Domek

Forumowa Mafia

60875 postów w tym temacie

Po prostu...

MG - Yarr

1. Shogun007
2. Gen.Sturnn
3.Ponury
4. Ninja Seba
5. Dar15
6. Dazzy
7. skyler
8.Ninger
9.DonCarleone
10. Eldae
11. Shudo
12. Andrij

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O ho ho , panowie , cóż to za bałągan sie zrobił - a przypadkiem nie powinniśmy przesunąć kolejki? Kto to chciał po Lampku robić? Oczywiście nic nie mam do edycji Yarra , tylko myślę ,że pozostali MG mogą czuć sie pokrzywdzeni, sam zrszta czekam na koniec kolejki z nowym pomysłem na edycję :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.06.2006 o 01:00, General Sturnn napisał:

A ja sie nie zgodze z Don''em. Owszem, sensem gry jest wykycie mafi i wszystko co sie z tym
wiąże,ale jeśli fabuła jest na dalszym planie, to po co ją robic?

Bo jest przyjemnym dodatkiem do rozgrywki, ale nie jej sensem.

Dnia 04.06.2006 o 01:00, General Sturnn napisał:

Według mnie pomysł Lampka, by zrobic edycje całkowicie bez offtopu był bdb. Jeśli już mamy
fabułę to grajmy z fabuła.

Utopia.

Dnia 04.06.2006 o 01:00, General Sturnn napisał:

A jak niektórzy mówią, że fabuła schodzi na dalszy plan, to po co
ją wprowadzają? Jest tak,że większość graczy jednak lubi grać fabularnie i chwała im za to.

Owszem, ale posty fabularne do wykrycia mafii nie prowadzą, a chyba o to tutaj chodzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.06.2006 o 11:12, upiordliwy napisał:

O ho ho , panowie , cóż to za bałągan sie zrobił - a przypadkiem nie powinniśmy przesunąć kolejki?
Kto to chciał po Lampku robić? Oczywiście nic nie mam do edycji Yarra , tylko myślę ,że pozostali
MG mogą czuć sie pokrzywdzeni, sam zrszta czekam na koniec kolejki z nowym pomysłem na edycję
:)



Powstała dziura w kolejce;p DEV był po Lampku,ale on prowadzi dopiero 18 czerwca, więc czemu tracić całem 14 dni?;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 04.06.2006 o 11:44, General Sturnn napisał:


Powstała dziura w kolejce;p DEV był po Lampku,ale on prowadzi dopiero 18 czerwca, więc czemu
tracić całem 14 dni?;p


Ale moze ktoś , kto po Devie rezerwował zrobiłby chętnie teraz i zwolniłoby się miejsce później.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 04.06.2006 o 11:49, upiordliwy napisał:


Ale moze ktoś , kto po Devie rezerwował zrobiłby chętnie teraz i zwolniłoby się miejsce później.


Ale sie ten ,,ktoś" niezglosil dev tez robi dopiero za 2 tyg a kukowsky chial rozpoczynac w piatek:) Więc skoro ie zgłosił yarr w ,,zastepstwie" za Lampka niewidze przeszkod:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ludziska zapowiada się fajna edycja (bo 12 osob a niektórzy mówią że tak najlepiej :) ) i prowadzi j Yarr to będziemy często raczeni jego postami fabularnymi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

OK. Widzę, że kilka osób nie chce żebym prowadził. W takim układzie zróbcie sobie na gg głosowanie i wybierzcie MG. Ja się dostosuję. Chciałem pomóc, ale widzę, że niepotrzebnie. Sam mam sporo do roboty, więc nie wiem czemu się zgodziłem - chyba bardzo zmęczony byłem :( Upiordliwy bardzo chce prowadzić chyba więc chętnie mu oddam tę edycję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.06.2006 o 12:59, Yarr napisał:

OK. Widzę, że kilka osób nie chce żebym prowadził. W takim układzie zróbcie sobie na gg głosowanie
i wybierzcie MG. Ja się dostosuję. Chciałem pomóc, ale widzę, że niepotrzebnie. Sam mam sporo
do roboty, więc nie wiem czemu się zgodziłem - chyba bardzo zmęczony byłem :( Upiordliwy bardzo
chce prowadzić chyba więc chętnie mu oddam tę edycję.



Nie , ja nie chcę akurat teraz prowadzić tylko wolę spytać bo sam wiem jak kiedyś spieraliśmy się o kolejkę. Ja tam wręcz cieszę się jak prowadzisz więc nie miałem zamiaru w żaden sposób Cię urazić a widzę, że tak to odebrałeś. Ja zresztą do niedzieli też jestem zajęty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja chce Yarra!! Pamiętam jak mnie zwodził :P Grrr :P
I ma dar przekonywania, wiec jak dla mnie nadaje sie na MG :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli byście chcieli to moge poprowadzic edycję w realiach Gothica (gry nie muzyki :) ) bo bardzo dobrze znam całą khorinis za czasów i bariery i po barierze itp (to moja ulubiona seria i przeszłem wszystkie częsci razem z noca kruka po ok 10 razy)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W obecnej sytuacji proszę Yarra oto żeby poprowadził edycję. Nie wiem czy wezmę udział w tej edycji, gdyż nie jestem pewien kiedy zaczynamy. Jak w czwartek lub piątek to mogę brać udział. Yarr nie obrażaj się i przedstaw nam jaki planujesz klimat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

MG - Yarr

1. Shogun007
2. Gen.Sturnn
3.Ponury
4. Ninja Seba
5. Dar15
6. Dazzy
7. skyler
8.Ninger
9.DonCarleone
10. Eldae
11. Shudo
12. Andrij
13. Homie

Troche szkoda ze padla edycja Lampka... Juz zacząłem się wczuwać w klimat a tu dupa... Ale moze Yarr wymyśli coś równie, a może nawet i bardziej interesującego, tajemniczego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gwoli ścisłości: Z edycji zrezygnowałem, choć mogłem ją prowadzić na laptopie. Ale nie jest to wygodne rozwiązanie i w związku z tymi wygórowanymi wymaganiami, które miałem w stosunku do Was - sam bym zawiódł.

Do edycji Yarr''a niestety się nie dopisuję.
Dopóki nie będę mieć sprawnego internetu na komputerze stacjonarnym, nie będę grał w FM. Czyli pewnie z jakieś dwa, trzy miesiące. Heh...

Hmmm... może to i dobrze, że edycji nie było. Widzę, że niektórym nie przypadły moje pomysły do gustu. Więc takie ciąganie na siłę nie miałoby sensu. Więc z "miszczowaniem" też zrobię sobie urlop.

Jak ktoś chce poprowadzić edycję w klimacie więzienia - proszę bardzo. Pomysł miałem ale go nie wykorzystam w przyszłości. Edycja byłaby zbyt fabularna. ;)
Mam nowy. Ale nie spodziewajcie się go zbyt szybko, z powodów wymienionych wcześniej.
Co mogę obiecać już teraz: będzie 13 graczy. Specjalnie dla Budo i Darnoka :)

P.S DEViANCE - zaproszenie na maila dotarło i wielkie dzięki. Niestety nie zagram, wiadomo czemu. A szkoda, bo zawsze trudno odrzucić zaproszenie :)

A tymczasem idę przygotować się na wojnę. Postanowiłem dać upust swej frustracji w poniedziałek.

Pozdrawiam,
Lampek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobrze. Proszę mi potwierdzić zgłoszenia na gg 4392487.
Klimat filmu Zaginiony w akcji. Rzecz dzieje się w obozie wietnamskim dla jeńców wojennych, gdzieś w dalekiej, zapomnianej dżungli. Wraz z potwierdzeniem proszę przesłać mi imię swojej postaci i jej stopień - od kaparala do porucznika. Na razie tyle. Za jakiś czas podam więcej danych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.06.2006 o 17:49, Yarr napisał:

Dobrze. Proszę mi potwierdzić zgłoszenia na gg 4392487.
Klimat filmu Zaginiony w akcji. Rzecz dzieje się w obozie wietnamskim dla jeńców wojennych,
gdzieś w dalekiej, zapomnianej dżungli. Wraz z potwierdzeniem proszę przesłać mi imię swojej
postaci i jej stopień - od kaparala do porucznika. Na razie tyle. Za jakiś czas podam więcej
danych.



Myśle,że tak edycja sie skonczy po jednym dniu. Przyjdzie Chcuk Noris i zabije mafie jednym ciosem z półobrotu:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Fabuła oparta jest na filmie, a nie na żartach o Chucku.
Termin rozpoczęcia to poniedziałek-środa.
Zasady szczegółowe w nocy.
Proszę o przesyłanie gotowego potwierdzenia z imieniem i nazwiskiem. Niestety jestem zajęty i nie mam czasu na pogaduszki ;P
Proszę o imiona Amerykańskie lub Wietnamskie [bo możecie być jeńcami południowowietnamskimi].
Na razie tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ludzie wiem, że was dwa dni nie zbawią, więc proszę was zacznijcie grać w środę to wtedy będe mógł zagrać, a tak to niestety nie będe mógł. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To zaczynamy w środę. Szczegóły jutro, bo dzisiaj byłem szalenie zajęty ;)
Większość potwierdziła - reszta ma czas.
Zasady proste i jasne będą.
Nastawiam grę na Was, więc nie schrzańcie tego ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się