Zaloguj się, aby obserwować  
Longer

Wiedźmin 2 - temat ogólny

15059 postów w tym temacie

Weźcie się przymknijcie, jak chcecie się przepychać to idźcie sobie na PW, ja chce sobie tutaj poczytać i porozmawiać o Wiedźminie 2 a nie o waszych problemach jak interpretować EULE gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.05.2011 o 13:39, Pryka napisał:

Weźcie się przymknijcie, jak chcecie się przepychać to idźcie sobie na PW, ja chce sobie
tutaj poczytać i porozmawiać o Wiedźminie 2 a nie o waszych problemach jak interpretować
EULE gry.



pryka kolego ;D moze ty mi powiesz jaka zdolnosc pozwala uzywac mutagenów ?;D chodzi mi o zdolnosc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 19.05.2011 o 13:38, MarcusBrutus napisał:


Poproszę cytat z umowy licencyjnej który dokładnie to stwierdza.


Poproszę 200 zł przelewem na moje konto za wskazanie podstawy prawnej.

Sam sobie poszukaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Macie pomysł co może dziać się nie tak dochodzę w grze do 1 aktu przerywnik filmowy jest ale sam akt 1 nie chcę się załadować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.05.2011 o 13:04, Asarathus napisał:

Radek 4870x2 GLH ;)

do Wieska poki co nie ma profilu CF w sterach. wylacz jeden GPU - gierka powinna chodzic lepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.05.2011 o 13:40, guru35 napisał:

pryka kolego ;D moze ty mi powiesz jaka zdolnosc pozwala uzywac mutagenów ?;D chodzi
mi o zdolnosc


A wiesz, że nie wiem? :D Nie che mi się szukać w instrukcji, ale chyba nad zdolnością po jej wykupieniu pojawiają się takie puste kołeczka, coś jak nad mieczami i zbrojami które można ulepszać :) I potem można tam pakować mutageny. Widziałem coś takiego na jakimś przedpremierowym gameplayu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.05.2011 o 13:43, Luk4s napisał:

> Radek 4870x2 GLH ;)
do Wieska poki co nie ma profilu CF w sterach. wylacz jeden GPU - gierka powinna chodzic
lepiej.


lukas widze ze dlugo tu jestes ;d moze ty mi powiesz jaka zdolnośc pozwala przyżadzac mutageny ? hodzi mi o nazwe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.05.2011 o 13:45, guru35 napisał:

widzisz wpadłeś napie ...


Co ty pleciesz PIRACIE? Nie zamierzam tłumaczyć takiemu tłukowi jak ty oczywistej oczywistości, jaką jest nielegalne użytkowanie kopii gry W2.

Ale jak mnie wkurzysz dzieciaku to po powrocie z pracy znajdę ten zapis w umowie licencyjnej i Ci go przytocze.
Jednak uważam, że nie ma to za bardzo sensu bo i tak nie zmieni to faktu PIRACENIA przez ciebie gry PIRACIE!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

zamk*** mor** niedoj***** ciot** !!sam zamawiałem koledze wiedzma 2 tutaj w gram pl za 245 zł i mnie nie wkur**** oskarżeniami o piractwie niedoje**** !! gre mozna instalowac na 5 kompach czyli jeżeli chce może pożyczać komu chce !!! ciołku !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.05.2011 o 13:43, Luk4s napisał:

> Radek 4870x2 GLH ;)
do Wieska poki co nie ma profilu CF w sterach. wylacz jeden GPU - gierka powinna chodzic
lepiej.


To akurat są 4870x2 zamknięte w jednej karcie, a nie osobne połączone przez CF. Zresztą nawet nie mam opcji przewidujących zgaszenie jednej połówki :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Można zainstalować na 5 komputerach, ale nie znajomych bo to jest faktycznie łamanie praw, a tak btw to już 2 osoby ci odpowiedziały co można zrobić z mutagenami i jest napisane też dokładnie w instrukcji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

1. Tniemy cytaty
2. Nie klocimy sie

Albo beda nagrody...

PS: guru35 oraz KERMIy dostaja po ostrzezeniu za spam. Forum to nie czat, a od upominania uzytkownikow sa Moderatorzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak sobie czytam starsze posty ...
moim zdaniem nie ma co porównywać graficznie '' Wiedźmina 2 " do " Crysisa 2 " - to zupełnie różne gry,różne gatunki a sam C2 ma gorszą oprawę od swojego pierwowzoru
" Wiedźmin 2 " ma lepszą oprawę graficzną,co nie zmienia faktu że technicznie gra się sypie - już nie chodzi mi o ilość klatek na sekundę bo nawet nie wiem jak to sprawdzić,chodzi mi o to,że gra kraczy się graficznie,szczególnie podczas przechodzenia pomiędzy lokacjami,dzielnicami miasta,zmieniają się kolory,znika lub pojawia się oświetlenie,zmienia się ono,potrafi zniknąć całe otoczenie,budynki,postaci,itp. - zauważyłem też że w miejscach w które nie ingeruje oświetlenie gra wygląda jak ... Gothic 2,3? ;)

P.S: czy Wy też macie wrażenie ze podczas walk,zwłaszcza w jaskiniach Geralt robi się jakiś ... mały? ...

P.S2: czy ktoś mógłby opisać te opcje graficzne:
" zmniejszenie jakości tekstur "
" budżet pamięci na tekstury "
co one dają?
jak powinny być ustawione minimalnie a jak na full aby zapewnić najlepszą jakość graficzną?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.05.2011 o 13:58, Wojman napisał:

1. Tniemy cytaty
2. Nie klocimy sie

Albo beda nagrody...


wojman chociaz ty mi pomóż ! ;D widzisz oskarza mnie o coś czego nie robie ... prosze chcem tylko wiedzieć jaka zdolność pozwala używać mutagenów chodzi mi o nazwe ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.05.2011 o 13:52, guru35 napisał:




Dziecko,
Jeżeli nie umiesz się poprawnie merytorycznie wypowiedzieć, tylko rzucać bluzgami to lepiej w ogóle się nie wypowiadaj.

A to, że używasz nielegalnej kopii gry Wiedzmina 2, jest dla wszystkich jasne, PIRACIE!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.05.2011 o 14:02, KERMIy napisał:

>


Dziecko,
Jeżeli nie umiesz się poprawnie merytorycznie wypowiedzieć, tylko rzucać bluzgami to
lepiej w ogóle się nie wypowiadaj.

A to, że używasz nielegalnej kopii gry Wiedzmina 2, jest dla wszystkich jasne, PIRACIE!!!



dobra dzieciaku niech ci bedzie używam pirata i sie zamknij ... dla innych mam org tylko niech to dziecko sie zamknie już

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.05.2011 o 13:58, Wojman napisał:

1. Tniemy cytaty
2. Nie klocimy sie

Albo beda nagrody...

PS: guru35 oraz KERMIy dostaja po ostrzezeniu za spam. Forum to
nie czat, a od upominania uzytkownikow sa Moderatorzy.



wojman brawa dla ciebie może teraz ten nap sie zamknie wreszcie ! i zrozumie że od osądzania jest pan a nie on !;D dziekuje i pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować