Zaloguj się, aby obserwować  
Budo

Morrowind - pytania, przemyślenia - temat ogólny

14067 postów w tym temacie

a gdzie dokladnie znajde Deadetryczny Posterunek (czy moze dwemeryczny?) koło Ebonheart? Bo ja szukam i nie moge znalesc :( Mile widziae wskazanie na mapie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.08.2006 o 19:02, kowboj3 napisał:

Aaaaa i jeszcze jedno: jak sie nazywa i gdzie znajde czar pozwalajacy otwierac zamki na poziomie
100?


Z tego co wiem to nie ma takiego czaru. Są zwoje Łamacza Zamków Ekasha, ale nie wiem czy można gdzieś kupić sam czar. Co do posterunku, to musisz płynąć na południe i nieco na zachód od Ebonheart, ale nie za daleko :)
Oczywiście o ile chodzi Ci o lokację ze Smoczym Kirysem, czyli Grote Mudan.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.08.2006 o 19:31, Budo napisał:

> Aaaaa i jeszcze jedno: jak sie nazywa i gdzie znajde czar pozwalajacy otwierac zamki na
poziomie
> 100?

Z tego co wiem to nie ma takiego czaru. Są zwoje Łamacza Zamków Ekasha, ale nie wiem czy można
gdzieś kupić sam czar. Co do posterunku, to musisz płynąć na południe i nieco na zachód od
Ebonheart, ale nie za daleko :)
Oczywiście o ile chodzi Ci o lokację ze Smoczym Kirysem, czyli Grote Mudan.


A gdzie jest ta Grota Mudan? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.08.2006 o 19:45, kowboj3 napisał:

A gdzie jest ta Grota Mudan? :)


Ach, to czytanie ze zrozumieniem...
Malutki wycinek z posta Budo.
"Co do posterunku, to musisz płynąć na południe i nieco na zachód od Ebonheart, ale nie za daleko :)"
Posterunek = Grota Mudan. Wszystko jasne?


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mam pytanko jak zienić sobie znak zodiaku bo postanowiełm z woja zrobić sobei troche maga i już wyszkoliłem sie w mistycyzmie i zniszczeniu tylko troche many mało a jak wpisuje "enablesignmenu" to sie nic nie dzieje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.08.2006 o 08:04, ŁukiPluta napisał:

Czy koś z was ściągał ze strony elderscrolls.phx.pl mod dodającym latający dom w pobliżu caldery
? Bo niemoge go znaleźć :( Prosze o pomoc !


Ja go kiedyś miałem, wygląda on jak ta latające skała w Vivek.
Musisz iść przez północno zachodnią brame i po przebyciu krutkiej drogi powinien być widoczny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.08.2006 o 19:02, kowboj3 napisał:

Aaaaa i jeszcze jedno: jak sie nazywa i gdzie znajde czar pozwalajacy otwierac zamki na poziomie
100?


poprostu bierzesz około 1000 złota i idziesz do gildii magow (w balmorze napewno to się uda) uczysz się czaru otwarcia zamków (nieistotne na jakim poziomie) potem do maga który może robić zaklęcie i wybierzasz otwarcie i na dotyk i 100 do 100 i masz otwarcie 100 pkt ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.08.2006 o 18:25, ŁukiPluta napisał:

> Aaaaa i jeszcze jedno: jak sie nazywa i gdzie znajde czar pozwalajacy otwierac zamki na
poziomie
> 100?

poprostu bierzesz około 1000 złota i idziesz do gildii magow (w balmorze napewno to się uda)
uczysz się czaru otwarcia zamków (nieistotne na jakim poziomie) potem do maga który może robić
zaklęcie i wybierzasz otwarcie i na dotyk i 100 do 100 i masz otwarcie 100 pkt ;]


Dobry sposób, ale ma wadę. Trzeba być nieźle wyszkolonym w szkole chyba przemiany żeby udało się rzucić takie zaklęcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gdzie moge spotkac Hlireni Indavel? Wiem ze w ruinach Ald Daedroth ake dokladnie w jakim miejscu? Pogubilem sie tam po prostu i nie wiem co robic dalej :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.08.2006 o 19:28, kowboj3 napisał:

Gdzie moge spotkac Hlireni Indavel? Wiem ze w ruinach Ald Daedroth ake dokladnie w jakim miejscu?
Pogubilem sie tam po prostu i nie wiem co robic dalej :(

Od wejścia do ruin, zwsze kieruj się przed siebie, w trzeciej komnacie znajdziesz trzy osoby (niezłe zakręty z nich), wśród nich jest osoba którą szukasz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.08.2006 o 18:48, mathewmw napisał:

> uczysz się czaru otwarcia zamków (nieistotne na jakim poziomie) potem do maga który może
robić
> zaklęcie i wybierzasz otwarcie i na dotyk i 100 do 100 i masz otwarcie 100 pkt ;]

Dobry sposób, ale ma wadę. Trzeba być nieźle wyszkolonym w szkole chyba przemiany żeby udało
się rzucić takie zaklęcie.

I na to jest rada: znajdujesz nauczyciela w tej szkole i uczysz się u niego do przyzwoitego poziomu.
Niestety na wszystko potrzeba kasy, ale ta od pewnego momentu dość szerokim strumieniem płynie w tej grze.
No i zawsze pozostaje metoda - trenuj umiejetność przez używanie jej, mozolna, ale tania i skuteczna. :-)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.08.2006 o 18:48, mathewmw napisał:

> > /.../
Dobry sposób, ale ma wadę. Trzeba być nieźle wyszkolonym w szkole chyba przemiany żeby udało
się rzucić takie zaklęcie.

Jest lepszy sposób, aczkolwiek też z wadą. Otwierania zamków do 100 uczy Hecerinde; ma domek w Balmorze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja sobie znowu odświeżam Morka przed końcem roku szkolenego... idzie dość cieżko, narazie siódmy poziom i powoli zaczynam się wkurzać, ale zamierzam skończyć grę :)

Staram się załatwić sobie troszkę rozrywki... polowania, rozwijanie rozmaitych umiejętności z czystej ciekawości...
Ostatnio zrobiłem NIEMIŁOSIERNY BAŁAGAN w domu Cossadesa... Dobrze, że on nie musi sypiać, bo tego łóżka nikt by już nie dotknął, chyba że trzymetrową tyczką :)

Gram postacią nastawioną na walkę długim mieczem, wspomaganą trzema rodzajami magii... do tego w dodatkowych umiejętnościach mam celność, zaklinanie i tym podobne.
Gothic to to nie jest... ale ile można jedno męczyć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

zna ktos mody upiekszające morrowinda? po po tym jak gralem w obliviona t ojakos mi sie nie chche w morrowinad jak patrze na te odcienie szarosci i kanciaste teksturki jakis mod dodajacy shadery 3.0 lub nieiwem co

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.08.2006 o 01:25, Monastor napisał:

Staram się załatwić sobie troszkę rozrywki... polowania, rozwijanie rozmaitych umiejętności
z czystej ciekawości...

Dnia 30.08.2006 o 01:25, Monastor napisał:

Gram postacią nastawioną na walkę długim mieczem, wspomaganą trzema rodzajami magii... do tego
w dodatkowych umiejętnościach mam celność, zaklinanie i tym podobne.


No niezły jesteś ja zacząłem grę złodziejem, a około 20 level przerzuciłem się na wojownika, to znaczy ćwiczę teraz ciężki pancerz i długie ostrze. Jeszcze jeno zaklnę deadryczną dai-katanę i będę kosił wszyściutko :). A magia jest do kitu, tylko parę podstawowych się przydaje jak oznaczenie i przeniesienie, ale co kto woli :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.08.2006 o 18:48, mathewmw napisał:

Dobry sposób, ale ma wadę. Trzeba być nieźle wyszkolonym w szkole chyba przemiany żeby udało
się rzucić takie zaklęcie.


Ja mam 30 poziom przemiany i 40-50% na rzucenie tego czaru ;] tylko zżera mi 60 pkt many ;/ musze spobie zainstalować mod na odnawianie many w real czasie ;] tylko musze poczekac bo na elderscrolls.pl sie skonczyły limity na ściąganie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../

Dnia 30.08.2006 o 01:25, Monastor napisał:

Gothic to to nie jest... ale ile można jedno męczyć :)


Jeśli masz dodatki, to w nie zagraj wnoszą one bardzo dużo do rozgrywki i wyglądają o wiele ładniej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować