Zaloguj się, aby obserwować  
Budo

Morrowind - pytania, przemyślenia - temat ogólny

14067 postów w tym temacie

Dnia 22.05.2007 o 21:28, Master J napisał:

Może po prostu masz zbyt słabą reputację u niej.Możliwe że jeśli masz mniej niż 50/100 to cię
nie przyjmie.Ale przecież zawsze można zatrudnić się w gildii złodziei w innym mieście.


Mam 100/100 i nic. Próbowałem nawet u Jima stacy-ego. Hero tej gildii. Nic nie pomogło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.05.2007 o 21:34, mathewmw napisał:

Wspominałeś że jesteś Mistrzem gildii wojowników. Może to dlatego? O ile mi wiadomo w gildii
wojów jest parę zadań w którym rozprawiasz się z członkami gildii złodziei, więc może to jest
powodem...:/


Raczej nie. W sumie to problem pojawił się, gdy zacząłem grać od razu. Poczekałem do questa Księga Szyfrów. Potem chciałem pzrystąpić do gildii i nie moge.

PS. Misja Księga Szyfrów jest o tej właśnie ksiedze. Trzeba ją wziąść od złodziejik. Jak nie jesteś w gildii to 75/100 i ci da.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.05.2007 o 21:25, Arkads napisał:

Hm. Lu jeśli nie wykonałeś wątku głównego, przejdź. Naprawdę jest warty uwagi.


Napewno. Póżniej wstąpie, narazie walcze o stołek Arcymaga i Arcymistrza Moran Tong. A wątku głównego nie zacząłem nawet. Chyba nawet nie poszedłem do Caiusa. Mam na końcie 149K.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.05.2007 o 21:51, lukasz11111 napisał:

> Hm. Lu jeśli nie wykonałeś wątku głównego, przejdź. Naprawdę jest warty uwagi.

Napewno. Póżniej wstąpie, narazie walcze o stołek Arcymaga i Arcymistrza Moran Tong. A wątku
głównego nie zacząłem nawet. Chyba nawet nie poszedłem do Caiusa. Mam na końcie 149K.



Który lvl?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.05.2007 o 21:23, lukasz11111 napisał:

Mam problemik, gildia złodziejii nie chce mnie przyjąć, dlaczego? Jak ide do hanadi słodkie
usta to mówi mniej więcej tak
" Mamy swój honor i reguły. Ty niestety nie spełniasz wymagań aby do nas dołączyć".
Tak każdy. Dlaczego tak jest? Można coś zrobić?



Ponieważ zostałeś mistrzem gildii wojowników. Tak jest, trzeba wybrać jedną z tych gildii, i właśnie tam jest zadanie z Księgą szyfrów, jeśli rozwiążesz ją dla wojowników, to już nie zostaniesz złodziejem. A jeśli będziesz w gildii złodzieji na końcu trzeba zabić mistrzów gildii wojowników.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.05.2007 o 22:00, lukasz11111 napisał:

> Który lvl?

20, a jak. Eeee, mały czy duży?



Hm, do wątku głównego dobry. Ja zacząłem na pierwszym, i na 4 wykonałem pierwszą misję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.05.2007 o 22:01, Arkads napisał:

Hm, do wątku głównego dobry. Ja zacząłem na pierwszym, i na 4 wykonałem pierwszą misję.


Jeszcze popracuje nad postacią. Mam nadzieje na 60 lvl. Może mi się uda ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.05.2007 o 19:47, lukasz11111 napisał:

> Hm, do wątku głównego dobry. Ja zacząłem na pierwszym, i na 4 wykonałem pierwszą misję.


Jeszcze popracuje nad postacią. Mam nadzieje na 60 lvl. Może mi się uda ;)



Oj, trochę Ci to zajmie, ale wtedy gra stanie się prościutka. A kim grasz, rasa, klasa, znak zodiaku, jakie masz najważniejsze skille. Hm?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.05.2007 o 21:20, Arkads napisał:

Oj, trochę Ci to zajmie, ale wtedy gra stanie się prościutka. A kim grasz, rasa, klasa, znak
zodiaku, jakie masz najważniejsze skille. Hm?


Odpowiednio od lewej
Evox Długie ostrze
Cesarski Zniszczenie
Guild Master Alchemia
Wojownik Celność
Ciężki pancerz

Fajne nie, a zwłaszcza klasa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.05.2007 o 19:47, lukasz11111 napisał:

Jeszcze popracuje nad postacią. Mam nadzieje na 60 lvl. Może mi się uda ;)

Uda ci się na pewno - jeśli nie osiągniesz go w sposób naturalny (rozwijając umiejętności przez ich używanie), to wystarczy jeśli podszkolisz się u trenerów :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.05.2007 o 21:29, lukasz11111 napisał:

> Oj, trochę Ci to zajmie, ale wtedy gra stanie się prościutka. A kim grasz, rasa, klasa,
znak
> zodiaku, jakie masz najważniejsze skille. Hm?

Odpowiednio od lewej
Evox Długie ostrze
Cesarski Zniszczenie
Guild Master Alchemia
Wojownik Celność
Ciężki pancerz

Fajne nie, a zwłaszcza klasa.



Evox? Grasz z modami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.05.2007 o 21:30, Raylin napisał:

Uda ci się na pewno - jeśli nie osiągniesz go w sposób naturalny (rozwijając umiejętności przez
ich używanie), to wystarczy jeśli podszkolisz się u trenerów :)


Wiem, zoriętowałem się, ale nikt nie chce mnie już szkolić. Pisze " ja nie mogę ci już pomóc w rozwoju tej umiejetności", ale walcze, mam super topór. Dwemerowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.05.2007 o 21:31, Arkads napisał:

Evox? Grasz z modami?


Nie nie gram na modach, mam coś, ale nie chce mi się instalować ich. Evox to imie Lorda Nevera ( bohatera, jeśli nie skończyłeś gry ).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A! ^^
Nie, pokręciło mi się i pomyślałem że to rasa, a tam na dole cesarski. Skaleczyłeś ze znakiem zodiaku, najlepsze jest dama :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.05.2007 o 21:35, lukasz11111 napisał:

Wiem, zoriętowałem się, ale nikt nie chce mnie już szkolić. Pisze " ja nie mogę ci już pomóc
w rozwoju tej umiejetności"

Różni nauczyciele mogą cię uczyć umiejętności do określonego poziomu, żeby podnieść ją wyżej niż może dany nauczyciel musisz znaleźć nowego, lepszego. W całym Morrowindzie istnieje tylko po jednym nauczycielu, który może nauczyć cię danej umiejętności na 100 (jest kilka umiejętności, których nie można, np. płatnerstwo). Najłatwiej chyba będzie jeśli podam ci odpowiedniego linka na AW: http://www.elderscrolls.phx.pl/index.php?option=com_content&task=view&id=104&Itemid=145 - ostrzegam jednak, że stracisz radość z samodzielnego ich odnajdywania ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.05.2007 o 21:45, Raylin napisał:

pomóc
> w rozwoju tej umiejetności"
Różni nauczyciele mogą cię uczyć umiejętności do określonego poziomu, żeby podnieść ją wyżej
niż może dany nauczyciel musisz znaleźć nowego, lepszego. W całym Morrowindzie istnieje tylko
po jednym nauczycielu, który może nauczyć cię danej umiejętności na 100 (jest kilka umiejętności,
których nie można, np. płatnerstwo). Najłatwiej chyba będzie jeśli podam ci odpowiedniego linka
na AW: http://www.elderscrolls.phx.pl/index.php?option=com_content&task=view&id=104&Itemid=145
- ostrzegam jednak, że stracisz radość z samodzielnego ich odnajdywania ;)


Dzięki i tak. Nawet pomaga. Miałem, z tum problem. A zwłaszcza ze zniszczeniem. Chcę zostac arcymagiem, to mi jedynie przeszkadza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mam mały problem . otóż gdy wypiję słabą miksturę wznoszenia normalnie zaczynam latać i mam świecące koło pod nogami, wszystko jest ok ale po tym jak czar mija koło znika i opis na pasku też , a ja nadal latam, dlaczego ?
PS. wykonuję zadanie dla gildii wojowników z Sadrith Mora (Domu Rosomaka) w którym mam złapać tego bandytę ukrywającego sie w jaskini niedaleko Dagon fel.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować