Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Crysis 2 - niby ładny, ale brzydki (nowe obrazki)

177 postów w tym temacie

ŹRÓDŁO "SCREEN''a"

http://www.gametrailers.com/video/gdc-10-crysis-2/64317?type=flv

1:16

To jest jedna z klatek filmu prezentującego CryEngine 3.

Ciężko powiedzieć, czy to tak słabo wygląda przez to, że to z konsoli czy dlatego, że to skompresowany obraz, a nie screen.
Poza tym ta cała sensacyjna wiadomość o tym, że Crysis wygląda słabo na konsolach powinna się pojawić przy okazji publikacji tego filmu, a nie teraz!

Co o tym sądzisz Zaitsev???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja uważam, że Eurogamer dokopał się do jakiś screen''ów z poczętkowej fazy tworzenia gry, która graficznie nie była jeszcze dobrej jakości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czas na flamewar! xD

A tak szczerze to ciekawi mnie, czy wersja pecetowa też będzie wyglądać tak średnio?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Również moim zdaniem jest to screem z jakiejś wczesnej wersji gry - mimo wszystko Crytek nie odwaliłby takiej kaszany,niezależnie od platformy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ŹRÓDŁO "SCREEN''a"

http://www.gametrailers.com/video/gdc-10-crysis-2/64317?type=flv

1:16

To jest jedna z klatek filmu prezentującego CryEngine 3.

Ciężko powiedzieć, czy to tak słabo wygląda przez to, że to z konsoli czy dlatego, że
to skompresowany obraz, a nie screen.
Poza tym ta cała sensacyjna wiadomość o tym, że Crysis wygląda słabo na konsolach powinna
się pojawić przy okazji publikacji tego filmu, a nie teraz!

Co o tym sądzisz Zaitsev???

JESZCZE RAZ!

PS. Poza tym to ta wycięta klatka z tego filmiku została poprawiona w PhotoShop''ie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ooo, to widze, że Crysis 2 wychodzi na PS2 :)

A tak serio, to jest screenshot zrobiony podczas ładowania tekstur, więc nie wkręcajcie że tak będzie wyglądać grafika na konsolach, bo konsole obecnej generacji nie są aż tak słabe...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ten screen to jakiś wypadek przy pracy, grafika w grze nawet na konsolach NA PEWNO nie będzie tak słaba. Wystarczy popatrzyć na Far Crya 2, nie wspominając już o prezentacjach samego Crysisa 2 na konsolach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.05.2010 o 17:27, AdamsS_93 napisał:

i tak konsole to jeden wielki shit.

A co nie stać? A może jakieś kompleksy? Powiedz im nie!

Widziałem ten screen i właśnie byłem zdziwiony jaki to słaby jest ten killer graficzny. Ale to byłoby bardzo dziwne, gra robiona tylko dla grafiki miałaby mieć słabą grafikę? Wydaje mi się, że znowu ktoś wyciągnął jakiegoś starego screena.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.05.2010 o 17:32, Xjumpaytech napisał:

> i tak konsole to jeden wielki shit.
A co nie stać? A może jakieś kompleksy? Powiedz im nie!

Widziałem ten screen i właśnie byłem zdziwiony jaki to słaby jest ten killer graficzny.
Ale to byłoby bardzo dziwne, gra robiona tylko dla grafiki miałaby mieć słabą grafikę?
Wydaje mi się, że znowu ktoś wyciągnął jakiegoś starego screena.


Kuźwa ten screen jest stąd skąd napisałem, że jest... To jest wycięta klatka z prezentacji CryEngine3. Patrz do mojego poprzedniego post''a.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A może zrobią wersję na Wii :P Tak na serio to sądzę, że to jakaś wersja początkowa albo na niskich detalach. Sami przecież widzieliśmy trailer na którym wszystko wygląda super.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.05.2010 o 17:27, AdamsS_93 napisał:

i tak konsole to jeden wielki shit.


jak powiedział Xjump ... co nie stać ? albo nie ! wiem ! chodzi o przeróbke :) no fakt PeCeta nie trzeba przerabiać :) bingo, tak ? :)

jakby nie patrzeć to na jesień wychodzi dużo podobnych ( a w sumie i pewnie lepszych ) gier tego typu :)

ale róbmy kłótnie ! tak zamieszki na forum, spamowanie i wychwalanie platformy ! oh słodko :)
tylko po co ? a no tak bo to grafika jest najważniejsza (nie bez celowo podkreśliłem xD ) ^^. i liczy się to że " mui PeeS3yy będzje miaU leprzą grafikę nisz twuj Xboks" bleeeh.
mogliby zrobić tą gre w 8bit xD ( L4D bodajże było coś w podobie ^^ )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czemu Killzone 2 może wyglądać genialnie, a Crysis 2 tak jak na tym screenie...? Jeżeli tak mają robić grę na konsole, to niech sobie odpuszczą i skupią na wersji PC.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

oj nie ulega watpliwosci, ze slabo bedzie sie crysis2 prezentowac na konsolach - ale na pewno nie az tak. fake.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.05.2010 o 17:27, AdamsS_93 napisał:

i tak konsole to jeden wielki shit.


Tak jak twoje posty ;) Wasze guru- CEO z Crytek sam osobiście powiedział w wywiadzie dla Kotaku, że więcej niż połowa pc na rynku wogóle się nie nadaje do takich gier, więc takie wcinki można sobie o kant dupska rozbić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.05.2010 o 17:38, HiddenNick napisał:

Kuźwa ten screen jest stąd skąd napisałem, że jest... To jest wycięta klatka z prezentacji
CryEngine3. Patrz do mojego poprzedniego post''a.

Tak nie chciało mi się czytać wszystkich postów po 2 stronie miałem dość. Zobaczyłem tego posta po napisaniu mojego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować