Zaloguj się, aby obserwować  
PJ_MW

FIFA 11 - rewolucja na PC?

920 postów w tym temacie

Dnia 16.10.2010 o 15:54, Wrukos napisał:

> Proszę dajcie mi odpowiedź na moje pytanie :), jeśli ktoś wie :D
Język menu wybierasz na samym początku przy wchodzeniu do gry. Zaś język komentatora
(czeski, włoski, angielski, polski itp..) w ustawieniach. Tak jest w polskiej wersji
i powinno tak być w angielskiej.

Budep
W grze sportowej bierzesz pod uwagę soundtrack, czy gameplay?:)


Głupie pytanie. Po prostu FIFA idzie na dno z listą piosenek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Poradzi mi ktoś jak strzelić bramkę z sytuacji sam na sam z bramkarzem bo mimo używania strzału mierzonego i tak zawsze trafia bramkarza:(
poziom zawodowiec ust wszystkie reczne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Głupie pytanie. Wchodzisz na arenę i trenujesz. Trenujesz, aż sam określisz jaki poziom siły strzału jest odpowiedni, w jaki kąt strzelać, czy strzelać lobem, technicznie czy siłowo..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Słuchajcie co to może być że po każdym pucharowym meczu, tam gdzie ukazują się statystyki gra staje, zawiesza się. Nic się nie da zrobić tylko reset kompa. Dodam że mam nowy komputer i oryginalną grę. pomocy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ro są jakieś jaja. W ciągu 3 kolejnych meczy kontuzji doznali Kaka, Ozil i Di Maria. Co najbardziej denerwujące każdy z nich ma złamanie, a więc 12 tygodni przerwy...jak mieć pecha to na całego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Taak, wiem coś o tym. Kupiłem do Milanu Javiera Pastore, zagrał parę dobrych meczy i.. kontuzja. W następnym meczu kontuzję odniósł kolejny z filarów mojej pomocy - Andrea Pirlo. Następnie zmiennik Ronaldinho - Robinho - również odniósł kontuzję. Pastore i Robinho byli kontuzjowani przez 13 tygodni, a Pirlo przez 3.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zacząłem grać karierę, miałem do wyboru wszystkie drużyny, co mnie nieco zdziwiło. Wybrałem Werder Brema. Prawie kończyłem sezon, drugie miejsce w tabeli (niestety odpadłem z rozgrywek pucharowych). Przegrałem dwa mecze, które symulowałem i mimo wszystkich wygranych zaufanie zarządu do mnie po tych dwóch meczach spadło kolosalnie. Koniec końców - wywalili mnie. Nowy sezon w zespole z drugiej ligi angielskiej.
Pytanie - to naturalna kolej rzeczy w trybie menedżerskim?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.10.2010 o 11:07, Michlocks napisał:

Zacząłem grać karierę, miałem do wyboru wszystkie drużyny, co mnie nieco zdziwiło.


Tak jest zawsze...

Dnia 24.10.2010 o 11:07, Michlocks napisał:

Wybrałem
Werder Brema. Prawie kończyłem sezon, drugie miejsce w tabeli (niestety odpadłem z rozgrywek
pucharowych). Przegrałem dwa mecze, które symulowałem i mimo wszystkich wygranych zaufanie
zarządu do mnie po tych dwóch meczach spadło kolosalnie. Koniec końców - wywalili mnie.
Nowy sezon w zespole z drugiej ligi angielskiej.
Pytanie - to naturalna kolej rzeczy w trybie menedżerskim?


Jaka naturalna? Że cię wywalają i idziesz do drugiej ligi? Bo pytanie niesprecyzowane. Dziwi mnie to, że pod dwóch meczach tak ci spadło zaufanie zarządu. Powiedz na jakim grasz poziomie, ale może się ostro wkurzyli bo była szansa na majstra.

Ja skończyłem ostatnio sezon Hoffenheim, wygrałem Bundesligę, trzy punkty przewagi nad Bayernem. Też odpadłem z Pucharu Niemiec wcześniej. Demba Ba 35 goli w sezonie... chciałem zmienić klub i UWAGA dostałem oferty z: ligi... irlandzkiej i 3 angielskiej. To jakieś jaja? Wiem, że jestem niedoświadczony i z małą reputacją, ale to nie byle wyczyn wygrać ligę taką drużyną...

Ja zazwyczaj robię tak, że gram sezon jakimś klubem i rozpoczynam nową karierę menedżera. Nie lubię wałkować klubu długo. Chyba, że gra mi się nim przyjemnie, ale Hoffenheim mi się przejadło trochę. Mam zamiar wziąć teraz jakiś duży klub i wygrać Ligę Mistrzów. Zastanawiam się nad Realem i Liverpoolem. Jak bym wybrał któryś z tych, to automatycznie podwyższam sobie poziom trudności. Na zawodowcu wygrywam teraz większość, ale początki były trudne. Przesiadka na klasę światową pewnie sprawi sporo problemów... :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak. Na początku niby masz do wyboru wszystkie drużyny, ale jeśli będziesz chciał odejść, to tylko do beniaminków i cienkich lig, ponieważ jesteś za mało doświadczony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytani da sie cos zrobic z oszustami w grze online?Bo ostatnio caly czas co prowadze to debile wychodza z meczu i mi nie zalicza wygranej,stracilem juz tak z 30 wygranych...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.10.2010 o 17:49, Iverson7 napisał:

Mam pytani da sie cos zrobic z oszustami w grze online?Bo ostatnio caly czas co prowadze
to debile wychodza z meczu i mi nie zalicza wygranej,stracilem juz tak z 30 wygranych...


Możesz tylko siedzieć i się wkur... . To jest właśnie największa bolączka w multi. Ja tam czasami wolę sobie na lanie pośmigać z kumplem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.10.2010 o 18:05, SongoX napisał:

Możesz tylko siedzieć i się wkur... . To jest właśnie największa bolączka w multi. Ja
tam czasami wolę sobie na lanie pośmigać z kumplem :P

ta to wkurw...na maxa,kilka minut temu mialem jeszcze lepszy hit...wygralem po dogrywce 4:3 podsumowanie meczu(to co jest napisane wtedy ile dostajesz punktow) wynik prwidlowo dla mnie 4 dla przeciwnika 3 a tu -39 pkt dlamnie i zaliczone jako porazka...
dawno mnie zadna gra tak nie wkurzala...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Licencję na Ligę Mistrzw i Ligę Europy ma PES, więc musieli inaczej nazwać, bo FIFA (jako gra) nie ma praw do nazw i symboli Champions League.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kuźwa, ale ta FIFA potrafi wnerwić. Wygrałem na inaugurację Realem z Barcą 1:0, później miałem serię kilku niezłych meczów, aż nagle męczę się z Mallorcą, dostaje w pupę od Racingu, a teraz zlał mnie Hercules, który ma serię porażek. Do cholery, nie umiem grać na tej klasie światowej. Dałem alt f4, więc teraz znowu muszę się zmierzyć z tym Alicante...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować