Zaloguj się, aby obserwować  
Longer

Wiedźmin 2 - temat ogólny

15059 postów w tym temacie

Dnia 25.05.2011 o 16:51, Deathscythe napisał:

Sugerujemy nie podmienianie pliku exe na werję gogową, może to wygenerować błędy.

Co zostało już udowodnione jako ściema :)

EDIT: Ja mam tylko nadzieję, że poprawa szybkości uruchamiania i przyrost fps po tym patchu, to nie będzie tylko w changelogu, a faktycznie tak się stanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 25.05.2011 o 16:59, Wrukos napisał:

Po wpisaniu klucza aktywacyjnego nic się nie dzieje..

Potrafi ktoś pomóc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.05.2011 o 17:01, heyboy napisał:

> Sugerujemy nie podmienianie pliku exe na werję gogową, może to wygenerować
błędy.

Co zostało już udowodnione jako ściema :)

tylko że ta ściema okazała się prawdą bo podmianie niektórym save się skopały o_O albo nie ma w ogóle NPC!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hej,
mam 20lvl, i do tej pory nie wiem, czym różni się MOC ZNAKÓW od OBRAŻEŃ ZNAKÓW. Jaka jest różnica?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ufff, udało mi się usunąć problem ze znikającym mieczem stalowym między aktem I a II. Wystarczy kilka razy kliknąć slot (pusty) na miecz stalowy, a nasza broń pojawi się w ekwipunku obok, normalnie będzie można ją założyć.
BTW może by ktoś (albo klika osób) spróbowało opracować takie FAQ dotyczące konkretnych bugów z gry, jak np ten, żeby nie przedzierać się przez temat i nie szukać (tak, przy swoim problemie używałem opcji szukaj, i nie, nie udało mi się nic znaleźć). Taka tam luźna propozycja, nic wiążącego;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.05.2011 o 17:08, Numenpl napisał:

tylko że ta ściema okazała się prawdą bo podmianie niektórym save się skopały o_O albo
nie ma w ogóle NPC!

A to dziwne, bo ja takich komentarzy nigdzie nie znalazłem. Sam na wersji z goga działam i nic się nie psuje. Może jeszcze trzeba współczynnik szczęścia doliczyć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.05.2011 o 17:15, heyboy napisał:

> tylko że ta ściema okazała się prawdą bo podmianie niektórym save się skopały o_O
albo
> nie ma w ogóle NPC!
A to dziwne, bo ja takich komentarzy nigdzie nie znalazłem. Sam na wersji z goga działam
i nic się nie psuje. Może jeszcze trzeba współczynnik szczęścia doliczyć :)

Ja czytam na forach to różnie z tym to jest mi natomiast fps na 1440x900 z 25-50 z GOG spadły do 5 - 15 jak przywróciłem z retail to znów w normie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.05.2011 o 17:23, Numenpl napisał:

> > tylko że ta ściema okazała się prawdą bo podmianie niektórym save się skopały
o_O
> albo
> > nie ma w ogóle NPC!
> A to dziwne, bo ja takich komentarzy nigdzie nie znalazłem. Sam na wersji z goga
działam
> i nic się nie psuje. Może jeszcze trzeba współczynnik szczęścia doliczyć :)
Ja czytam na forach to różnie z tym to jest


Ja czytalem wiele for i nigdy nie widzialem, zeby ktos sie na to skrazyl. Sam przeszedlem gre od poczatku do konca na pliku z gog.com i nigdy nie stwierdzilem zadnych uchybień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mi plik .exe z GOGa zmniejszył tylko czasy ładowania i włączania gry - znacznie. FPSy nie podskoczyły, dopiero jak podkręciłem procesor o 500mhz to zauważyłem poprawę - w karczmie w Vergen przed podkręceniem miałem nawet tak mało jak 19fps, po podkręceniu poniżej 23 nie spada, a z tym da się żyć. Haczyło jeszcze jak używałem rozwiniętego Igni. Chętnie przeszedłbym sobie grę po raz czwarty, tym razem bez żadnego przycięcia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.05.2011 o 17:23, Numenpl napisał:

Ja czytam na forach to różnie z tym to jest mi natomiast fps na 1440x900 z 25-50 z GOG
spadły do 5 - 15 jak przywróciłem z retail to znów w normie.

To nie miło. Widać konfiguracja kompa + współczynnik szczęścia. Teraz w sumie czekam na tego patcha. Jak się okaże, że nie poprawi szybkości uruchamiania i ilości fpsów tak jak gogowy exe, to zaczynam spamować support Redów. W końcu czemu mam mieć gorzej płacąc więcej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.05.2011 o 17:11, Revenger napisał:

Ufff, udało mi się usunąć problem ze znikającym mieczem stalowym między aktem I a II.
Wystarczy kilka razy kliknąć slot (pusty) na miecz stalowy, a nasza broń pojawi się w
ekwipunku obok, normalnie będzie można ją założyć.

Szkoda, że dopiero teraz, bo jeszcze parę dni temu sam szukałem na ten problem sposobu. Niestety nie znalazłem i musiałem wykuć sobie broń od nowa, oczywiście o wiele słabszą i bez żadnych ulepszeń. Chociaż z drugiej strony może to i lepiej, bo od drugiego aktu gra robi się całkiem łatwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To jest jakaś kpina. Wszystko zaczęło się od edycji kolekcjonerskiej i problemów z aktywacją gry. Następnie problemy z DLC. Potem okazało się że optymalizacja kodu gry jest bardzo słaba (nie sposób napisać grę która wymaga dwóch kart graficznych aby działać tip-top). Teraz problemy z wywalaniem gry do pulpitu Windows bez żadnej widocznej przyczyny - WYWALA Co PARĘ MINUT - TO JAKAŚ TOTALNA PARANOJA. TO SAMO BYŁO W 1 CZĘŚCI WIEDŹMINA. Problemy ze znikającymi przedmiotami w ekwipunku. Ostatnio komunikat od CDP o przygotowywaniu patcha... Na litość boską - NAPRAWCIE TO DO K.... NĘDZY! Gra jest super - nie można się oderwać ... ale techniczna strona to TRAGEDIA!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>NAPRAWCIE TO DO K.... NĘDZY! Gra jest super - nie można się

Dnia 25.05.2011 o 17:52, rabecki napisał:

oderwać ... ale techniczna strona to TRAGEDIA!!!


Hmm, to tak jak nasz kraj xd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.05.2011 o 17:07, Wrukos napisał:


> Po wpisaniu klucza aktywacyjnego nic się nie dzieje..
Potrafi ktoś pomóc?

patch do launchera ze strony cdprojektu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.05.2011 o 18:03, Jammin69 napisał:

Nie przesadzaj, że w I części wywalało co parę minut...


Przed patchem 1.2 - a jakże, regularnie po 45-60min grania był wyskok do windy z boskim błędem "pamięć nie może być read" a sporadycznie "pamięć nie może być written", a fala paranoi na forum CDP rosła zatrważająco [pamiętam ludzi robiących 4-5 godzinne testy pamięci i magistrali mem-testem i occt]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować