Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Poznaliśmy nazwę nowego Need for Speed?

48 postów w tym temacie

Jak dla mnie to trochę dziwny tytuł.Każdy need for speed (oprócz 3 pierwszych części) miał dwa wyrazy w podtytule. A zresztą jakoś tak ogólnie nie pasuje mi ten podtytuł...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jak pisze autor że to tylko może wersja robocza, to myślę że tak, no bo taka długa nazwa nie pasuje do NFS''a.;) A może chcą wprowadzić coś nowego do marki NFS.;) yyy ale i tak dla mnie gra jest najważniejsza a nie przejmowanie się tytułem.;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

NFS: Shift
NFS: Underground
NFS: Carbon
NFS: ProStreet
NFS: Undercover
2 słowa w podtytule? ;)

A w temacie. Mogliby sobie już dać spokój z odgrzewanym kotletem, jakim jest seria NFS. Każda kolejna była coraz gorsza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja myślę, że to słowo "race" to tylko jakaś nazwa działu wystawy czy coś takiego, a prawdziwa nazwa nowej części to Need for Speed Hot Pursuit :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy tutaj nikt nie grał w Hot Pursuit 1, że takie negatywne komentarze się pojawiają o__O ??

To pozwole sobie przypomnieć, że Underground 1 nie jest pierwszą częścią -__-'' Tylko siódmą... Jeżeli Criterion Games planuje powrót do PRAWDZIWYCH korzeni, czytaj (Policja, Super Samochody(a nie plastikowe japońskie wózki do zakupów) , Malownicze drogi oraz absolutny BRAK BRAK Tuningu) to mamy powrót serii do formy...

Tyle ode mnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mrocz no dokładnie...tutaj chyba nikt nie grał w NFS:Hot Pursuit......Zresztą jeżeli chcą powrócić do korzeni seri to właśnie albo Porsche albo Hot Pursuit była najlepszym wyborem.(Ahh te pościgi helikopterów)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

dzięki xDodi12xPL już wątpiłem w ludzi...

Prawda jest taka że cała ta szmira począwszy od Underground 1 do Undercover (Shift był dobry) powinna zostać wydana pod inną marką... Bo ni jak się miały do gier typu Need For Speed Porsche, Hot Pursuit czy High Stakes.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To, że nowy NFS ma mieć w nazwie ''Hot Pursuit'', nie gwarantuje tego, że gra ta będzie równie dobra.

I tak, grałem w HP, HP2. One były dobre. Ale dalej po Underground - nic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Grałem tylko trochę w HP1, ale przy HP2 przesiedziałem wiele godzin. To samo NFS Porsche czy NFS High Stakes (i całej reszcie tuningowanych odsłon). Ominęła mnie jedynie NFS Shift (ale nie powiedziane że nie zagram w nią w ogóle) Mam nadzieję że chłopaki mają na myśli powrót do głębokich korzeni a nie korzonków. (bo mam dość robienia z Porsche 911 obwoźnej dyskoteki obczepionej neonami)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.06.2010 o 19:21, harry112 napisał:

Popieram Wilkv NFS powinnien być zakończony na części Carbon bo reszta gier poprostu
była już słaba.


Shift był b.dobry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To, że za grę odpowiadają twórcy Burnout daje praktycznie gwarancję grywalności i wpuszczenia odrobiny szaleństwa dla IMO nieco skostniałej już serii. Ja również liczę na powrót szalenie drogich aut i urozmaicone, oldschoolowe trasy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hot Pursuit I - kapitalna gra
Hot Pursuit II - świetny tytuł, ale tylko na PS2 (PC - niet)
Hot Pursuit III - ;>

Oczywiście Porsche Unleashed/2000 najlepszy, bez dwóch zdań.

Anyway, jęzor wywieszony. :)

P.S.: Free Kevin! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować