Zaloguj się, aby obserwować  
Budo

Morrowind - pytania, przemyślenia - temat ogólny

14067 postów w tym temacie

Dnia 20.05.2007 o 08:49, Gul4sH napisał:

nie quicksavy tylko autosavy, a to co innego ?? i nie da się w każdym momencie ich użyć ;/


Quicksavy robisz wciskając F5, a wczytujesz wciskając F9.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.05.2007 o 08:51, mathewmw napisał:

Quicksavy robisz wciskając F5, a wczytujesz wciskając F9.

lol..................
Ludziska, wiem jak się robi qs, tylko ne działają u mnie (coś tam jest jakiś błąd nie udało się zapisać - tak mniej więcej pisze ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.05.2007 o 08:57, Belmundo napisał:

Jaką masz wersje pathy

?? ehhh
Hmm... mam złotą edycję, bez żadnych patchy (nie wiem jaka wersja), wcześniej działały qs, a niedziałało levelovanie wraz ze snem... ehhh może przeinstaluje i święto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.05.2007 o 09:04, Belmundo napisał:

to może wpisujesz kody i póżniej zapisujesz?

hmm... jakie kody?? już nie wiem czy jestem taki zielony, czy wy piszecie w innym języku ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam dość nietypowy problem z grą w Morrowindzie... Otóż jestem w momencie, w którym mam przynieść Sul-cośtam (przywódca tego obozu Dunmerów w którym jest Nibani Maesa) trzy rzeczy z Kogoruhn:
1. Tarczę Cienia (mam)
2. Spaczoną Tkankę (mam)
3. Puchar Rodu Dagoth (i tu jest problem...)
I właśnie nie mogę mu zanieść tego pucharu, bo... byłem tam wcześniej (expiłem ;) ) i... zabrałem ten puchar. Niby wszystko OK, ale ja go później sprzedałem xD I nie pamiętam komu... Czy tych pucharów jest tam więcej? Jeżeli tak, to gdzie? A jeżeli nie - jak go mogę zdobyć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.05.2007 o 12:10, Lamb3rt napisał:

Mam dość nietypowy problem z grą w Morrowindzie... Otóż jestem w momencie, w którym mam przynieść
Sul-cośtam (przywódca tego obozu Dunmerów w którym jest Nibani Maesa) trzy rzeczy z Kogoruhn:
1. Tarczę Cienia (mam)
2. Spaczoną Tkankę (mam)
3. Puchar Rodu Dagoth (i tu jest problem...)
I właśnie nie mogę mu zanieść tego pucharu, bo... byłem tam wcześniej (expiłem ;) ) i... zabrałem
ten puchar. Niby wszystko OK, ale ja go później sprzedałem xD I nie pamiętam komu... Czy tych
pucharów jest tam więcej? Jeżeli tak, to gdzie? A jeżeli nie - jak go mogę zdobyć?


Niestety, nie ma już więcej taki pucharów... A jak możesz zdobyć? Są dwa sposoby: Obejść wszystkich kupców może w końcu znajdziesz, lub konsola ( player->AddItem "misc_goblet_dagoth" 1 gdybyś wybrał drugi sposób;)) Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.05.2007 o 12:26, mathewmw napisał:

Niestety, nie ma już więcej taki pucharów... A jak możesz zdobyć? Są dwa sposoby: Obejść wszystkich
kupców może w końcu znajdziesz, lub konsola ( player->AddItem "misc_goblet_dagoth" 1 gdybyś
wybrał drugi sposób;)) Pozdrawiam.


Jednak wybiorę ten drugi sposób - byłem u zbyt wielu kupców by móc ich wszystkich odwiedzić ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jestem Mistrzem w gildii wojowników. Fajnie, ale mam problemik. Reputacja, nie chce mi rosnąć. A pozatym, nie mogę zrobić reszty misjii dla gildii. Szkoda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.05.2007 o 17:05, lukasz11111 napisał:

Jestem Mistrzem w gildii wojowników. Fajnie, ale mam problemik. Reputacja, nie chce mi rosnąć.
A pozatym, nie mogę zrobić reszty misjii dla gildii. Szkoda.



Po zostaniu mistrzem nie ma żadnych misji -.- | A jak Ci się nudzi to wstąp do Legiony Cesarskiego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To nie jest spam. Robię stronę do kolektywu o morrowindzie i potrzebuję pomocników do pisania tekstów. Szczegóły na moim sajcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.05.2007 o 20:55, Arkads napisał:

> Jestem Mistrzem w gildii wojowników. Fajnie, ale mam problemik. Reputacja, nie chce mi
rosnąć.
> A pozatym, nie mogę zrobić reszty misjii dla gildii. Szkoda.


Po zostaniu mistrzem nie ma żadnych misji -.- | A jak Ci się nudzi to wstąp do Legiony Cesarskiego.


Już wiem. Bardzo szkoda. A narazie wykonyje misje dla honorowych zabójców.
Do legiony mnie nie ciągnie za bardzo. Ale dzięki za radę. Może wstąpie do wampirów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam problemik, gildia złodziejii nie chce mnie przyjąć, dlaczego? Jak ide do hanadi słodkie usta to mówi mniej więcej tak
" Mamy swój honor i reguły. Ty niestety nie spełniasz wymagań aby do nas dołączyć".
Tak każdy. Dlaczego tak jest? Można coś zrobić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.05.2007 o 21:20, lukasz11111 napisał:

> > Jestem Mistrzem w gildii wojowników. Fajnie, ale mam problemik. Reputacja, nie chce
mi
> rosnąć.
> > A pozatym, nie mogę zrobić reszty misjii dla gildii. Szkoda.
>
>
> Po zostaniu mistrzem nie ma żadnych misji -.- | A jak Ci się nudzi to wstąp do Legiony
Cesarskiego.

Już wiem. Bardzo szkoda. A narazie wykonyje misje dla honorowych zabójców.
Do legiony mnie nie ciągnie za bardzo. Ale dzięki za radę. Może wstąpie do wampirów.



Hm. Lu jeśli nie wykonałeś wątku głównego, przejdź. Naprawdę jest warty uwagi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może po prostu masz zbyt słabą reputację u niej.Możliwe że jeśli masz mniej niż 50/100 to cię nie przyjmie.Ale przecież zawsze można zatrudnić się w gildii złodziei w innym mieście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wspominałeś że jesteś Mistrzem gildii wojowników. Może to dlatego? O ile mi wiadomo w gildii wojów jest parę zadań w którym rozprawiasz się z członkami gildii złodziei, więc może to jest powodem...:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować