Zaloguj się, aby obserwować  
Budo

Morrowind - pytania, przemyślenia - temat ogólny

14067 postów w tym temacie

Dnia 13.02.2006 o 13:06, ociec maniek napisał:

przeszukałem kilka razy niema go na zewnątrz ani w żadnym budynku w wiosce, może poszedł odprawić
rytuał związany z totemem szpona i kła tylko gdzie.
a i w dzienniku wyskoczył mi napis że rytuał został odprawiony, a na brzegu pojawiły się martwe
zwierzaki


Hm, możliwe że to jest moment, kiedy Korst udaje sie nad jezioro. Sprawdź na północnym brzgu jeziora Fjalding czy tam go nie ma, albo idź do wodza, może on dalej będzie dawał ci questy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.02.2006 o 13:24, ociec maniek napisał:


> Sprawdź pod mapą postacie potrafią przenikac powierzchnie XD
nic z tego. może jakieś inne sugestie

Nawet trzy.. Pierwsza, to taka, żebyś sobie poszedł na wycieczkę i przyszedł później. Powiedzmy, za 15 minut. Druga, to zrób sejw, wyjdź z gry i wróć do gry. A trzecie, to idź gdzieś dalej, zrób sejw i wyjdź z gry. Potem wróc do gry i do wioski.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 13.02.2006 o 14:06, Budo napisał:

Hm, możliwe że to jest moment, kiedy Korst udaje sie nad jezioro. Sprawdź na północnym brzgu
jeziora Fjalding czy tam go nie ma, albo idź do wodza, może on dalej będzie dawał ci questy.

jestem po zadaniu przy jeziorze, a wódz został porwany przez wilkołaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 13.02.2006 o 14:10, KrzysztofMarek napisał:

Nawet trzy.. Pierwsza, to taka, żebyś sobie poszedł na wycieczkę i przyszedł później. Powiedzmy,
za 15 minut. Druga, to zrób sejw, wyjdź z gry i wróć do gry. A trzecie, to idź gdzieś dalej,
zrób sejw i wyjdź z gry. Potem wróc do gry i do wioski.

wszystko przerobione od wczoraj, nawet poszedłem robić zadania dla kopalni, wróciłem do wioski i dalej nic, jedynie co to w czasie snu wbudynku to pojawiają się niedzwiedzie i mnie atakują

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.02.2006 o 14:22, ociec maniek napisał:

/.../, jedynie co to w czasie snu wbudynku to pojawiają się niedzwiedzie i mnie atakują

Niedźwiedzie!? Albo mi się już wszystko pomyliło, bo sobie takiego ataku niedźwiedzi w budynku nie przypominam, albo są to wilkołaki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.02.2006 o 14:38, KrzysztofMarek napisał:

Niedźwiedzie!? Albo mi się już wszystko pomyliło, bo sobie takiego ataku niedźwiedzi w budynku
nie przypominam, albo są to wilkołaki?


Atak niedźwiedzi spowodowany jest noszeniem (albo posiadaniem przy sobie) Talizmanu Szpona i Kła (czy jak się tam nazywał), jest to niezależne od jakiegokolwiek wątku Bloodoona i może zdarzyć się w każdym miejscu (raz wlaczyłem z nimi na Czerwonej górze)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.02.2006 o 14:54, Lord Ya napisał:

> /.../
Atak niedźwiedzi spowodowany jest noszeniem (/.../

No, musiałem to jakoś przegapić, bo komletnie tego nie pamiętam. Gorzej, ja nawet nie pamietam tego talizmanu...Inna sprawa, że od dawna nie sypiam w Morrowindzie i dodatkach. Będę znaleźć ten talizman, bo jak jest taki, to do mojego muzeum się nada ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 13.02.2006 o 15:16, KrzysztofMarek napisał:

No, musiałem to jakoś przegapić, bo komletnie tego nie pamiętam. Gorzej, ja nawet nie pamietam
tego talizmanu...Inna sprawa, że od dawna nie sypiam w Morrowindzie i dodatkach. Będę znaleźć
ten talizman, bo jak jest taki, to do mojego muzeum się nada ;)


Ale to jest główny wątek w bloodmoon. Robiłes dodatek, więc już masz tego questa daawno skończonego, a talizman gdzieś sie wala, albo ma go Korst :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ej jestem w pałacu Viveka i stojem przy kapliczce i pisze mi "napij sie wody jego chwały" lub coś takiego i o co stym chodzi, bo chciałem przejść przez przejście zasłonięte jakąś bariera i jak ją otworzyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.02.2006 o 15:22, wojtek92 napisał:

ej jestem w pałacu Viveka i stojem przy kapliczce i pisze mi "napij sie wody jego chwały" lub
coś takiego i o co stym chodzi, bo chciałem przejść przez przejście zasłonięte jakąś bariera
i jak ją otworzyć.


Idź sie utop.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.02.2006 o 15:22, Budo napisał:

/.../
Ale to jest główny wątek w bloodmoon. Robiłes dodatek, więc już masz tego questa daawno skończonego,
a talizman gdzieś sie wala, albo ma go Korst :)

Dodatek robiłem dwa razy, ale bardzo dawno temu, to było przed Świątynia Pierwotnego Zła, Kilkunastoma Gothic''ami II, kilkunastoma Gothicami II, Nocą Kruka, Divine Divinity i czymś tam jeszcze. A teraz jestem w Bloodmoon, ale jeszcze widocznie nie doszedłem do właściwego miejsca, bo zrobiłem przerwę na Noc Kruka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.02.2006 o 15:22, wojtek92 napisał:

ej jestem w pałacu Viveka i stojem przy kapliczce i pisze mi "napij sie wody jego chwały" lub
coś takiego i o co stym chodzi, bo chciałem przejść przez przejście zasłonięte jakąś bariera
i jak ją otworzyć.


http://www.elderscrolls.phx.pl/index.php?option=com_simplefaq&task=answer&Itemid=13&catid=34&aid=35

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.02.2006 o 15:22, Budo napisał:

> ej jestem w pałacu Viveka i stojem przy kapliczce i pisze mi "napij sie wody jego chwały"
lub
> coś takiego i o co stym chodzi, bo chciałem przejść przez przejście zasłonięte jakąś bariera
i jak ją otworzyć.


Czy ci ludzie nie znają strony www.elderscrolls.phx.pl
Tam macie wszystko co potrzebne do przejścia gry i odkrycia sekretów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.02.2006 o 20:32, maciekstaar napisał:

Mam pytanie czy w Morrowindzie są jakieś inne środki transportu niż łazik i statki????


Teleport magiczny czyli
przeniesienie do swiatynii Dunmerow lub kultu Tamriel (nie pamietam nazwy tego czaru),
czar przeniesienie wraz z oznaczeniem(sa obydwa potrzebne).
teleport w gildi magow(im wyzsze stanowisko w tej gildii to taniej)
i amulety, pierscienie przenoszace do miejsca wybranego juz "z gory" przez autora przedmiotu (sa rzadkie)

Jest plugin dodajacy dwemerowa lotnie ona tez podobno znacznie przyspiesza podroze i inne mody ulatwiajace podrozowanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tydzień temu kupiłem tą grę w Platynowej Kolekcji i mam problem średnio raz na godzinę wywala mi do Windowsa nie zależnie od tego co robią i gdzie jestem. Mam najnowszego DirectXa i sterowniki do karty graficznej jeżeli jest ktoś w stanie pomóc mi byłbym wdzięczny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.02.2006 o 13:29, kill69 napisał:

Tydzień temu kupiłem tą grę w Platynowej Kolekcji i mam problem średnio raz na godzinę wywala
mi do Windowsa nie zależnie od tego co robią i gdzie jestem. Mam najnowszego DirectXa i sterowniki
do karty graficznej jeżeli jest ktoś w stanie pomóc mi byłbym wdzięczny.


Morrowind tak ma, ze po jakims czasie wywala i to praktycznie na kazdej konfiguracji. Jednak raz na godzine to za czesto. Jesli cos podkrecales - wroc do ustawien fabrycznych. Powylaczaj inne programy przed uruchomieniem gry. Wiecej nic mi do glowy nie przychodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować