Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

W jaki sposób Xbox 360 może wygrać wojnę konsol?

115 postów w tym temacie

Dnia 06.06.2010 o 20:07, Kirabaxior napisał:

Osobiście miałem 8 Pegazusów - każdy systematycznie mi się rozwalał, nie wiadomo przez
co. Najlepsze są te Pegazusy w przerobionych obudowach od Xboxa czy PS3. I ta nazwa -
Poly Station, owni.

Ja poważnie zwątpiłem w ludzi jak zobaczyłem na targu coś co przypominało PS3 (takie coś na targach?!). Po dokładnych oględzinach okazało się, że to było Funstation 3 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze dodać parę funkcji do dashborda :
- Możliwość odtwarzania filmów z napisami .
- Przeglądarkę You Tuba
Darmowy Live . ( W Polsce by się przydał )
Gamer Score który mozemy wymieniać na ubranka dla Avatarów i motywy graficzne !!! Nice :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niestety MS nie doda nic do tej generacji konsol jedyne co "usprawnili" to zminimalizowane przegrzewanie sie Jasperow (wersja plyty glownej w xboxie) ale to tez im za bardzo nie wyszlo poza tym w ps3 tez to wystepowalo w wersjach z 60gb dyskiem twardym ale MS nie oplaca sie inwestowac w zwbogacanie 360 ki konsola sie sprzedaje gry wychodza impreza sie kreci ja osobiscie mam i xboxa i ps3. Xboxa zakupilem bo wiecej wychodzilo na niego gier w ktore chce grac sonke dla sygnowanych tytulow i napedu BR ale moim zdaniem takim zlotym strzalem zapewniajacym MS 1 miejsce bylo by zjechanie z cen gier. Porownanie cena Dragons Age w dniu premiery PC - 129zl Xbox360 199zl odpowiedz MS i PS na wysokie ceny = piractwo (sonki sie nie przerabia bo BR za drogi a ceny jak stoja tak staly)
Ale jedno co mnie najbardziej boli przy obu konsolach to popier****** system zabezpieczen zapisu gier WRRRRRRRRRRR...... co za inteligentny wyksztalcony czlowiek wymyslil taki bezsens ze nie mozesz pograc na wlasnych seivach na innej konsoli przy X360 jak nie zainstalujesz gry na dysku to jeszcze jak masz memorke to przeniesiesz profil ale i tak nie wszystkie zapisy przejda nie to co na ps2 brales memorke szedles do kumpla i git a tu jaksa zenada !!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chyba mylisz sarkazm z ironią.

Pegazus fajna rzecz. Mam na strychu pegazusa z rynku na zółte ''dyskietki''. Szkoda, że coś tam się przepaliło, bo tak fajnie byłoby sobie pograć. Co-op''eracja miecie w większości gierek. Ooo! Ale bym sobie w pierwsze MK pograł.

No ale co to taki pegazus w obudowie plejaka trójki... niech zrobią plejaka trójkę w obudowie pegazusa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.06.2010 o 20:30, RA86 napisał:

sonki sie nie przerabia bo BR za drogi a ceny jak stoja tak staly

PS3 się nie przerabia, bo nawet jeżeli jest jakaś karkołomna metoda odpalenia piratów (raz o takiej czytałem i nigdzie więcej potwierdzenia nie znalazłem), to jest ona totalnie nie funkcjonalna. Płyty BD kosztują 5pln bodajże, więc to nie cena tu jest problemem. A i nagrywarkę można by kupić w cenie 2-3 gier.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam.
Ja byłem posiadaczem X360, ale hałasował jak szalony, za to miał dobre gry w które grałem czyli jrpg i fable :) Kiedy miał wyjść nowy God of war i Final Fantasy po prostu zmieniłem konsolę:) Więc jak najbardziej jestem za obiema, zdrowa konkurencja to podstawa :)
Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.06.2010 o 20:30, RA86 napisał:

Niestety MS nie doda nic do tej generacji konsol jedyne co "usprawnili" to zminimalizowane
przegrzewanie sie Jasperow (wersja plyty glownej w xboxie) ale to tez im za bardzo nie
wyszlo poza tym w ps3 tez to wystepowalo w wersjach z 60gb dyskiem twardym ale MS nie
oplaca sie inwestowac w zwbogacanie 360 ki konsola sie sprzedaje gry wychodza impreza


?! Przecież awaryjność Jasperów wynosi 1%

Dnia 06.06.2010 o 20:30, RA86 napisał:

Ale jedno co mnie najbardziej boli przy obu konsolach to popier****** system zabezpieczen
zapisu gier WRRRRRRRRRRR...... co za inteligentny wyksztalcony czlowiek wymyslil taki
bezsens ze nie mozesz pograc na wlasnych seivach na innej konsoli przy X360 jak nie zainstalujesz
gry na dysku to jeszcze jak masz memorke to przeniesiesz profil ale i tak nie wszystkie
zapisy przejda nie to co na ps2 brales memorke szedles do kumpla i git a tu jaksa zenada
!!!!!


!? Przecież można kupić kabelek i zgrać wszystkie save''y na komputer, a później znowu na dysk.


A co do dalszych argumentów, to XBL ma jeszcze usługę XBLA i nie ma DC.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pietro87 dlaczego wspominasz o konsoli w wersji z przed 5 lat? Nikt Twoim kolegom nie kazał rzucić się na nowość. Logiczne jest, że pierwsze egzemplarze zawsze mają jakieś błędy itp. Ja mam Premiuma i konsola nigdy mi się nie nagrzała na tyle, żeby było ją w ogóle słychać (było słychać napęd, ale i to zniknęło od czasu NXE).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.06.2010 o 17:29, likop2 napisał:

Awaryjność konsol to zabezpieczenie antypirackie - mając do wyboru naprawę w serwisie,
albo zawieszenie konsoli na amen, dwa razy zastanowisz się nad wyborem :).


Hah, święta racja. :D
Kudos dla ciebie, likop2.


Jedni lubią jedno, drudzy lubią drugie. Proste, prawda? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.06.2010 o 17:54, L33T napisał:

Tyle że slimka jest w 100% poprawiona nie to co chlebak :)

Aha ! Tu Cie mam !
Bo ja posiadam model 60tki ! :]
100% sprawna od wejścia na rynek, 0 problemów ...
No dobra wymieniłem dysk na 320 gb (był w promocji to zainwestowałem) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wszyscy prorocy ps3! Mówicie o pustelniku, szydzicie z albiiego, a sami jestescie na ich poziomie. Czy naprawdę trudno uznać że obie konsole to wspaniałe pudła? Obie mają wady i zalety. Żadna nie jest lepsza. Dajcie spokoj!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Żeby Xbox był lepszy muszą ulepszyć, moim zdaniem: mniejsza awaryjność, darmowa GRA online (bajery w postaci czatów, itp niech sobie będą płatne), większa kultura pracy no i muszą dodać moduł WiFi. Blu-Ray może być dostępny jako zewnętrzny bajer.

Kupiłem PS3 bo wkurzał mnie hałas konsoli Microsoftu, no i nie miałem zamiaru płacić za grę online. WLAN w PS3 jest dla mnie bardzo przydatne, bo często przenoszę się z konsolą z mojego pokoju (22'''') do salonu (37'''' Full HD) i nie muszę się bawić w ciągnięcie kabla. Na gry nie patrzyłem. Obydwie konsole mają dobre i bardzo dobre gry, tak więc jest w co grać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przede wszystkim Live oficjalny w krajach, gdzie sprzedaje się wybrakowany sprzęt za pełną cenę = kradnie. Dlatego PS3 na razie w mojej opinii kopie tyłek X360. Nie mogę się doczekać, aż X360 się dorobi armii argumentów, na razie jest dla mnie drugorzędnym celem - ale i tak chcę go zakupić, bo parę exclusive''ów ma, które chcę przejść :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ach nie ma to jak popatrzeć jak ludzie robią wojny konsol na stronach internetowych :) Odrazu się człowiekowi poprawia humor ^^ A ja powiem że PC FTW i koniec kropka ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Albii: jesteś albo inteligentnym trollem, albo bardzo głupim fanboyem ;] Tak czy siak- ładnie się ludziska w tym temacie wkurzają.

Btw. niech mi ktoś wytłumaczy, kiedy się wygrywa "Wojnę Konsol"? Bo jeśli chodzi o ilość zwróconych, zepsutych egzemplarzy konsol do serwisu, to Microsoft jest na pewno na czele ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować