Zaloguj się, aby obserwować  
PJ_MW

FIFA 11 - rewolucja na PC?

920 postów w tym temacie

Dnia 08.10.2010 o 15:36, Wrukos napisał:

> Słuchajcie gdzie ja znajdę w grze FIFA11 na PC statystki meczów i jak wyłączyć autozapis

> bardzo proszę o odpowiedz
Hm, poszperaj gdzieś w menu, sprawdź, czy jest zakładka "Profile" czy cuś. Sprawdzę potem
i ci powiem.

Wielkie dzięki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To jak w końcu wyłączyć ten autozapis?

Wczoraj miałem trzy godzinki, żeby sobie pograć i jest fajnie. Transfery nawet ciekawie się przeprowadza, ale nie jestem rozeznany i się okazało, że ściągnąłem dwóch przeciętnych grajków, a kasy jeszcze zostało sporo :p Gram Hoffenheim i mam samych młodziaków w składzie. Na zimę się wzmocnie.

Te skoki formy to ciekawa rzecz, ale trochę wkurza. Taki bramkarz Starke obroni mi 5 setek, ale puści dwie bramki, kiedy był bez szans i mu spada skill.

I powie mi ktoś, jaki inteligent wymyślił to, żeby ceny za piłkarzy były pisane w całości? To znaczy 5000000, zamiast 5 milionów? To najbardziej wnerwia przy transferach.

Drużyny są trochu nieprzewidywalne. Remisuje z Gladbach w sparingu 2:2, a później ogrywam w Lyonie Olympique 2:0. Ale przychodzi liga i dostaje od Eintrachu 0:3, a później wygrywam 3:1 z Nurnberg. Nie wiem, czy ja tak dziwnie gram, czy rywale miewają dziwne wahania formy. :P

Gra jest trudna. Ciupię na zawodowcu, a mimo to dostaję nieraz baty. Inna sprawa, że trudno ogarnąć sterowanie na klawie, ale daję rade.

Fajnie gra się ciałem, przejmuje futbolówkę, walczy bark w bark. Nieraz można wymanewrować faceta balansem ciała. Ogólnie jednak trudno zrobić jakiś rajd, nawet szybkim piłkarzem, bo zawsze nogę wsadzą i piłkę odbiorą :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Właśnie poziom jest bardzo wysoki. Grałem do dziś na Klasa Światowa, ale muszę chyba obniżyć poziom, bo dostaję takie lanie, że odechciewa się grać. Zacząłem grać Sunderlandem, którym zajmuję ok. 17 miejsca :P Ogólnie gra się fajnie, ale zanim ogarnę poziomy, to minie sporo czasu, coś tak czuję ;]

PS. A i jeszcze coś. Wie ktoś kiedy w końcu będzie FIFA 11 na XFire? Sporo godzinek miałbym już nabitych i może jakiś filmik by się zrobiło, a tak bida. Powoli zaczyna mnie to irytować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 09.10.2010 o 12:22, Budep napisał:

Drużyny są trochu nieprzewidywalne. Remisuje z Gladbach w sparingu 2:2, a później ogrywam
w Lyonie Olympique 2:0. Ale przychodzi liga i dostaje od Eintrachu 0:3, a później wygrywam
3:1 z Nurnberg. Nie wiem, czy ja tak dziwnie gram, czy rywale miewają dziwne wahania
formy. :P

Chłopie, u mnie w lidze Inter Mediolan jest na 15 miejscu z dwunastoma punktami. Kolejka 10 czy coś ponad.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

zagrajcie sobie na przynajmniej World Class klubem, który ma pół gwiazdki, to dopiero zobaczycie jak to jest :P

mi się udało UC Dublin wygrać Airtricity League, ale dopiero w ostatniej kolejce zapewniłem sobie tytuł. a po czterech kolejkach byłem na końcu tabeli z jednym punktem :]

w ogóle ciężko kogokolwiek do takiej drużyny ściągnąć, jedyne co mi się udało to dwóch free agentów z ratingiem 60-65.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiecie proszę żebyście mi powiedzieli gdzie są statystyki bo chcę mieć pewność że jak gram w turniejach to wszystko mi się zapisuję że ten i ten turniej wygrałem wiecie o co mi chodzi :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja powoli ogarniam poziomy w Fifce. To znaczy na zawodowcu ogrywam większość teamów, choć zdarzają się wpadki. Dzisiaj wskoczyłem na drugie miejsce w Bundeslidze Hoffenheim, a wygrałem z liderującym 2:0 Bayernem :) Może będzie majster, ale prędzej podniosę sobie poziom trudności.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.10.2010 o 22:36, PJ_MW napisał:

Z tego co się orientuję to tak, po prostu wchodzisz w następny mecz i klikasz
na symulację.



Ale nie ma czegoś takiego jak ,,symulacja"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Symulację rozumiem pod tym, że, gdy na nią klikniesz, nie masz bezpośredniej kontroli nad meczem, tylko widzisz tekstowe informacje z wydarzeń na boisku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.10.2010 o 22:52, PJ_MW napisał:

Symulację rozumiem pod tym, że, gdy na nią klikniesz, nie masz bezpośredniej kontroli
nad meczem, tylko widzisz tekstowe informacje z wydarzeń na boisku.


Nie ma czegoś takiego w Fifie 11.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Aaaa, to najwyraźniej na PC tego zabrakło, ale na PS2(na razie tylko na nim grałem, komputerowa wersja już niedługo do mnie dojdzie... Poczta Polska.) jest taka opcja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.10.2010 o 23:00, Adrik451 napisał:

Powiedzcie mi gdzie są te statystyki sorry że ględze ale chcę wiedzieć please :D


Witam,
Nie musisz zadawać tego samego pytania w kilku postach.
Popatrz zadałeś pytania w tych postach:

1. http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=58237&pid=319 tutaj uzyskałeś odpowiedź: http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=58237&pid=320 tutaj podziękowałeś: http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=58237&pid=321
2. http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=58237&pid=326
3. http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=58237&pid=327
4. http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=58237&pid=335

W sumie zadałeś cztery takie same pytania w przeciągu: od dnia wczorajszego do dnia dzisiejszego. Nie trzeba kilka razy prosić o pomoc, jeśli ktoś będzie znał odpowiedź na Twoje pytanie to jej udzieli, nie widzę by pytać o to co klika godzin, poczekaj cierpliwie :)

Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.10.2010 o 22:59, PJ_MW napisał:

Aaaa, to najwyraźniej na PC tego zabrakło, ale na PS2(na razie tylko na nim grałem, komputerowa
wersja już niedługo do mnie dojdzie... Poczta Polska.) jest taka opcja.


Z tego co widziałem wersja na PS2 jest taka jak FIFA 09 na PC, dobrze mówię?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować