Zaloguj się, aby obserwować  
Budo

Morrowind - pytania, przemyślenia - temat ogólny

14067 postów w tym temacie

Dnia 08.04.2007 o 09:43, RaiL Driver napisał:

> a jest gdzieś w internecie lista z kodami na dane przedmioty, ludzi itp?

Kiedy ja szukałem (a było to dawno) to nie znalazłem. Ale można wykorzystać to jak wzór : player->additem
"ip_przedmiotu" [ilość]. Ja uzywałem edytora żeby wyszukać ip przedmiótów, zapisywałem na kartce
i wpisywałem w konsoli gry. Ale jeżeli nie masz TES:Construction Set to ja ci nie pomoge.
Rzecz jasna używałem kodów po tym jak ukończyłem całą grę ze wszystkimi szczegółami, bo nie
chciałem sobie psuć gry :).


Ja ma taki problem, że nie mam pewnej postaci z którą mam pogadać w misji pobocznej, a nie pamiętam czy jej nie zabiłem :] .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.04.2007 o 10:46, Joorg napisał:

Ja ma taki problem, że nie mam pewnej postaci z którą mam pogadać w misji pobocznej, a nie
pamiętam czy jej nie zabiłem :] .

Co to za postać? Jest tylko kilka osób które są potrzebne do ukończenia gry i przy zabiciu ich pojawia się stosowna informacja, że nie ukończysz gry. Napisz kto a powiem Ci jaka jest nagroda za to zadanie i czy warto.

PS. Proponuje kopiować Ci teksty innych użytkowników też i wstawiać je do swego posta, będą dłuższe i ładniejsze. Wczoraj dałeś pięknego posta 20 linijek cudzego i bezsensowna odpowiedź od ciebie w jednej linijce - klasa.
http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=57&pid=7657

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Aj czepiasz się.
Pisałem że to jest quest poboczny z tą zjawą z bramy obok Domu Rosomaka [Zjawa z bramy]. A ja nie mam tego Głosu z Rodu Telvani.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.04.2007 o 12:02, Joorg napisał:

Pisałem że to jest quest poboczny z tą zjawą z bramy obok Domu Rosomaka [Zjawa z bramy]. A ja nie mam tego > Głosu z Rodu Telvani.

Gdzie niby napisałeś wcześniej o tym? Nic prócz bełkotu by nabić posta nie ma (ten z dzisiaj, 10:46). Przejrzałem wszystkie Twoje posty w tym temacie i nie trafiłem na żadnego mówiącego o zadaniu ze zjawą z Bramy. Kit to se wstawiaj kolegom z podwórka.
-----
Co do zadania ze zjawą z Bramy, jak zabiłeś Głos - Arare Uvulas, to spróbuj od razu udać się do Gildii Magów w Domu Rosomaka i pogadaj z Uleni Heleran. Możesz też wstąpić wpierw do Gildii Złodziei na spytki. A nagroda za zadanie jest do wyboru: Pierścień Wojownika, Maga lub Złodzieja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak czegoś nie rozumiesz i dokładnie nie czytasz to się nie czepiaj. Nie lubię takich ludzi jak ty co wszystkich naokoło oskarżają o nabijanie postów. Sam też nabijasz sobie posty niepotrzebnymi odpowiedziami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.04.2007 o 13:32, Joorg napisał:

Jak czegoś nie rozumiesz i dokładnie nie czytasz to się nie czepiaj. Nie lubię takich ludzi jak ty co wszystkich > naokoło oskarżają o nabijanie postów. Sam też nabijasz sobie posty niepotrzebnymi odpowiedziami.

Wiesz co, napisałem ci prawdę i dziecko się zdenerwowało. Piszesz teksty - pewna postać, z misji pobocznej, i że nie wiesz czy ją zabiłeś. Potem mi piszesz, że podałeś wcześniej o jakie zadanie chodzi mimo, że tego nie napisałeś. To ty robisz z siebie ignoranta i spamera. Chyba, że dla ciebie jest tylko jedno zadanie poboczne w grze. A nabijać posty to se nabijam gdzie indziej, w końcu to temat moderatora. A poza tym jak mnie nie lubisz to nie wysyłaj mi tych swoich zaproszeń bo już dwa razy to zrobiłeś.

-------------
Kto czytał pożegnalny list Indiany Jonesa? Można się z niego dowiedzieć gdzie znajduje się kapelusz! Jakby co to szukajcie w Grobowcu Rodziny Omalen (N od Kogoruhn).

20070408144244

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobra niewarzne (sam jest ignorantem i spamerem hehe)
No właśnie ja ostatnio znalazłem te list pożegnalny ale tej zbroi raczej się spod tych grózów nie da wyciągnąć. A o jakim kapeluszu mówisz?
P.S. Co sądzicie o konkursie na najładniejszego screena z morrowinda na moim sajcie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 08.04.2007 o 15:41, Joorg napisał:

P.S. Co sądzicie o konkursie na najładniejszego screena z morrowinda na moim sajcie?

Proszę was, nie wiem czy to jest w regulaminie ale chyba to wiadome. NIe reklamujemy się w ogóle, a jeżeli już to w temacie do tego przeznaczonym. Przepraszam za pseudomoderację, ale potrafi denerwować jak co któraś tam osoba reklamuję się w złym miejscu.

BTW Czy jest lepsza zbroja w grze niż Kirys bogów?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.04.2007 o 12:32, patrYX93 napisał:


> P.S. Co sądzicie o konkursie na najładniejszego screena z morrowinda na moim sajcie?
Proszę was, nie wiem czy to jest w regulaminie ale chyba to wiadome. NIe reklamujemy się w
ogóle, a jeżeli już to w temacie do tego przeznaczonym. Przepraszam za pseudomoderację, ale
potrafi denerwować jak co któraś tam osoba reklamuję się w złym miejscu.

BTW Czy jest lepsza zbroja w grze niż Kirys bogów?


Ja się tylko pytam co sądzicie. A nie zapraszam od razu do przystąpienia! Czytaj uważnie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../ Czy jest lepsza zbroja w grze niż Kirys bogów?

Jest jeszcze smoczy kirys(również ciężki pancerz) który chroni tak samo jak kirys bogów, a dodatkowo daje 100% odp. na ogień. Ale najlepsza jest Ebonowa zbroja (średni pancerz; ta magiczna). Można ją zdobyć tylko w ostatniej misji dla świątyni. Chroni, o ile się nie mylę, tak jak powyższe kirysy i daje 50pkt tarczy na stałe co podnosi ogólną KP o 50 pkt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.04.2007 o 21:53, nekromanta7 napisał:

jaki najwiekszy poziom mozna miec w morrowindzie bez dodatkow i z dodatkami???


Jaki sobie nabijesz! Ja widziałem u kogoś na screenie 290!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.04.2007 o 21:53, nekromanta7 napisał:

jaki najwiekszy poziom mozna miec w morrowindzie bez dodatkow i z dodatkami???

Nie ma ograniczenia.Dzięki , czy też z powodu błędu w grze , można awansować bez końca.Ja grając tradycyjnie , miałem maksymalnie chyba 74 poziom.Z wykorzystaniem wspomnianego błędu doszedłem do 130 , a potem już mi się nie chciało.Krzysztof Marek , widziałem to na screenie , podkrecił swoją postać do , o ile dobrze pamiętam , poziomu 263.
Wystarczy , mając jakiś współczynnik i odpowiednią umiejętność na 100 , założyć przedmiot dający premię do współczynnika i mistrzowski nauczyciel dalej nas będzie uczył.Jezeli umiejętność jest jedną z 10 głównych , to co 10 lekcji łapiemy dodatkowy poziom.Ja w ten sposób uczyłem się retoryki u "Drzemki w Cieniu Drzew" w Gildii Magów w Sadrith Mora.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja w ten sam sposób uczylem się walki długim ostrzem u jednego gościa w Molag Mar, ale tak postac na poziomie około 200 to po prostu za dobra jest:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.04.2007 o 10:16, kamceg napisał:

Ja w ten sam sposób uczylem się walki długim ostrzem u jednego gościa w Molag Mar, ale tak
postac na poziomie około 200 to po prostu za dobra jest:)

Zgadzam się. Ja teraz zaczynam grę od nowa. Wszystko i tak żeby nie był za duży poziom (obecnie mam 70).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.04.2007 o 10:16, kamceg napisał:

Ja w ten sam sposób uczylem się walki długim ostrzem u jednego gościa w Molag Mar, ale tak
postac na poziomie około 200 to po prostu za dobra jest:)

Jest za dobra , oprócz jednego momentu w grze.Chodzi o chwilę , kiedy zmieniamy się w wilkołaka.Byłem na 110 poziomie i uważałem się za niepokonanego twardziela , ale walcząc jako wilkołak dowiedziałem się , że wcale tak nie jest.Nordowie używali srebrnej broni , która zadawała bardzo duże obrażenia i chwila nieuwagi z zasady kończyła się dla wilkołaka zgonem.Potyczka z kilkoma wrogami na raz , była naprawdę bardzo wymagająca.Grałem na najwyższym stopniu trudności.Pomimo tego , że miałem ponad 4000 punktów życia musiałem nieraz uciekać i trzeba było ostro się nagłowić , jak wykonać questy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A propos wilkołaków: Widział ktoś kiedyś wilkołaka zarażonego wampiryzmem? Nie wiem czy to bug czy nie, ale trzeba przyznać, że ciało wilka i ludzka głowa to ciekawy pomysł...

20070410131800

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować