Zaloguj się, aby obserwować  
Budo

Morrowind - pytania, przemyślenia - temat ogólny

14067 postów w tym temacie

Dnia 13.03.2006 o 12:49, Hegemon napisał:

> > >/.../
Ja to robilem inaczej. Oznaczenie rzucalem w dziczy, czy w jaskini, a do miast teleportowalem /.../

Większość przedmiotów sprzedajesz, więc lepiej od razu do kupca. W ostatniej grze, gdzie moim celem było założenie prywatnego muzeum artefaktów, początkowo składowałem w Gildii Magów, później przeniosłem wszystko do mojej twierdzy. Ale w kilku przypadkach musiałem użyć kodów - nie można jednocześnie mieć Złotego Ostrza i Błękitnego Znamienia, Dwuzębu Panicznego strachu i Włóczni Gorzkiej Litości...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.03.2006 o 00:34, Hubi Koshi napisał:

> Nie mam słów do niego...
Dobrze że nie siekiery, a tak wogóle to dwie sprawy
1. Za co ten facet zleciał do Bumelanta, za to co tu wyrabia czy gdzie indziej ??
2. Mam w tej chwili Kirys Bogów i Miecz Umbry możecie mi polecić jakiś inny fajny i potężny
ekwipunek który by mi pasował do tych itemków ?? najlepiej z ciężkich lub średnich zbroi.

za powiedzenie : debil na pirata a nie favet tylko jak dla ciebie mrs pan twoj Artur

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak najszybciej podnieść sobie umiejętność zaklinania? Przyznam, że utopiłem najlepszego z nauczycieli tej sztuki :P
tzn. potraktowałem go uspokojeniem, ale gdy czar przestał działać, a mnie skończyła się mana rzuciłem się do ucieczki. Wtedy goniąc mnie ów nauczyciel wpadł do stawu...
Cóż, tak czy inaczej nie mam się u kogo nauczyć zaklinania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.03.2006 o 21:25, L33T napisał:

Była w Tribunalu :D


Nie wiedzialem. Kupilem najpierw wersje pudelkowa Morrowinda, a potem Platynowa Kolekcje, dodatkow nie zbieralem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.03.2006 o 12:49, Hegemon napisał:

Ja to robilem inaczej. Oznaczenie rzucalem w dziczy, czy w jaskini, a do miast teleportowalem
sie interwencja Almsivi albo bostw. Tam zostawialem fanty, rzucalem przeniesienie i moglem
kontynuowac eksploracje. Wada bylo to, ze trzeba bylo pozniej te przedmioty z roznych swiatyn
pozbierac.


Ja robię tak samo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.03.2006 o 18:47, dyniamit napisał:

> Mam jedno pytanie: czy macie zaistalowane mody? A jeśli tak to jakie?
>
> Acha; ponawiam pytanie:
> Czy ma ktoś z Was BETTER HEADS? Albo link do niego. Nie mogę go ściągnąć z AW.
podaj maila to Ci prześlę



Dzięki tutaj na Forum dla Dyniamita - za przesłanie plugina Better Heads. Działa, choć chwilowo wątpiłem - ale peoblem był z mojej winy.
Teraz to zupełnie inna gra, w połączeniu z Better Bodies (w wersji Nude oczywiście ;-) ) po prostu miodzio...
Oraz Better Clothes + wisual pack oczywiście, mod do postaci Argonian i Khajitów, Giganci i ... HUNGER MOD (!!!) Ludzie, niby nic, ale konieczność noszenia ze sobą jedzenia, bo nasz pupilek musi codziennie coś zjeść (inaczej słabnie ;-) ) zmienia zupełnie odczucia z gry. Polecam z całego serca.
(Wszystko do ściągnięcia z Adamantytowej Wieży...)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niestety gra nie chce mi działać z modem "Dzieci". Żałuję bardzo, bo chwilę grałem z nim i jednak jest fajniście jak te szkraby szwendają się pod nogami.
Ale czy np. ArtuRPGpl jest w stanie to zrozumieć? To nie dodaje POWERA :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.03.2006 o 12:55, Amistan napisał:

Dzięki tutaj na Forum dla Dyniamita - za przesłanie plugina Better Heads. Działa, choć chwilowo
wątpiłem - ale peoblem był z mojej winy.
Teraz to zupełnie inna gra, w połączeniu z Better Bodies (w wersji Nude oczywiście ;-) ) po
prostu miodzio...
Oraz Better Clothes + wisual pack oczywiście, mod do postaci Argonian i Khajitów, Giganci
i ... HUNGER MOD (!!!) Ludzie, niby nic, ale konieczność noszenia ze sobą jedzenia, bo nasz
pupilek musi codziennie coś zjeść (inaczej słabnie ;-) ) zmienia zupełnie odczucia z gry. Polecam
z całego serca.
(Wszystko do ściągnięcia z Adamantytowej Wieży...)


Hunger Mod to swietny pomysl. Kiedys w Betrayal at Krondor nie tylko trzeba bylo dbac o zapas pozywienia, ale tez przy jego odnalezieniu sprawdzac, czy nie jest zepsute albo zatrute.

A rzuc jakims obrazkiem z tymi wszystkimi "Better..." modami zainstalowanymi jak mozesz? Chetnie bym jakas taka znacznie odmieniona postac zobaczyl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.03.2006 o 13:27, Hegemon napisał:

Hunger Mod to swietny pomysl. Kiedys w Betrayal at Krondor nie tylko trzeba bylo dbac o zapas
pozywienia, ale tez przy jego odnalezieniu sprawdzac, czy nie jest zepsute albo zatrute.

A rzuc jakims obrazkiem z tymi wszystkimi "Better..." modami zainstalowanymi jak mozesz? Chetnie
bym jakas taka znacznie odmieniona postac zobaczyl.


Chętnie, tylko - będziecie się może śmiać - jak się robi screen shota? Nigdy tego nie robiłem i nie chciało mi się dociekać jak...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.03.2006 o 15:55, Amistan napisał:

Albo inaczej - jak ściągnąć obrazek z gry?


W pliku settings.ini w kat. z grą należy zmienić (dodać) wartość na 1 (z zera) przy "enable screenshot" czy coś takiego i wtedy wciskasz prt scr i już...zrobiłeś zdjęcie. Mam nadzieję, że wyraziłem się jasno... :D

A co do "better heads" to ... proszę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.03.2006 o 16:06, dyniamit napisał:

> Albo inaczej - jak ściągnąć obrazek z gry?

W pliku settings.ini w kat. z grą należy zmienić (dodać) wartość na 1 (z zera) przy "enable
screenshot" czy coś takiego i wtedy wciskasz prt scr i już...zrobiłeś zdjęcie. Mam nadzieję,
że wyraziłem się jasno... :D

A co do "better heads" to ... proszę :)

A gdzie ono się zapisuje? W którym katalogu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.03.2006 o 16:13, Amistan napisał:

> > /.../
A gdzie ono się zapisuje? W którym katalogu?

W katalogu z grą . Zwykle C:\Program Files\Bethesda Softworks\Morrowind\ScreenShot 1(2,3,4 itd).bmp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.03.2006 o 16:13, Amistan napisał:

> > Albo inaczej - jak ściągnąć obrazek z gry?
>
> W pliku settings.ini w kat. z grą należy zmienić (dodać) wartość na 1 (z zera) przy "enable

> screenshot" czy coś takiego i wtedy wciskasz prt scr i już...zrobiłeś zdjęcie. Mam nadzieję,

> że wyraziłem się jasno... :D
>
> A co do "better heads" to ... proszę :)
A gdzie ono się zapisuje? W którym katalogu?


albo w schowku, ale mogę się mylić. Jeśli jednak mówię prawdę, to po wejściu np. do Painta i wciśnięciu ctrl+v powinno sie pojawić zdjęcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.03.2006 o 16:35, dyniamit napisał:

> > > /.../
albo w schowku, ale mogę się mylić. Jeśli jednak mówię prawdę, to po wejściu np. do Painta
i wciśnięciu ctrl+v powinno sie pojawić zdjęcie.

Na pewno zapisuje się w katalogu z grą. Potem można je przenieść do Painta (albo innego programu) i zapisać jako .jpg, wtedy można wkleić na forum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.03.2006 o 16:39, KrzysztofMarek napisał:

> i wciśnięciu ctrl+v powinno sie pojawić zdjęcie.
Na pewno zapisuje się w katalogu z grą. Potem można je przenieść do Painta (albo innego programu)
i zapisać jako .jpg, wtedy można wkleić na forum.


Chyba nawet nie trzeba, bo obrazki sa automatycznie konwertowane do jpg przez silnik forum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.03.2006 o 17:37, Hegemon napisał:

> > i/.../
Chyba nawet nie trzeba, bo obrazki sa automatycznie konwertowane do jpg przez silnik forum.

Na pewno nie wszystkie. Nie pamiętam, jakie to były formaty, ale niektórych obrazków forum mi nie akceptowało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmm ciekawi mnie czy wiecie że w Świątyni Trójcy w Balmorze można zdobyć Tarcze Ebonową ?? Sam się poważnie zdziwiłem jak ją tam znalazłem.
W ramach szczegółów, po wejściu do świątyni po lewej mamy dwie pary drzwi trzeba wejść w te dalsze tam będą dwa łóżka piętrowe za nimi dunmer a odrobinke dalej duża szafa i w tej właśnie szafie znajduje się tarcza ebonowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja 2 razy zdobylem 2 tarcze po 255k ale je wyzucielm bo nie korzystam z broni 1 reczych, ale mam takie pytanie:

jestem w trakice buowania twierdzym wszystko dobrze pieknie mam teraz załatwic se zony ale jedno mnie wkurza skoro to moja twierdza czemu tam nie pisz Posiadłosc Artura bo taki mam nick znaczy Artur:) i fest mi moja twierdza a nie ma mojej chaty nawet moja twierdza nie nazywa sie tak jak ja chce tylko Bal Isr wyjaśnijsce mi to

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować