Zaloguj się, aby obserwować  
PJ_MW

FIFA 11 - rewolucja na PC?

920 postów w tym temacie

A co w ogóle ten patch zmienia? Wyczytałem, że po sezonie nie skaczą perspektywicznym zawodnikom skille (właśnie w Hoffenheim tak miałem...) - teraz to zmienili?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Od kilku dni jestem już w posiadaniu pełnej wersji. Przy pierwszym uruchomieniu gry, wybrałem najwyższy możliwy na początku poziom trudności(legendarny), pomyślałem, że sprawdzę jaka jest różnica poziomów trudności między "normalnym" demem, a jednym z najwyższych. I była. Kolosalna. Na początek przegrana Lechem z Legią 7:0, kompletna dominacja przeciwników. Czym prędzej zmieniłem więc poziom trudności na profesjonalistę i było już znacznie lepiej. W meczach towarzyskich z polskimi zespołami wygrywałem, przeważnie jedną bramką, ale zawsze wygrywałem. Potem przyszedł czas na dwa mecze z zagranicznymi klubami; pierwszy(jakiś włoski klub, nawet nie pamiętam nazwy, ale średnia umiejętności zespołu wysoko powyżej 70) zremisowałem bezbramkowo, mecz był w miarę wyrównany, dużo akcji pod bramkami. Następnie poleciałem, również towarzysko do Machesteru, gdzie zagrałem z City. Początek meczu był dla mnie słaby, praktycznie tylko się broniłem, ale po drugiej połowie strzeliłem bramkę, która ostatecznie ustaliła wynik meczu na 1:1 po karygodnym błędzie obrońców(zdarzyło mi się już tak drugi raz), kiedy to jeden z nich za mocno wyrzucił sobie piłkę do przodu otwierając mi tym samym drogę do bramki. Mecze o przysłowiową "pietruszkę" w końcu się skończyły i zaczął się ligowy sezon. Pierwszy mecz, bodajże z GKSem przebiegał przez 85 minut po mojej myśli; praktycznie tylko moja drużyna tworzyła sytuacje, spokojna gra w obronie, zero interwencji Burića. No właśnie, ale tylko do 85 minuty, kiedy to goście strzelili wyrównującą bramkę, a potem, w krótkim odstępie czasowym(dosłownie na kilka sekund przed regulaminowymi 90) strzelili drugą i było po meczu... Następny mecz, bodajże z Ruchem Chorzów znów przegrany(po dobrej grze, aczkolwiek rzut karny i czerwona kartka dla Arboledy ostatecznie przekreśliły moje jakiekolwiek szanse). Zaczynało robić się niedobrze... Następny mecz, hit kolejki - Wisła. Postanowiłem postawić wszystko na jedną kartę - zagrałem najbardziej ofensywnym ustawieniem, jakie było tylko możliwe. Mecz zaczął się dobrze układać, do czasu, gdy po długim wykopnięcie w pole po rzucie rożnym dla mnie, wiślacy po kontrze strzelili bramkę, potem drugą, w bardzo podobnym stylu. Następnie kolejne 3, również po kontrach, po których boleśnie upokarzali moją obronę... Było już bardzo źle, trzy mecze, zero punktów. W następnym tygodniu czekała już Polonia Bytom, z którą udało mi się bezbramkowo zremisować i zdobyć pierwszy punkt, bo przeciętnej grze w lidze. Ot, przyszło mi na opowiadanie :)
EDIT Poprzedni post to pomyłka, nie udało mi się w czasie go zedytować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.10.2010 o 11:46, Budep napisał:

A co w ogóle ten patch zmienia? Wyczytałem, że po sezonie nie skaczą perspektywicznym
zawodnikom skille (właśnie w Hoffenheim tak miałem...) - teraz to zmienili?


Szczerze mówiąc to nawet nie wiem co on zmienia. Ściągnąłem go tylko dlatego, żeby móc grać przez neta. Wydaje mi się, że coś porobili z poziomem trudności, bo wygrałem dziś na Klasie Światowej Sunderlandem z Tottenhamem 2:0 :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.10.2010 o 13:58, Damianuss1 napisał:

Mam takie pytanko. Gram na x360, w powtórkach opcja "zrzut ekranu" jest nieaktywna. Dlaczego
ta opcja jest wyłączona? To wina tego, że nie korzystam z XBL?


Chyba tak, bo zrzuty o ile się nie mylę wysyła automatycznie do Twojego profilu w EAsportsfootball.com, ale głowy za to nie dam. Ja mam tak w 10 na x360, jak nie byłem podłączony to nie dało się, teraz jest i śmiga. Duży jest przeskok między 10 a 11 na x360? Bo zastanawiam się nad kupnem w najbliższym czasie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ta, tak bywa.

Mnie strasznie irytują błędy w obronie, mam zazwyczaj dziurawą obronę jak ser szwajcarski. Zamiast iść na biegnącego z piłką zawodnika, ci lecą kryć innych. Albo są tak mało zwrotni, że przeciwnik zrobi ruch w prawo w lewo i już jest przede mną. I mówię tu o obrońcach Realu, z którego mnie notabene wywalili, choć wygrałem w derbach z Atletico 4:2 -.-.

Gram teraz wieloosobowo w sieci. Fajnie się gra, pierwszy mecz walnąłem bramkę Di Marią, ale coś się zepsuło z grą. Następne spotkanie Milanem, grałem Ibrahimoviciem, 2 gole i asysta :). Fajnie grać z kilkoma innymi, ale najlepiej rozgarniętymi ludźmi. Wkurza niemiłosiernie, jak sępią, nie podają itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 30.10.2010 o 15:41, Budep napisał:

Zamiast iść na biegnącego z piłką zawodnika, ci lecą kryć innych.

U mnie jest inaczej. Przeciwnik leci z akcją 2 na 1, a obrońca automatycznie leci do zawodnika z piłką. Szkoda, bo w grze przez sieć gracze myślą i podają piłkę do niekrytego zawodnika.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.10.2010 o 16:29, Wrukos napisał:


> Zamiast iść na biegnącego z piłką zawodnika, ci lecą kryć innych.
U mnie jest inaczej. Przeciwnik leci z akcją 2 na 1, a obrońca automatycznie leci do
zawodnika z piłką. Szkoda, bo w grze przez sieć gracze myślą i podają piłkę do niekrytego
zawodnika.


Gra przez sieć coraz bardziej wciąga... fajna jest opcja, że dynamicznie zmienia się nam zawodnik, którym gramy. Grałem teraz z Rosjanami chyba, bo mecz był Zenit - Spartak (:D) i wygraliśmy 5:1. Dostałem notę 10, choć bramy nie walnąłem. Dużo odbiorów i asyst było jednak. Raz grałem obrońcą, zblokowałem strzał, ale piłka lobnęła bramkarza i brama :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam taki problem,gram juz w fife 11 dosc dlugo,a dzisiaj wlaczylem i cos z ustawieniem sterowania mi sie walnelo.Musialem ustawiac wszystko od nowa,ale jest taki problem,ze prawa galka pada do niczego nie sluzy a nie da sie ustawic zeby byla do trikow i wypuszczania sobie pilki bo poprost nie jest uwzgledniona w ustawianiu sterowania.Myslicie,ze musze przeinstalowac gre?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie zadawaj durnych pytań. FIFA jest tak samo słaba jak dwa lata temu i rok też. Gówno niesamowite, żałuję wydanych pieniędzy. Odradzam kupno.

Ale online mnie wciągnęło. To wieloosobowe. Szkoda, że niekiedy grają pucybuty, które nie mają pojęcia o wyjściu na pozycję czy bronieniu. Ale jak się trafi rozgarnięty team, to jest miód. I to uzależnia...

A właśnie, kiedy level skoczy? Ciągle jestem na 1, a parę razy było się zawodnikiem meczu :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 02.11.2010 o 20:09, Budep napisał:

A właśnie, kiedy level skoczy? Ciągle jestem na 1, a parę razy było się zawodnikiem meczu
:P

Level skacze po graniu "normalnych" meczów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.11.2010 o 17:52, Wrukos napisał:


> A właśnie, kiedy level skoczy? Ciągle jestem na 1, a parę razy było się zawodnikiem
meczu
> :P
Level skacze po graniu "normalnych" meczów.


Czyli team na team? Szkoda. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.11.2010 o 17:34, Orion napisał:

Powiedzcie mi czy dobrze się gra na klawiaturze? Bo mam pada tylko takiego bez grzybków,
więc sam nie wiem.


Mi tam się dobrze śmiga, tylko robienie tricków z piłką jest trudne na klawie i czasochłonne. Szczerze to zainwestowałbym na Twoim miejscu w lepszego, sam mam z gałkami, ale na padzie X360 była miazga^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.11.2010 o 02:05, Ecko09 napisał:

Da się gdzieś w trybie menedżera sprawdzić jak długo jeszcze zawodnik będzie kontuzjowany?

O ile się nie mylę jest to napisane jak wchodzisz w dane zawodnika czyli ile ma lat skąd pochodzi itp.
na samym dole powinno pisać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować