Zaloguj się, aby obserwować  
Longer

Wiedźmin 2 - temat ogólny

15059 postów w tym temacie

Lol, miałem bardzo głupi sen. Śniło mi się, że dostałem w końcu paczkę z głową Geralta. Jakież było moje zdziwienie gdy zamiast głowy zobaczyłem jakieś proszki, formę do odlewania i instrukcję "Jak zrobić własne popiersie Geralta" oO

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.07.2011 o 08:32, meJKu napisał:

Lol, miałem bardzo głupi sen. Śniło mi się, że dostałem w końcu paczkę z głową Geralta.
Jakież było moje zdziwienie gdy zamiast głowy zobaczyłem jakieś proszki, formę do odlewania
i instrukcję "Jak zrobić własne popiersie Geralta" oO


heheheh, co też się roi w głowach naszych wiedźmino-fanów.
BTW: Mając na uwadze wpadki CDP związane z premierą wiedźmina, Twój sen wydaje się bardzo realistyczny ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zwyczajnie brakuje wam cierpliwości i już świrujecie ;]
Mnie osobiście to olewa, najważniejsza jest przecież gra a nie zabawki z nią związane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.07.2011 o 12:15, Ostrowiak napisał:

Ahem, patch 1.3 też miał być na dniach.


Wyraźnie jest napisane:

"Niestety nie jesteśmy w stanie podać dokładnego terminu, kiedy udostępnimy patch ale prosimy o cierpliwość. Więcej informacji podamy wkrótce."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jestem we Flotsan i mam tylko miecz stalowy.Podchodzi jakaś dziewczynka do mnie i wyjeżdża z czymś takim "po co mu 2 miecze?Gubi je czy co?"I z tego wnioskuje że powinienem mieć też srebrny, wie ktoś może gdzie go mogłem zostawić lub gdzie go mogę zdobyć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.07.2011 o 12:53, Ostrowiak napisał:

Regularnie czytam chwilowe forum gry - kącik The Witcher 2 na GOG.com.

REDzi sporo mówią.


Nie zaglądałem na forum zrażony komentarzami polskich graczy...
Żal oglądać co nasi rodacy wypisują pod newsami na stronie głównej. Wstyd , wstyd i jeszcze raz wstyd.
Potem ludzie dziwią się jak nisko Polska jest ceniona w świecie.
Dobrze , że moderatorzy ostatnio zainterweniowali w tej sprawie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jest niejaka różnica między sarkastycznymi komentarzami tworzonymi bez konta, często w wyniku poirytowania, a dużym, znanym forum internetowym, międzynarodowym i kulturalnym.

Naprawdę, jest różnica.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wątpię lecz nie usprawiedliwia to niektórych polskich graczy nie mających kultury.
Nie wychodząc zbytnio z tematu zauważ ile zmian wniesie nowy patch , to niejako potwierdza ilość czasu przeznaczonego na jego wykonanie. Chyba nie chciał byś dostać jakiegoś bubla wprowadzającego więcej błędów niż poprawek :) ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.07.2011 o 13:23, Smileyer napisał:

Chyba nie chciał byś dostać jakiegoś bubla
wprowadzającego więcej błędów niż poprawek :) ?


Patrz: patch 1.1, czy też beta jaką była wersja podstawowa.

Nie widzę związku między kulturą polskich graczy a wypowiedziami REDów na GOG.com.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Spoiler

Został w paszczy smoka w prologu, (wyglada na to, że tylko niektórzy mają buga, że nie zostaje), koło statku roche''a jest w skrzyni czy beczce schemat na miecz srebrny, nawet zadanie pewnie teraz masz miecz na potwory.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W rzeczy samej nie określam ogółu Polskich graczy.
Natomiast na forum nie zaglądałem. A do czego dążę ?
Cierpliwość popłaca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.07.2011 o 13:25, 1096 napisał:

Spoiler

Został w paszczy smoka w prologu, (wyglada na to, że tylko niektórzy mają buga, że
nie zostaje), koło statku roche''a jest w skrzyni czy beczce schemat na miecz srebrny,
nawet zadanie pewnie teraz masz miecz na potwory.




Czy da radę przejść grę bez tego miecza?Bo zadania takowego nie mam, a jeśli schemat był w skrzyni to nie zauważyłem tego i nie zabrałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.07.2011 o 13:41, Robert321 napisał:

Czy da radę przejść grę bez tego miecza?Bo zadania takowego nie mam, a jeśli schemat
był w skrzyni to nie zauważyłem tego i nie zabrałem.

Kup miecz u tajemniczego kupca. Stoi po daszkiem przy wejściu do Flotsam. Pod lewym daszkiem. No i zawsze możesz się wrodzić. Skrzynia jest na lądzie niedaleko statku. Ale ja proponuję kupić miecz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.07.2011 o 13:44, Growin napisał:

> Czy da radę przejść grę bez tego miecza?Bo zadania takowego nie mam, a jeśli schemat

> był w skrzyni to nie zauważyłem tego i nie zabrałem.
Kup miecz u tajemniczego kupca. Stoi po daszkiem przy wejściu do Flotsam. Pod lewym daszkiem.
No i zawsze możesz się wrodzić. Skrzynia jest na lądzie niedaleko statku. Ale ja proponuję
kupić miecz.



Dziękuje za informacje, poszukam go

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.07.2011 o 13:41, Robert321 napisał:

Czy da radę przejść grę bez tego miecza?Bo zadania takowego nie mam, a jeśli schemat
był w skrzyni to nie zauważyłem tego i nie zabrałem.


Nie ma szans, bez niego przejść gry. To podstawowy miecz do walki z potworami. Stalowy jest tylko do walki z ludźmi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mam pewne pytanie.

Spoiler

W biurze Ludwika Merse''a stoi pewna szkatuła na jego stoliku. Jest zapewne w niej coś ważnego, ponieważ świeci się i latają te małe płomyki.

Znalazł ktoś sposób na jej otwarcie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.07.2011 o 13:58, SongoX napisał:

Znalazł
ktoś sposób na jej otwarcie?


Po przeszukaniu wraku statku otrzymasz związne z nią zadanie. Graj dalej, a Twe wątpliwości zostaną rozwiane :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować