Zaloguj się, aby obserwować  
Budo

Morrowind - pytania, przemyślenia - temat ogólny

14067 postów w tym temacie

Dnia 19.02.2006 o 17:22, artur 666 napisał:

thx wiec sie skusze:D bo gdzie cyztalem ze jakis gosc powiedzial ze moze gre przejsc w 2 godziny:D
hehe no ale sie skusze:P


Głównego questa przy odrobinie pomyślunku można przejść w 7 minut- taki jest rekord. Ale gra jest zrobiona tak, że wszystkich questów na raz nie da się zrobić jedna postacią w ogóle. W każdym razie morro zapewnia długie godziny zabawy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.02.2006 o 17:22, artur 666 napisał:

thx wiec sie skusze:D bo gdzie cyztalem ze jakis gosc powiedzial ze moze gre przejsc w 2 godziny:D


Obecny rekord przejścia gry to 7 minut, tylko co z tego? Trzeba i tak przejść tą grę co najmniej raz żeby załapać o co chodzi, gdzie co jest itp, więc taki rekord nic nie mówi. Poza tym nie jest to czas przejścia gry, bo w to wlicza się wykonanie większości questów, poznanie świata, historii, wczucie się w klimat a przez 7 minut raczej tego nie zrobisz ;) Jeśli więc masz sporo wolnego czasu i lubisz rozwiązywanie zadań to Morrowinda możesz śmiało kupować; w stosunku do ceny kupno tej gry jest bardzo opłacalne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.02.2006 o 17:42, artur 666 napisał:

tylko nie wiem czy nielepiej diablo II za taka cene?

Apaga Satana !! Morrowind jest lepszy!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.02.2006 o 17:42, artur 666 napisał:

tylko nie wiem czy nielepiej diablo II za taka cene?


Diablo II to trochę inna liga - to jest hack''n slash, a Morrowind to typowy cRPG. Zależy co lubisz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.02.2006 o 16:32, artur 666 napisał:

> Zobacz w sklepie (sklep\PC\RPG\morrowind\recenzje) recenzje tej gry.

yhy, ale chrzanic recenzje wy juz gracie i wogule duzo i co o niej sadzicie, naewno nie pobije
mego gothica bo nci go nie pobije ale czy jest cool i wart a 50 zl


Uważasz, że Gorhic jest dobry? To zagraj w Morro, które jest dopiero super!
Ja w Morrowinda (z dodatkami) grałem od wakacji i skończyłem w ferie (woj. łódzkie 16 styczeń). Do morrowinda jest kopa modów, które przedłużą Ci grę. Kup na pewno nie pożałujesz!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.02.2006 o 18:18, Yamamoto napisał:

> > Zobacz w sklepie (sklep\PC\RPG\morrowind\recenzje) recenzje tej gry.
>
> yhy, ale chrzanic recenzje wy juz gracie i wogule duzo i co o niej sadzicie, naewno nie
pobije
> mego gothica bo nci go nie pobije ale czy jest cool i wart a 50 zl

Uważasz, że Gorhic jest dobry? To zagraj w Morro, które jest dopiero super!
Ja w Morrowinda (z dodatkami) grałem od wakacji i skończyłem w ferie (woj. łódzkie 16 styczeń).
Do morrowinda jest kopa modów, które przedłużą Ci grę. Kup na pewno nie pożałujesz!

Gothic to nie Morek i na odwrót

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.02.2006 o 17:42, artur 666 napisał:

tylko nie wiem czy nielepiej diablo II za taka cene?

Ja bym Ci radził kupić Diablo II z Panem Zniszczenia, Morrowinda z dodatkami, Gothic''a I (jak go gdzieś dostaniesz) i Gothic''a II z Nocą Kruka i grać w te gry właśnie w tej kolejności. Powinno to zająć Ci, jak będziesz grał jak normalny gracz, jakieś trzy, może cztery lata. W międzyczasie dokupisz Obliviona, Gothic''a III i Wiedźmina, zmodernizujesz komputer i będziesz miał znowu dwa lata grania, może trzy. Tak, że masz co robić i zdążysz uzbierać na dwa nowe komputery...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.02.2006 o 18:18, Yamamoto napisał:

Uważasz, że Gorhic jest dobry? To zagraj w Morro, które jest dopiero super!
Ja w Morrowinda (z dodatkami) grałem od wakacji i skończyłem w ferie (woj. łódzkie 16 styczeń).
Do morrowinda jest kopa modów, które przedłużą Ci grę. Kup na pewno nie pożałujesz!


No! Morrowind jest o niebo lepszy od gothica! Puste, niewykorzystane i zupełnie nudne przestrzenie zajmują w nim o wiele więcej miejsca... Zarówno ilościowo, jak i procentowo ;)

Wiesz jaka to zabawa biegać pół godziny między miastami po czystych skałach? Morrowind jest ekstra! :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zalezy kto co lubi, mam wszystkie czesci gothica, aa co do gothic 1 kupilem jako jeden z pierwszych ta gre:] i watpie zeby bylo cos lepszego od Gothica moze sprobuje ale zbieram kase na PSP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.02.2006 o 18:21, artur 666 napisał:

jakich modow?? ja chce czysto orginalna gre:D:D:D a jakie np sa mody?


Mody dodają nowe aspekty do gry (są twożone przez graczy).
dodają np mase nowych broni, zbroi, qestów i co najlepsze budynki w których możesz zamieszkać.
Istnieja też mody które dodają różne usprawnienia i naprawiają bugi, np nowe lepsze tekstury, nowe stwożenia (rekiny, smoki...), oraz nową muzę i wiele wiele więcej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.02.2006 o 18:21, artur 666 napisał:

jakich modow?? ja chce czysto orginalna gre:D:D:D a jakie np sa mody?


Teraz wychodzi mod Wyspa Czarodziei, jeśli wierzyć twórcom to ma 600 mb i zapewnia zabawe na równi z regularnym dodatkiem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Własnie zamowilem i zaplacilem przelewem za morrowindka mam nadzieje ze sie nie zawiode tym bardziej ze nigdy w niego nie gralem:) a skad wziasc mody i jakie patche sciagnac "maniacy"??:)P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.02.2006 o 22:28, artur 666 napisał:

Własnie zamowilem i zaplacilem przelewem za morrowindka mam nadzieje ze sie nie zawiode tym
bardziej ze nigdy w niego nie gralem:) a skad wziasc mody i jakie patche sciagnac "maniacy"??:)P


Sciągnij patch i najwyższym numerku z gram.pl, chociaz mozliwe że Twoja wersja będzie już spatchowana. Mody dostepne sa na róznistych stronkach poświęconych morro i co niektóre dodają nawet nowe rasy :P
(szczególnie polecam Wzgórzowych Elfów).

http://www.elderscrolls.phx.pl/wiesci.html

Tu masz linka do Adamantytowej- to chyba największa polska strona o morku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.02.2006 o 22:30, artur 666 napisał:

sorki za 3 psoty z rzedu ale sami rozumiecie:) czy te mody nie spiepsza mi czegos w grze??

Niemożliwe, nawet jeśli będą się kłócić z grą to wystarczy je wyłączyć i po kłopocie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.02.2006 o 22:29, artur 666 napisał:

aha no i jak mi radzicie przejsc gre odrazu z dodatkami modami i patchami prawda?


Radzę Ci ściągnąć patche i na razie pograć w podstawkę bez niczego. Ta gra i tak jest ogromna, więc nie potrzebujesz na razie żadnych modów. Potem ewentualnie dodaj mody, zagraj w dodatki itp. Taka jest moja rada, poza tym niektóre mody nie działają niestety jak trzeba i zawierają błędy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ok wielkie wam dzieki za pomoc:) No to cos czuje przygode:P Zobaczymy co to za cacko:P wiec najpierw przejsc bez modow tylko na patchach??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować