Zaloguj się, aby obserwować  
Longer

Wiedźmin 2 - temat ogólny

15059 postów w tym temacie

Dnia 21.04.2011 o 13:51, sinir napisał:

Obczajcie teksty Zoltana z próbek głosów. Świetne. :D


Zgadzam się, oby więcej takich tekstów w Wiedżminie 2 było. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Myślałem, że mam w piwnicy bazyliszka, a to moja stara po węgiel zeszła"... xD

Normalnie przypomina się tekst z jedynki: "Mówią, że (cmentar) ma ogromne zębiska i wygląda jak martwa teściowa. Strasznie o nim powiadają" ;D
W każdym razie zapowiada się genialny dubbing!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.04.2011 o 14:08, Liqid napisał:

W każdym razie zapowiada się genialny dubbing!


Jedynka pod tym względem nie zawiodła i z Wiedźminem 2 najwyraźniej będzie tak samo. Głosy takie jak trzeba, a teksty w typowo wiedźminowym, odpowiednio soczystym klimacie i treści (kląć także trzeba umieć).
Ciekawe tylko, co twórcy mają na myśli, mówiąc o otwartym świecie, o miejscach i przedmiotach do odkrycia. Oczywiście nie oczekuję czegoś na kształt Morrowind, ale w pierwszym Wieśku lokacje były trochę za małe, więc jeżeli i to zostanie odpowiednio poprawione, będzie lepiej niż ok, a pieniążki wydane na EK okażą się najbardziej ekonomicznym wydatkiem na rozrywkę, przeliczając zł/godz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.04.2011 o 17:47, KrzychW napisał:

> /.../ więc jeżeli i to zostanie odpowiednio poprawione, będzie
lepiej niż ok, a pieniążki wydane na EK okażą się najbardziej ekonomicznym wydatkiem
na rozrywkę, przeliczając zł/godz.

Nie należy chwalić dnia przed zachodem słońca, żony, przed śmiercią, a gry... przed jej ukończeniem ;-D
Jedynka mnie nie zawiodła, ale z chwaleniem dwójki, to ja zaczekam. Oczywiście, zamówiłem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ostatni raz pamietam podobnie bylem taki podjarany przed premierą Gothica 3, zadna gra jeszcze nie wywierała u mnie takich emocji :P poprostu nie wiem, czy to niedosyt rpgow ostatnimi czasy? milosc do wiedzmina? nie wiem, nie wiem, ale kurde felek - dajcie go juz!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.04.2011 o 18:46, Almarcino napisał:

ostatni raz pamietam podobnie bylem taki podjarany przed premierą Gothica 3, zadna gra
jeszcze nie wywierała u mnie takich emocji :P poprostu nie wiem, czy to niedosyt rpgow
ostatnimi czasy? milosc do wiedzmina? nie wiem, nie wiem, ale kurde felek - dajcie go
juz!


U mnie wszystko ;D Szkoda tylko, że na konsole wyjdzie później (bo że gra wyjdzie na konsole wszyscy wiedzą). Boje się tylko, że po nowym Wiedźminie już żaden RPG nie będzie mi się wydawał fajny ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.04.2011 o 19:54, Mikex napisał:

Boje się tylko, że po nowym Wiedźminie już żaden RPG nie będzie mi się wydawał fajny ;D

No chyba, że Wiedźmin 3 ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie odnośnie tematu "monitorów" dla Wiedźmina 2. Otóż moje 1680x1050 jest 16:10 ale z tego, co niegdyś słyszałem (nigdy tego nie potwierdziłem nigdy) to rozdziałka 1680x1050 obsługuje bezproblemowo 16:9 (bez żadnych pasków). Więc... Będę miał te głupie i niewygodne pasy w Wiedźminie 2 czy nie?

Temat o Wieśku 2, problem z Wieśkiem 2... Więc chyba trafiłem dobrze ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze nie ma części a już o trzeciej myślicie, a jak znam mentalność Polaków gdyby wyszła 3 część to zacznie się kręcenie nosem "bo to przecież jest naciągane i robią to tylko dla kasy KOMERCHA!"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja tam nie mam nic przeciwko pięciu częściom tej samej gry, o ile każda przynosi odpowiednią dawkę nowych pomysłów. Wiedźmina na pewno bym nie porównywał od Call of Duty, które w sprzedawaniu tego samego z inną cyferką co rok osiągnęło perfekcję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.04.2011 o 22:38, sinir napisał:

Ja tam nie mam nic przeciwko pięciu częściom tej samej gry, o ile każda przynosi odpowiednią
dawkę nowych pomysłów. Wiedźmina na pewno bym nie porównywał od Call of Duty, które w
sprzedawaniu tego samego z inną cyferką co rok osiągnęło perfekcję.


Dokładnie, świat wykreowany przez Sapkowskiego jest tak ogromny, że spokojnie starczy na kilka części;) A jak nie to nie mam nic przeciwko płatnym dodatkom (nie DLC!). Sam muszę się przyznać, że bardziej podobały mi się 2 pierwsze książki z opowiadaniami niż cały pięcioksiąg (który jednak swoje genialne momenty posiadał). To uniwersum posiada ogromny potencjał, mam nadzieję że czerwoni go dobrze wykorzystają...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Powiedz szczerze, jak wyobrażasz sobie dodatek do gry RPG.

To musiałaby być po prostu krótsza gra na tym samym silniku o nieporównywalnie niższej lub nieistniejącej cenie, ale to już wymyślono - przygody w jedynce, a?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.04.2011 o 22:46, Ostrowiak napisał:

Powiedz szczerze, jak wyobrażasz sobie dodatek do gry RPG.


Wiedźmin to zabójca potworów na zlecenie, pełno tego plugastwa chodzi po świecie więc spokojnie by się ułożyło jakąś ciekawą historię niekoniecznie związaną z głównym wątkiem a która starczyłaby na więcej niż 2 godziny;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja mam takie pytanie odnośnie importowania zapisu gry. W którym momencie dokładnie musimy zrobić sejwa w jedynce, żeby móc go zaimportować do dwójki? oO

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.04.2011 o 18:39, KrzysztofMarek napisał:

Jedynka mnie nie zawiodła, ale z chwaleniem dwójki, to ja zaczekam. Oczywiście, zamówiłem...


Dlatego też napisałem "więc jeżeli i to zostanie odpowiednio poprawione".
Pewne obawy oczywiście są i zamawianie EK poprzedzone było dość długimi wahaniami, ale jak patrzę na materiały zapowiadające rozmaite gry, to wśród obecnie oczekiwanych tytułów, Wiedźmin 2 prezentuje się bardzo pozytywnie. Walka może troszkę przekombinowana, ale o dialogi i fabułę raczej się nie martwię, a to podstawa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować