Zaloguj się, aby obserwować  
Longer

Wiedźmin 2 - temat ogólny

15059 postów w tym temacie

Plotkę słyszałem, że Wiedzmina 2 za 80 PLN można w Tesco złapać. Prawda to?
(niestety żadnego Tesco w pobliżu nie mam)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.05.2011 o 12:15, TJaworski78 napisał:

Próba uruchomienia z launchera - prosi o kod - twierdzi że zły.

u mnie jeszcze gorzej bo nawet nie mowi czy kod jest zly, ekran pytajacy o kod po prostu znika jak zaakceptuje wpisany klucz i tyle, to samo jak wpisze kod zmyslony np z samych jedynek, moze nie moze sie polaczyc z serwerami...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.05.2011 o 12:13, sirufok napisał:

> Napęd radzi sobie z płytami DVD9(np GTA4 chyba było na DVD9), płyta poprostu nie
jest
> wykrywana.
> W najbliższym czasie nie będę miał możliwości przetestowania jej na innym kompie
więc
> muszę zakładać że jest "dobra"

Nie masz innego wyjścia jak na razie. Jeśli płyta nie zostanie odczytana u innych to
wtedy musisz reklamować. A po teście na jednym napędzie nie możesz wywnioskować czy jest
dobra czy też nie.

Problem rozwiązał się sam... po około 30 włożeniu płyty do napędu napęd wykrył płytę... nic z tego nie rozumiem ale niezmiernie się cieszę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.05.2011 o 12:26, Lordpilot napisał:

>
> Warto dodać, że po prawie 400 ocenach, średnia nota wystawiana przez graczy to
9.0 -


Przy czym większość tych "graczy" to napinacze i idioci. I pisze tu zarówno o "hejterach"
CDP wystawiających bezmyślnie zero (tych jest mniej), jak i szympansach z Polski (stwierdzam
po nickach i jednozdaniowych "uzasadnieniach" pisanych po angielsku z błędami) wystawiających
"10" i łżących niekiedy w żywe oczy (DRM free - check... - taaa... jasne).

Także REdom można pogratulować wysokiej średniej od recenzentów (i życzyć żeby taka się
utrzymała) i współczuć bardzo mocno z powodu ogromnej, głupiej i skrajnie bezkrytycznej
masy fanbojów.

Po pierwsze, to czy Polak nie może się wypowiadać na temat polskiej gry? Każdy dla Ciebie daje jej 10/10 tylko dlatego że jest z Polski?...

Najgorsze właśnie na Metacritic są te 0/10 wystawiane przez pracowników Bioware (zauważ że z reguły każdy z nich wystawił 2 oceny 0/10 dla Wiedźmina i 10/10 dla DA 2, do tego ciągle wychwalają to dziadostwo).

Dla mnie Wiedźmin 2 to 10/10, prawdopodobnie najlepszy RPG w jakiego grałem. A teraz możesz mnie też nazwać fanbojem. Dziękuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja np. ubóstwiam gry BioWare ( np. DA I [ II była taka naciągana ] i BG II ), ale nigdy bym nie ocenił pierwszej części Wieśka niżej niż 8. Pewnie wiedzą, że rośnie im konkurencja i nie mogą tego znieść.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

winą był klucz zamiast V jest U czyli czasem kolejny wyjątek

teraz walka z dodatkami nie mogę pobrać bo chyba serwery padły

nie no boska oferta nieziemska premiera
za jedyna 248 zł efekt murowany...

edit..

łączenie z serverem, że niby pobieranie w toku a pliczki 3x po 0 bajtów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.05.2011 o 12:32, Blasting_Power napisał:

Najgorsze właśnie na Metacritic są te 0/10 wystawiane przez pracowników Bioware (zauważ
że z reguły każdy z nich wystawił 2 oceny 0/10 dla Wiedźmina i 10/10 dla DA 2, do tego
ciągle wychwalają to dziadostwo).

przeciez to widac, ze albo robia sobie jaja albo sa pracownikami bioware i do tego idiotami bo podpisuja sie nickiem z nazwa bioware, a jak nie to wychwalaja DA2 i pisza, ze was nie zawiedziemy - "we" z angielskiego ;D

Dnia 18.05.2011 o 12:32, Blasting_Power napisał:

Dla mnie Wiedźmin 2 to 10/10, prawdopodobnie najlepszy RPG w jakiego grałem. A teraz
możesz mnie też nazwać fanbojem. Dziękuję.

dla mnie 0/10, gra sie nawet nie chce aktywowac, zaraz zrobie konto na meta i bedziecie mieli ocene Polaka ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.05.2011 o 12:31, Jammin69 napisał:

Chyba raczej nie :P Na razie w żadnym takim markecie nie widziałem niżej niż cena detaliczna.


Chyba raczej tak;) Miała być w Tesco za 79 zł (tylko w dniu premiery i chyba ilość ograniczona) i niektórzy tak kupili^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

MAM TAKI PROBLEM POBIERA PATCHA WYPAKOWUJE ITD WSZYSTKO OK ... nastepnie odpala chyba launchera i znowu aktywacja w ktorej tylko wyskakuje zeby zakonczyc , powrocic,lub aktualizowac oczywiscie klikamy to i wtedy wyskakuje mi okno w ktorym pisze rozpiska jak by planow jak maaktualizowac 1 punkt . to blad polaczenia ...
a 2 okno to
Proces aktywacyjny nie powiódł się.


Nie udało się stworzyć połączenia z serwerem aktywującym

Proszę kliknąć na ''Powrót'' i spróbować ponownie (proszę sprawdzić, czy istnieje połączenie z internetem) lub kliknąć na ''Zakończ'' aby zakończyć proces aktywacji.

Jeśli problem wciąż się pojawia, proszę odwiedzić naszą stronę pomocy: https://support.securom.com/PAunlock/?c=1100

dodam oczysiscie ze mam wlaczonego neta przez router antyvira wylaczonego i kod dobrze spisany w czym wiec problem ? juz tak 24 h

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.05.2011 o 12:37, mronoth napisał:

> Najgorsze właśnie na Metacritic są te 0/10 wystawiane przez pracowników Bioware
(zauważ
> że z reguły każdy z nich wystawił 2 oceny 0/10 dla Wiedźmina i 10/10 dla DA 2, do
tego
> ciągle wychwalają to dziadostwo).
przeciez to widac, ze albo robia sobie jaja albo sa pracownikami bioware i do tego idiotami
bo podpisuja sie nickiem z nazwa bioware, a jak nie to wychwalaja DA2 i pisza, ze was
nie zawiedziemy - "we" z angielskiego ;D

Fakt że pewnie sporo sobie jaja robi z BW tymi komentarzami, ale zaczęło się od gościa który nie podpisywał się jako Bioware, a gracze wytropili jego profil na linkedin jako pracownik Bioware... Od tego się zaczęło.

Jakby odjąć te ustawiane oceny pod W2 i DA2, to gracze wystawili W2 ocenę ok 9,9/10, a DA2 ok 3,8/10.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak wgl. to ja znajomemu zamawiałem EK ( czeka na odebranie w Sferisie. Zostały 4 dni, a anulują zamówienie ), bo nie ma konta na gramie, a dla siebie kupię jak trochę stanieje :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jakim cudem wy mozecie grac !!! ja nie moge aktualizowac gry od prawie pelnego 1 dnia .... wpisuje wszystko dobrze tylko glupoty wyskakuja ze blad z netem polaczeniem !! o co kaman

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.05.2011 o 12:26, Lordpilot napisał:

Przy czym większość tych "graczy" to napinacze i idioci.

Heh, zapomniałem o magii Internetu. Cóż, wydaje mi się jednak, że nie wszyscy podchodzą do wystawiania oceny w ten sposób - a jeśli mam rację (nawet niech to będą pojedyncze przypadki), to można zauważyć, że poza ocenami skrajnymi (10 i 0) jest chyba jedna 7, a pozostałe lecą w okolicach 9.

Oczywiście może być tak, że w tych 400 opiniach nie ma żadnej sensownej, nie mówię, że nie. ;]

Dnia 18.05.2011 o 12:26, Lordpilot napisał:

Także REdom można pogratulować wysokiej średniej od recenzentów (i życzyć żeby taka się
utrzymała)

Tru, przydałoby się.

@Volvox

Dnia 18.05.2011 o 12:26, Lordpilot napisał:

Plotkę słyszałem, że Wiedzmina 2 za 80 PLN można w Tesco złapać. Prawda to?

Na to wygląda, dzisiaj kuzyn mi napisał, że kupił właśnie za 80. Chociaż w ich gazetce jest 89.99 ;) Osobiście będę miał okazję sprawdzić pod koniec tygodnia (żeby jeszcze egzemplarze były :D)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.05.2011 o 12:52, Jammin69 napisał:

Gdzie jest takie Tesco ?! :D

Nie wiem, czy w miejscowości, w której mój kuzyn mieszka, jest Tesco - ale raczej nie - więc zakładam, że chodzi o Tychy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Udało się wam pobrać dodatki ??
ja mam cały czas błąd połączenia z serverem i ikonka zmienia się na czachę, mimo to że chwilę wcześniej było ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować