oba BMW, bo Kubica był 2-gi (za Massą) a Heidfeld 4-ty (za Kovalainenem).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.06.2008 o 14:40, deuser napisał:

to lepiej tu nie wchodź ..przed obejrzeniem wyścigu oczywiście ;)


Chyba, że Mateusz Borek puści farbe... Szefostwo FIA mogło przesunąć porę wyścigu biorąc po uwagę jak spadnie oglądalność w krajach, których zespoły grają w niedziele w Euro 2008. Nie wiem jak oglądalność F1 w Chorwacjii ale Niemcy to już jak najbardziej poważny rynek dla F1 a wiadomo im większa oglądalność tym większe wpływy z reklam itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.06.2008 o 17:34, Bratek196 napisał:

Kubica drugi w pierwszym treningu!


nie podniecałbym sie treningami, wiadomo, testuje sie sprzęt i kierowcy przyzwyczajają sie do toru ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.06.2008 o 17:41, multykin napisał:

Chyba, że Mateusz Borek puści farbe...


na to musisz sie jednak przygotować, tylko nie próbuj oglądać meczu bez dźwięku ;) ..ale znając TV to puszczą pasek na dole ekranu z wynikami i chcąc nie chcąc.. :/ ..ja będe oglądał w tym samym czasie jedno i drugie i tobie również proponuje takie rozwiązanie byś sie nie zawiódł

Dnia 06.06.2008 o 17:41, multykin napisał:

Szefostwo FIA mogło przesunąć porę wyścigu biorąc
po uwagę jak spadnie oglądalność w krajach, których zespoły grają w niedziele w Euro
2008.


kasa, kasa, kasa.. gdyby ten wyścig odbywał sie w Europie to może może.. wpływy z biletów na ustalony od lat o tej samej porze wyścig w Ameryce są ważniejsze niż europejski widz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.06.2008 o 17:40, A-cis napisał:

(...)


Ja na początku trochę sie martwiłem wynikami Kubicy - początkowo dość długo był jedenasty, ale z tego co pamiętam przejechał tylko cztery kółka. W czołówce był też Trulli bodajże, ale jak widać wszystko się zmieniło. Pierwsze miejsce Massa, drugi nasz rodak Robert Kubica, a trzeci Kovalinen. No i powinna nas także cieszyć czwarta lokata Heidfelda :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.06.2008 o 19:03, master matrox napisał:

No i powinna nas także cieszyć czwarta lokata Heidfelda :)


mnie nie cieszy, ja gościa nie lubliu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No Kubica wczoraj na treningach super pojechał. Zarówno w pierwszym jak i drugim treningu był 2. W 1 wyprzedził go tylko Massa a w 2 Hamilton. Oby tak w zawodach!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mnie też cieszy dobra jazda Kubicy na treningach, chociaż nie przywiązuje do nich większej uwagi. Miejmy nadzieję że w dzisiejszych kwalifikacjach pokaże podobną klasę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.06.2008 o 10:15, Bratek196 napisał:

retransmisja jest chyba coś tak o 23:00 w Polsacie...

Dokładnie o 23.40, bezpośrednio po magazynie piłkarskim EURO 2008.
Z tym, że (jeśli ktoś ma ten kanał) lepiej oglądać na Polsacie Sport, bo tam transmisja zaczyna sie już od 16.00 i transmitują 3-cią sesję treningową.
No ale o 18.00 jest mecz Szwajcarów z Czechami i przydałby się drugi telewizor albo funkcja dzielenia ekranu i oglądania 2 różnych kanałów na telewizorze :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.06.2008 o 12:58, A-cis napisał:

No ale o 18.00 jest mecz Szwajcarów z Czechami i przydałby się drugi telewizor albo funkcja
dzielenia ekranu i oglądania 2 różnych kanałów na telewizorze :-D

Pierwszy mecz to jeszcze pikuś (widzę, że nam sie tu przewijają dwa tematy jednocześnie :)), gorzej z drugim bo na pewno farbę puszczą. Ja i tak obejrzę, bo spać nie zamierzam, ale wiadomo - nie będzie to już to samo, poza tym w ogóle nie lubię oglądać transmisji sportowych (a już tym bardziej F1), gdy znam wynik rywalizacji. Dziś jeszcze przeboleję, ale jutro się obawiam, że w jakiś sposób poznam wyniki wyścigu przed retransmisją.

Co do drugiego miejsca Roberta w treningu to jest to bardzo dobre miejsce, ale ja się treningami nie sugeruję i nie podniecam. Zobaczymy jak będzie w wyścigu. Liczę na miejsce w 5. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hehe emocjonująca końcówka kwalifikacji. Już myślałem, że bedzie pierwsze pole position dla Kubicy. Szkoda trochę, ale nic. Ważne, że z pierwszej linii będzie startował i szanse na podium sa znaczne przy takiej jeździe. Trzymam kciuki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No no drugie miejsce niezłe, już myślałem że będzie dalej. Nie ma bata oglądam F1, a nie jakiś nudny mecz (zawsze zasypiam przed pierwszą połową...)..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.06.2008 o 20:17, Bratek196 napisał:

No no drugie miejsce niezłe, już myślałem że będzie dalej. Nie ma bata oglądam F1, a
nie jakiś nudny mecz (zawsze zasypiam przed pierwszą połową...)..

Tylko że mecz zaczyna się po wyścigu;) Co do kwalifikacji myślałem o drugim pole position, jednak Hamilton był zdecydowanie szybszy. Szykuje się nam interesujący wyścig. Czyżby znowu podium albo nawet pierwsze miejsce ?

@HumanGhost
>Już myślałem, że bedzie pierwsze pole position dla Kubicy. Szkoda trochę, ale nic.
Jak to pierwsze pole position? Coś mi się wydaję że kolega nam przespał Bahrajn.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.06.2008 o 20:02, mefiperes napisał:

Świetnie Kubica- drugie miejsce w kwalifikacjach! Szykuje się ostra walka. :)


No, ja również jestem bardzo zadowolony z tej pozycji!
Kubica ma spore szanse, aby walczyć o najwyższe miejsce na podium. Tor w Montrealu jest bardzo fajny, decydujący będzie pierwszy zakręt w lewo, a potem połączony z nim drugi w prawo. Na nim potoczą się główne losy pierwszych okrążeń, bo będzie dość ciasno :) Pora czekać na 23:40 i oglądać na Polsacie :D

Pomyłka - o 23.40 jest retransmisja kwalifikacji ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować