Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Warszawa na silniku Unreal Engine 3

54 postów w tym temacie

Wkurzają mnie tacy ludzie jak HiddenNick. Rusz dupę i pomóż. Naucz się chociaż podstaw programowania, grafiki 3D itp. a nie tylko pieprzyć głupoty, narzekać i grać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Założę się, że gra może nie osiągnie sukcesu na miarę Stalkera czy Fallouta, ale będzie naprawdę niezłą grą - w dodatku za darmo(UE3 jest darmowe,kiedy program nie jest tworzony w celach komercyjnych).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.03.2010 o 13:49, TobiAlex napisał:

Wkurzają mnie tacy ludzie jak HiddenNick. Rusz dupę i pomóż. Naucz się chociaż podstaw
programowania, grafiki 3D itp. a nie tylko pieprzyć głupoty, narzekać i grać.


Kibicuje każdemu deweloperowi, ale nie sądzę, że coś z tego wyjdzie. Jestem realistą :)

PS Pracuję jako programista gier ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czemu miałoby z tego nic nie wyjść? Fakt, gry może wcale nie wydać ani CDP ani Cenega, może będzie kosztować 19,99999999999zł, albo będzie trzeba ją zamówić z neta, ale może być dobra. Kibicujcie chociaż naszym... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

HiddenNick jeżeli Ty pracujesz jako programista gier to ja dziękuję postoję. To może uważasz się za jakiegoś szpeca? Twój projekt wyjdzie a ich nie? Oni jednak mają wielki plus w stosunku do Ciebie - community UDK

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieję, że im się uda... Gra na prawdę bardzo ciekawie się zapowiada, kto wie, czy nie będzie taka dobra i rozpoznawalna na całym świecie jak np. Painkiller? O ile wiem to People Can Fly miało podobne początki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

heh Mogli by odwzorować całą Wa-we. Chętnie bym zajrzał na swoją ulicę i do szkoły.:P
Ciekawe czy będą 2 nitki metra i stadion. Trzymam kciuki za projekt przy odrobinie szczęścia będzie z tego Fallout PL .:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ojej, ile tu patriotów. Już nawet nie można skrytykować polskiej ekipy ? Zobaczymy, jak zacznie się jakaś wojna ile patriotów zostanie, żeby wesprzeć naszych kałachem i granatem :P. Póki co, wspieram ekipę Polifony w tworzeniu GT5. Nie wspieram ekipy tworzącej Wiedźmina 2, bo wersja na PS3 została olana :). Zacznę ją wspierać, jak zaczną robić na PS3. Chyba wystarczająco uczciwie.

Ekipy od zrujnowanej Warszawy także nie wspieram, bo gra nie interesuje mnie kompletnie nic, zero, null, wcale a wcale ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.03.2010 o 14:01, TobiAlex napisał:

HiddenNick jeżeli Ty pracujesz jako programista gier to ja dziękuję postoję. To może
uważasz się za jakiegoś szpeca? Twój projekt wyjdzie a ich nie? Oni jednak mają wielki
plus w stosunku do Ciebie - community UDK


Po prostu wiem jak się kończą takie projekty... Nie warto zawracać sobie nimi głowy.

Chyba najbardziej znane przykłady to Project Offset i Black Mesa - one mają jednak spore szanse rzeczywiście się ukazać, chociaż pewnie nastąpi to w takim momencie, że mało kogo będzie to obchodzić.

community UDK ? Ja jakoś nie podzielam twojego entuzjazmu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jak można cokolwiek wyrokować po paru concept artach :P

Które swoją drogą są całkiem niezłe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

HiddenNick a Ty jak zaczynałeś? Może się przedstaw i napisz jakie masz osiągnięcia. Ja też jestem programistą, level designerem, autorem podręczników do edytorów itp., ale co z tego?

Anvi tu nie chodzi o wyrokowanie, ale o podejście HiddenNick do całej sprawy, który ponoć jest programistą gier...
Zobacz ile lat powstawał mod The Nameless Mod do gry Deus Ex 1 (tak jedynki!). Ładnych kilka lat a wersja finalna ukazała się dopiero w tym roku. Moddb określił ten mod jako najlepszy mod, który powstał. Jeżeli my będziemy mieli takie podejście jak HiddenNick to nigdy nic nie zrobimy i nic nie osiągniemy. Zresztą gdyby nie Techland czy CD Projekt RED nadal by tak było (a jak Ci ludzie zaczynali?).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"likwidowaniem napotkanych przeciwników" a przeczytałem na początku polityków i od razu pomyślałem że mogło by być pięknie przywalić z młota prezydentowi (nie ważne któremu). Ale pomysł na + czekam tylko na efekty pracy bo artworki mało przedstawiają.
Tak samo ciekaw jestem co wyjdzie z Black Ice Tale również polska produkcja niezależna oparta o dark fantasy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

w większości obrazki mi się podobają i w większości stoją na wysokim poziomie. zobaczymy co z tego wyjdzie :) chociaż nie napawam się optymizmem czytając "...podczas rozgrywki przede wszystkim zajmiemy się likwidowaniem napotkanych przeciwników za pomocą siekiery..." bo kojarzy mi się to przede wszystkim z jakimiś ubogimi i bezmyślnymi grami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować