Zaloguj się, aby obserwować  
PJ_MW

FIFA 11 - rewolucja na PC?

920 postów w tym temacie

Może by to wypaliło. Gdyby co to proszę wpisywać się według przykładu:
Nick: Nick
Klub: Klub
Nick w grze: Nick w grze

---
Nick: Wrukos
Klub: AC Milan
Nick w grze: WrukosACM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.12.2010 o 13:27, Ecko09 napisał:

Czemu do jasnej cholery każda kontuzja w tej grze to musi być zasrane złamanie jakieś
kości?!?!



Bo to jest FIFA 11 ;)
Nawiasem system kontuzji w tym czymś to jakies nieporozumienie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.12.2010 o 13:58, Marked_One napisał:

Bo to jest FIFA 11 ;)
Nawiasem system kontuzji w tym czymś to jakies nieporozumienie...


Proszę Cię skończ. Nie masz zielonego pojęcia o tej grze, bo jak sam przyznałeś grałeś aż dwa mecze i wywaliłeś grę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.12.2010 o 16:29, SongoX napisał:

> Bo to jest FIFA 11 ;)
> Nawiasem system kontuzji w tym czymś to jakies nieporozumienie...

Proszę Cię skończ. Nie masz zielonego pojęcia o tej grze, bo jak sam przyznałeś grałeś
aż dwa mecze i wywaliłeś grę.


Tak to fakt..nie spodobała mi się kolejna odsłona tej gierki..tyle że kilku moich znajomych też w to grało jakis czas ale pozostali przy PES.

Jestem zwolennikiem i PES całej serii jak do dnia dzisiejszego nic sie nie zmieniło...

Wystarczyło mi rozegrac 2 mecze żeby utwierdzić sie w przekonaniu ze to znów to samo,słabe to samo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.12.2010 o 16:46, SongoX napisał:

No właśnie. Więc po co wypowiadasz się na temat, na który nie masz bladego pojęcia?


Co trzeba wg.Ciebie zrobić by mieć blade pojęcie na temat gry ? Wg. mnie zagrać w nią...tyle wystarczy..Po co mam w to grać i doszukiwac się zalet skoro na samym początku nie podchodzi mi to coś?

Sama rozgrywka na boisku marnie sie prezentuje coś jak szachy tylko z ludźmi zamiast pionków.Porównanie mam z PES i przy PES-ie wysiada.Tyle w temacie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Nawiasem system kontuzji w tym czymś to jakies nieporozumienie..."

Rozumiem, że w ciągu tych dwóch meczy miałeś bardzo dużo kontuzji Twoich zawodników i wiesz wiesz wszystko na temat tej gry. Na prawdę jesteś awesome!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.12.2010 o 16:54, SongoX napisał:

"Nawiasem system kontuzji w tym czymś to jakies nieporozumienie..."

Rozumiem, że w ciągu tych dwóch meczy miałeś bardzo dużo kontuzji Twoich zawodników i
wiesz wiesz wszystko na temat tej gry. Na prawdę jesteś awesome!



tyle że kilku moich znajomych też w to grało jakis czas ale pozostali przy PES.

Czytaj ze zrozumieniem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To Ty czytaj ze zrozumieniem. Mówisz cały czas, że Twoi znajomi grali w tą grę. A kogo to obchodzi? Jesteś śmiesznym człowiekiem po prostu. Skończ te wypociny w tym temacie, bo zachowujesz się tak, że chciałbyś wszystkich przekonać do tego PES''a.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.12.2010 o 17:00, SongoX napisał:

To Ty czytaj ze zrozumieniem. Mówisz cały czas, że Twoi znajomi grali w tą grę. A kogo
to obchodzi? Jesteś śmiesznym człowiekiem po prostu. Skończ te wypociny w tym temacie,
bo zachowujesz się tak, że chciałbyś wszystkich przekonać do tego PES''a.



Mnie to obchodzi...bo mam bynajmniej opinie od kilku ludzi na temat tego produktu a nie tylko sam od siebie..
Nikogo do niczego nie przekonuje...wystarczy ze sam siebie przekonałem a raczej Konami do PES..dzięki im za swietną gre ;)
Po EA nie ma sie czego spodziewac i tak juz pozostanie..

Graj sobie w ta FIFE graj..
PES za trudny co ?? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.12.2010 o 17:03, Marked_One napisał:

Graj sobie w ta FIFE graj..
PES za trudny co ?? :D


http://bynajmniej.pl/bynajmniej-to-nie-przynajmniej

PES jest ok, ale nowa FIFA jest bardziej realistyczna. Do 11 grałem tylko w PES''a i nie powiem, bo był to miły czas, ale kiedy zrobiono konwersję z konsol na PC to FIFA jest dla większości lepsza. EOT.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Masz problemy ze sobą? Wszystko wskazuje na to, że tak. Wysłałbym Cię do psychologa, albo lepiej - psychiatry. Graj sobie nawet w grę "Latające gówno", mam to w głębokim poważaniu, co tam wielbisz. Ale nie wypowiadaj się, na tematy, na które nie masz pojęcia. Jeżeli jesteś przekonany, że PES to bóstwo, to nie musisz nam tego wpierać. Graj sobie 24/7 nawet. Naprawdę nie sprawiasz nam bólu, mówiąc, że FIFA jest słaba :)

"PES za trudny co ?? :D"

Debilny argument, za debilny - A dla Ciebie FIFA, co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.12.2010 o 18:01, Budep napisał:

Masz problemy ze sobą? Wszystko wskazuje na to, że tak. Wysłałbym Cię do psychologa,
albo lepiej - psychiatry. Graj sobie nawet w grę "Latające gówno", mam to w głębokim
poważaniu, co tam wielbisz. Ale nie wypowiadaj się, na tematy, na które nie masz pojęcia.
Jeżeli jesteś przekonany, że PES to bóstwo, to nie musisz nam tego wpierać. Graj sobie
24/7 nawet. Naprawdę nie sprawiasz nam bólu, mówiąc, że FIFA jest słaba :)

"PES za trudny co ?? :D"

Debilny argument, za debilny - A dla Ciebie FIFA, co?



Nie denerwuj się tak bo marnie skończysz w lidze FIFA i powiesz że to moja wina ;)

Ja gram tak,często bo to bardzo porządna gra więc nie ma sie co dziwić...co do dyskusji z toba to już nalezysz do mojego grona idoli ;D

Dla mnie FIFA co ?? Sam powiedziałes: "Latające *** " hyhyhy...


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie musisz się chwalić, swoim gronem idoli, bo też mnie ono nie interesuje. A że tam należę, to na pewno mi nie schlebia. Nie wiem czy chcesz być śmieszny, czy fajny, ale ci to nie wychodzi. Jesteś za to mistrzem trollingu, niezrozumiałego pisania i kiepskiej dedukcji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gra ktoś w Fifę na Xboxie ? Szukam kogoś do pogrania przez neta na wieczór. Mój nick to Coxsik123. Chętnych proszę o odpowiedź w tym temacie, bo ja nie znalazłem osobnego tematu o Fifie na konsolę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak usunąć internetowe konto? Mam dosyć tego shitu, gram z jakimś debilem, po pierwszej połowie z nim przegrywam, on w przerwie wychodzi i zalicza mu wygraną. Jeśli nie da się usunąć konta, to wywalam to z dysku i skreślam FIFĘ, póki EA zrobi coś z tymi idiotycznymi dzieciakami w sieci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować