Domek

Forumowa Mafia

60875 postów w tym temacie

Jeśli dobrze liczę, to jest teraz 5:4 na mnie. Przeliczcie najlepiej wszystkie głosy dokładnie i niech ktoś zamieści z tym posta, bo się można pogubić w tym wszystkim. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.06.2007 o 21:25, matiz123 napisał:

Jeśli dobrze liczę, to jest teraz 5:4 na mnie. Przeliczcie najlepiej wszystkie głosy dokładnie
i niech ktoś zamieści z tym posta, bo się można pogubić w tym wszystkim. :P

As you wish...
Według moich obliczeń jest tak (bez pojedynku):
1. M4teU5z-> matiz123
2. Kukowsky-> Kalkulator12
3. Matiz123-> Kalkulator12
4. Donki-> Kalkulator12
5. Skyler-> Fimar
6. Fiarot-> matiz123
7.
8.
9. Liqid-> LifaR
10. Windows00-> matiz123
11. Fimar-> Kalkulator12
12. Kalkulator12-> Matiz123
13. Taaz-> matiz123
14. Sonic1575->
15. LifaR-> Kalkulator12
16.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ehh, nie zmieniła mi się strona i odświeżałem strone 955 (40 postów na strone), gdy mój post był na 956.

lincz-->m4teU5z (takie cuś)
Jak chcecie remisu, to go macie. Nie przeszkadzam.
Z głosem pojedynku poczekam na argumenty skylera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli naprawdę chcesz udowodnić swą niewinność, to [wg mojej teorii] podaj swą prawdziwą rolę [bez kłamstewek ;P], jeśli się okaże, że jednak jesteś czysty, to teoretycznie można Cię chyba oszczędzić ;). Ale wiesz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jest 5:5 matiz-Kalkulator. Mamy remis jednak reakcja Kalkulatora mnie mocno zaskoczyła. Sam bez problemów zgadza się na remis, nie broni się i w pewnym momencie własnoręcznie do niego doprowadza. W dodatku pisze:

"Przypominanie namawianie, zresztą co zmieni moja argumentacja, i tak mnie dziś zlinczują, moja rola jest jedną z tych mniej ważnych niestety :("

Powiem szczerze, że coś mi on przestaje pasować jako jeden ze ''złych''. ''Zły'' w moim mniemaniu tak by się nie zahcował.

Za to matizowi coś bardzo zależy, żeby nie ginąć samemu, tylko koniecznie z kimś. Dziwne...

Panowie, co wy na to, żeby może doprowadzić do jakiegoś innego remisu? Matiza z... Sonikiem na przykład. Chłopak wpada na sam koniec głosowania, dwa razy zamieszcza ten sam post z narzekaniami na skylera i wypada. Czy to jest normalne? Raczej nie. Może więc zamiast Kalkulatora do piachu poślijmy Sonica?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.06.2007 o 21:34, Liqid napisał:

Jeśli naprawdę chcesz udowodnić swą niewinność, to [wg mojej teorii] podaj swą prawdziwą rolę
[bez kłamstewek ;P], jeśli się okaże, że jednak jesteś czysty, to teoretycznie można Cię chyba
oszczędzić ;). Ale wiesz...

Nie uważasz, że na to już trochę za późno? Jedyna możliwość to uratowanie przez sędziego.
Jednak rzeczywiście pewni jego niewinności możemy być tylko, gdy jego rolą okaże się Agent Ubezpieczeniowy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.06.2007 o 21:34, Liqid napisał:

Jeśli naprawdę chcesz udowodnić swą niewinność, to [wg mojej teorii] podaj swą prawdziwą rolę
[bez kłamstewek ;P], jeśli się okaże, że jednak jesteś czysty, to teoretycznie można Cię chyba
oszczędzić ;). Ale wiesz...


OK jestem opojem no i co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.06.2007 o 21:36, Kalkulator12 napisał:

OK jestem opojem no i co?


No i to, żeby Cię ratować chłopie! Niech każdy zmieni swój głos z Kalkulatora na Sonica!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.06.2007 o 21:34, Fiarot napisał:

Panowie, co wy na to, żeby może doprowadzić do jakiegoś innego remisu? Matiza z...
Sonikiem na przykład
. Chłopak wpada na sam koniec głosowania, dwa razy zamieszcza ten sam
post z narzekaniami na skylera i wypada. Czy to jest normalne? Raczej nie. Może więc zamiast
Kalkulatora do piachu poślijmy Sonica?

Naprawdę sądzisz, że zdążymy? Jesli tak to trzeba zdobyć jeszcze 3 głosy. Moją intencją nie było zabicie Kalkulatora, więc jak dla mnie współofiarą matiza może być każdy inny gracz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.06.2007 o 21:38, windows00 napisał:

Naprawdę sądzisz, że zdążymy? Jesli tak to trzeba zdobyć jeszcze 3 głosy. Moją intencją nie
było zabicie Kalkulatora, więc jak dla mnie współofiarą matiza może być każdy inny gracz.


No to tak czy siak niech wszyscy zmienią głos z Kalkulatora na kogoś innego :] . A Później zobaczymy komu najbliżej do remisu :) . Zdążymy, 21 minut to kupa czasu, mówię Ci :] .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.06.2007 o 21:37, Fiarot napisał:

No i to, żeby Cię ratować chłopie! Niech każdy zmieni swój głos z Kalkulatora na Sonica!

Eee... i teraz wszyscy mają jak zawsze rzucić się na osobe przez Ciebie wskazaną bo tak sobie myślisz? A potem gdy okaże się że jestem niewinny, powiesz że zrobiłeś to aby ratować "niewinnego kalkulatora". W cudzysłowie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.06.2007 o 21:40, Fiarot napisał:

No to tak czy siak niech wszyscy zmienią głos z Kalkulatora na kogoś innego :] . A Później
zobaczymy komu najbliżej do remisu :) . Zdążymy, 21 minut to kupa czasu, mówię Ci :] .

Ja niestety muszę się wstrzymać ze zmianą, bo głosowałem na matiza, lecz jeśli będzie sytuacja:
Matiz - 5
Kalkulator - 3
Sonic - 3
To będę mógł zmienić głos...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.06.2007 o 21:40, Fiarot napisał:

No to tak czy siak niech wszyscy zmienią głos z Kalkulatora na kogoś innego :] . A Później
zobaczymy komu najbliżej do remisu :) . Zdążymy, 21 minut to kupa czasu, mówię Ci :] .

Jak na mój gust to debilizm, ale najłatwiej byłoby matiza. Ale skąd wiesz że kalkulator jest niewinny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.06.2007 o 21:39, Liqid napisał:

No i widzisz, może Ci się uda przeżyć. :P


Liqid zmieniaj głos na Sonica, jakoś jeszcze damy radę do tego remisu doprowadzić :) .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.06.2007 o 21:37, Fiarot napisał:

No i to, żeby Cię ratować chłopie! Niech każdy zmieni swój głos z Kalkulatora na Sonica!


Ok niech Ci będzie, ale jeżeli Sonic okaże się niewinny to masz niezłego kopa w dupe w domu ;p. W sumie Sonic też mi się przestał podobać:).

******************************
Lincz-----> Sonic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

lincz-->matiz

Dziwne pomysły macie O_o Ale skoro Fiarot mówi że kalkulator jest niewinny... Chyba że Fiarot jest bandytą i ratuje trzymającego figurke partnera. Wtedy ubijemy tych dwóch, ale posążka nie znajdziemy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.06.2007 o 21:43, Sonic1575 napisał:

Jak na mój gust to debilizm, ale najłatwiej byłoby matiza. Ale skąd wiesz że kalkulator jest
niewinny?


A co żeś tak nagle spanikował, że akurat Ciebie wyznaczyłem do linczu? Widziałem reakcję Kalkulatora, poza tym wyznał nam swoją rolę. A TY nagle wymiękłeś :] .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.06.2007 o 21:44, Fiarot napisał:

Liqid zmieniaj głos na Sonica, jakoś jeszcze damy radę do tego remisu doprowadzić :) .

Heh, wyprzedziłem Cię.Ty też może zmień głos, jeśli zmniejszysz pulę, to łatwiej będzie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się