Zaloguj się, aby obserwować  
Longer

Wiedźmin 2 - temat ogólny

15059 postów w tym temacie

Dnia 21.07.2011 o 12:06, Robert321 napisał:

Przepraszam wie ktoś może jak używa się mutagenów? Mam ich w pierony i nie wiem co z
nimi robić

Mutageny używa się na zdolnościach. Jeżeli przy zdolności jest kropka to można na niej użyć mutagenu. Wystarczy wtedy kliknąć na tej zdolności PPM lub Enter (lub odpowiedni przycisk na padzie) i wybrać mutagen, którego chcemy użyć. Wyboru nie można cofnąć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.07.2011 o 12:14, Ostrowiak napisał:

IMO trzeba dołączyć to do przypiętego posta.

Dołączone dokładnie punkt numer 13 ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 21.07.2011 o 12:14, ChrisBgnr napisał:

Co prawda poprzednia głowa miała skazę stosunkowo niewielką, ale skoro pojawiła się opcja
reklamacji to czemu nie skorzystać? Podziękowania dla dystrybutora za tą całą akcję.


Mogę sobie tylko pluć w brodę i błagać Akne o litość. Fakt, iż mój egzemplarz też był tylko ciut poobijany + masakryczne kłopoty z dostawcą netu sprawiły, że dałem sobie spokój z dodatkowym obciążaniem dystrybutora, na którym i tak siedziały hordy rozwścieczonych ludzi, a właściwie to jakoś termin dosyłania fotek mi przemknął.

A teraz ludzie dostają ten cudowny medalion. Geez, mogłem być bardziej stanowczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 21.07.2011 o 12:20, Ostrowiak napisał:


Spoiler

Najprawdopodobniej banda Letho nie była pierwszą wynajętą przez Cesarza, jako że akcja
drugiej części dzieje się kawałek czasu później. Pewnie chciał go opłacić dokładnie tym
samym.



Spoiler

No faktycznie możliwe, ale wg mnie trochę naciągane w takim razie RED-si wykombinowali...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.07.2011 o 12:24, le2enda napisał:

Spoiler

No faktycznie możliwe, ale wg mnie trochę naciągane w takim razie RED-si wykombinowali...


Spoiler


W fabule dwójki wygląda to jakby Letho niezbyt wiedział o Zabójcy Z Outra, jakby nigdy go nie spotkał lub nie znał, mimo że był wiedźminem tej samej szkoły. ZZO był więc wynajęty wcześniej - kiedy Cesarz zauważył, że pojedynczy wiedźmin wiele nie zdziała, wziął hurtem Letha, Serrita i Egana.

IMO Emhyr na gwałt chce sobie przygotować teren pod inwazję, w dodatku można swoimi wyborami mu pomóc - po zabiciu Arjana twierdza La Valette przyjmuje pomoc Nilfgaardu. Twierdza La Valette to fort graniczny z Redanią, która przecież od dawna zbiera wojska, jakby czuła inicjatywę Czarnych.

Letho niezbyt zna się na polityce, ot wykonał swoje zadanie tak jak umiał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 21.07.2011 o 12:28, Ostrowiak napisał:

mimo że był wiedźminem tej samej szkoły.

?
Zabójca z outra nie miał znaku cechowego. Skąd wiesz, że był "żmijem".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie miał? A to wybacz, nadinterpretacja.

Teraz wyjaśnienie jest jeszcze klarowniejsze,

Spoiler

Cesarz wynajął wiedźmina którego Letho siłą rzeczy nie znał, bo nawet się z nim nie uczył rzemiosła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.07.2011 o 12:28, Ostrowiak napisał:

Spoiler

W fabule dwójki wygląda to jakby Letho niezbyt wiedział o Zabójcy Z Outra, jakby nigdy
go nie spotkał lub nie znał, mimo że był wiedźminem tej samej szkoły. ZZO był więc wynajęty
wcześniej - kiedy Cesarz zauważył, że pojedynczy wiedźmin wiele nie zdziała, wziął hurtem
Letha, Serrita i Egana.


Spoiler

A zamach na Demawenda przypadkiem nie miał miejsca wcześniej niż pierwszy na Foltesta?


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.07.2011 o 13:17, Nalfein napisał:

Spoiler

A zamach na Demawenda przypadkiem nie miał miejsca wcześniej niż pierwszy na Foltesta?



Szczerze, nie przypuszczam. Jeżeli nawet, to

Spoiler

Cesarz mógł rzucić drugiego, indywidualnego zabójcę w Foltesta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Koszulka dotarła, jedyne co się nie zgadza to rozmiar =)
Tzn ok jest XXL owszem.. ale nie w takim rozmiarze jak podawano, że ta 2XLka miała być.

Z racji tego, że ja do małych nie należę [193cm] specjalnie sprawdziłem czy moje kupowane w Decathlonie T-Shirty 3XL pokrywają się z rozmiarem jaki miały mieć wiedźmińskie 2XLki, no ale tragedii nie ma, ot jedyny ból, ze jest przez ten zaniżony rozmiar krótsza niż moje koszulki :) [będę musiał przywyknąć, lepsza nieco krótsza niż miała by być np za ciasna]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A moja koszulka jest cały czas pakowana i przygotowywana do wysylki
Żeby było śmieszniej to coś co dostałem 7 dni temu też jest pakowane i przygotowywane do wysyłki ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.07.2011 o 13:23, Ostrowiak napisał:

>

Spoiler

A zamach na Demawenda przypadkiem nie miał miejsca wcześniej niż pierwszy na
Foltesta?



Szczerze, nie przypuszczam. Jeżeli nawet, to
Spoiler

Cesarz mógł rzucić drugiego, indywidualnego
zabójcę w Foltesta.


Heh, podobno wiedźminów się rzadko spotyka, ale jak trzeba kogoś ubić to od razu czterech jest pod ręką.

PS. a co sądzicie o tym kawałku blachy, co to go z nową głową przysyłają?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.07.2011 o 14:15, Ostrowiak napisał:

było mleko pić?

z góry sorry za offtop ale przypomniała mi się zabawna sytuacja nawiązująca do powyższej wypowiedzi.

Pewnego dnia idąc sobie miastem, mijałem Panią, która rozdawała ulotki promujące akcję: " Pij mleko, będziesz Wielki!". Pani skierowała swoją dłoń w moją stronę celem wręczenia mi ulotki. Moja riposta była krótka: "Nie dziękuję, piłem i proszę zobaczyć co się ze mną stało" (mam 197 cm wzrostu) ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ej, ej. Bo w kompleksy wpadnę. Ja piłem mleko, a i tak nie mam nawet 170cm.
Pocieszam się tym, że jestem prawie o głowę wyższy od rodziców i rodzeństwa.

Ale wracając do tematu:
Wiadomo coś o sprzedaży Wieśka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.07.2011 o 15:31, Growin napisał:

Ale wracając do tematu:
Wiadomo coś o sprzedaży Wieśka?


Ktoś wspominał bodaj na gog.com, że wyniki będą ujawnione na dniach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować