Zaloguj się, aby obserwować  
Longer

Wiedźmin 2 - temat ogólny

15059 postów w tym temacie

Widze ze gra mimo wielu patchy, zmian, dodatkow, nadal ma wymagania nie adekwatne do wygladu gry. Grajac w Wiedzmina 2 kiedy wyszedl mialem 3 krotnie slabsza karte graficzna od tej teraz a mimo to nadal musze grac na takich samych detalach co wtedy. Nie wiem czym jest Uberprobkowanie, ale to jakis chybiony pomysl, moge miec wszystko na maksymalnych detalach a wlacze tylko to i znowu jest problem. Gra moze nie tnie tak perfidnie jak wtedy ale obraz strasznie plywa.

Moj komputer to : Intel Core i5-2500k Cpu @ 3.30 Ghz, 4 Giga Ramu, Radeon 6970 2048 mb, do tego dysk SSD i Windows 7.

Moge sie mylic ale jak dla mnie na takim sprzecie Wiedzmin 2 powinien smigac. Ach strach pomyslec co bedzie z trzecia czescia przy tak duzym otwartym swiecie. Trudno, bede gral bez Uberprobkowania choc mam wrazenie ze gra wyglada znacznie gorzej bez tego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Uberpróbkowanie to coś co nieznacznie zmienia wygląd gry, a żre go potwornie... Ja z podobnym sprzętem grałem na maksymalnych z wyłączonym tym crapem i gra śmigała bardzo płynnie.

Nie rozumiem co takiego w tym uberpróbkowaniu widzisz D:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.04.2013 o 15:50, Akoss-94 napisał:

Nie rozumiem co takiego w tym uberpróbkowaniu widzisz D:


Bardzo mozliwe ze tylko mi sie wydaje ze gra wyglada o wiele lepiej, jednak cos tam musi to dawac skoro tak zjada zasoby. U mnie gra bez tego tez smiga bardzo ladnie, po prostu liczylem ze z ta karta graficzna bedzie Uberprobkowanie dzialalo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja nawet nie sądziłem, że ze stacją garficzną bym to udźwignął bez spadków FPS :D

To taki bubel, który poprawia niby wygładzanie. Może placebo? :) Gra i tak wygląda ładnie, choć drewniane animacje w filmikach bolą to poza nimi jest już bardzo, bardzo ładnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po przeprowadzce (lipiec-sierpień) zamierzam przejść grę trzeci raz tym razem w edycji rozszerzonej.
Komp się zmieni na lepsze, net na gorsze - także gigantyczne autoaktualizacje nie wchodzą w grę.

Dlatego chce się przygotować już teraz - dysk zewnętrzny czeka :)

Instalacja ma być z płyt (wersja 1.0). Pytanie co dociagać dalej i już archiwizować ? Tych patchy jest od cholery i trochę. Z oficjalnej strony zrozumiałem tak: wersja 1.0 ---> dalej 1.3 ---> edycja rozszerzona (3.0 ?) i dalej 3.1--> 3.2--->3.3. Dobrze rozumuje ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.04.2013 o 17:39, Ecko09 napisał:

Rude srebra do wiedźmińskiego miecza kupię gdzieś we Flotsam czy sam się muszę za tym
gdzieś uganiać?

Wydaje mi się, że krasnolud będzie miał, a jak nie, to idź przeszukaj jaskinie, którą trzeba przeszukać w zadaniu z Maleną. W jaskini w lesie za wodospadem też chyba coś będzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.04.2013 o 17:39, Ecko09 napisał:

Rude srebra do wiedźmińskiego miecza kupię gdzieś we Flotsam czy sam się muszę za tym
gdzieś uganiać?


Coś mi świta, że powinna się walać po skrzyniach w pobliżu statku Vernona (na początku aktu). A jak nie, to kowal powinien mieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Takie pytanko: Czy grając tylko trochę w pierwszą część (przeszedłem za kawałek tych kanałów, zdaje się dotarłem do Wyzimy ale za dużo tam nie zdziałałem) mogę bezstrsowo cieszyć się drugą częscią Wiedźmina? Czy będzie to trochę błądzenie we mgle (jezeli chodzi o fabułę)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.04.2013 o 10:50, Pierogi_z_Cukrem napisał:

Takie pytanko: Czy grając tylko trochę w pierwszą część (przeszedłem za kawałek tych
kanałów, zdaje się dotarłem do Wyzimy ale za dużo tam nie zdziałałem) mogę bezstrsowo
cieszyć się drugą częscią Wiedźmina? Czy będzie to trochę błądzenie we mgle (jezeli chodzi
o fabułę)?

Generalnie to fabułę zrozumiesz raczej bez problemu, ale niekoniecznie resztę różnych pobocznych wątków związanych z pierwszą częścią gry. No i nie będziesz wiedział dlaczego gra się rozpoczyna tak, a nie inaczej, bo jej początek jest ściśle związany z pierwszą częścią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.04.2013 o 12:32, Ecko09 napisał:

Trofea w Vergen to gdzie można opchnąć?


Nie grałam już długo, ale zdaje się że wszyscy kupcy są zaraz za pierwszą bramą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.04.2013 o 15:41, Polinka198 napisał:

> Trofea w Vergen to gdzie można opchnąć?

Nie grałam już długo, ale zdaje się że wszyscy kupcy są zaraz za pierwszą bramą


Myślałem, że jakiś specjalny kupiec będzie od tego jak w jedynce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 06.04.2013 o 15:46, Ecko09 napisał:

Myślałem, że jakiś specjalny kupiec będzie od tego jak w jedynce.


Nie, kilku kupców odkupi trofea. Przypomniałam sobie, że jest jeszcze człowiek robiący pułapki, bomby itp w ludzkiej części Verden, któremu można odsprzedać różne rzeczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy po wejściu do miasta Loc Muinne (ścieżka Iorwetha) da się jeszcze z niego wyjść? "Główna" brama jest zamknięta, szukałem innych możliwości, ale nie znalazłem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować