Zaloguj się, aby obserwować  
Longer

Wiedźmin 2 - temat ogólny

15059 postów w tym temacie

Dnia 16.06.2011 o 20:36, Budo napisał:

>

Spoiler

Zbroja z kejrana jest lepsza od zbroi łowcy - niewiele ale lepsza. Najlepszy
miecz
> srebrny to wyśmienity miecz srebrny - schemat dostajemy za zadanie z endriagami
- ma
> o parę punktów większe obrażenia niż zaimportowane miecze, nawet z wszystkimi ulepszeniami.




Za
Spoiler

nekkery

się dostaje wyśmienity wiedźmiński miecz. Przynajmniej ja tak miałem.


A on nie jest jak się wykona wszystkie zlecenia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie takie same myśli mnie naszły jak to pierwszy raz czytałem.
Fakt faktem jest porzekadło że prędzej świnie zaczną latać niż [tu wstaw jakakolwiek niewiarygodną bzdurą - np "Polski rząd obniży sobie premie i dochody"], nie mniej premiera DNF jest tu aż nadto dużym zbiegiem okoliczności =) [a jak wiemy z porzekadła mistrza "Djody" : There are no coincidences, there is only Force :)]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.06.2011 o 21:57, Mizutsu napisał:

Czy jest możliwość posiadania

Spoiler

znaku Heliotrop oraz grupowego zabójstwa (poprzez adrenalinę w trybie szermierka)

jednocześnie?

Można mieć jednocześnie rozwinięte obie te umiejętności, problem może być jednak z ich odpaleniem - ja miałem je w III Akcie ale nie przypominam sobie sytuacji w której były aktywne jednocześnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.06.2011 o 22:18, Karharot napisał:

Można mieć jednocześnie rozwinięte obie te umiejętności, problem może być jednak z ich odpaleniem - ja miałem je w III Akcie ale nie przypominam sobie sytuacji w której były aktywne jednocześnie.


Mi się co najmniej kilkukrotnie odpaliła animacja wykańczania przeciwników, po której Heliotrop był aktywny - choć nie zawsze, więc pewnie zależy to od jakichś dodatkowych warunków...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Spoiler

Jak narazie II akt jest i zaczyna się, ten klimat jest bardzo dobry. Zaczełem walke z Trautem i jego ludzmi, na pierwszy raz zostałem pokonany

.

Wiedźmin 2 jak narazie ejst grą w którą grałem , jest najlepszą w jaka grałem w zyciu. Grać, spędzać chwile w klimatach Geralta jest cudownym doswiadczeniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A czy jest możliwość wyboru którą umiejętność chce wybrać? Czy to jest losowe? I

Spoiler

heliotrop

jest fajną umiejętnością? Czy nie za bardzo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.06.2011 o 22:39, Mizutsu napisał:

A czy jest możliwość wyboru którą umiejętność chce wybrać? Czy to jest losowe? I

Spoiler

heliotrop

jest fajną umiejętnością? Czy nie za bardzo?

Spoiler

Heliotrop po odpaleniu spowalnia czas dla wszystkich z wyjątkiem Ciebie

co daje Ci olbrzymią przewagę w walce. IMO całkiem fajna umiejętność i jedyna rzecz która mi nie odpowiada to jej nazwa (znak heliotropu w książkowym oryginale miał zupełnie inne działanie).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.06.2011 o 21:08, Gvynbleidd napisał:

A on nie jest jak się wykona wszystkie zlecenia?


A może, bo właśnie tak u mnie było. Najpierw endriagi, potem nekkery i dopiero przy drugim dostałem schemat.

btw strasznie mi ostatnio wiedźmin muli w menu, przy wczytywaniu itd itp... normalnie jakaś masakra... grać się odechciewa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Patch 1.2 wgrany ?
Grane od nowa na powyższym patchu ?

Jak tak - to zgłaszaj na support [mi po patchu na nowej grze menu się odmuliło, przed 1.2 miałem czasem i 35 sekundowe wczytywanie menusa pod esc]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.06.2011 o 23:13, Budo napisał:

btw strasznie mi ostatnio wiedźmin muli w menu, przy wczytywaniu itd itp... normalnie
jakaś masakra... grać się odechciewa.

Mi też. Podejrzewam, że to dlatego, że nie nadpisuje sejwów, tylko tworzy nowe i jest ich coraz więcej. Oczywiście, mógłbym je kasować, tyle że skasowanie jednego zajmuje paręnaście sekund.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Już wpadłem na kasowanie sejwów i chyba tak zrobię. Może da radę usunąć ręcznie pliki w folderach z sejwami.

Pietro---> tak, gram od nowa na 1.2.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Mam problem z questem "Sprzed stuleci"

Spoiler

Jestem w akcie III w podziemiach Loc Muine, w pokoju z 7 paleniskami - zrobiłem tak, że palą się wszystkie jednocześnie, a gdy dochodzę do drzwi, cały czas wyskakuje napis, że są zamknięte. Pomocy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Podczas wykonywania zadania w kopalni / podziemne życie / hej,w kopalni praca wre / spotkałem się z takim zjawiskiem ze gdy zginę to wywala mnie do głównego menu,nie mogę bezpośrednio wczytać zapisu tylko z poziomu głównego menu - czy to normalne?.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.06.2011 o 00:16, DoMiNo1992 napisał:

Mam problem z questem "Sprzed stuleci"

Spoiler

Jestem w akcie III w podziemiach Loc Muine, w pokoju z 7 paleniskami - zrobiłem tak,
że palą się wszystkie jednocześnie, a gdy dochodzę do drzwi, cały czas wyskakuje napis,
że są zamknięte. Pomocy.



Spoiler

Te paleniska maja byc zgaszone, a nie zapalone

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.06.2011 o 23:13, Budo napisał:

> A on nie jest jak się wykona wszystkie zlecenia?

A może, bo właśnie tak u mnie było. Najpierw endriagi, potem nekkery i dopiero przy drugim
dostałem schemat.


Spoiler

Może być że po wykonaniu drugiego zlecenia na potwory się dostaje. Ja zawsze najpierw wysadzałem tunele nekkerów, a potem się brałem za królowe. Dostawałem schemat po oddaniu tego drugiego zadania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.06.2011 o 01:10, Wojman napisał:

Spoiler

Te paleniska maja byc zgaszone, a nie zapalone



Spoiler

Ciekawe bo u mnie, na łatce 1.2, drzwi się otwierają kiedy zapalę je wszystkie - czyżby sposób ukończenia tego zadania zależał od wersji gry ? ;)

20110617071116

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.06.2011 o 08:21, Mizutsu napisał:

A jak chce iść ścieżką magii to czy zalecacie wziąć jeszcze coś z szermierki?

Z szermierki polecam umiejętność dalszej odległości przy uniku ;p to się przydaje bardzo :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować