Zaloguj się, aby obserwować  
Longer

Wiedźmin 2 - temat ogólny

15059 postów w tym temacie

Dnia 25.05.2011 o 15:15, guru35 napisał:

wie ktoś kiedy odblokuje sie szermierka , magia i alchemia w drzewku ?


Czytać instrukcje ;) Jak użyjesz 6 punktów w tym podstawowym drzewku, to odblokują ci się pozostałe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.05.2011 o 14:22, MarcusBrutus napisał:

> Jaka jest nagroda za wykonanie zadania "Przeciw niebieskim pasom"? Mówią, że coś
dostaję,
> ale nie zauważyłem niczego nowego w ekwipunku.

Wydaje mi się że to bug / niedoróbka, też tak miałem. Podobnie zresztą jak w innym zadaniu
w tym akcie - miałem dostać schemat na zbroję, a dostałem na skórę.


Też nie dostałem schematu.

Dnia 25.05.2011 o 14:22, MarcusBrutus napisał:

Im więcej gram tym bardziej jasne jest, że testowanie tej gry odbywało się po łepkach.


Oj, jest w grze trochę błędów. Np. napis o tym co dostałem jako nagrodę pojawia się u mnie na ćwierć sekundy po zakończeniu rozmowy, więc jeśli NPC mi nie mówi dokładnie co dostałem, to muszę szukać w ekwipunku i się domyślać co mi przybyło. Często też po rozmowie stoję w ognisku... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.05.2011 o 13:40, GANGSTERR napisał:


Budo


Przeszukalem caly las, nie znalazłem.


Graj sobie i rób inne rzeczy, zbieraj wszystkie składniki. Potrzebujesz grzyba Tęgoskór, składnik to bodajże aether.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.05.2011 o 14:55, Deathscythe napisał:

> na gram.pl napisali że patch na być DZISIAJ PO POŁUDNIU :)

Aż przeszukałem dwukrotnie newsy na gram.pl i żadnego takiego tekstu nie ma. Po wygooglowaniu
pojawia się natomiast inny serwis. I w zasadzie tylko on. Nieoficjalnie mówi się, że
łatka ma wyjść dzisiaj, ale dopóki nie zobaczę, to nie uwierzę. Już nie mówiąc o tym,
że sam CDPR zrobił chaos informacyjny: inne informacje w mailu, inne informacje na fejsbuku,
inne informacje w komentarzach na stronie, inne informacje dla portali, a w końcu nikt
nic nie wie.

sory na stronie gry-online w końcówce tekstu -
" Organizacja ESRB ocenia grę Wiedźmin 2 w wersji na konsolę Xbox 360 "

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ech, mam problem od wczoraj z pobraniem DLC. Pojawia mi się "Błąd połączenia. Ponawianie za 10 sekund". Reinstalowałem grę i zestaw alchemika mi zniknął (w tym rękawiczki) przez co mój Geralt... nie ma dłoni. I biega jako kadłubek. Kolega ma jeszcze gorzej, bo od przedwczoraj nie może aktywować gry. WTF?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak będzie wyglądął przebieg aktualizacji? Na dole pojawi się coś w stylu "Nowa aktualizacja dostępna" Czy w menu z dodatkami? I co,każdy kto zainstaluje patcha będzie miał od razu zestaw magika?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.05.2011 o 15:40, Undertaker napisał:

Ech, mam problem od wczoraj z pobraniem DLC. Pojawia mi się "Błąd połączenia. Ponawianie
za 10 sekund"


Też tak mam. REDzi wiedzą o tym, ponoć to jakiś błąd z CRC, który ma być rozwiązany w patchu. A patch ponoć ma być dzisiaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.05.2011 o 13:22, GANGSTERR napisał:

Chodzi o środkowy slot, co tam umieścić i gdzie to znaleźć?

UP, thx, spróbuje znaleźć

Spoiler

dobra wiec tak gadasz z cedriciem co i jak on ci gada gdzie iść do jaskini koło wodospadu - tam zabijasz nekkery i trupojada na tego to yrgen polecam i silne ciosy a jak zabijesz to odsuń się bo to dziadostwo jeszcze za kamikadze robi i bierzesz roślinkę po czym robisz miksturkę poza tym aether to można u Aneżki dostać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jestem w misji Śmierć Zdrajcy i

Spoiler

zabiłem kupca i jestem na dole

, ale Geralt sam chodzi.Nic nie naciskam a on się porusza.Ponowne włączenie gry nic nie daje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zapewne podczas włączania launchera pojawi Ci się okienko i paseczek z przebiegiem instalacji, tak jak było z patchem 0. Co do DLC to dostaną go tylko Ci co polubili CDP na Facebooku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Właśnie wróciłem z Vobisa z własnym egzemplarzem Wiedźmina 2 (TYLKO 79 zł!). Bardzo się cieszę, że jednak zrezygnowałem z zakupu tej słabiutkiej Edycji Kolekcjonerskiej, podstawowa wersja jest baaardzo dobra i bez tej obdrapanej głowy. Akurat gra się instaluje.

PS. Fajnie, że trafiła mi się figurka Jaskra do tej z Geraltem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam.
Mam pytanie (pytam o to drugi raz, poprzednio nikt nie odpowiedział :<) dotyczące rejestracji gry-tzn. jeśli ja zarejestruję mój egzemplarz i później go sprzedam to czy nowy nabywca również będzie mógł przeprowadzic rejestrację (albo inaczej-czy również będzie miec możliwosc zagrania w dlc: "Kłopoty z trollem")
pzdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jestem ciekawy czy patch będzie dobrze działał z .exe z goga. Mają poprawić wydajność czyli możliwe że usunęli już securoma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.05.2011 o 16:29, tkoeman napisał:

Witam.
Mam pytanie (pytam o to drugi raz, poprzednio nikt nie odpowiedział :<) dotyczące
rejestracji gry-tzn. jeśli ja zarejestruję mój egzemplarz i później go sprzedam to czy
nowy nabywca również będzie mógł przeprowadzic rejestrację (albo inaczej-czy również
będzie miec możliwosc zagrania w dlc: "Kłopoty z trollem")
pzdr


Jeśli chodzi o rejestracji to nie wiem, aczkolwiek podejrzewam że może być z tym problem. Natomiast DLC kłopoty z trollem ma zostać zainstalowane automatycznie razem z nadchodzącym patchem.
Natomiast nie zapominaj że w przyszłości mogą pojawić się kolejne DLC, dostępne tylko dla zarejestrowanych użytkowników.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.05.2011 o 16:21, Wrukos napisał:

cieszę, że jednak zrezygnowałem z zakupu tej słabiutkiej Edycji Kolekcjonerskiej, podstawowa
wersja jest baaardzo dobra i bez tej obdrapanej głowy.


Kolekcjonerska słabiutka, a podstawowa baaaardzo dobra. No cóż, może i tak, chociaż ja jestem zadowolony z zakupu EK, a głowa nie wykazuje najmniejszych uszkodzeń. Trochę osób co prawda narzekało, ale zapewne ich reklamacje zostaną uznane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wreszcie otrzymałem odpowiedź od supportu (tym razem nie z automatu) w sprawie kluczy do wersji z gog.com dla użytkownikó normalnych. Cytuję całość. Proponuję też podać odpowiednią informację w FAQ. Przy zapytaniu powoływałem się na fakt otrzymania przez Pietro87 (bez nicków ;)) wersji gog.com po weryfikacji klucza i przy działającej wersji retail.

Witam,

Osoba która wysłała wersję gog.com musiała postąpić niezgodnie z procedurami. Nie wysyłamy tej wersji w innych przypadkach jak wadliwy nośnik, robimy też dokładną weryfikacje. Jeśli bez problemu instaluje się komuś wersja z płyt, nie ma możliwości otrzymania wersji gog.com. Sugerujemy nie podmienianie pliku exe na werję gogową, może to wygenerować błędy.

Pozdrawiam,
Artur Grochowski
CD Projekt RED
QA/Tech Support

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o pobieranie DLC to jest na razie niemożliwe. Tak witcher support mi odpisali w mailu. Ktos sie orientuje jak bedzie aktualizowana gra? Ręcznie czy automatycznie przez launcher?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ha! Wiedziałem, że i mi przytrafi mi się jakiś problem z tą grą.

Po wpisaniu klucza aktywacyjnego nic się nie dzieje..


PS. I gdzie są ci, którzy namawiają do kupowania oryginalnych, często spartaczonych, jak w tym przypadku, gier?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.05.2011 o 16:32, Kraju napisał:

Jestem ciekawy czy patch będzie dobrze działał z .exe z goga. Mają poprawić wydajność czyli możliwe że usunęli już securoma.

Jeśli patch usunie DRM to nie będzie już żadnego sensu w zastępowaniu "pudełkowego" .exe tym z gog-a, wystarczy przywrócić kopię oryginalnego pliku i zainstalować na nią patcha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować