Domek

Forumowa Mafia

60875 postów w tym temacie

Sonic jeżeli jesteś pastorem to czemu mając okazje nie powiedziałeś tego? A z linczem to nie jestem pewny ale chyba do 22:00 mamy czas...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.06.2007 o 22:04, Kalkulator12 napisał:

Sonic jeżeli jesteś pastorem to czemu mając okazje nie powiedziałeś tego? A z linczem to nie
jestem pewny ale chyba do 22:00 mamy czas...

No niestety... Nie zdążyłem :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.06.2007 o 22:05, Sonic1575 napisał:

No i jesteście do tyłu :] Sprawdziłem windowsa - zabójca

Może tak może nie sprawdź co piszą o opoju...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.06.2007 o 22:05, Sonic1575 napisał:

No i jesteście do tyłu :] Sprawdziłem windowsa - zabójca


Po pierwsze, miejmy nadzieję, że Twoje wyznanie o pastorze to tylko ponury. Jeżeli okaże się jednak prawdą co mówisz, to szczerze Ci współczuję, że nie potrafiłeś obronić tak ważnej roli :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Miejmy nadzieję, że sonic jest jednym z bandytów albo czerwonoskórym (choć to byłoby mniej zadowalającą informacją - teraz bandyci są najważniejsi). Ale jeszcze będziecie mi dziękować za to, co zrobiłem. :D
Chciałbym jeszcze zauważyć, że o 22:01 zmieniłeś głos ze mnie na... mnie. :P Taki mały szczególik, więc nie musisz się przejmować tym, że nie zdążyłeś. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.06.2007 o 22:00, matiz123 napisał:

Ratujemy tyłeczek.

**********
lincz -> Sonic
**********

I proszę mi tu nie wmawiać, że jestem "tym złym". Ja po prostu chcę przeżyć ten dzień.


A tego w żaden sposób nie potrafię zrozumieć! Najpierw dążysz, aby w remisie obok Ciebie poleciał Kalkulator, następnie nie reagujesz na apele, aby doprowadzić do remisu między Tobą a Sonikiem, a na sam koniec wyprowadzasz go na prowadzenie. I Ty niby nie jesteś zły, tak?!


Sonic - mówisz, że windows to bandyta, tak? Wobec tego dlaczego nie starałeś się nam dziś tego uświadomić? W dodatku głosując jako jeden z ostatnich pierwotnie wskazałeś mateusza, a nie windowsa? Cóż, prawda wyjdzie na jaw po ogłoszeniu wyników :] .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.06.2007 o 22:09, Taaz napisał:

> No i jesteście do tyłu :] Sprawdziłem windowsa - zabójca

Po pierwsze, miejmy nadzieję, że Twoje wyznanie o pastorze to tylko ponury. Jeżeli okaże się
jednak prawdą co mówisz, to szczerze Ci współczuję, że nie potrafiłeś obronić tak ważnej roli
:).

Eee, co ponury? Nie obroniłem bo myślałem że matiz ma więcej głosów, phelela sp...ył gorzej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.06.2007 o 22:10, matiz123 napisał:

Chciałbym jeszcze zauważyć, że o 22:01 zmieniłeś głos ze mnie na... mnie. :P Taki mały szczególik,
więc nie musisz się przejmować tym, że nie zdążyłeś. :)

Łomatko, jaka wtopa :/
Chyba mi się emocje udzieliły.
Ale ważne, że pozbyliśmy się kogoś złego, bandyty raczej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

1.M4teU5z-> matiz123
2. Kukowsky-> Kalkulator12
3. Matiz123-> Sonic
4. Donki-> Sonic
5. Skyler-> Fimar
6. Fiarot-> Sonic
7.
8.
9. Liqid-> Sonic
10. Windows00-> matiz123
11. Fimar-> Sonic
12. Kalkulator12-> Matiz123
13. Taaz-> Taaz
14. Sonic1575-> Matiz123
15. LifaR-> Kalkulator12
16.
Sonic – 5
Matiz123 – 4

Burmistrz długo zastanawiał się nad całą sprawą.
Krzyczał “Nie linczować! Albo nie! Linczować! Albo nie! Nie! Linczować!”
No i zlinczowali tę szuję, co to szantażowała biednych ludzi.

Sonic miał w szafie dużo teczek na wpływowych obywateli Ktulu City. Jednak ze względu na to, że wszyscy mieli jakieś nieprzyjemne tajemnice – wkrótce przypadkiem szafa spłonęła. Razem z właścicielem. Niestety nie miał on posążka.

Jednak długo nie zajmowano się pożarem.
Wkrótce miał się odbyć finał pojedynku Skyler - Kukowsky...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.06.2007 o 22:10, Fiarot napisał:

Sonic - mówisz, że windows to bandyta, tak? Wobec tego dlaczego nie starałeś się nam
dziś tego uświadomić? W dodatku głosując jako jeden z ostatnich pierwotnie wskazałeś mateusza,
a nie windowsa? Cóż, prawda wyjdzie na jaw po ogłoszeniu wyników :] .

Ratowanie tyłka, chciałem mieć jeszcze jeden dzień na sprawdzenia. Źle policzyłem :\

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Posłuchaj, podczas ostatnich minut przed godziną 22:00 zacząłem interesować się tylko tym, żeby utrzymać się przy życiu. Bo nie wydaje mi się, żeby zabicie mnie w linczu było dobrą decyzją. Zauważyłem, że zmiana osób, które mają wziąć udział w remisie jest dobrą okazją do uratowania siebie, więc z tego skorzystałem. Myślę, że inni też by tak zrobili na moim miejscu. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No i na szczescie Sonic klamal :) Tylko ciekawe co powinnismy zrobic z informacja o windowsie - rozum nakazuje, ze windows jest niewinny (inaczej - nie jest bandyta), zastanawia mnie tylko szybko naprawiony blad Sonica - jako "Pastor" podal ze windows jest zabojca, zamiast podac ze jest bandyta. Pomylka przypadkowa (zabojca==ten zly), czy po prostu Sonic rzeczywiscie znal jego role i wymsknelo mu sie wiecej niz powinno ?
Jak pisalem - rozum mowi, ze windows jest niewinny, ale... no zrodzilo sie w mojej glowie jakies "ale".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dwóch pojedynkujących stanęło naprzeciw siebie.
Skyler w pozycji wskazującej na wysokie doświadczenie w tej dziedzinie.
Kukowsky w pozycji nie wskazującej niczego.

Biały kogut wyskoczył w powietrze.
Skyler wyciągnął błyskawicznie swoje wysłużone colty i wystrzelił, zanim Kukowsky nawet mrugnął. Jednak kule nie dosięgnęły celu. Między nich wyskoczył Fiarot i wyciągnąwszy w śmiesznym geście dłoń zatrzymał kule. Te, nie wiedząc co zrobić poleciały do właściciela...

Skyler zdążył szepnąć: “To ja byłem tym dobrym...”
Zakrztusił się, wypluł krew i przestał oddychać.

Fiarot skomentował to mówiąc “No co, sędzia jestem, ja tu rządzę!”

A Kukowsky poszedł zmienić bieliznę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czyli do przodu.
Na szybko:
nie pasuje mi teraz skyler wybitnie. Wybaczcie, ale nie chce mi się liczyć głosów. Jeśli przeżyje pojedynek, to jego wziąłbym na celownik jutro. Matiz i Donki nadal pozostają moimi podejrzanymi. Chociaż bardziej ten drugi.
Fiarot dużo się udziela i trudno mi na razie zakwalifikować go do którejś z grup. Powiedzmy, że na razie jest mieszkańcem.
Co do ról innych zastanawiał się będę rano.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.06.2007 o 22:19, LifaR napisał:

No i na szczescie Sonic klamal :) Tylko ciekawe co powinnismy zrobic z informacja o windowsie
- rozum nakazuje, ze windows jest niewinny (inaczej - nie jest bandyta), zastanawia mnie tylko
szybko naprawiony blad Sonica - jako "Pastor" podal ze windows jest zabojca, zamiast podac
ze jest bandyta. Pomylka przypadkowa (zabojca==ten zly), czy po prostu Sonic rzeczywiscie znal
jego role i wymsknelo mu sie wiecej niz powinno ?
Jak pisalem - rozum mowi, ze windows jest niewinny, ale... no zrodzilo sie w mojej glowie jakies
"ale".


Wiesz może masz racje ale zobacz że sonic mógł podac kto jest zabójcą i spokojnie podawac się za pastora bo okazałoby się że ma rację...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się