Zaloguj się, aby obserwować  
Budo

Morrowind - pytania, przemyślenia - temat ogólny

14067 postów w tym temacie

Dnia 16.03.2006 o 15:46, ArtuRPGpl napisał:

> >

Ej stary jak ty mozesz miec 255 poziom jak nawet bys miawl wszystkie umiejetnosci na maxa to
bys mial 75 poziom, a potem juz sie chyba nie da zdowbywac wiec jakim sposobem masz az 255
lvl??

Widocznie jednak można, nie? A jakim cudem. Może sam na to wpadniesz, może Ci ktoś podpowie. Ja też Ci podpowiem tylko: ucz się chłopie, ucz!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.03.2006 o 17:44, ArtuRPGpl napisał:

nie umiem sie obsługiwac Construcien Setem:(


No to trzeba się nauczyć.
Powiem w skrócie co masz zrobić. Wczytujesz plik morrowind.esm (czy jakiś taki, ew dodajesz do tego bloodmoon.esm i tribunal.esm, jeżeli chcesz korzystać z elementów z dodatków). Wybierasz zakładkę NPC i szukasz potrzebnej osoby. Przenosisz osobę na ekran podglądu w interesujące cię miejsce. Zapisujesz plik. Zaznaczasz, że chcesz skorzystać z tego plug-ina. I włączasz grę, idziesz w miejsce gdzie dałeś tę osobę.
Tak to chyba wyglądało, gdy ostatnio korzystałem z CS-a

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.03.2006 o 18:04, ArtuRPGpl napisał:

albo konsola


Tak, konsolą też można, wpisz: PlaceAtPC “Cinia Urtius” 1,20,1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.03.2006 o 15:50, Budo napisał:

> Zdobyłem Złote Ostrze, ale nie wiem jak je ulpeszyć. Byłem u maga w Vivek (według solucji),

> ale nie ma takiej opcji dialogowej. Czy ktoś mógłby mi pomóc? Dla tego ostrza stałem się
wampirem...

Musisz być Wampirem. Proste co nie? I mieć w ekwipunku chyba 1173 septimy i ani jednego więcej.


Jestem wampirem i mam w plecaku 1171 smoków i...nic. Nie ma takiej opcji dialogowej...Czy o ulepszeniu trzeba dowiedzieć się wcześniej? Czy ten NPC automatycznie wykrywa, że mam takie ostrze i mnie informuje o możliwości upgradu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.03.2006 o 18:11, Raylin napisał:

> albo konsola

Tak, konsolą też można, wpisz: PlaceAtPC “Cinia Urtius” 1,20,1


a nie PlacetPC “Cinia Urtius” 1, 1, 1 ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.03.2006 o 18:14, ArtuRPGpl napisał:

a nie PlacetPC “Cinia Urtius” 1, 1, 1 ?


Sam sprawdź co będzie działać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem kiedy w tej grze może sie skonczyc kasa. Jak zabijam złotą świętą to mam zawszem coś ze szklanego kompletu(np..). Złota świeta jest dla mnie bardzo łatwa, inne potwory są bardziej wymagające

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.03.2006 o 18:11, dyniamit napisał:

Jestem wampirem i mam w plecaku 1171 smoków i...nic.


Masz mieć "trochę" więcej - 11171 smoków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.03.2006 o 18:21, Raylin napisał:

> Jestem wampirem i mam w plecaku 1171 smoków i...nic.

Masz mieć "trochę" więcej - 11171 smoków.


Walnąłem literówkę ("cyfrówkę") :P Mam tyle...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.03.2006 o 18:38, dyniamit napisał:

Walnąłem literówkę ("cyfrówkę") :P Mam tyle...

W sumie nie byłem nigdy wampirem, tym bardziej nie ulepszałem Złotego Ostrza, ale chyba wcześniej trzeba było wykonać jakieś zadanie dla kogoś, a to była dopiero nagroda. Niestety, szczegółów nie znam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.03.2006 o 18:40, Lord Ya napisał:

> /.../
W sumie nie byłem nigdy wampirem, /.../

Masz rację. Nie mam pamięci do imion, ale to była ta w Gildii Magów w Vivec, która właśnie zlecała zadania, jak było się tym wampirem i po wykonaniu drugiego, ulepszała Złote Ostrze. Trzeba było wejść do środka, zejść w dół, do głównego pomieszczenia, drugimi schodami na górę i w prawo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

chcecie mieć błękitne znamie (uleprzone złote ostrze)??? robcie według punktów a napewno wam sie uda!!!

1. zaraź się światłowstrętem od innego wampira i sam sie nim stań

2. idż do Silirowne która zleca ci zadanie zabicia klienta w Ald''Ruhn. po zabiciu go trzeba zabrać mu klucz i wrócić do niej z kluczem.

3. żeby doszło do uleprzenia ostrza należy:

a) mieć przy sobie złote ostrze
b) mieć przy sobie >>> DOKŁADNIE 11171 zł <<<
c) punkty "a" i "b" wykonaj przed rozmową z nią

4. zrob gadu-gadu i musi być błękitne znamie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.03.2006 o 19:05, RaiL Driver napisał:

chcecie mieć błękitne znamie (uleprzone złote ostrze)??? robcie według punktów a napewno wam
sie uda!!!

1. zaraź się światłowstrętem od innego wampira i sam sie nim stań

2. idż do Silirowne która zleca ci zadanie zabicia klienta w Ald''Ruhn. po zabiciu go trzeba
zabrać mu klucz i wrócić do niej z kluczem.

3. żeby doszło do uleprzenia ostrza należy:

a) mieć przy sobie złote ostrze
b) mieć przy sobie >>> DOKŁADNIE 11171 zł <<<
c) punkty "a" i "b" wykonaj przed rozmową z nią

4. zrob gadu-gadu i musi być błękitne znamie

dzięki :)

ale zanim to zrobię, zdobędę indeksy do portali. Sorry, ale nie chce mi się biegać po całym Vvardenfell, bo będąc wampirem nikt mnie nie chce przewozić i teleportować ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 16.03.2006 o 19:21, dyniamit napisał:

ale zanim to zrobię, zdobędę indeksy do portali. Sorry, ale nie chce mi się biegać po całym
Vvardenfell, bo będąc wampirem nikt mnie nie chce przewozić i teleportować ;)


Jak masz prędkość 140 czy ileś tam to nawet przyjemne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

kurde! ide do nauczyciela ktory mzoe mnie nauczyc do 100 np ciezki pnaczerz amm go w głwonych i mnie nie chce uczyc zeby te lvl zdobywac ,ale kiedys cos tkaeigo maielm weice czemu juz niemam?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

wiec co mam zrobic zeby ten wysoki vll zdobyci mnie uczyli do kiedy chce? i jak mam twierdze herosa(wypasik max polecam!!) i narazie przechodze podstawowke to jak wloncze dodatki bedzie dzialac ok?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.03.2006 o 22:16, ArtuRPGpl napisał:

wiec co mam zrobic zeby ten wysoki vll zdobyci mnie uczyli do kiedy chce? i jak mam twierdze
herosa(wypasik max polecam!!) i narazie przechodze podstawowke to jak wloncze dodatki bedzie
dzialac ok?


Tak, twierdza herosa będzie działać. Tylko nie wiem, czy przenoszenie się do niej nie powoduje jakiś problemów ze skryptami np. w Trójcy. Ale ja nie doświadczyłem takich problemów.
A co się tyczy tego trenowania, to chyba musisz mieć cechę, od której zależy dana umiejętność powyżej 100. W twoim przypadku chcąc trenować ciężki pancerz ponad 100, musisz mieć na sobie coś, co daje ci chociaż 1 punkt wytrzymałości na stałe (o ile już masz 100 wytrzymałości) - po prostu dana cecha musi być wyższa niż 100. Chyba w miarę jasno to opisałem:)

PS. Spróbuj pisać wolniej, ale robiąc mniej błędów - ciężko czasami czyta się Twoje posty:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.03.2006 o 23:10, Napek napisał:

PS. Spróbuj pisać wolniej, ale robiąc mniej błędów - ciężko czasami czyta się Twoje posty:)


Ojeju, podziwiam że w ogóle Ci się udaje. Ja już dawno przestałem starać się zrozumieć jego posty. Zacząłem je traktować jak pisane przez Chińczyka, no, po prostu są i tyle...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować