Zaloguj się, aby obserwować  
Prometeusz

Age of Conan: Hyborian Adventures

4161 postów w tym temacie

Cóż, jeżeli faktycznie tak wygląda sprawa, to ja na waszym miejscu napisałbym kilka tematów o tym na oficjalnym forum FC, tam będą musieli odpowiedzieć. Klika tematów aby napewno zauważyli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Owszem temat można napisać żeby wzbudzić zainteresowanie, bo ludzie na pewno podniosą krzyk, no i teraz doszła nowa obsługa forum z "The two pi" więc jest olbrzymie prawdopodobieństwo, że sami się wypowiedzą w tym temacie i skierują sprawę wyżej.

Mailami może faktycznie w tej sytuacji nie warto sobie zawracać głowy, bo wątpię, że to coś pomoże...
Ale rzecz jasna sytuacja jest niedopuszczalna. Życzę powodzenia w dochodzeniu do prawdy i w rozwiązaniu tej bądź co bądź nieprzyjemnej sytuacji.

Choć z własnego doświadczenia z mailami widzę, że odpowiedź zawsze się otrzymuje.

"Hi,

You can cancel your account at register.ageofconan.com but we can not
freeze your account. If you cancel you will not be charged at the next
billing cycle, but your account will remain in our system if you wish to
re-activate.

I apologize for the inconvenience. If you have any further questions
please do not hesitate to contact me. Thank you for your time.

--
Regards,

Kim / GM Sirona
Funcom Customer Support Associate"


Nie żebym się nie spodziewał, ale warto zapytać...Żałuję teraz dwóch rzeczy :) Że zapłaciłem z góry za 2 miechy i w momencie gdy wynikł błąd w subskrypcji (doliczyli mi za darmo 1 miech, czyli w sumie 3) sprostowałem go -_-
Ech, no nic, co nie zabije to wzmocni, kumpel ma "nadmiarową" płytę główną, nową, identyczną jak mam, więc liczę, że mi pożyczy do testów, bo nie pali mi się do wysyłania całego kompa na gwarancji ze Śląska do Gdańska ;) Jak piec mi nie odpali to zostaną już tylko dwie możliwości - proc i ramki ;) A powiedzmy, że jeszcze dzień dłużej mnie nie zbawi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

i tym sposobem (bany za nic i freez konta) AoC skazany jest na powolne umieranie... mialem do niego wrocic, ale zrazilo mnie totalnie to, ze ponad 15 dni mojego abonamentu poszlo sobie wpi..... spac.


@Zawcia i tutaj masz nauczke.. bycie uczciwym w tych czasach nie jest oplacalne. oj nie.. i przykro az na to patrzec..


ciekawe ile ludzi zwatpi w ta gre zanim wydadza ja w polsce?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Polecam zainstalować grę i ją spatchować, w międzyczasie możesz założyć konto pod adresem:

https://register.ageofconan.com/signup/ctrl/register/conan ( później możesz wchodzić na www.funcom.com by zalogować się na konto lub zrobić sobie linka do odpowiedniej strony )

W miejsce gdzie wymagają klucza wpisz ten, który znajduje się na okładce z tyłu Beginner`s Handbook`a.

Nie wiem dokładnie co będzie dalej bo nie mam w tej chwili nowego klucza, ale prawdopodobnie zostaniesz poproszony o podanie szczegółowych danych czyli imię, nazwisko, adres, oraz dane dotyczące płatności. Te ostatnie są szczególnie ważne, ale możesz je zmienić później. Jeśli jeszcze nie masz pre-paida to dobrą opcją będzie wybranie pay by cash ( płatność gotówką ) lub w przypadku jeśli posiadasz kartę kredytową lub płatniczą np.: Inteligo ( nie wszystkie płatnicze działają ) zdecydować się na opcję CC i odpowiednie miejsca wypełnić odpowiednimi liczbami. Na razie i tak nie musisz płacić ponieważ dysponujesz darmowym miesiącem grania.

Niestety nie wiem czy w przypadku rezygnacji po miesiącu, wykorzystany pre-paid będzie mógł zostać odsprzedany i działał na innym koncie, być może ktoś inny się tutaj wypowie.

Po wypełnieniu wszystkich danych itp. twoje konto zostanie założone a na pocztę dostaniesz maila z informacjami na ten temat. Po zalogowaniu się powinieneś zobaczyć tabelę z kilkoma opcjami i właściwie chyba już nic nie musisz robić. Masz trzydzieści dni na zabawę. W grze logujesz się w ten sam sposób jak na konto, czyli po jej uruchomieniu dotrzesz do ekranu na którym będziesz się musiał zalogować ( to samo hasło i login, które wpisywałeś przy zakładaniu konta i to NIE JEST nazwa twojej postaci w grze ;-) ).

W przyszłości, jeśli od razu nie podałeś właściwej metody rozliczania, zmień opcje w "change my payment options". Generalnie jeśli orientujesz się w angielskim to będziesz wiedział do czego służą poszczególne opcje na stronie twojego konta. :) Zawsze możesz zadać dodatkowe pytania.

Jeśli ktoś zauważył, że napisałem coś nie tak to proszę o sprostowanie. Konto zakładałem już jakiś czas temu więc mogę nie pamiętać tego dokładnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.07.2008 o 20:12, stg.Olo napisał:

GMowie zgodnie twierdzili, ze postaci XXX w ogóle nie było, jednak
po wysłaniu przez XXX screenow do GMa (screenow z nickiem XXX na 70lvlu) GM stwierdził,
ze XXX był, ale postać ta należała do kogoś innego z naszej gildi i została skasowana
przez tego kogoś. Paranoja!!!!


Tu dla mnie sytuacja jest prosta. Po prostu w sposob niedostateczny ktos zabezpieczyl swoje konto, ktos nieuprawniony na nie wszedl i narobil balaganu. GM powinien byl sprawdzic numery IP dla tego konta.

Dnia 14.07.2008 o 20:12, stg.Olo napisał:

Dzisiaj rano osoby obecne w grze, a było nas ok. 8 wysłały petycje w tej sprawie i praktycznie
każda dostała informacje, ze nikt nie zmieniał niku naszego Lidera, a Ci którzy rozwinęli
swoje wypowiedzi o parę cięższych zdań otrzymali werbalne ostrzeżenia.


No to juz jest tradycja, ze zamiast sprawe wyjasniac na spokojnie pisze sie "pare ciezszych zdan". Czy naprawde nie lepiej zalatwiac takie sprawy na spokojnie? Ja wiem, ze nerwy i wogole, ale na to jest sposob. Trzeba isc pobiegac, pompki porobic etc, a dopiero pozniej pisac maile z prosba o wyjasnienie sytuacji juz bez "paru ciezszych zdan".

Dnia 14.07.2008 o 20:12, stg.Olo napisał:

XXX wysłał kolejne zapytanie i w odpowiedzi dostał BAAANA!!!!!!!!


Jak znam zycie GM kilkakrotnie ostrzegl, ze jesli pojawia sie jeszcze "ciezsze zdania" to sobie uzytkownik od gry odpocznie, a jego ostrzezeniami uzytkownik sie specjalnie nie przejal.

BTW tak sobie przegladam ten watek i czytam Wasze problemy z ta gra. I dochodze do wniosku, ze w AoC nie warto inwestowac. Mam WoWa, kurs euro caly czas spada, wiec mam w co grac i nie musie sie przejmowac niedorobiona gra. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.07.2008 o 10:08, Wojman napisał:

BTW tak sobie przegladam ten watek i czytam Wasze problemy z ta gra. I dochodze do wniosku,
ze w AoC nie warto inwestowac. Mam WoWa, kurs euro caly czas spada, wiec mam w co grac
i nie musie sie przejmowac niedorobiona gra. :)


Gra jest rzeczywiście bardzo dobra, jednak nie można jej odmówić masy bugów i poprawiania 3 psucia 4 rzeczy w każdym patchu. Od czasu zakończenia darmowych 30 dni cierpliwie czekam na odpowiedni moment. FC dodaje nowe questy, ścieżki audio różne bajery, dlatego poczekam aż będzie się czym cieszyć i zaczne nową postać. Co prawda dla mnie AoC lepiej wygląda na serwie rp-pvp niż na zwykłym pvp, ale to rzecz gustu. Dla przykładu w WoW''ie nie czułem dyskomfortu na serwie pvp, ale może zwyczajnie gracze muszą się wyszaleć. Wow ma swój niepowtarzalny klimat, jednak nie dyskwalifikuj AoC, warto spróbować za jakiś czas, chociaż trial''a, możesz być mile zaskoczony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@Wojman

"
Tu dla mnie sytuacja jest prosta. Po prostu w sposob niedostateczny ktos zabezpieczyl swoje konto, ktos nieuprawniony na nie wszedl i narobil balaganu. GM powinien byl sprawdzic numery IP dla tego konta."

Hm...no fakt, że wysuwanie coraz cięższych argumentów przez kolegę był zbędny, ale cała rzecz tkwi w tym, że NIE da się zmienić własnej nazwy postaci ;) Więc mógł to zrobić "jedynie" ktoś wyżej, lub zaistniał jakiś bug.

btw. z jakiej nazwy na jaką została zmieniona?


Wojman, złe odnosisz wrażenie :) Nigdy nie patrz na to co pisze na forum odnośnie gry, bo albo są fanboye, albo ludzie którym gra nie spasowała :P Cała reszta siedzi i gra, zamiast marnować czas na forum;)
Oficjalne forum gry....No tutaj to w ogóle wpadłbyś w depresję, miałem to swego czasu, ale koniec końców, lubie sobie poprzeglądać topiki, lecz nie przywiązuje większej wagi do tych stosów narzekań z racji tego, że swoje w AoC już grałem i wiem, że mnie osobiście gra naprawdę przypadła do gustu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.07.2008 o 01:27, Onybic napisał:

ciekawe ile ludzi zwatpi w ta gre zanim wydadza ja w polsce?


Jestem na dobrej drodze. W tej chwili trzyma mnie przy niej chyba tylko kolejny miesiąc za który zapłaciłem, może jeszcze kilka szczegółów, które chciałbym zobaczyć zanim skończę. Chyba że nastąpi jakaś rewolucja. Marzy mi się UO w wersji graficznej jak z AoC ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.07.2008 o 12:13, zawcia napisał:

Wojman, złe odnosisz wrażenie :) Nigdy nie patrz na to co pisze na forum odnośnie gry,
bo albo są fanboye, albo ludzie którym gra nie spasowała :P Cała reszta siedzi i gra,
zamiast marnować czas na forum;)


Zawcia, cala reszta czyli ile osob? :D Wez sie pochwal ile osob gra na Aquilonii w primetime ;] 1000?
I tak Wojman, odnosisz dobre wrazenie, w AoC nie ma co inwestowac kasy teraz. Za 2-3 miesiace byc moze, ale nie teraz. Ogrom bugow i *innowacji* dodawanych przez failcom poraza. Chociazby najnowsze invisible walls. Open areas juz nie sa open bo pod gorke wysokosci 2 metrow nie podejdziesz. Itemizacja w AoC jest calkowicie od czapy i widac ze ktos to robil w ciezkim delirium. O takim czyms jak zbalansowanie postaci to ludzie z failcom, no, slyszeli chyba ze cos takiego istnieje. Moby na 5 levelu ktore potrafia pojechac za 2k dmg gracza ktory ma hp 200. Naprawde, to oni powinni nam placic za granie a nie my im. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@Terrorite

ech :D Ja nie jestem z FC i wiem co się mówi o ilości osób grających na serwach, o ghost town itd. ;)
W pewnym momencie też mi się wydawało, że na Fury już nie ma ludzi - po prostu "zostałem nieco z tyłu" za główną falą levelujących. W Khesattcie full ludzi aż nie miło ;) To samo zawsze jak podchodzę pod Traderów. No inna sprawa, że Fury to jeden z najpopularniejszych europejskich serwerow, więcej ludzi gra chyba tylko na soulstormie.
Zresztą w WoWie jak zaczniesz grę "od początku" to też wszędzie pusto, cicho i ponuro ;( No inna sprawa, że ludzie siedzą po miastach czy battlegroundach ;)

Przydałyby się jakieś oficjalne informacje...Był koleś na forum który porobił statystyki, ale ta możliwość została niedawno w patchu zablokowana,aczkolwiek wymieniłem z nim parę pmów na forum i obiecał, że znajdzie nowy sposób, bo to jego misja :)

Co do mobów walących 2k dmg, też nie tak dawno zaliczyłem parę razy instant deatha z rąk moba, ale z tego co się orientuję nowy patch ma "uniemożliwić mobom (konkretnie bossom) używanie umiejętności, których nie powinny móc używać". Więc jak domniemam rozwiąże to ten problem...


Ok, poddaje się ;) AoC mógłby być lepszy, jednak wciąż ma szansę stać się lepszy. No i zawsze to jakaś odmiana ;) Jest coś takiego, ze czlowiek ma ochotę wypróbować wszystkie klasy, zobaczyć jak to wygląda i z czym to się je.

Cóż, na grę z wspaniałym, żyjącym światem, piękną grafiką, brakiem ograniczeń, spójnym światem, ciekawym pvp, emocjonującym craftingiem przyjdzie nam wszystkim jeszcze sporo poczekać ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nikt mi nie odpowiedział, więc pytam jeszcze raz: czy w AoC jest serwer, w którym każdy ma jedno życie? Jedna śmierć i po postaci?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@Kalejdoskop86

Pozwól, że jako odpowiedzi użyję jeszcze raz tego co napisałem wcześniej;)

"Niee...Pomyliłeś gry ;) teraz to się nie sprawdza.."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.07.2008 o 18:41, Skwarek pl napisał:

W obecnych mmo coś takiego to "przeżytek", chyba, że w mało-ambitnych projektach.

Czemu? Dodałoby to realizmu i bardziej barbarzyńskiego świata, np. jak ludzie złośliwi atakują słabych na początku to trzeba im uciekać. Przyjaźnie by się rodziły i smutek, jakbyśmy przeżyli tylko dlatego, że tamten na siebie strzał zabrał. :)

Ech... wielkim fanem Conana jestem i nie mogę się doczekać nowego PC no i tej gry... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Troche ciężko jest mi to sobie wyobrazić.... lvlujesz postać 2-3 tygodnie tylko po to, aby jakaś bardziej zorganizowana grupka "mścicieli" zdjęła ci postać w kilka chwil.... to nie dla mnie ;]
Myśle, że aoc przypadnie ci do gustu ;] Ja również nie odpalam pre-paida, czekam na nową karte graficzną :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.07.2008 o 18:45, Kalejdoskop86 napisał:

> W obecnych mmo coś takiego to "przeżytek", chyba, że w mało-ambitnych projektach.

Czemu? Dodałoby to realizmu i bardziej barbarzyńskiego świata, np. jak ludzie złośliwi
atakują słabych na początku to trzeba im uciekać. Przyjaźnie by się rodziły i smutek,
jakbyśmy przeżyli tylko dlatego, że tamten na siebie strzał zabrał. :)

Aha aha, i jakbys wpadl w taki gankfest przy spawnpointach tobys tylko trzaskal nowe postacie jedna za druga. :D Ciekawe jakbys uciekl takiej wysokolevelowej postaci ktora by Cie zdjela jednym strzalem. Aha, i nie, nie ma absolutnie zadnych kar za zabicie lowlevelowego gracza. Oczywiscie mieli to wprowadzic June/early July, ale kto by tam wierzyl failcomowi :D

@sawcia
tu masz czesc statystyk tego wspanialego nextgenowego mmo ktore ma 700k kont.
http://www.flickr.com/photos/abriael/2634834540/sizes/o/
grand total: 32k graczy, ołjeeeee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.07.2008 o 18:57, Terrorite napisał:


Rany, przestań wreszcie zrzędzić, mało która gra jest idealna w chwili premiery....lub jakiś czas po :). Tylko jedni potrafią zrozumiec, że tworzenie gier nie jest takie proste natomiast drudzy będą najzwyczajniej jeździć po twórcach. Na takie sytuacje zawsze jest jedna odpowiedź, spróbuj zrobić lepszą grę.
Fakt, że ludzie z aktywnymi kontami są w pewnym sensie działem QA, ileż obiecanego contentu jeszcze się w samej grze nie znalazło, ale za jakiś czas, będziecie wspominać te "suche" czasy z uśmiechem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No ale wiadomo, że WoW to miał wszystko od razu. Battlegroundy, areny, latające mounty: Blizz dał wszystko na tacy, wcale nei dodawał tego kolejnymi patchami czy dodatkami, no gdzie tam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować