Zaloguj się, aby obserwować  
Maker3

Formuła 1

10066 postów w tym temacie

No bo nie da się ukryć, iż do tego akapitu z ukochanym w naszym kraju Stefan GP toto naprawdę wyglądało wysoce prawdopodobnie. Jakkolwiek Newey''a z zespołem lubię, więc niekoniecznie kolegom Byczkom bym tego życzył...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzisiejszy pierwszy trening bez żadnych problemów. Sucho, ciepło, ładnie. Najszybsze McLareny i Mercedesy, a za nimi Robert Kubica blisko 0,5 sek za Hamiltonem, który jako jedyny zszedł poniżej 1,35 sek (1:34,921).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzisiejszy pierwszy trening bez żadnych problemów. Sucho, ciepło, ładnie. Najszybsze McLareny i Mercedesy, a za nimi Robert Kubica blisko 0,5 sek za Hamiltonem, który jako jedyny zszedł poniżej 1,35 sek (1:34,921).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak na razie nie pada, chociaż chmury wiszą nad torem i co chwilę straszyli kierowców komunikatami, że za 5 min. będzie padało, to jednak 3-cia seria treningowa przeszła bez deszczu. Kubica 10 czas. Poza wielką 8-ką wyprzedził go jeszcze Barrichello.

Przepraszam wszystkich za poprzednie 2 takie same posty. Nie wiem jak to wyszło. Długo się wczytywało, potem pokazały się od razu 2 posty i w dodatku nie było możliwości edycji.
Jeżeli zajrzy tu jakiś moderator, to proszę o usunięcie jednego posta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mamy 1wszą sensację!

Massa, Alonso i Hamilton nie wyjechali, gdy jeszcze było sucho.. na mokrym prawie Alonso (0,179s zabrakło) się zakwalifikował do 2 sesji.

W wyścigu będzie ciekawie.. bo na f1.com podają że będzie również b. mokro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.04.2010 o 10:24, Pupu2 napisał:

Mamy 1wszą sensację!

Faktycznie sensacja ogromna. W dodatku Button wylądował na żwirowisku. Zdążył się zakwalifikować do Q2 ale pytanie czy zdążą mu wyciągnąć i oczyścić bolid.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hehehe ale deszcz. Przerwali Q3 i ciekawe czy będzie wznowiona rywalizacja. Kubica w Q2 drugi czas i wielkie szanse na znakomity rezultat ostateczny. Pytanie czy puszczą Q3 czy uznają wyniki z Q2. Zna ktoś aż tak regulamin F1, co mówi na takie sytuacje? ;]

Niemniej jutro też będzie padać i zapowiada się arcyciekawie. Ferrari będą musiały się przeciskać do przodu a Hamilton zapewne aż czerwony z wściekłości. ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wyniki kwalifikacji:
1 M.Webber Red Bull 1:49.327
2 N.Rosberg Mercedes 1:50.673
3 S.Vettel Red Bull 1:50.789
4 A.Sutil Force India 1:50.914
5 N.Hulkenberg Williams 1:51.001
6 R.Kubica Renault 1:51.051
7 R.Barrichello Williams 1:51.511
8 M.Schumacher Mercedes 1:51.717
9 K.Kobayashi BMW Sauber 1:51.767
10 V.Liuzzi Force India 1:52.254

11 W.Pietrow Renault 1:48.760
12 P.de la Rosa BMW Sauber 1:48.771
13 S.Buemi Toro Rosso 1:49.207
14 J.Alguersuari Toro Rosso 1:49.464
15 H.Kovalainen Lotus 1:52.270
16 T.Glock Virgin Racing 1:52.520
17 J.Button McLaren -:--.---

18 J.Trulli Lotus 1:52.884
19 F.Alonso Ferrari 1:53.044
20 L.Hamilton McLaren 1:53.050
21 F.Massa Ferrari 1:53.283
22 K.Chandhok HRT F1 1:56.299
23 B.Senna HRT F1 1:57.269
24 L. di Grassi Virgin Racing 1:59.977

Hehe, Schumi chyba zapomniał że to kwalifikacje a nie wyścig, normalnie chciał łyknąć Roberta kiedy ten robił sobie miejsce przed Hulkiem. Ale jest dobrze, 6 miejsce to najlepsze Roberta jak na razie. Webber farciarz na przejściówkach wyjechał stąd taki czas.
Będzie ciekawie i na końcu i w środku i na początku stawki. A Robert myślę że ma szanse na starcie wziąć dwóch kierowców. ;)

Się uśmiałem jak na początku Q3 Robert stanął obok kolejki i pierwszy wyjechał. Przerwali kwalifikacje z powodu deszczu, wznowili później, tym razem bolidy Force India zablokowały cały wyjazd. Myślą chłopaki. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No cóż, mogło być lepiej. Niemniej nadal jest świetnie i nie ma co rozpaczać. Jest szóste miejsce, trzecia linia i teoretycznie dwa wolniejsze bolidy przed Kubicą. Zobaczymy jaka będzie pogoda przed startem i w czasie wyścigu, bo coś mi się wydaje, że trochę pokaprysi. ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mógłby mi ktoś napisać jak to się stało, że Massa, Hamilton i Alonso są tak daleko? Nie oglądałem Q1 i Q2, a na Q3 zdążyłem dzięki tej przerwie.

Poza tym Kubica świetnie się spisał na mokrym torze i po raz kolejny pokazał, że takie warunki są mu niestraszne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

od początku kwalifikacji padał deszcz, wielu kierowców wyjechało zaraz po rozpoczęciu aby ustanowić swoje najlepsze czasy. Ferrari i Maclaren czekali z wyjazdem aż tor trochę przeschnie, ku ich nieszczęściu deszcz nasilił się i nie było już szans w uzyskaniu dobrego wyniku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.04.2010 o 12:04, deif33 napisał:

Mógłby mi ktoś napisać jak to się stało, że Massa, Hamilton i Alonso są tak daleko? Nie
oglądałem Q1 i Q2, a na Q3 zdążyłem dzięki tej przerwie.

A dodaj do tego jeszcze daleką pozycję Buttona. Jednak jego pozycję wytłumaczyć najłatwiej. Wyrzuciło go z toru, ugrzązł w pułapce żwirowej i nie zdążyli na Q2 przygotować mu bolidu.
W sumie oba McLareny i oba Ferrari mogą tą sobotę zaliczyć do wybitnie nieudanych.
Ale za to jutro znów zapowiada się ciekawy wyścig nawet jeżeli nie będzie padało, bo przecież cała ta czwórka zrobi wszystko żeby się przebić do przodu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kubica i Vettel są bardzo mocni na przejściówkach, na deszczowych niestety Renia słabsza jest.
Módlmy się żeby nie startowali za SC. :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować