Zaloguj się, aby obserwować  
PJ_MW

FIFA 11 - rewolucja na PC?

920 postów w tym temacie

Dnia 26.10.2010 o 14:44, Wrukos napisał:

Także powinniśmy się zdecydować, czego chcemy. Jeśli nie radzimy sobie na klasie światowej
- zmniejszamy poziom.


Yyy... a co ma do tego ten screen z tematu o FIFA 10?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 26.10.2010 o 14:55, SongoX napisał:

Yyy... a co ma do tego ten screen z tematu o FIFA 10?

Yyy... a może lepiej zrozumieć przekaz posta i przeczytać ten, na który odpowiadałem? I po drugie - zmień dilera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.10.2010 o 15:56, Wrukos napisał:


> Yyy... a co ma do tego ten screen z tematu o FIFA 10?
Yyy... a może lepiej zrozumieć przekaz posta i przeczytać ten, na który odpowiadałem?
I po drugie - zmień dilera.


Że tak napiszę: LOL. Co to ma do FIFY 10? Dobre pytanie. Tam na legendarnym wygrywałem z każdym. I ja nie narzekam, że ta FIFA 11 jest ZA TRUDNA, tylko, że potrafi WNERWIĆ. To różnica. I to mi odpowiada, że trzeba się namęczyć. A Tobie radzę czytać ze zrozumieniem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A dobra wiem :P Ten screen z tamtego tematu mnie trochę zgubił. A co poziomu trudności to mnie też trochę irytuje, bo na zawodowcu wygrywam większość meczy nawet z najlepszymi, a żeby zremisować mecz ze średniakiem na klasie światowej to trzeba się nieźle natrudzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jednakże nie ma w tym nic dziwnego, według mnie. Nie dziwi mnie, gdy Real zremisuje z Mallorcą. Nie dziwi mnie też, gdy Manchester United zremisuje ze Stoke City. To jest futbol i o ten element nikt nie powinien toczyć wojen. Chcieliśmy dobrą wirtualną PIŁKĘ, to ją mamy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiesz zbytnio to mi nie przeszkadza (póki co;) bo chyba najpierw muszę się wkręcić w ten poziom, aby koksić. Zastanawiam się też, czy nieszło by mi lepiej na padzie X360, ale na razie nie mam zamiaru go kupić.

A tu wrzucam linka dla ciekawskich, najładniejsze bramki tygodnia :P http://www.ea.com/pl/football/wideo/bramka-tygodnia-26x

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sorry za dubla, ale wrzucam tu ciekawy link z fajnymi trikami. Jestem ciekaw czy da się takie akcje robić także na PC, bo póki co to dla mnie jest to czarna magia, a mój jest albo jakiś niedorobiony, albo nie umiem go ustawić :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Link, please :P!

-

W mojej karierze udało mi się zdobyć Puchar Włoch. W finale grałem z Interem (ja sam kieruję Milanem). Po 90 minutach wynik 1-1, a w dogrywce strzeliłem 3 bramki i wygrałem 4-1. Macheda x2 i Oduamadi x1. W lidze dość dobrze mi idzie, jestem liderem z kilkoma punktami przewagi nad drugim Palermo. Juventus jest 3 czy 4, a Inter.. ósma pozycja, lecz ma szanse na Ligę Europejską. To i tak dobry wynik, bo był okres, w którym Inter był na 17 miejscu w lidze. Straaaszny początek i zero walki o mistrza. Szkoda, że mam tylko 1 mln budżetu, bo rozwijałem sztab szkoleniowy i robiłem transfery. Kupiłem Pastore, Poliego, Machedę, PIQUE. Sprzedałem m.in. Pirlo, Seedorfa, Inzaghiego.. Dwóch ostatnich poszło do Bayernu Monachium. Ibrahimovic - DOSKONAŁY sezon. Zapewnił mi 49 bramek jak na razie. Osiem asyst, a reszta to gole. W spotkaniu z Ceseną (7-0) strzelił wszystkie bramki. I podkreślam, że gram na zawodowcu.

Mam zamiar sprzedać Ronaldinho, bo statystyki spadły mu już o -2. Na początku sezonu grał dobrze, ale potem Robinho zajął jego miejsce w składzie. Szkoda tylko, że zarząd nie chce zgodzić się na sprzedaż kolejnych zawodników.. Za te 10 milionów, które bym otrzymał, uzupełniłbym skład i ławkę rezerwowych..

Przed ostatnią kolejką zrobię screeny i opiszę dokładniej karierę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmm.. większość trików potrafię zrobić na arenie, jak i w meczu. Ostatnio upodobałem sobie trik, który polega na szybkościowym pojedynku z obrońcą. Wypuszczasz piłkę, balans ciałem i dalej jedziesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.10.2010 o 19:04, Wrukos napisał:

Hmm.. większość trików potrafię zrobić na arenie, jak i w meczu. Ostatnio upodobałem
sobie trik, który polega na szybkościowym pojedynku z obrońcą. Wypuszczasz piłkę, balans
ciałem i dalej jedziesz.


Ale rozumiem, że na padzie, bo na klawie jest to dosyć skomplikowane :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.10.2010 o 19:04, Wrukos napisał:

Hmm.. większość trików potrafię zrobić na arenie, jak i w meczu. Ostatnio upodobałem
sobie trik, który polega na szybkościowym pojedynku z obrońcą. Wypuszczasz piłkę, balans
ciałem i dalej jedziesz.


Ale rozumiem, że na padzie, bo na klawie jest to dosyć skomplikowane :P

Edit: Sorry, za kolejnego dubla, ale łącze mi zlagowało :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Włączam grę a tu informacja o aktualizacji. No więc naciskam że chce pobrać i wywala mnie na stronę a tak jest napisane - "Informacje o aktualizacji, już wkrótce". I na konto nie da się zalogować, ani pobrać łatki. Wyczytałem że mają restart serwerów, ale mogli by coś więcej napisać. Chciałbym sobie jeszcze dzisiaj zagrać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.10.2010 o 10:49, 97NEO22 napisał:

Jak ta gra oszukuje. Tak sie nie da grać

Racja! Chciałem już po egzorcystę dzwonić, bo ten tytuł jest tak nieczysty!

... a na przyszłość dokładniej opisuj swoje problemy związane z grą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ej, co mam zrobić, jak mi piszę, że muszę pobrać najnowszą wersję gry? Klikam to, to mi się gra wysypuje, wyskakuje jakiś błąd i nie ładuje mi strony internetowej. Co to trzeba pobrać? Tego patcha wyżej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.10.2010 o 11:31, Budep napisał:

Ej, co mam zrobić, jak mi piszę, że muszę pobrać najnowszą wersję gry? Klikam to, to
mi się gra wysypuje, wyskakuje jakiś błąd i nie ładuje mi strony internetowej. Co to
trzeba pobrać? Tego patcha wyżej?


Mo otwierało stronę i było napisane: "Więcej informacji na temat aktualizacji już wkrótce" i nie można było pobrać patcha z oficjalnej strony, przez co nie mogłem grać przez neta. Gość na stronie oficjalnej dał linka (tego co wrzuciłem wyżej) i go ściągnąłem. Teraz śmiga mi tak jak trzeba wszystko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować