Zaloguj się, aby obserwować  
Budo

Morrowind - pytania, przemyślenia - temat ogólny

14067 postów w tym temacie

Dnia 23.03.2006 o 16:05, KrzysztofMarek napisał:

> > /.../A zakląłem ją na stałe czarami Oddychanie w Wodzie/.../
Na oddychanie w wodzie wystarczy naramiennik. Jak masz na stałe 1 punkt oddychania w wodzie,
to wystarczy. Szatę lepiej zakląć na siłę. I pamiętaj, że możesz jednocześnie nosić spodnie
i spódnicę, zawsze to o parę punktów więcej ;)



Racja, muszę kupić nową koszulę ;-)))) A przed noszeniem spódnicy jako mężczyzna mam pewne opory. A już Khajit w spódnicy wygląda zupełnie kretyńsko. Odpuszczę sobie; i tak mi nikt nie podskoczy ;-)
Acha - szklana zbroja jest The Best! Jak grałem Dunmerem co nosił zbroję daedryczną i ebonową, a jeszcze nosił ze sobą Chryzamer, to już niewiele zostawało pojemności na cokolwiek innego. A jaki ślimak był z niego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.03.2006 o 16:50, Amistan napisał:

> > > /.../ A już Khajit w spódnicy wygląda zupełnie kretyńsko. /.../

Co do męskości Szkotów nikt wątpliwości nie ma, a spódniczki noszą ;). Jak jeszcze włożysz Wspaniałą Szatę, to już nic nie widać, ani zbroii, ani spodni...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No wlasnie ... nie bylo mnie dwa dni niecale, a tu taki awans ... gratulacje :D
No faktycznie, stoi tam ktosik obok z kameleonem ... nie wiedzialem ze jak znajde pierscien, co mi jeszcze nie wyszlo to sie na mnie zuci ... be tancerka, be ... a zapowiedz niespodzianki byla taka mila :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 23.03.2006 o 16:34, KrzysztofMarek napisał:

Jeśli powolutku wynurzasz się z wody, to widać, w pewnym momencie, wszystko co jest pod wodą,
bardzo wyraźnie i dokładnie. Obracaj się wtedy i zobaczysz pierścień. I przygotuj się na atak
bardzo słabo widzialnego wspólnika!


Tak widziałam już tego wspólnika i tak też myślałam ze pewnie będzie coś podejrzanego. Ok wrócę tam i teraz znajdę ten pierścień.

Dnia 23.03.2006 o 16:34, KrzysztofMarek napisał:

Nieistotne. Sama nie będziesz wiedziała co nim otworzysz. Zapisz się do Gildii Złodzieji w
Balmorze i idź uczyć się do Hecerinde. Otworzysz każdy zamek wytrychem


Właściwie to juz jestem dobrym włamywaczem bo to chyba była pierwsza organizacja do której się zapisałm :) - wiedziałam że warto. Teraz mogę otwierać zamki do 90pkt. 100pkt jeszcze mi się nie udało - musze się podszkolić. W takim razie nie potrzebne są tew szystkie klucze których nosze cała stertę nie wiadomo po co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie do którego Rodu warto się przyłączyć? Ja jestem z przypadku w Haalau (czy jakoś tak) ale ciągle mam wrażenie że to nie był trafny wybór. Ród Redoran wydaje się bogtszy, a ten trzeci skupia prawie samych "wysokich" magów więc może jest ciekawszy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>/.../ W takim razie nie potrzebne są tew szystkie klucze których

Dnia 24.03.2006 o 13:22, Emilijka napisał:

nosze cała stertę nie wiadomo po co?


Tam, morro ma to do siebie, że znajduje sie tam pełno kluczy, ale tak naprawdę większość z nich nigdy nie rafia do swoich zamków (o ile te zamki istnieją). Ale z drugiej strony one nic nie ważą, a nigdy nie wiadomo kiedy sie jakiś może przydać, ja po dłuższej grze mam ich pod setkę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.03.2006 o 09:36, buras napisał:

No wlasnie ... nie bylo mnie dwa dni niecale, a tu taki awans ... gratulacje :D
No faktycznie, stoi tam ktosik obok z kameleonem ... nie wiedzialem ze jak znajde pierscien,
co mi jeszcze nie wyszlo to sie na mnie zuci ... be tancerka, be ... a zapowiedz niespodzianki
byla taka mila :D


A mi się właśnie nie podobała ta tancerka taka jakaś nie ubrana odpowiednio :D ale to moje babskie spostrzeganie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Raczej kwestia "kobiecego zmysłu" do wietrzenia klopotow :D
Mi na poczatku ona nie podpadla zupelnie, nic mnie w morku juz nie zdziwi ... chyba, dopiero jak zobaczylem osobke z zarzuconym kameleonem, to zaczalem cos podejrzewac ... ale zeby od razu napasc zbrojna ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

PYTANIE:
Czy żęby zdobyć wszystkie krwawe nici (czy jak to było) Morag Tong, które ukradło CIemnne Bractwo to musze zabijać tych co je mają (np. Khull - Sotherra, czy ją musze zabijać? Może jest inny sposób, albo powiedzcie mi czy ona jest z Ciemnego Bractwa )?/?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.03.2006 o 13:26, Emilijka napisał:

Mam pytanie do którego Rodu warto się przyłączyć? Ja jestem z przypadku w Haalau (czy jakoś
tak) ale ciągle mam wrażenie że to nie był trafny wybór. Ród Redoran wydaje się bogtszy, a
ten trzeci skupia prawie samych "wysokich" magów więc może jest ciekawszy?


Jak jesteś magiem to Ród Tellevani, wojownik to Ród Redoran, a złodziej, spryciardz itp. to Ród Hlalu. JA jestem MRocznym Paladynem (własna klasa) i jestem w Hlalu. Klasa nie znaczy że jest ona zła :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jesteś magiem to Ród Tellevani, wojownik to Ród Redoran, a złodziej, spryciardz itp. to

Dnia 24.03.2006 o 15:16, Wasizi napisał:

Ród Hlalu. JA jestem MRocznym Paladynem (własna klasa) i jestem w Hlalu. Klasa nie znaczy że
jest ona zła :)


:D nie myślałam o tym że klasa może być zła albo dobra tylko że może w innych dają ciekawsze (bardziej opłacalne) zadania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co zrobić żeby uzyskac szkolenie na wysokim poziomie (ok. 100pkt) nikt mnie nie chce wyszkolić. Jak nie miałam kasy to to był problem a teraz jak ją mam to nie moge jej wykorzystać. Czy trzeba w tym celu koniecznie odwiedzać nieznane miasta aby szukac trenerów?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.03.2006 o 15:13, Wasizi napisał:

to musze zabijać tych co je mają (np. Khull - Sotherra, czy ją musze zabijać? Może jest inny
sposób, albo powiedzcie mi czy ona jest z Ciemnego Bractwa )?/?


Tak, wszyscy którzy mają krwawe nici są z Mrocznego Bractwa. Zabójstw nie da się uniknąć (ale w końcu to źli ludzie ;)), poza jednym wyjątkiem - mroczny elf w gildii magów w Ald Ruhn w ramach zadania dla Morag Tong sam odda ci swój artefakt kiedy tylko go przekonasz, że źle robi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.03.2006 o 15:40, Emilijka napisał:

Co zrobić żeby uzyskac szkolenie na wysokim poziomie (ok. 100pkt) nikt mnie nie chce wyszkolić.
Jak nie miałam kasy to to był problem a teraz jak ją mam to nie moge jej wykorzystać. Czy trzeba
w tym celu koniecznie odwiedzać nieznane miasta aby szukac trenerów?


JEst jeden w całej grze trener który skzoli danej umiejętności do 100, większość pozostje uczyć prz ok 50. Na Adamantytowej Wieży pisze gdzie kto, co szkoli :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.03.2006 o 15:40, Emilijka napisał:

Co zrobić żeby uzyskac szkolenie na wysokim poziomie (ok. 100pkt) nikt mnie nie chce wyszkolić.


Po pierwsze musisz mieć cechę główną dla tej umiejętności na 100 (np. siła dla toporów itp); po drugie musisz znaleźć odpowiedniego trenera, bo na każdą umiejętność przypada tylko jeden trener, który może cię w niej podszkolić do 100 (brak trenerów dla płatnerstwa, są problemy z obecnością trenera od średniego pancerza, a z trenerem zaklinania trzeba uważać, bo atakuje i trzeba go uspokajać czarem). Spis trenerów masz na AW: http://www.elderscrolls.phx.pl/index.php?option=com_content&task=view&id=104&Itemid=145

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak tam wam idzie gra w Morrowinda? Bo ja sobie chwile musze odpoczac wiec odkladam go na jakis czas na pólke pogram w W3 z forzen throne i powracam do morrowinda:) potem icewindale 1 i 2 i baldur 1 i 2:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.03.2006 o 16:18, Emilijka napisał:

AW: http://www.elderscrolls.phx.pl/index.php?option=com_content&task=view&id=104&Itemid=145


Fajna stronka nie widziałam jej wczesniej, dzięki


To ja przy okazji polecę baaardzo obszerny zbiór informacji o The Elder Scrolls:
www.uesp.net (unofficial elder scrolls page)

Niestety (a może stety) tylko po angielsku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować