Zaloguj się, aby obserwować  
Longer

Wiedźmin 2 - temat ogólny

15059 postów w tym temacie

Po zainstalowaniu patcha zero poprawy wydajności PO PROSTU ZERO! To samo się tyczy braku wsparcia dla monitorów 16:10 ;/ Dalej są te paski.

Oj panowie z CDP się nie popisali.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.05.2011 o 08:38, Buachu napisał:

Wie ktoś gdzie znajduje się Tajemniczy Kupiec w 3cim akcie ?

Nie ma go w trzecim akcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzis zainstalowałem patcha 1.1 i naprawde plus, uruchamianie gry bardzo szybko. Wszystko lepiej wyglada, gre na ultra. Narazie do pulpitu mnie nie wywaliło.

Bardzo dobrze ze DRM usuniety.
Tylko sa dwa rodzaje patcha 1.1.. Jeden zawiera prawie 30 mb a drugi 16 mb. 30 mb instalowanie dla osób którzy pierwszy raz instalują gre, tej aj nie mogłem zainstalować ale tą 16 mb udało sie.

Szkoda tylko ze czarne pasy na dole i górze nie zniknęły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.05.2011 o 08:47, Some_kind_of_Devil napisał:

Pacz paczem, ale dalej nie mogę ściągnąć żadnego DLC... Ciekaw jestem kiedy się z tym
uwiną, te serwery mają chyba z Rosji sowieckiej.


Dodatki do pobrana już działaja, wczoraj nie działały.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.05.2011 o 08:21, Shelazar napisał:

Nie mogę wgrać DLC ponieważ ''nie mam uprawnień do aktualizacji''... miał ktoś taki błąd?


Prawy przycisk myszy -> uruchom jako administrator.

Mam rozumieć, że te wszelkie "suit" DLC są u mnie w plecaku? Pobieranie poszło szybko, wysyłka mailowa błyskawicznie.
Tylko po co tak kombinować?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zaraza, znowu to samo.
Włączam grę, wczytuję grę i nic się nie dzieje dalej. Ciągle się ładuje.
Ctrl+Alt+Del i wyłączam. Włączam ponownie grę, wczytuję i po paru sekundach mogę grać. Lulz.

@up
jak na tak wujowy start wygląda ok.
Swoją drogą pierwszy Two Worlds, mimo swojej średniości (delikatnie mówiąc), miał ten mocny atut, że wylądował na konsolach. Więcej jak milion sprzedali. Dla producenta było to dobrym posunięciem.
Niestety, średnia gra na konsolach ma lepiej niż hicior na PC (nie licząc Blizza gdzie siłą jest sama marka).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie ma. Jeśli zrobiłeś w aktach I i II questa

Spoiler

Rzeka Tajemnic

, to w akcie III w
Spoiler

kanałach

jest trup ze Zbroją Ysgith, którą możesz przekuć na Zbroję Vranów - najlepszą zbroję w grze, wizualnie pasującą do butów i rękawic Starszej Krwi. A tak w ogóle, to czy w III akcie jest też przepis na spodnie? Ja znalazłem tylko na buty i rękawice.

A tak BTW, patch nerfnął Tajemniczego Kupca - wcześniej 3 runy Ysgith kosztowały u niego 600orenów, teraz tyle samo kosztuje 1050. Auć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.05.2011 o 10:22, Khasim napisał:

A tak w ogóle, to czy w III akcie jest też przepis na spodnie? Ja znalazłem tylko na buty i rękawice.

Jest, za wyjątkiem zbroi można zebrać cały komplet ubrania Starszej Krwi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niestety jak na razie nie ma. W czerwcowym patchu ma być to usunięte, lecz pytanie, kiedy ten czerwcowy patch się ukaże.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szlag by to, a usunąłem wszystkie sejwy poza ostatnim, którego zachowałem dla W3... będę musiał przejść jeszcze raz i zdobyć te spodnie. Gdzie jest schemat na nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.05.2011 o 10:40, Khasim napisał:

Gdzie jest schemat na nie?

Nie pamiętam :( Wydaje mi się że w jednej z 3 skrzyń zapieczętowanych kombinacją run ale pewności nie mam, na pewno jednak te spodnie znalazłem bo pamiętam jak zastąpiłem nimi jakieś nilfgaardzkie spodnie o których myślałem że będą najlepsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Skończyłem wczoraj wieśka...
Mam wrażenie, że jest wybrakowany, coś jak kotor 2 - wycięta masa materiału na zadania itp.
Wiedźmin to zabójca potworów, ile jest potworów w dwójce? Maks 10, o połowę mniej niż w "gorszej" jedynce.
Przez całą grę te same potwory, zgnilce (wszystkie trupojady z jedynki wrzucone do jednego wora ;/ ) i nekkery.
Na początku gry maks 5 zbroi i mieczy, które utrzymują się do połowy gry, później jest nagły zasyp bronią i pancerzem, że nie wiadomo co wybrać.
Mutageny, beznadzieja.
Zakończenie, nijakie, nie miałem jakiejś satysfakcji...

Spoiler

Chyba, że po ubiciu Letho >:D , ale i tak nie można go przeszukać, i poza tym smutne że jeden z ostatnich wiedźminków ginie.




P.S Wiadomo jakie wybory podczas gry są kanoniczne a jakie nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś po patchu 1.1 dalej ma problemy z wywalaniem do pulpitu.

W wersji 1.0 po zastosowaniu:

1. Odpalamy linie poleceń(cmd.exe) jako administrator.
2. Wklepujemy: bcdedit /set IncreaseUserVa 3072
3. Reset komputra i cieszymy się grą wolną od częstych widoków pulpitu.

wszystko chodziło elegancko na wysokich i budżecie pamięci średnim - zero wyjść na pulpit.

Teraz nawet po przeinstalowaniu gry od nowa do 1.1 i sterowników nvidii i nawet po zejściu z opcjami na niższe wywala mi się co góra 10min.

Właśnie reinstaluje do 1.0 z plikiem gog.com, żeby się upewnić, no ale wczoraj jeszcze chodziło elegancko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 27.05.2011 o 11:02, Wahgaroth napisał:

Spoiler

Chyba, że po ubiciu Letho >:D , ale i tak nie można go przeszukać, i poza tym smutne
że jeden z ostatnich wiedźminków ginie.


Spoiler

było nie ubijać :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować