Zaloguj się, aby obserwować  
Longer

Wiedźmin 2 - temat ogólny

15059 postów w tym temacie

Ja już powoli też mam dość... rozumiem obsuwę godzinę, dwie... No ale kurde to już jest przesada. Teraz sobie robią ankietę dotyczącą windowsa XP. To już naprawdę jest przegięcie. Specjalnie planowałem, żeby zarwać tę nocke bo teraz okazje zagrać będę miał dopiero w sobote. To jest po prostu niepojęte jak nas wydymali. Można się było w sumie tego spodziewać. Przecież jeszcze się nie zdarzyło, aby CDPR uporał się z czymś bez obsuwy....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.05.2011 o 02:29, heyboy napisał:

A o 4:37 się dowiemy - nie daliśmy rady, sorry, ale przed zachodem zagracie.

Wypluj to szatanie ;p
Kurcze mają już uaktualnienie od 1;50 i jak nie da sie tak dalej nie da ;/
PS. CDP macie " zapier***** jak dyliżans " bo ja będę czeka łdo końca świtu i nie ma że boli macie to zrobić!!!
Czekam na efekty :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.05.2011 o 02:33, MortalPL napisał:

Hahaha, licznik sekund do świtu mnie rozwalił :D

[m-i]


Nie zamieszczamy linków do stron z wulgaryzmami ostrzeżenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oj, rekompensata musi być. Też planowałem pograć. Pewnie teraz bym się zastanawiał czy iść już spać. No ale CDP dał ciała, mnie się ciśnienie podniosło i na spokojny sen nie mam już praktycznie co liczyć. Pewnie zagram późnym wieczorem jak odeśpię trochę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.05.2011 o 02:35, Isildur napisał:

Nie zamieszczamy linków do stron z wulgaryzmami ostrzeżenie


Oj, rozumiem, rozumiem ;) Ale nie powiesz, że sam się nie roześmiałeś? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Ważne pytanie: ilu z Was ma angielskiego Win XP z ustawionym polskim językiem?"
Jak to sprawdzić? Nie pamiętam, gdzie płytkę podziałem, a nie chce mi się teraz szukać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wcale bym się nie zdziwił gdyby tak się stało. Ciekawe czy już można gdzieś znaleźć fotkę pana Gopa z trollfacem. Idę zapytać wujka google :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

oj już dawno nie było żadnej aktualizacji . pewnie wypili juz całą gorzołe i sie rozeszli do domu , albo jest juz póżna godzina i poszli spac . :):):):) :):):):) :):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.05.2011 o 02:36, heyboy napisał:

Oj, rekompensata musi być. Też planowałem pograć. Pewnie teraz bym się zastanawiał czy
iść już spać. No ale CDP dał ciała, mnie się ciśnienie podniosło i na spokojny sen nie
mam już praktycznie co liczyć. Pewnie zagram późnym wieczorem jak odeśpię trochę.


Ja jestem po energetyku więc też nieprędko zasnę... Mam nadzieję, że dobrze nam to wynagrodzą bo teraz naprawdę mogę śmiało powiedzieć, że czuje się oszukany. Skoro nie potrafią dotrzymać tak szumnie zapowiadanej obietnicy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.05.2011 o 02:39, heyboy napisał:

Wcale bym się nie zdziwił gdyby tak się stało. Ciekawe czy już można gdzieś znaleźć fotkę
pana Gopa z trollfacem. Idę zapytać wujka google :)


Na facebooku CDP takie zdjęcie już od około 2 godzin jest xD

Ja chyba spasuję na noc i wstanę o 10 i zacznę rozgrywkę po śniadanku, dobrze że jutro wolne mam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.05.2011 o 02:42, Radovan napisał:

Ja chyba spasuję na noc i wstanę o 10 i zacznę rozgrywkę po śniadanku, dobrze że jutro
wolne mam ;)

To muszę tam zajrzeć. Widziałem tylko z ojtam, ojtam, które wrzucałem tu wcześniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Problem prawdopodobnie znaleziony. Pełne przetestowanie i usunięcie go wymaga kolejno kompilacji paczki z uaktualnieniem, wrzucenia na serwer i ściągnięcia na świeżo zainstalowanej grze. Drużyna (Q)A właśnie zaczęła - do świtu czasu wciąż dość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.05.2011 o 02:45, Miliydan napisał:

Problem prawdopodobnie znaleziony. Pełne przetestowanie i usunięcie go wymaga kolejno
kompilacji paczki z uaktualnieniem, wrzucenia na serwer i ściągnięcia na świeżo zainstalowanej
grze. Drużyna (Q)A właśnie zaczęła - do świtu czasu wciąż dość.


Przynieście kawy bo mi się spać chce a rano do roboty muszę :P
ja cierpliwie czekam ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.05.2011 o 02:45, Miliydan napisał:

Problem prawdopodobnie znaleziony. Pełne przetestowanie i usunięcie go wymaga kolejno
kompilacji paczki z uaktualnieniem, wrzucenia na serwer i ściągnięcia na świeżo zainstalowanej
grze. Drużyna (Q)A właśnie zaczęła - do świtu czasu wciąż dość.


Naprawdę nie posiadam się z radości... to teraz następne 3h na ową kompilacje, wrzucanie na serwer i dodatkowy test pobierania...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kompilacja 30mb chyba nie trwa jakoś ekstremalnie długo, wrzucanie tego czegoś na serwer tym bardziej, teraz kwestia tego, czy znowu będą to trzy godziny testować...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować