Zaloguj się, aby obserwować  
Budo

Morrowind - pytania, przemyślenia - temat ogólny

14067 postów w tym temacie

Cos przygasl nam ten topic:( Ja teraz w morka zadnko gram jak gram to mape odkrywam, musze sei znow wciagnac bo mnie cos nudzi:( ale i tak go przejde chce miec najwyzsze rangi i wogle max:D ale taa mapa:/ chce ja odkryc zeby potem wszystko wiediec gdzie co i jak, no i jak juz mam miec wsztstko super to i mapa musi byc odkryta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przyszedł mi do głowy taki pomysł tylko nie wiem czy jest on realny. Otóż czy można przyzwać jakąś istote, ot dajmy na to Dremora rzucić na niego Chwytanie Dusz, zaciukać i zdobyć jego dusze ?? Wiem wiem lamerskie pytanie, ale dzięki czemuś takiemu o wiele łatwiej by sie zdobywało wartościowe duszyczki :-]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.03.2006 o 03:07, Hubi Koshi napisał:

/.../ Wiem wiem lamerskie pytanie, ale dzięki czemuś takiemu o wiele łatwiej by sie zdobywało
wartościowe duszyczki :-]

Można. O ile z duszą kłopotu nie ma, to z przedmiotami przywołanej duszy kłopot może być. Znikają szybciutko i możesz nic z przedmiotów nie złapac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.03.2006 o 03:07, Hubi Koshi napisał:

Przyszedł mi do głowy taki pomysł tylko nie wiem czy jest on realny. Otóż czy można przyzwać
jakąś istote, ot dajmy na to Dremora rzucić na niego Chwytanie Dusz, zaciukać i zdobyć jego
dusze ?? Wiem wiem lamerskie pytanie, ale dzięki czemuś takiemu o wiele łatwiej by sie zdobywało
wartościowe duszyczki :-]


Tak, sam 2 razy przywolalem złota swieta czy jak jej tam, i zucilem na nia chwytanie i zabilem 3 ciosami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

chwytanie dusz jest nawed łatwe ale zabranie rzeczy które przyzywańce mają przy sobie jest dużo trudniejsze! mnie sie udało około 23/30 , ale potem nie bolały palce :| !!! ale było warto :) same fajne rzeczy wyciągnąłem od nich! (rzecz jasna szklane, ebonowe lub daedryczne)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam mały problemik otoż gdy chce se cyknać screena to pisze ze nie moge a jak chce to musze cos zmienic w katalogu ini. owszem nic by w tym dziwnego tylko nie wiem gdzie ten wpis mam sypnac, dokladnie w ktorym miejscu znaczy linice i gdzie ten ini. w katalogu z morrowindem bo odziwo go nie widze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.03.2006 o 14:36, ArtuRPGpl napisał:

Mam mały problemik otoż gdy chce se cyknać screena to pisze ze nie moge a jak chce to musze
cos zmienic w katalogu ini. owszem nic by w tym dziwnego tylko nie wiem gdzie ten wpis mam
sypnac, dokladnie w ktorym miejscu znaczy linice i gdzie ten ini. w katalogu z morrowindem
bo odziwo go nie widze?

Otwórz to w notatniku i wyszukaj screenshot enable, albo coś podobnego... wpisz do szukajki w programie

Tam jest wartość = 0
Zmień na =1

Powinno działać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.03.2006 o 14:53, Jakub Węcławik napisał:

Jakie są wymagania sprzętowe gry Morrowind?

Bardzo niskie jak na te czasy ;)

To są te ze strony CDP:
Wymagania sprzętowe:Procesor Pentium III 800 MHz (lub kompatybilny), 256 MB RAM, karta graficzna GeForce 2 GTS (lub kompatybilna), Windows 98/Me/2000/XP

a te są z pudełka
Pentium III - 500 MHz
128 MB RAM
1 GB miejsca na dysku
Karta 3D 32 MB RAM z obsługą trybu 32 bit, zgodna z DirectX 8.1
Windows 98/Me/2000/XP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.03.2006 o 14:46, Monastor napisał:

Sprawdziłem w pliku jak jest dokładnie

Screen Shot Enable=0
zmień na
Screen Shot Enable=1


Dzienki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.03.2006 o 15:25, Arclight napisał:

Ale tym ze strony CDP bliżej prawdy


Aż wierzyć się nie chce, że taki duży świat, a tak mało miejsca na dysku zajmuje . Z tego co pamiętam, to chyba nawet płyty nie potrzebował do obsługi .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.03.2006 o 14:46, Monastor napisał:

Sprawdziłem w pliku jak jest dokładnie

Screen Shot Enable=0
zmień na
Screen Shot Enable=1


No ja mam tam tak:

Create Maps Enable=0
Screen Shot Enable=0
Screen Shot Base Name=ScreenShot
Screen Shot Index=0
Beta Comment File=

a ma byc

Create Maps Enable=0
Screen Shot Enable=1
Screen Shot Base Name=ScreenShot
Screen Shot Index=0
Beta Comment File=


? no jak tak to thx:D pytam bo nie chce se nic rozwalic:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.03.2006 o 16:02, ArtuRPGpl napisał:

> Sprawdziłem w pliku jak jest dokładnie
>
> Screen Shot Enable=0
> zmień na
> Screen Shot Enable=1

No ja mam tam tak:

Create Maps Enable=0
Screen Shot Enable=0
Screen Shot Base Name=ScreenShot
Screen Shot Index=0
Beta Comment File=

a ma byc

Create Maps Enable=0
Screen Shot Enable=1
Screen Shot Base Name=ScreenShot
Screen Shot Index=0
Beta Comment File=


? no jak tak to thx:D pytam bo nie chce se nic rozwalic:)


Tak...
Możesz jeszcze ustalić nazwę screenshota, bazową... Jeśli nie zmienisz linijki:
Screen Shot Base Name=ScreenShot
Wszystkie zrzuty będą się normalnie zapisywały w folderze gry pod nazwą "ScreenShotN" (N - liczba)... Możesz tam wpisać na przykład ArtuRPG, jeśli chcesz.
Tylko nie używaj raczej spacji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Własnie robię wątek główny i mam zdobyć tytuł Hortatora rodu Hlaalu (w którym mam najwyższą rangę) i okazuje się, że muszę zdobyć poparcie Orvasa Drena...którego zdążyłem juz zabić. I tu pojawia się pytanie, czy jest on niezbędny do wykonania questu? Czyżbym musiał zacząć grę od nowa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.03.2006 o 10:07, dyniamit napisał:

Własnie robię wątek główny i mam zdobyć tytuł Hortatora rodu Hlaalu (w którym mam najwyższą
rangę) i okazuje się, że muszę zdobyć poparcie Orvasa Drena...którego zdążyłem juz zabić. /.../

Jednym ze sposobów na "przekonanie" Orvasa Drena jest... zabicie go. Graj spokojnie dalej ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.03.2006 o 10:57, KrzysztofMarek napisał:

> Własnie robię wątek główny i mam zdobyć tytuł Hortatora rodu Hlaalu (w którym mam najwyższą

> rangę) i okazuje się, że muszę zdobyć poparcie Orvasa Drena...którego zdążyłem juz zabić.
/.../
Jednym ze sposobów na "przekonanie" Orvasa Drena jest... zabicie go. Graj spokojnie dalej ;)


thx :) zaczynanie od początku z miejsca, w którym jestem, byłoby koszmarem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie znam sie na miksturkach na razie, za niska jeszcze alchemie mam niestety ... ale w Pelgidadzie (ach te morkowe nazwy :D) w sklepiku kupca od ktorego mozna kupic (zwedzic) dwemerski wykrywacz, na pieterku jest ksiega z receptami ... mozna sobie pozyczyc jak straznik nie patrzy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować