Zaloguj się, aby obserwować  
Longer

Wiedźmin 2 - temat ogólny

15059 postów w tym temacie

Cos nie do konca jest z tym patchem tak jak powinno byc. Owszem poprawki sa, ale chcialem skorzystac ze schowka u karczmarza. Zamiast tego otworzyl mi sie... sklep.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.07.2011 o 12:43, DambialkoX napisał:

Mam pytanie: W Wiedźmina 2 pierwszy raz zagram za jakiś tydzień lub dwa, jeśli będę chciał
poprawić sobie rozgrywkę to muszę ściągnąć wszystkie patche i je poinstalować czy tylko
tego najnowszego 1.3 ?


Wystarczy, ze sciagniesz patcha 1.3 oczywiscie w opcji 1.0 - 1.3. Linka podal juz KERMIy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak ściągam nowego patcha to zapisuje mi się do folderu "pobrane" i chyba w związku z tym przy próbie jego instalacji wyskakuje błąd "Zainstalowana wersja gry jest nieprawidłowa, lub niekompletna". W jakim folderze powinien się znajdować patch, żeby dało się go zainstalować?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.07.2011 o 12:27, ChrisBgnr napisał:

Możesz wrzucić save?


Jestem już w II akcie a save''a z Flotsam nie posiadam, gdyż usuwam większość, bo zajmują sporo miejsca. Co ciekawe potem gra działa mi trochę płynniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi się , że coś jest nie tak.
Dzisiaj zainstalowałem ponownie grę po oczekiwaniu na Patch 1.3. Aktualnie jest przeprowadzana aktualizacja, tyle że trwa już ponad godzinę , jakby ciągle się restartowała. Coś chyba jest nie tak.. Ile zajmuje patch 1.3 ?


O prosze :)
Kolega Selv ma ten samo problem. Kilka postów wyżej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.07.2011 o 13:38, Selv napisał:

Musisz grę zaktualizować ręcznie, automat nie działa (zaskakujące^^)



Cóż, niespodzianek początek
? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

U mnie nie można zaktualizować(1.2 do 1.3) bo cały czas wyskakuje mi błąd , że nie ma wystarczjaco dużo miejsca podczas gdy mam wolne 60GB wie ktoś co z tym można zrobić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O CHOLERA, JUŻ JEST!!! Tego się nie spodziewałem, choć REDom i tak nie podziękuję, bo premierę przekładali jak debile zamiast powiedzieć "będzie kiedy będzie". Tak czy inaczej - zaczynam grać drugi raz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja już sobie poradziłem, jakby coś. W przypadku błędu "Zainstalowana wersja gry jest nieprawidłowa, lub niekompletna" reinstalka pomogła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gra działa jakby gorzej na tym patchu niż na 1.2. Na pewno nie lepiej. Ale inaczej skrzynki i DLC nie dostanę, więc przyjdzie mi zagrać na niższych detalach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Orientuje się ktoś, czy można ominąć to wymagane miejsce na C? Bo niestety nie mam jak tam zrobić odpowiednio dużo miejsca(przy okazji std temp Windowsa i Moje Dokumenty mam przeniesione na inny dysk, a chyba tam się patch mimo wszystko powinien rozpakowywać) teraz. Zastanawiam się, czy świeża instalacja i patchowanie na wersji 1.0 przez aktualizator by pomogło, bo przy patchowaniu do 1.2 żadnych problemów nie było, a miejsca na C ani przybyło ani ubyło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.07.2011 o 16:13, Robert321 napisał:

Jak używać przedmiotów które mam "pod ręką" mam pożogę i kilka innych przedmiotów i nie
wiem jak ich użyć.Z góry dziękuje za pomoc

ctrl wybierasz i w zależności od rodzaju : znaki magiczne klikasz "q" a pułapki i noże klikasz "r"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.07.2011 o 16:21, Darkstar181 napisał:

> Jak używać przedmiotów które mam "pod ręką" mam pożogę i kilka innych przedmiotów
i nie
> wiem jak ich użyć.Z góry dziękuje za pomoc
ctrl wybierasz i w zależności od rodzaju : znaki magiczne klikasz "q" a pułapki i noże
klikasz "r"



Dziękuje, bo potrzebowałem użyć "pożogi" w walce z Vinsonem Trautem i jego przyboczną armią bo se nie radzę.Ale najwidoczniej nawet z jej pomocą jest bardzo trudno, pokombinuje i może ich rozwalę.Jeszcze raz dziękuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować