Zaloguj się, aby obserwować  
Longer

Wiedźmin 2 - temat ogólny

15059 postów w tym temacie

Ojażesz... Nawet podobna do tych zarysów!
Poza tym już ją widziałem w którymś z wrzucanych linków, więc zdziwka nie ma, choć bardziej by mi tu pasował jakiś główny zły, niczym Al... Jakub z jedynki. Tak, tu Yennefer by pasowała ^^
Jeśli tylko będzie ona znacznie mniejszą zołzą niż Triss (to pewnie dosyć łatwe) to nawet taka magiczka się nada ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.05.2011 o 14:15, Hartus napisał:

Podałbyś linka? Bo jakoś chyba przeoczyłem ten gameplay i nie mogę znaleźć :)

Spoko, spoko łap linka
http://www.empik.com/wiedzmin2

I tak - weź na sam dół i tam jest trailer 01: Kliknij play i ciesz się filmikiem 4-minutowym :D

P.S-Końcówka też rozwala :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.05.2011 o 19:18, Ostrowiak napisał:

Ciosane z jednego modelu, wszystkie.


Niestety, ale wygląda na to, że znowu, podobnie jak w Jedynce, czeka nas atak klonów. Nawet Triss wykonana została z tej samej formy, co pozostałe kobietki. Szkoda, ale może "w praniu" okaże się, że jakaś poprawa jest i nie spotkany kilku takich samych strażników jednocześnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy w Wiedzminie 2 będzie można za pomocą kulki przybliżyć postać? I przybliżyć postać przez "patrzenie przez oczy" jakby,żeby się przyjrzeć osobie,czy coś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.05.2011 o 21:12, hagen321 napisał:

może mi ktoś przypomnieć co trzeba zrobi ćżęby dodać jeszcze ten poradnik do zamowionej
już Ek ? ;)


Napisz do działu obsługi klienta ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.05.2011 o 21:12, BartexooN napisał:

Czy w Wiedzminie 2 będzie można za pomocą kulki przybliżyć postać? I przybliżyć postać
przez "patrzenie przez oczy" jakby,żeby się przyjrzeć osobie,czy coś?


Kamera będzie tylko TPP czyni nie będziesz mógł "patrzeć przez oczy". Do pewnego stopnia pewnie będzie można używać myszki do zbliżania i oddalania postaci ale nie oczekiwał bym tu wielkich odległości ani dużych zbliżeń.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.05.2011 o 20:51, KrzychW napisał:

Niestety, ale wygląda na to, że znowu, podobnie jak w Jedynce, czeka nas atak klonów.
Nawet Triss wykonana została z tej samej formy, co pozostałe kobietki. Szkoda, ale może
"w praniu" okaże się, że jakaś poprawa jest i nie spotkany kilku takich samych strażników
jednocześnie.


jA też miałem nadzieje ale jak zobaczyłem to juz coraz bardziej trace nadzieje przecież kazdy miałI od innego sie czymś różnił.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Smutne wieści...

Chyba już udało się komuś ukraść Wiedźmina 2 z tłoczni, bo zauważyłem już "oferty" na niektórych stronach. Z tego co widziałem, to gra jest w wersji językowej RUS/ENG, czyli złodziejami są nasi znajomi ze wschodu (nigdy ich nie lubiłem :P). Na szczęście są zabezpieczenia i piraci muszą zrobić jeszcze cracka. Mam nadzieję, że nie zrobią go przed premierą, chociaż z tego co wiem, to zabezpieczenia z datą premiery jeszcze nikt nie rozgryzł.

Tak czy inaczej, szkoda że tak szybko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

kurde, szkoda, skąd taki news??

EDIT: Poszukałem i znalazłem na pirackich stronach naszego wieśka posiekanego na 20 częsci *rar. Ech.... dlaczego??? :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ps. I wychodzi na to, że CDP świetnie zrobili robiąc te zabezpieczenie (50MB), gdyby nie to to piraci już by grali...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nic szczególnego, że Wiesiek wyciekł. Dopiero teraz zobaczymy, czy te magiczne 50mb okaże się skuteczne i nie będzie można faktycznie uruchomić pirata przed premierą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.05.2011 o 22:47, 1096 napisał:

Ps. I wychodzi na to, że CDP świetnie zrobili robiąc te zabezpieczenie (50MB), gdyby
nie to to piraci już by grali...


Tia... Zauważ, że do premiery jeszcze ponad tydzień. Sami piszą, że wystarczy ściągnąć i czekać na cracka... Miejmy nadzieję, że nie uda im się złamać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Grę przed premierą będzie można zainstalować czy podczas instalacji następuje aktywacja, która jest zablokowana do 16.05?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować