Zaloguj się, aby obserwować  
PJ_MW

FIFA 11 - rewolucja na PC?

920 postów w tym temacie

Dnia 07.11.2010 o 08:25, AssaxoN napisał:

> Da się gdzieś w trybie menedżera sprawdzić jak długo jeszcze zawodnik będzie kontuzjowany?

O ile się nie mylę jest to napisane jak wchodzisz w dane zawodnika czyli ile ma lat skąd
pochodzi itp.
na samym dole powinno pisać.


Niestety nie ma tego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.11.2010 o 11:44, Lara_Dorren napisał:

Hej jak się gra bramkarzem xD? Gram już od pewnego czasu w fife 11 i nie mogę tego znaleźć
:/. W "be a pro" można grać na każdej pozycji POZA bramkarzem ...


Grać bramkarzem można tylko na konsolach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja zauważyłem głupi błąd na PC. Jak mój piłkarz dostanie czerwoną kartkę w pucharze kraju, to nie może grać w lidze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To nie błąd. Zależy jeszcze od kraju, ale w większości zawieszenia obowiązują dla wszystkich rozgrywek krajowych. Gdyby dostał kartkę w europejskich pucharach i nie mógł grać w lidze wtedy byłby to błąd, zgoda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A mi udało się wczoraj przełamać złą passę remisów/przegranych, po zwycięstwie 4:0 nad Legią w pucharze(potem też 2:0 w lidze), następnie wygrałem również pewnie 3 kolejne mecze w lidze i moja sytuacja w tabeli i w oczach władz klubu znacznie wzrosło. A ostatnio nawet śnieżek popadał!(BTW. cz tylko ja mam takie wrażenie, że śnieg w FIFA 11 to zbitka średniej jakości białych pikseli?)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.11.2010 o 15:39, PJ_MW napisał:

A mi udało się wczoraj przełamać złą passę remisów/przegranych, po zwycięstwie 4:0 nad
Legią w pucharze(potem też 2:0 w lidze), następnie wygrałem również pewnie 3 kolejne
mecze w lidze i moja sytuacja w tabeli i w oczach władz klubu znacznie wzrosło. A ostatnio
nawet śnieżek popadał!(BTW. cz tylko ja mam takie wrażenie, że śnieg w FIFA 11 to zbitka
średniej jakości białych pikseli?)


Kim grasz?

Śnieg nie zachwyca, ale lepszy rydz niż nic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przed chwilą odniosłem największe zwycięstwo w grze, wygrałem z Polonią Bytom aż 5:0(na poziomie professional), szkoda tylko, że kiedy chciałem wrócić do menu, gra wyrzuciła mnie do Windowsa i będę musiał powtarzać to spotkanie :/. A jakie są Wasze największe zwycięstwa i najdotkliwsze porażki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wygrana Sunderlandem z Manchesterem United 4:0. Grałem na Klasie Światowej. A najwyżej rozgromiło mnie Aston Villa 6:0 też na KŚ.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moje najwyższe zwycięstwo to Milan 7-0 Cesena. WSZYSTKIE gole strzelił Zlatan Ibrahimovic. Poziom trudności: Professional.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja gram na zawodowcu i moja najwyższa wygrana to 7:1 (miało to miejsce wczoraj, z herculesem). Wcześniej co prawda wygrałem z Barcą 10:0, ale to był towarzyski mecz, który grałem na tym 2 poziomie trudności. natomiast najwyższa przegrana to chyba 4 lub 5:0 z Barcą na poziomie legendarnym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy ściągnięcie najnowszych patchów zakończy problem z występującymi sporadycznie crashami do pulpitu i poprawi stabilność gry(szczególnie podczas deszczu i śniegu)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.11.2010 o 13:59, PJ_MW napisał:

Czy ściągnięcie najnowszych patchów zakończy problem z występującymi sporadycznie crashami
do pulpitu i poprawi stabilność gry(szczególnie podczas deszczu i śniegu)?


Szczerze mówiąc to nawet jak nie posiadałem żadnego z najnowszych patchy to miałem tylko jeden crash do pulpitu. Ściągałem ostatnio jakiegoś patcha i raczej (przynajmniej u mnie) nie wprowadza zmian w kwestii zacinek podczas gry w deszczu/śniegu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.11.2010 o 13:59, PJ_MW napisał:

Czy ściągnięcie najnowszych patchów zakończy problem z występującymi sporadycznie crashami
do pulpitu i poprawi stabilność gry(szczególnie podczas deszczu i śniegu)?


U mnie pomógł. Nie zacina aż tak podczas, gdy piłkarze wychodzą na mecz i nie wywala do pulpitu.

To jak z tym autozapisem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja Realem wygrałem na professional z jakimś tam pierwszoligowcem 11:1. wiem że taką drużyną to nie jest wyczyn, ale moglo być nawet wyżej.
A tak wogóle czasami mam ochote coś rozwalić jak gram. Najpierw wygram z Barcą 5:0 a potem z Racingiem nie umiem wygrać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hehe, 2:1 w derbach Manchesteru z City. Fajne widowisko, walki w cholerę.

Ale mam zjechanego buga. Mianowicie w Premier League nie ma Blackpool... jest dwa razy Birmingham City...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ta fifa jest ogolnie strasznie latwa,proponuje pograc na necie,tam sa emocje.Ja tak zrobilem kiedy zaczelem wygrywac z arsenalem czy chelsea regularnie po okolo 10-0 na legendarnym i juz od dawna z komputerem nie gralem ;p.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować