Zaloguj się, aby obserwować  
Longer

Wiedźmin 2 - temat ogólny

15059 postów w tym temacie

Dnia 15.06.2012 o 10:12, Sigu napisał:

Co do miecza srebrnego, to za ~300 sztuk złota można kupić od krasnoludzkiego kowala
"Miecz pokryty srebrem" lub wykuć miecz srebrny, co jest częścią Zadania "Miecz na potwory".
Schemat można znaleźć w skrzyni obok statku Roche''a, powinna mieć "questową" poświatę.


Albo wstrzymać się z zakupem miecza srebrnego do czasu walki z krabopająkiem. W jego leżu będzie o wiele lepszy miecz z Kaer Morhen.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.06.2012 o 16:39, vegost napisał:

Albo wstrzymać się z zakupem miecza srebrnego do czasu walki z krabopająkiem. W jego leżu będzie o wiele lepszy miecz z Kaer Morhen.

A do tego czasu nekkery, endriagi i utopce siekać stalowym? Czarno to widzę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.06.2012 o 17:01, Lfdracon napisał:

A do tego czasu nekkery, endriagi i utopce siekać stalowym? Czarno to widzę...


Ja cały akt siekałem niskiej jakości mieczem stalowym i nie widziałem problemu. Także spokojnie sobie poradzi, zwłaszcza, że ten akt nie jest specjalnie trudny, aż za łatwy. Poza tym od czego mam lvl upy ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.06.2012 o 17:17, Sigu napisał:

Na łatwym można, ale błagam, kto gra w Wiedźmina 2 na łatwym poziomie trudności?


Jakim łatwym ? Na normalnym też można. Ojej jak wam się nie chcę trochę pomęczyć z potworami ojejej... śliniaczek wam też podać ? Chyba lepsza zabawa jest, jak się można pomęczyć z przeciwnikiem a nie go tylko jednym guzikiem bezmyślnie bashować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kido, rozmawiasz z osobą, która przeszła grę kilkukrotnie na mrocznym, więc nie wyskakuj mi ze śliniaczkami, bo nie masz pojęcia co piszesz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.06.2012 o 18:23, Sigu napisał:

Kido, rozmawiasz z osobą, która przeszła grę kilkukrotnie na mrocznym, więc nie wyskakuj
mi ze śliniaczkami, bo nie masz pojęcia co piszesz...


Ojej a ja nie przeszedłem na mrocznym wiedźmina 2 ? Więc wiem co piszę Sigu. To co mamy na normalnym poziomie w wieśku to zabawa, więc jak nie chce wam się męczyć z mobami to może zacznijcie od poziomu easy :) Wtedy nawet nie będzie potrzeba miecza srebrnego. Najlepiej dać od razu epickie przedmioty i graj muzyko ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hej, hej, stop, przyhamuj. Zaczęło się od dyskusji na temat tego, kiedy w I akcie opłaca się zrobić srebrny miecz, a parę postów później kłócimy się kto jest większą ślamazarą, a kto większym hardkorem i na jakim poziomie gra. Pewnie że można przejść całą grę z jednym mieczem, ale jaki jest tego sens, poza udowodnieniem że się da?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.06.2012 o 18:47, Lfdracon napisał:

Hej, hej, stop, przyhamuj. Zaczęło się od dyskusji na temat tego, kiedy w I akcie opłaca
się zrobić srebrny miecz, a parę postów później kłócimy się kto jest większą ślamazarą,
a kto większym hardkorem i na jakim poziomie gra. Pewnie że można przejść całą grę z
jednym mieczem, ale jaki jest tego sens, poza udowodnieniem że się da?


A kto powiedział, że mamy przechodzić całą grę na jednym zardzewiałym mieczu ? Dyskusja dotyczyła srebrnego miecza na, którego było zapotrzebowanie przez kolegę na forum. Była propozycja ode mnie, żeby wstrzymał się za zakupem bądź stworzeniem własnego srebrnego miecza do czasu walki z krabopająkiem. Tam dostanie za darmo i to lepszy. Jeśli ktoś chce zaoszczędzić oreny i nie boi się "wyzwania" na początku gry to jak znalazł. Ktoś inny tutaj zarzucił mi, że nie wiem co piszę a tym bardziej wykluczył grę bez srebrnego miecza...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.06.2012 o 18:52, vegost napisał:

A kto powiedział, że mamy przechodzić całą grę na jednym zardzewiałym mieczu ? Dyskusja
dotyczyła srebrnego miecza na, którego było zapotrzebowanie przez kolegę na forum. Była
propozycja ode mnie, żeby wstrzymał się za zakupem bądź stworzeniem własnego srebrnego
miecza do czasu walki z krabopająkiem. Tam dostanie za darmo i to lepszy. Jeśli ktoś
chce zaoszczędzić oreny i nie boi się "wyzwania" na początku gry to jak znalazł. Ktoś
inny tutaj zarzucił mi, że nie wiem co piszę a tym bardziej wykluczył grę bez srebrnego
miecza...


Jeśli ktoś gra na wyższym poziomie trudności to raczej nie warto tracić nerwów, męcząc się z dziadowskim mieczem, w zamian za garść zaoszczędzonych orenów...
Tak swoją drogą, z tego co pamiętam, po wykonaniu zlecenia na endriagi dostaje się schemat na przyzwoity srebrny miecz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak zarejestrować W2 na GoGu? Jakoś latam po tym zerwisie i nie mogę znaleźć takiej opcji. Chciałbym zarejestrować pudełkową i pobrać wersję gogową, bo zawiera najnowsze patche (chyba?), bo z poziomu launchera gra sie nie aktualizuje. Nie grałem już kilka miesięcy i chciałbym obczaić w końcu edycję rozszerzoną...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.06.2012 o 22:45, Abi_Dalzim napisał:

Czy to jest już Enchanced Edition z najnowszymi patchami?

Nie wiem czy ma patcha 3.2 wspomianego wyżej, ale na stronce z prawej w kolumnie jest
"You''ll get the newest Enhanced Edition, with all bonus materials available on GOG.com!"
Oraz dla czesci osob pobranie z goga bylo lepszym rozwiazaniem niz patchowanie gry "recznie".

Jakby ktoś nie zauważył to do goga można przypisać też w1, chociaż są wydania co nie wchodzą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.06.2012 o 23:00, Sarinew napisał:

Jakby ktoś nie zauważył to do goga można przypisać też w1, chociaż są wydania co nie
wchodzą.


Dzięki za tą informacje. Nie wiedziałem. Miło ze strony CDP że dają taką możliwość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.06.2012 o 23:00, Sarinew napisał:

Nie wiem czy ma patcha 3.2 wspomianego wyżej

Edycja z GoGa (na chwilę obecną przynajmniej) nie ma nawet patcha 3.1. Ale zainstalowałem grę, patch 3.1 sam sie dociągnął, a 3.2 wrzuciłem ręcznie i gra hula.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gram sobie na Mrocznym, jestem gdzieś w połowie I aktu i właśnie udało mi się skompletować Rynsztunek Świętokradcy. Jest spoko, ale jedna rzecz mnie straszliwie wkurza: efekt graficzny po dobyciu miecza. Okropnie to wygląda i o wiele gorzej się gra, jak otoczenie robi się czarno-białe. Te latające wokół ekranu czarne dymki są ok (takie mhroczne ;)) i dżwięk też fajny.

Czy jest jakiś mod, który usuwa "czarnobiałość"?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować