Zaloguj się, aby obserwować  
Filip29

Assassins Creed: Brotherhood

2032 postów w tym temacie

Spoiler

Czy ja wiem czy nie ma kluczowych elementów... To początek całej historii, w zasadzie tam wszystko poznajemy. A o Abstergo wiadomo w zasadzie od początku, w końcu więzią nas w celi i przeprowadzają nieco niebezpieczne badania.
A co do jabłka - chodzi Ci o który moment? W AC (już nie pamiętam dokładnie) Al-Mualim je zdobywa, a 5 wieków później ludzie Borgii zdobywają je z Cypru i przywożą do Rzymu, gdzie przejmuje je Ezio.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.09.2011 o 21:30, zerohunter napisał:

Spoiler

OK, a to jabłko to chyba skradziono, tak?

Czyli w AC 1 nie ma żadnych takich kluczowych elementów, pracujemy dla Abstrego i dopiero
na końcu się dowiadujemy że są źli?



Spoiler

Oczywiście tylko Lucy nam pomaga, mimo że pracowała dla Abstergo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niedługo Revelations, więc będziesz miał swoje "więcej" ;)

Spróbuj pograć w multi, może Ci się spodoba (mi tak), tyle, że może być ciężko znaleźć ludzi, ale spróbować warto.

Mi osobiście chyba ciut bardziej podobało się AC2 niż AC:B, bo w dodatku fabuła gry Eziem dotyczyła właściwie wyłącznie jego doczesnych spraw, a nie niczego związanego ze świątyniami, Tymi, Którzy Byli Przed Nami i całą tajemnicą. Dopiero na zakończenie jest trochę biegania Desmondem i nowe fakty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.09.2011 o 20:09, ManweKallahan napisał:

Niedługo Revelations, więc będziesz miał swoje "więcej" ;)


Najbardziej mnie teraz ciekawi początek Revelations. Ciekawe jak to będzie.

Dnia 12.09.2011 o 20:09, ManweKallahan napisał:

Mi osobiście chyba ciut bardziej podobało się AC2 niż AC:B, bo w dodatku fabuła gry Eziem
dotyczyła właściwie wyłącznie jego doczesnych spraw, a nie niczego związanego ze świątyniami,
Tymi, Którzy Byli Przed Nami i całą tajemnicą. Dopiero na zakończenie jest trochę biegania
Desmondem i nowe fakty.


AC2 z możliwościami AC:B byłby IMO lepszy. Fabuła dłuższa i troszkę ciekawsza niż w AC:B :) To jednak nie zmienia faktu, że Brotherhood jest świetny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam takie pytanie: po 5 sekwencji, gdy opuściłem Animusa, w celu przeczytania maili i pogadania, Lucy wyparowała na zewnątrz. Ok, po 6 sekwencji jednakże nie ma jej ani wewnątrz rezydencji, ani na zewnątrz. Where is she?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.09.2011 o 21:54, necron1501 napisał:

Mam takie pytanie: po 5 sekwencji, gdy opuściłem Animusa, w celu przeczytania maili i
pogadania, Lucy wyparowała na zewnątrz. Ok, po 6 sekwencji jednakże nie ma jej ani wewnątrz
rezydencji, ani na zewnątrz. Where is she?

Donosi Abstergo co i jak z Asasynami. Przynajmniej według mnie. Inna wersja jest taka, że poszła po zakupy, w końcu nasi Asi też muszą coś jeść.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale wtedy kiedy znika, pojawia się ta czerwona ścieżka widziana orlim wzrokiem, od miejsca gdzie stała wcześniej do studzienki (?) na dole schodów do rezydencji. To nie jest zbytnio wyjaśnione.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.09.2011 o 23:27, ManweKallahan napisał:

Ale wtedy kiedy znika, pojawia się ta czerwona ścieżka widziana orlim wzrokiem, od miejsca
gdzie stała wcześniej do studzienki (?) na dole schodów do rezydencji. To nie jest zbytnio
wyjaśnione.


Fakt, to też jest zastanawiające, czyje to ślady. Niestety fontanna nijak nie reaguje na moje starania, nie chce się otworzyć/zapaść Bóg wie co xd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie do posiadaczy tej gry na X360. Ile tak mniej więcej czekacie na dołączenie do sesji w multi? Mój średni czas to ok. 25-30 min.! Później 10 min. gry i znowu 0,5h czekania na grę! Dziś wyjątkowo raz czekałem może z 5 min. ale znowu muszę czekać ponad 20 min na grę :P Z Xbox Live łączę się przez lapka (udostępnianie połączenia, do lapka jest podpięty xbox przez ethernet), ale inne gry (np. HALO3, czy Forza3) bez problemów łączą się w normalnym czasie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.09.2011 o 18:48, KingShaq32 napisał:

Nie sądzę, bo próbuję różnie. Dziś przez (prawie) cały dzień zagrałem ze 2 razy :/ Wczoraj
jak odpaliłem po 20, to do 23 pograłem z 4 razy xP


Ja na PC to max 10 minut czekałem. Widać jest to minus konsoli :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niestety, podobno zainteresowanie tą grą w multi już blaknie. Niezależnie od platformy, tak na xboxie, PS3 czy pececie :) Nawet i 5 minut to jest sporo jak czekanie na grę, a pół godziny...
Pamiętam, że chciałem pograć w Red Faction Guerilla po sieci. Multi fajne, pomysłowe ale widać czegos zabrakło by pół roku po premierze nie bylo z kim grać - znalazlo mi 4 osoby, a do odpalenia gry minimum to 5... ;d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.10.2011 o 16:21, ray757 napisał:

Gra ktoś jeszcze w multi na PC? Dziś kupiłem grę i niestety do żadnej rozgrywki online
nie da się póki co podłączyć

Gra, gra.
Ja na przykład wczoraj odpaliłem i nie miałem naprawdę żadnych problemów ze znalezieniem gry, a czekałem najwyżej 2 minuty na graczy (aż sam się zdziwiłem bo kiedy podłączam się do gry to minimalizuję Brotherhooda i robię inne rzeczy, a gdy wróciłem do aplikacji niemal pewien, że jeszcze się nie załadowała, runda trwała już od 5 minut :P).
Tylko mi w ogóle nie zależy na trybie, w który gram i po prostu wchodzę w multi i klikam w "Graj teraz", nigdy nie było tak, żeby nie znalazło graczy czy coś. Zawsze losowało mi fajną grę z ciekawymi graczami (to znaczy, przyjemnie się z nimi gra, nie to co tuż po premierze, kiedy większość była zielona).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To ciekawe, ja próbowałem się podłaczyć wczoraj i było max 2/6 graczy, dziś już troche lepiej - 5/6, ale nadal żadnego meczu nie odpaliłem. Dodaj mnie do znajomych, może kiedyś pogramy: ray7570

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować