Zaloguj się, aby obserwować  
Budo

Morrowind - pytania, przemyślenia - temat ogólny

14067 postów w tym temacie

Dnia 05.04.2006 o 19:20, ArtuRPGpl napisał:

W ktorej guildi dokladnie magow znajde Treboniusa ? bo nie ma go w zadnej a ja go ptorzebuje
do questa

A gdzie niby masz szukać Szefa Gildi Magów. W Stolicy ma sie rozumieć, czyli w Vivek :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.04.2006 o 19:20, ArtuRPGpl napisał:

W ktorej guildi dokladnie magow znajde Treboniusa ? bo nie ma go w zadnej a ja go ptorzebuje
do questa


Jak przystało na Arcymaga, przebywa w najważniejszej gildii, jaką mógł znaleźć, czyli w Vivek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.04.2006 o 12:28, KrzychW napisał:

Niestety chyba w żadnej z gier nie udało się dobrze rozwiązać tematu kasy.

Tyle, że w Morro temat kasy jest na mój gust kompletnie skopany(ale nie odbiera to przyjemności gry). Moim zdaniem wynika to z tego, że limity złota u kupców są po to, aby gracz zbyt szybko nie zdobył dużej ilości kasy (a jak ma kase to może się awansować i robić jeszcze większą kase;-) (w praktyce to nie działa)
>Na początku musimy zbierać każdy grosik bo ciągle biedujemy , a potem mamy tyle , że nie wiadomo na co >wydawać.
Pare tygodni temu rozpoczełem moją przygode z Morro i na początku nie biedowałem :D, wynika to tylko z tego, że nie dokońca doczytałem na jakiej zasadzie odbywają się awanse(w związku z tym nie wydawałem kasy na trenerów, jak również na zbroje, po za pierwszą w Seyda Need). Co do wydawania kasy to najlepszą metodą jest zaklinanie przedmiotów. Aby umagicznić deadryczną tarcze a potem deadryczny pawęż wydałem po 100k na każdą.(na mój gust było warto bo teraz dodają na stałe +30 oraz +45 do siły)

Dzięki, za info o portalach (dla KM również)
Mam pytanko, bo nie wiem czy to nie jest czasem jakiś bug, w domu gdzie jest Pełzacz na ostatnim piętrze w skrzyni była zbroja orków przywłaszczyłem ją sobie, jakiś ork wrzasnął "Złodziej" i nic(wersja gry 1.2 cośtam - goły Morro).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.04.2006 o 09:44, Rzezim napisał:

> Niestety chyba w żadnej z gier nie udało się dobrze rozwiązać tematu kasy.
Tyle, że w Morro temat kasy jest na mój gust kompletnie skopany(ale nie odbiera to przyjemności
gry). Moim zdaniem wynika to z tego, że limity złota u kupców są po to, aby gracz zbyt szybko
nie zdobył dużej ilości kasy (a jak ma kase to może się awansować i robić jeszcze większą kase;-)
(w praktyce to nie działa)


W momencie kiedy poznałeś już Pełzacza z Caldery temat kasy przestaje istnieć :). Po prostu idę do Ra''Virra z Balmory, kupuję deadryczne tanto za 4500, potem je sprzedaję za 9000 i tak powolutku zbieram na trening...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ble, nie dodatek, ale poprawiony OST, szkoda ze nie działa w grze (jak ten z Guild Wars;()
Swoja droga, muzyka w Oblivionie jest mmmmmm :|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.04.2006 o 10:33, dyniamit napisał:

W momencie kiedy poznałeś już Pełzacza z Caldery temat kasy przestaje istnieć :).

I tak i nie. Zauważ, aby sprzedać deadryczną dai-katane (warta 120k) aby ją sprzedać za maxa trzeba 24 dni(a właściwie 24 drzemek). To dość nurzące.
Zdobycie wartościowych przedmiotów to nie problem, jednak sprzedanie ich jest wysoce upierdliwe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tylko po co sprzedawać jeden przedmiot w takich ilościach czasu? Jesli znalazło się taka dai katane, to znaczy że poziom się ma na tyle wysoki, aby stworki typu złote swiete itp, miały już te przedmioty przy sobie.
Swoja droga, smieszny bug jest.
Jesli użyjemy przyzwania złotej swietej, zabijemy ją, przez chwile pozostaną po niej szczatki. Poł sekundy. może sekunda. Jesli sie wycwanimy, możemy zebrac po niej przedmiot :)
Nie wiem czy ktos to opisywał, ale komuś to się może przydać :)
Generalnie, gdy grałem kiedyś, co jakiś czas, fruwałem sobie po mapie (buty oslepiajacej szybkośći+lewitacja) po ruinach i polowałem na przedmioty. Szkoda mi czasu było, na upychanie sposobami przedmiotów, jak w tym czasie, mogłem upolować następne przedmioty a i chyba to lepsza zabawa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

KUR*** poszedlem se do gosica robic lvl robilem z godizne wydalem 200 000 !!! mialme 556 punktow na lvl i robilem dalej zapisalem, gra sie wylonczyla, wlanczam gre..... 200 000 stracone i punktow na lvl 56........II JAK JA TO MAM WYTRZTMAC durnaaaaa gra!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! w takim wypadku chyba nie jest oszustwem wpisac kase na te glupie kase albo durny lvl!!! chociaz juz go zrobie tylko ta kase jakos musze oddzysakc po 200 tys droga nie chodzi! ale sie wkurzlem!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W sumie to nie wiem o co chodzi.
Zapłaciłeś za nauke, gra się wywaliła, wczytałeś gre kasy nie było, a poziom był z przed nauki?
Dla mnie to niemożliwe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.04.2006 o 13:18, Selv napisał:

W sumie to nie wiem o co chodzi.
Zapłaciłeś za nauke, gra się wywaliła, wczytałeś gre kasy nie było, a poziom był z przed nauki?
Dla mnie to niemożliwe :)


dla ciebie wiele rzeczy jest niemozliwych a sa. zaplacilem za nauker mialem 556 juz tych punktow na lvl bym mial 55 lvl jak bym poszedl spac seobiwe naraz robilem zapisywalem co 100 tych punktow, gra sie wylonczyla jak to czesto bywa, i bylo tylko 56 punktow do wykorzystania, a kasy nie bylo:/ i niema:/:/ tyle pracy na marne! jak moge ta kase kodem sobie odnowic bo to co sie stalo to blad gry a nie oszustwo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

player->AddItem"Gold_100"x wpisuje to a dokladnie na koncu moje 200 000 ktore stracilem napis sie pojawia na niebiesko niewiem czy tak ma byc chyba jest ok, i nic kasy niewidac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

witam mam pytanie co do Edycji Kolekcjonerskiej - czy odrazu instalują sie dodatki? jesli tak to chyba beda bledy w fabule bo juz na poczatku bedzie mnie scigac tribunal i bractwo.. i bedzie niezgodnie z fabula troche..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.04.2006 o 13:57, jaruczek napisał:

witam mam pytanie co do Edycji Kolekcjonerskiej - czy odrazu instalują sie dodatki? jesli tak
to chyba beda bledy w fabule bo juz na poczatku bedzie mnie scigac tribunal i bractwo.. i bedzie
niezgodnie z fabula troche..

Dodatki są na oddzielnych płytach i wcale nie musisz ich od razu instalować. Więcej, lepiej jest najpierw przejść całą podstawkę a potem kolejno dodatki. A jeśli juz koniecznie chcesz zainstalowac wszystko od razu, to ściągnij najnowszego patcha, bo bez niego nie da się ukończyć dodatków...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mozesz instalować wszystkie dodatki tylko sobie odznacz Tribunal oraz Bloodmoon zanim uruchomisz gre bo bedą głupie patenty typu atak bractwa na postać z 1lv (da sie wygrac! ;P)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.04.2006 o 14:53, Selv napisał:

Mozesz instalować wszystkie dodatki tylko sobie odznacz Tribunal oraz Bloodmoon zanim uruchomisz
gre bo bedą głupie patenty typu atak bractwa na postać z 1lv (da sie wygrac! ;P)


Jakoś mnie byli łatwi, a zaskoczył mnie jeden, a maiłem tylko pół życia. Miałem 1 lvl oczywiście, bo zacząłem grać redgardem, ale nie martwcie się, już skończyłem, bo Morrek i bólem i bez bicia przyznam się - znudził mi sie znów (po raz 3).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować