Zaloguj się, aby obserwować  
Longer

Wiedźmin 2 - temat ogólny

15059 postów w tym temacie

Dnia 09.08.2012 o 23:30, Kraju napisał:

O tym nie pomyśleli, jak zresztą większość graczy, która olała mnicha lub jego nagrodę.

Idea nagrody polega na tym, że niewielu udaje się ją zdobyć a zaledwie niektórzy wiedzą, jak się za jej zdobycie zabrać:P Mnich spełnił swoje zadanie na 5:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cześć, mam pewien problem. W tamtym roku kupiłem Wiedźmina 2, miałem problemy przy instalacji przez błąd CRC, więc grę kopiowałem na komputer i i instalowałem, teraz gdy chce tak zrobić przy kopiowaniu wyskakuje mi błąd że coś jest nie tak z plikiem data2, i chciałbym ten plik-archiwum naprawić.Korzystam z programu do otwierania WinRAR.Chcę naprawić plik przez ten program, ale nie mogę bo on jest niby uszkodzony :/ Nie wiem co robić .Proszę o pomoc.Pozdrawiam.
PS. NIE CHCE ŚCIĄGAĆ JAKIEŚ ZASRANEJ KOPII ZAPASOWEJ. JA KUPIŁEM GRĘ I CHCĘ W NIĄ ZAGRAĆ!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.08.2012 o 15:09, lukasir napisał:

ciach


No to znaczy że płyta jest na tyle uszkodzona, że plik data2 jest nie do odczytania.

Jedynym ratunkiem IMHO, jest zarejestrowanie na gogu i ściągnięcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Winrarowe naprawianie nic raczej nie pomoze, musisz albo recznie skopiowac pliki do upadlego, albo uzyc jakis programow do odzyskiwania danych z plyt, lub spowolnic tryb odczytu lub skopiowac na innym kompie/czytniku lub poczytac posty z okolicy premiery gry, bo wtedy duzo graczy mialo z tym problem.
Lub jak wyzej wersję z goga pobrac.
Lub moze kiedys skopiowane dawno temu pliki sa gdzies na dysku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Miałem ten sam problem - był on spowodowany napędem Samsunga (ma jakiś problem z odczytem, u wielu osób się to zdarza), płyta była w porządku. Na innym komputerze zgrałem zawartość drugiej płyty na dysk przenośny i z tego dysku zainstalowałem Wiedźmina u siebie.

Jeśli masz wersję podstawową, a nie rozszerzoną, to ściągniecie kopii zapasowej to nie taki zły pomysł - sam patch do podstawki to ponad 10 GB, już szybciej całość ściągnąć czasem niż się bawić w łatki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiadomo coś może o dodatku do Wieśka 2? Coś może Redzi szepneli,lub niedługo jest konferencja? Wiem,że teraz nadchodzi REDkit do modów,ale ja jednak chciałbym pełen zdubbingowany dodatek w pełnej krasie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A czy naprawiono już ten błąd z

Spoiler

oczami (oczyma,kij wie) krabopająka? Bo właśnie zdobyłem to zadanie i słyszałem o tym błędzie,że niby zwłoki szybko znikają i trzeba od razu po walce podbiec,wziąć i mieć dużo szczęścia. I czy ten amulet jest rzeczywiście wart zachodu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O tym bugu nigdy nie słyszałem. Nie miałem ani razu problemu z tymi oczami. Zawsze udało mi się je zebrać. Czy amulet jest warty? Sam quest jest ciekawy, i choćby dlatego zachęcam do zrobienia owego amuletu. Z tego co kojarzę, to podnosi wewnętrzne statystyki Geralta, choć nie pamiętam jakie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.08.2012 o 23:20, Kraju napisał:

O tym bugu nigdy nie słyszałem. Nie miałem ani razu problemu z tymi oczami. Zawsze udało
mi się je zebrać. Czy amulet jest warty? Sam quest jest ciekawy, i choćby dlatego zachęcam
do zrobienia owego amuletu. Z tego co kojarzę, to podnosi wewnętrzne statystyki Geralta,
choć nie pamiętam jakie.


Czytałem o tym amulecie i podnosi regenerację życia +1. Tylko,że nie wiem czy podczas walki,czy nie. I jeszcze nie trzeba go nosić cały czas,jest pasywny nawet jak się go nie będzie miało w slocie na trofea.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Postaram się to wytłumaczyć tak, by nie spojlerować. ;) Będzie quest fabularny i podczas niego będzie walka z krabopająkiem, będziesz musiał go zabić. Później będzie rozmowa z jedną z postaci i zaproponuje Ci ona wyruszenie w inne miejsce, by dokończyć questa. Będziesz musiał powiedzieć, że nie jesteś jeszcze gotowy, czy coś tam musisz załatwić i sam tam przyjdziesz. Rozmowa się kończy, a Ty możesz przeszukać ciało potwora, zabrać cenne przedmioty, od razu zaznaczę, że warto przeszukać dokładnie ową polanę. Jakbyś postanowił od razu wyruszyć i kontynuować zadanie, to po powrocie na polanę, raczej nie byłoby czego zbierać.

Amulet podnosi ogólną regenerację zdrowia o 1, znajduje się w ekwipunku i nie trzeba, a nawet nie można go założyć, więc jest to dodatkowy bonus, który nie przeszkadza w używaniu innych przedmiotów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiem,tylko słyszałem o tym błędzie,że nawet jak wybierze się drugą opcję dialogową (nie jestem gotowy) to i tak zwłoki znikają. Ale questa tak czy siak sobie zrobię,bo jest ciekawy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.08.2012 o 11:08, bobobo napisał:

Wiem,tylko słyszałem o tym błędzie,że nawet jak wybierze się drugą opcję dialogową (nie
jestem gotowy) to i tak zwłoki znikają. Ale questa tak czy siak sobie zrobię,bo jest
ciekawy ;)


"zwłoki" Krabopająka nie znikają, po prostu ciężko je znaleźć na polanie ponieważ rozmowa przenosi Geralta w inne miejsce niż to w którym ubił Krabopająka. Warto dziada zapędzić w jakieś charakterystyczne miejsce na polanie, a potem wyskanować je amuletem. One tam na pewno są, zawsze je znajduję a grę przeszłam kilka razy. Po prostu trzeba cierpliwie przeszukać polanę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.08.2012 o 16:57, Fergas napisał:

Mam takie pytanko chodzi mi o Kejrana
ma odciete 4macki i i nic a mialo sie wlaczyc QTE konczac walke, co trzeba jeszcze zrobic


Musisz wbić po przewróconym drzewie, które go przygniata i wtedy załączy się QTE.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.08.2012 o 16:57, Fergas napisał:

Mam takie pytanko chodzi mi o Kejrana
ma odciete 4macki i i nic a mialo sie wlaczyc QTE konczac walke, co trzeba jeszcze zrobic

Spoiler

Trzeba odciąć trzy macki potem włącza się QTE, dokładnie teraz nie pamiętam bo dawno temu grałem, ale trzeba wcisnąć atak jak się pojawi, enter, potem przysypuje go gruz z mostu, a dalej już sobie poradzisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować