Zaloguj się, aby obserwować  
Budo

Morrowind - pytania, przemyślenia - temat ogólny

14067 postów w tym temacie

Dnia 12.03.2006 o 18:30, ArtuRPGpl napisał:

Zaraz bedziecie sie smiaci zucac mnie obelgami ze durne pytanie pewnie ale zapytam:

/.../
Najpierw rzucasz zaklęcie i zwykle masz minutę na zabicie stwora. Jeśli masz odpowiedni kamień duszy w ekwipunku, dusza znajdzie się w kamieniu. Możesz też zakląć miecz na automatyczne łapanie dusz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

wysztko pieknie ladnie mam kamien mam Deaderyczny Clymore najlepsza bron ide se do zaklinacza patrze a on tylko ma 24 max! no to fest porzadnie go nie moge zaklnac ja chcaielm od 100 do 100 pkt i czas trwania przynajmniej 10 sekund!:(:(:( co moge w takiej sytuacji zrobic i jakim go najlepiej zaklęciem zaklnąć Krzysztof ty sie znasz z nas wszystkich najlepiej wiec co mam zrobic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.03.2006 o 18:45, ArtuRPGpl napisał:

/.../ Krzysztof ty sie znasz z nas wszystkich najlepiej wiec co mam
zrobic?

Poszukaj Umbry. To taki ork w okolicy Suran. Jak go pokonasz (on chce zginąć w walce) to zostanie po nim miecz, którym będziesz łapał dusze automatycznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.03.2006 o 18:47, KrzysztofMarek napisał:

> /.../ Krzysztof ty sie znasz z nas wszystkich najlepiej wiec co mam
> zrobic?
Poszukaj Umbry. To taki ork w okolicy Suran. Jak go pokonasz (on chce zginąć w walce) to zostanie
po nim miecz, którym będziesz łapał dusze automatycznie.


Jemu chodziło chyba raczej o efekt i pojemność, a nie o samo zaklinanie. A co do Umbry, to nawet doświadczony gracz może mieć problemy ze znalezieniem gościa, a co dopiero początkujący, chyba że przypadkiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.03.2006 o 18:47, KrzysztofMarek napisał:

> /.../ Krzysztof ty sie znasz z nas wszystkich najlepiej wiec co mam
> zrobic?
Poszukaj Umbry. To taki ork w okolicy Suran. Jak go pokonasz (on chce zginąć w walce) to zostanie
po nim miecz, którym będziesz łapał dusze automatycznie.



Czyli ze co? Ja juz mam dusze, tylko teraz chce zaklnąc miecz, ten moj Deaderyczny Cly more bo przeciez to najlepsza bron w grze, i chce ale nie moge znaczy moge ale wtedy to ze zaklne to tak jakbym nie zaklnąl:(::(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.03.2006 o 18:50, Budo napisał:

> > /.../
Jemu chodziło chyba raczej o efekt i pojemność, a nie o samo zaklinanie. A co do Umbry, to
nawet doświadczony gracz może mieć problemy ze znalezieniem gościa, a co dopiero początkujący,
chyba że przypadkiem.

A skąd ja jemu teraz wytrzasnę miecz, który będzie miał odpowiednią pojemność? I kamienie dusz, zaklęcia i Lunatyka, albo Złotą Świętą? To już łatwiej znaleźć Umbrę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 12.03.2006 o 18:50, ArtuRPGpl napisał:

Czyli ze co? Ja juz mam dusze, tylko teraz chce zaklnąc miecz, ten moj Deaderyczny Cly more
bo przeciez to najlepsza bron w grze, i chce ale nie moge znaczy moge ale wtedy to ze zaklne
to tak jakbym nie zaklnąl:(::(:(


Trochę skomplikowane jest to co piszesz. Napisz dokładnie co Cię rozczarowało- niski ładunek (czyli że można wsadzić słaby czar do niego?), czy coś innego. Dobrych broni jest masa, a co do zaklęcia to radze Ci władować na cel tyle wysysania zycia przy trafieniu ile dasz rady.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

no mam kamien duszy Złota Świta czy jak mu tam, mam Deaderyczny Clymore ale on ma bardzo mala pojemnosc tylko 24 i nie moge go porzadnie zaklnąc np chce dac obrazenia od ognia wysztko na max to to mam 3000 az! a na minium wszystko 1 sekunda twrania to wtedy sei zgadza to to zaprzeproszenie "G" duze :/ i niewiem jak go zaklnąc zeby bylo najlepiej:( i jakim zakleciem i tak zeby bylo cool bo porazenia od ognia odpadja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.03.2006 o 18:59, ArtuRPGpl napisał:

no mam kamien duszy Złota Świta czy jak mu tam, mam Deaderyczny Clymore ale on ma bardzo mala
pojemnosc tylko 24 i nie moge go porzadnie zaklnąc np chce dac obrazenia od ognia wysztko na
max to to mam 3000 az! a na minium wszystko 1 sekunda twrania to wtedy sei zgadza to to zaprzeproszenie
"G" duze :/ i niewiem jak go zaklnąc zeby bylo najlepiej:( i jakim zakleciem i tak zeby bylo
cool bo porazenia od ognia odpadja


Obrażenia od ognia na maxa, tak? Wiesz, broń w stylu 100-100 obrażeń od ognia na 100 sekund byłaby, moim zdaniem, kiepskim pomysłem. Po pierwsze, wielu przeciwników padłoby od samego ciosu bronią i najwyżej kilku sekund takich obrażeń. Więc większość czaru pójdzie na marne. A zeżarłoby to tyle ładunku, że na następnego przeciwnika nic by nie starczyło. Przy deadrycznym claymorze, który jest solidną bronią, "wspomaganie" nie musi być aż tak wielkie. A jeżeli bardzo zależy Ci na magicznym efekcie, może warto poszukać słabszej bojowo broni, ale bardziej pojemnej. Szklany sprzęt chyba był niezły.
A jak chcesz jakieś ciekawe efekty, to może jakiś paraliż? Absorpcja życia? Choćby w niewielkim stopniu. Może ze stałych efektów jakieś plusy do siły (zwiększa się siła ciosu i udźwig od biegania z taki mieczem)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.03.2006 o 18:59, ArtuRPGpl napisał:

no mam kamien duszy Złota Świta czy jak mu tam, mam Deaderyczny Clymore ale on ma bardzo mala
pojemnosc tylko 24 i nie moge go porzadnie zaklnąc np chce dac obrazenia od ognia wysztko na
max to to mam 3000 az! a na minium wszystko 1 sekunda twrania to wtedy sei zgadza to to zaprzeproszenie
"G" duze :/ i niewiem jak go zaklnąc zeby bylo najlepiej:( i jakim zakleciem i tak zeby bylo
cool bo porazenia od ognia odpadja


NO WŁASNIE, JEMU CHODZI O POJEMNOŚĆ MIECZA. TAKA JEST I WIEKSZA NIE BEDZIE. JA TEŻ SIĘ TROSZKĘ ROZCZAROWAŁEM POJEMNOŚCIĄ DAEDRYCZNEJ KATANY (TAKA SAMA JAK TEGO CLAYMORE''A).
TRUDNO, JEŚLI CHCESZ MIEĆ MIECZ NAPRAWDĘ FULL WYPAS TO MUSISZ SIĘ ZADOWOLIĆ CHRYZAMEREM ALBO LODOWYM OSTRZEM MONARCHA. JA ZRESZTĄ LUBIĘ OSTRZE ZAKLINAĆ PARALIŻEM. WREDNE TO, HE HE, TYLKO NIESTETY NIE LUBIĘ TEJ POSWIATY ZIELONEJ ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.03.2006 o 19:20, KrzysztofMarek napisał:

> > /.../
Stosunkowo łatwo jest zdobyć Złote Ostrze, które trudno przekształcić w Błękitne Znamię, najlepszy
jednoręczny miecz w grze.



GDZIE GDZIE GDZIE!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja zaklnąłem sobie kiedyś długi deadryczny miesz na 20-20 obrażeń od porażenia i 15-20 od lodu (nie jestem pewien dawno już nie grałem) średnie to było, bo za szybko zużywały mi się ładunki, mogłem go inaczej zaklnąć. Pod koniec rzuciłem ten miecz w jakiś róg i zacząłem siekać błękitnym znamieniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kurde mam range Ojca w Redoranie ale ja che miec twierdze! i niewiem jak zaczac patrzylem na adamentowj wiezy ide do tego ksiecia ale on nie ma zadnej opcji dialogowej i nie moge se chawiary psotawic:(:(:( help!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kurde mam range Ojca w Redoranie ale ja che miec twierdze! i niewiem jak zaczac patrzylem na adamentowj wiezy ide do tego ksiecia ale on nie ma zadnej opcji dialogowej i nie moge se chawiary psotawic:(:(:( help!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.03.2006 o 19:31, Amistan napisał:

> > > /.../
GDZIE GDZIE GDZIE!!!!!!!!!!

Płuwaj wzfłuż brzego w okolicach Gnaar Mok. Pod wodą zobaczysz ruiny. Wtedy nurkuj i szukaj głowy rozwalonego posągu. Porozmawiaj z głową, i wykonaj zadanie (wykonawcę znajdziesz w Calderze, w posiadłości Ghorak, tylko w innym pomieszczeni niż kupiec. Wykonasz zadanie, dostaniesz Złote Ostrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.03.2006 o 21:24, KrzysztofMarek napisał:

> > > > /.../
> GDZIE GDZIE GDZIE!!!!!!!!!!
Płuwaj wzfłuż brzego w okolicach Gnaar Mok. Pod wodą zobaczysz ruiny. Wtedy nurkuj i szukaj
głowy rozwalonego posągu. Porozmawiaj z głową, i wykonaj zadanie (wykonawcę znajdziesz w Calderze,
w posiadłości Ghorak, tylko w innym pomieszczeni niż kupiec. Wykonasz zadanie, dostaniesz Złote
Ostrze.


krzysiu to powiedz co mam zrobic:( bo chce to twierdze a jestem ojcem a twierdzy nie mam podno czeba ja miec zeby byc ojcem a ja niemam i jestem:d ale chcem miec tylko jak to zrobic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.03.2006 o 22:54, ArtuRPGpl napisał:

krzysiu to powiedz co mam zrobic:( bo chce to twierdze a jestem ojcem a twierdzy nie mam podno
czeba ja miec zeby byc ojcem a ja niemam i jestem:d ale chcem miec tylko jak to zrobic?


O jeju - umiesz pisać? Tak normalnie?
Tu masz link:

http://www.elderscrolls.phx.pl/index.php?option=com_content&task=view&id=332&Itemid=397

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.03.2006 o 23:00, Amistan napisał:

> krzysiu to powiedz co mam zrobic:( bo chce to twierdze a jestem ojcem a twierdzy nie mam
podno
> czeba ja miec zeby byc ojcem a ja niemam i jestem:d ale chcem miec tylko jak to zrobic?


O jeju - umiesz pisać? Tak normalnie?
Tu masz link:

http://www.elderscrolls.phx.pl/index.php?option=com_content&task=view&id=332&Itemid=397


WIME MOWIE ZE WIEM ale nie ma opcji dialogowej zeby wybudwoac twierdze! nic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować