Domek

Forumowa Mafia

60875 postów w tym temacie

Dnia 05.08.2011 o 19:42, Fiarot napisał:

Z tym się muszę zgodzić, tego typu założenie, iż w ostatniej minucie wszyscy nieobecni
dotąd gracze zaczną masowo oddawać swoje głosy, było jakby nie patrzeć dosyć naiwne.


1. rob006 -> Kindziuk
2. kindziuk -> Kindziuk
3. Zendemion -> Kindziuk
4. Avalon - > ostrzeżenie nr 1
5. Asthariel - >Zurris
6. Alexei Kaumanavardze - > ostrzeżenie nr 1
7. qrex - > XSky0
8. Fiarot -> Kindziuk
9. Prido - > XSky0
10. Winry - > ostrzeżenie nr 1
11.Zurris - > ostrzeżenie nr 1
12. XSky0 - > ostrzeżenie nr 1


Chyba trzeba wszystko łopatologicznie Wam tłumaczyć O.o Spójrzmy na powyższą listę. Kindziuk dostał 4 głosy, w tym niespodziewany przez samego siebie. Inaczej: Kindziuk miał na koncie 3 głosy, xSky 2. Wystarczyłoby, aby ktokolwiek z grających zmienił głos na xSky i/lub ktokolwiek z piątki osób nieaktywnych oddał głos, a odpadłby xSky(lub chociaż znalazł się w remisie). Właśnie dlatego nie zmieniałem na Zurrisa, który miał dokładne ZERO głosów. [Tłumaczę chyba tą samą rzecz trzeci raz -.-'']

Fiarot: Naprawdę naiwnie myślisz, że xSky się nie pokaże i dzięki temu odpadnie? Dla mnie sytuacja jest dość jasna. Chłopak przyszedł tuż przed zakończeniem głosowania (W jego mniemaniu miało trwać do 22:31) i co? Zacytuję delikwenta "Kurczę czytam ostatnie 3 strony i nie mogę się dalej połapać, ale mniejsza oto, wygląda na to, że przeżyłem."

Powyższy tekst dokładnie pokazuje, że xSky nawet gdyby zdążył na czas, nie miałby zielonego pojęcia na kogo oddać głos, ponieważ nie wiedział o niczym co działo się w ciągu dnia. Są dwa wytłumaczenia tego zdarzenia. Jednym z nich jest to, że xSky gra w tę grę tylko po to, aby ponabijać sobie posty (Wybaczcie, ale po obfitości i kształcie jego postów jakoś więcej kreatywnych powodów znaleźć nie mogę . . .). Drugim natomiast jest to, że jako mafia ma totalnie gdzieś kto odpadnie i z jakiego powodu. Liczy się tylko, aby to nie był on.

Jego obecna postawa nijak nie wskazuje na bycie mafią. Nawet nie raczył dzisiaj zajrzeć do wątku. De facto może być zarówno bardzo słabym graczem jako miastowy, albo mafią, która po prostu nie widzi potrzeby udzielania się w temacie, bo co za różnica, kto zginie.

Wracając do tematu, jakoby miał się nie pojawić. Dla mnie oczywiste jest, że tym razem się pojawi. Nie wiem czemu w ogóle zakładacie, że ma tego nie zrobić O.o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.08.2011 o 18:58, Fiarot napisał:

W idealnym dla kindziukxxxa świecie wszyscy powinni wskazać
do linczu inną osobę, każdy miałby po jednym głosie, co dałoby idealny remis i przy obecnym
regulaminie nikt by nie padł, lecz chyba nie o to tutaj chodzi.

Kindziuk tak gra zawsze. Popatrz sobie na wcześniejsze edycje. Jego gra nie był podejrzana, a co za tym idzie głos na nim, traktuje jako głos stracony. Tyle w tym temacie ode mnie.

Dnia 05.08.2011 o 18:58, Fiarot napisał:

O.K., ale ta ''rozgrzeweczka'' z tego co widzę trwa już drugi dzień z rzędu - dosyć długo
się rozgrzewasz ;P.

Wczoraj się rozgrzałem. Dzisiaj już czepiałem się ''''serio'''' w celu ugruntowania sobie zdania na dany temat. Może ty tak to odbierasz, ale wczoraj mieliśmy inną sytuację. Dzisiaj gram na poważnie

Dnia 05.08.2011 o 18:58, Fiarot napisał:

Zgodnie z moim rozumowaniem - jeżeli narzekam, to coś mi się u kogoś nie podoba. Jeżeli
coś mi się u kogoś nie podoba, to zaczynam go mniej lub bardziej podejrzewać. Jeżeli
go podejrzewam to biorę pod uwagę lincz na takiej osobie.

Prido jest moim trzecim podejrzany więc o co chodzi? Zdanie sobie wyrobiłem i będę to robił nadal. Jeśli z nim nie wymienię spostrzeżeń to nie będę w stanie tego robić.

Dnia 05.08.2011 o 18:58, Fiarot napisał:

Generalnie czepiałeś się Prida najpierw głównie o kreowanie się przez niego jako nieomylnego oraz
- przede wszystkim - o zwlekanie z głosem, dziś z tego co widzę temat sporu niewiele
się zmienił - w dalszym ciągu chodzi o późny głos i niejasności przy ewentualnej jego
zmianie oraz nieśmiałą próbę obrony kindziukxxxa.

''''Kreowanie się'''' było tylko powodem do samej dyskusji. Wczoraj czepiałem się tylko późnego głosowania. Dzisiaj oczekiwania na piątkę graczy którzy mają wparować o 22, przebąkiwanie o linczu na Zurrisie i przestawienie się czasu forum. Sytuacja inna nie sądzisz?

Dnia 05.08.2011 o 18:58, Fiarot napisał:

Przyznam, że gdybym ja męczył kogoś najpierw jednego dnia dobrze 1,5 godziny, zaś w dniu
następnym dalej bym się go czepiał, to raczej nie w celu ''rozgrzeweczki'', gdyż szkoda
by mi było na to czasu i energii, lecz zapewne pod kątem sprawdzenia go i wyrobieniu
sobie o nim opinii, głównie pod kątem: ''linczuję/nie linczuję''.

Za to nie szkoda ci Energi, żeby mi o tym powiedzieć? Nie czepiałem się dzisiaj Prida w celu rozgrzewania się. Taka sytuacja miał miejsce tylko wczoraj. Dziś to wyrabianie sobie zdania na temat innych graczy.

Dnia 05.08.2011 o 18:58, Fiarot napisał:

Fakt, że XSky0 jest na razie nieaktywny, lecz twoim drugim podejrzanym jest Zendemion, Prido zajmuje > dopiero u Ciebie drugi rząd podejrzeń, a mimo to głównie z nim prowadzisz dyskusję.

Gra Zendemion jest dla mnie w pełni klarowna i wygląda mi na oczywistą mafię. Nie mam o co go pytać bo wszystko rozumiem. W przypadku Prida jestem niepewny jego postaci i dodatkowo czepiam się tylko nieścisłości. Czemu to robię? Jeśli pierwsi podejrzani okażą się niewinni trzeba wiedzieć coś o następnych.

Dnia 05.08.2011 o 18:58, Fiarot napisał:

W związku z czym mogę się chyba w tej chwili Ciebie zapytać wprost - co ta wymiana zdań z Prido
Tobie dała i czy jakoś zmieniła twoją opinię na jego temat?

Co tobie dało pytanie mnie o sens moich wcześniejszych wypowiedzi? Dlaczego tak to ciebie zabolało, że zdominowało to u ciebie pierwszą część twojego postu? A odpowiadając na pytanie. Wychodzę z prostego założenia. Zbędny materiał można zawsze pominąć. W przypadku jego braku, nie masz żadnego wyboru. Kiepska wypowiedź jest lepsza od żadnej.

Dnia 05.08.2011 o 18:58, Fiarot napisał:

Mamy już drugi dzień :). Jeszcze jedna kwestia - sam mówisz o sobie jako o graczu ''nad-aktywnym''
i O.K., udzielasz się nieprzeciętnie, tyle że jaka jest z tego korzyść dla miasta?

Nie kryje się, przez co łatwo zaliczyć mi wpadkę. Nie zostanę zlinczowany z powodu braku aktywności. Zbieram informację od innych osób i próbuje przekonać je do własnego zdania. Może wielkich korzyści z tego nie ma, ale na pewno są potencjalnie większe niż gdybym milczał.

Dnia 05.08.2011 o 18:58, Fiarot napisał:

Ja również mógłbym teraz wymieniać się z Tobą przez nawet te 1,5 godziny postami, nikt mi
wtedy nie zarzuci, żem mało aktywny, lecz co wartościowego będą z tego mieli inni?

Co daj innym że wypytujesz mnie po raz kolejny z resztą jaki jest sens długiej wymiany zdań? 1,5 godziny to rozmawiałem z Prido wczoraj. Dzisiaj to było tylko kilka wypowiedzi.

Dnia 05.08.2011 o 18:58, Fiarot napisał:

Na razie twoim najbardziej wartościowym postem w moim odczuciu był ten ze wczoraj z 23:35

Posty z analizami(w miarę konkretnymi), jak do tej pory napisałem tylko ja i ty. Czy to znacza że inne są niewartościowe? Też mogę napisać że twój post z analizą był najbardziej wartościowy a reszta to tylko strata energii. Nie to jest w tej grze najważniejsze. Słowa nie należą do rzeczy które powinniśmy oszczędzać.

Dnia 05.08.2011 o 18:58, Fiarot napisał:

Tyle jednak, że Asthariel (...)Moim zdaniem dlatego, że coś może ich łączyć...

Może, ale najpierw powinniśmy zabić XSkya. Potem mogę rozważy jego kandydaturę.

Dnia 05.08.2011 o 18:58, Fiarot napisał:

Niewykluczone, że gdybym był ''tym złym'', to byłbym bardziej ''przyklejony'' do monitora.

Tłumaczenie że nie miało się 10 minut na dokładne obserwowanie głosowanie należy do słabych. Pozostawiam to ocenie innych.

Dnia 05.08.2011 o 18:58, Fiarot napisał:

Co nie zmienia faktu, że czysto teoretycznie mógł zostać wylosowany jako mafia. Nieobecność
nie zwalnia nikogo z posiadania roli.

Owszem i co w związku z tym? Nigdzie nie napisałem że go uniewinniam. Po prostu uznałem że nie ma sensu się nad nim rozwodzić. Tyle w tym temacie.

Dnia 05.08.2011 o 18:58, Fiarot napisał:

A to ciekawe :). Czyżby kolejne z zaobserwowanych przez Ciebie ''typowych zachowań, tak
jak w przypadku kindziukxxxa? ;P

Sam powiedz, czy za czasów twojego częstego uczestnictwa, w grze danych graczy nie było żadnych powtarzalnych? No właśnie :P

Dnia 05.08.2011 o 18:58, Fiarot napisał:

Widzisz, zdarzenie losowe, niezależne,
powodujące brak aktywności, lecz na pewno nie zwalniające z podejrzeń o bycie mafią do końca edycji.

Nie napisałem że ją uniewinniam. Zawęziłem sobie krąg podejrzanych. Nie rozumiem twoich zarzutów w tym miejscu.

Ogólnie nie wiem czy nie czepiałeś się tutaj mnie sensownych rzeczy, niż ja wczoraj w stosunku do Prida. Sam sobie odpowiedz na pytanie jakie z tego płyną korzyści dla miasta? :P

Edit:

Dnia 05.08.2011 o 18:58, Fiarot napisał:

Po co uwzględniasz samego siebie w swojej kolejności osób do zlinczowania i to w dodatku przed trzema innymi > graczami?

Przyznaje że moja gra może wydawać się dla innych podejrzana i tyle. Odbieraj to jak chcesz.

Dnia 05.08.2011 o 18:58, Fiarot napisał:

2) Gdzie w tej 'wyliczance' jest miejsce dla Winry?

Za Astharielem. A gdzież by indziej i w sumie po co ci to wiedzieć, na obecnym etapie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.08.2011 o 20:04, Fiarot napisał:

Kolejna porcja wypowiedzi do skomentowania, tym razem z nowej strony:

Zendemion

> Ok wycofuję lincz.

> Lincz -> na razie nikt.

0.o
Hę?
Co to było? Linczujesz Asthariela, nagle on oraz qrex pytają się Ciebie o powody, swój
komentarz stosuje też Winry i Ty się nagle raczkiem z tego wycofujesz? Przyznam, że ''mocne''
to było... i daje do myślenia.


Podkreślę słowa: brak dowodów, sugestia, a przede wszystkim na razie nikt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>Nawet nie raczył dzisiaj zajrzeć.

Zdziwiłbyś się drogi Prido.

Dnia 05.08.2011 o 20:14, Prido napisał:

do wątku. De facto może być zarówno bardzo słabym graczem jako miastowy, albo mafią,
która po prostu nie widzi potrzeby udzielania się w temacie, bo co za różnica, kto zginie.


Nie każdy tuż po urodzeniu miał opanowane całki, poetycki język.

Dnia 05.08.2011 o 20:14, Prido napisał:

Wracając do tematu, jakoby miał się nie pojawić. Dla mnie oczywiste jest, że tym razem
się pojawi. Nie wiem czemu w ogóle zakładacie, że ma tego nie zrobić O.o


Z jakiej racji miałbym się nie pojawić skoro jeszcze widniej na liście graczy ?


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.08.2011 o 20:26, XSky0 napisał:

Nie każdy tuż po urodzeniu miał opanowane całki, poetycki język.


Nie chodzi o sposób wysławiania się, a o aktywny udział w grze. Ponadto czepiam się jedynie tego, że wczoraj zajrzałeś na forum o bardzo późnej porze i, jak sam stwierdziłeś, dopiero wtedy zacząłeś czytać ostatnie strony.

Dnia 05.08.2011 o 20:26, XSky0 napisał:

Z jakiej racji miałbym się nie pojawić skoro jeszcze widniej na liście graczy ?


Yyyyy to pytanie do mnie? Przecież od początku mówiłem, że się pojawisz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cholera edycję mi wcięło to zrobię nowy post.

@Qrex
Najpierw piszesz:
>Gra Zendemion jest dla mnie w pełni klarowna i wygląda mi na oczywistą mafię.
Potem:
>Jeśli pierwsi podejrzani okażą się niewinni trzeba wiedzieć coś o następnych.

Średnio pewny jesteś.

Jeszcze potem:
>> Tyle jednak, że Asthariel (...)Moim zdaniem dlatego, że coś może ich łączyć...
>Może, ale najpierw powinniśmy zabić XSkya. Potem mogę rozważy jego kandydaturę.

Więc ja jestem na pewno mafią, ale mogę się okazać niewinny (oskarżam go z całą pewnością, ale jeśli był niewinny to ja umywam od tego ręce - mówiłem że mógł się okazać niewinny). Ale mimo wszystko Sky powinien zginąć przede mną.

Ktoś tu zaczyna się gubić?
Fiarot nie wolałbyś zacząć od Qrexa? Bardziej kręci moim zdaniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.08.2011 o 20:32, Zendemion napisał:

Średnio pewny jesteś.

Czepiasz się szczegółów. W tej grze nie można być pewnym niczego. Należysz do mojej pierwszej grupy podejrzanych. Prido do drugiej. Co w tym dziwnego że go wypytuje?
>Może, ale najpierw powinniśmy zabić XSkya. Potem mogę rozważy jego kandydaturę.
Napisałem że mi to beż różnicy w jakiej kolejności zostaniecie zlinczowani. Dzisiaj staram się przeforsować twoją kandydaturę, ale na XSka też chętnie zagłosuje. Proste.

Dnia 05.08.2011 o 20:32, Zendemion napisał:

Ktoś tu zaczyna się gubić?

I ten ktoś to ty. Wszystko jest w miarę logiczne w mojej grze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.08.2011 o 20:39, qrex napisał:

I ten ktoś to ty. Wszystko jest w miarę logiczne w mojej grze.

Dla mnie to ty stajesz się logicznym mafiozem. Zasłona dymna nowicjuszami: Zabijmy Zendemiona. Ups, był niewinny. No to może Sky? Hej gdzie są wszyscy? Mafia was zabiła? Aha ja was zabiłem, dzięki za grę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Powiem ci że w tym poście podałeś logiczne argumenty i w sumie mógł byś mieć racje (acz moja prawdziwa motywacja wynika z czego innego) Za to w twoich poprzednich postach twoje zarzuty były stekiem bzdur. Uważam cię za rozumnego gracza, dlatego podejrzewam że gdybyś był niewinny pisał byś więcej z sensem. To by tłumaczyło dlaczego przeplatasz dobre posty z idiotycznymi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cóż, mój styl jakoś musisz przełknąć, a nie wydaję mi się, żeby moja "analiza" łamała poglądy starego FMowca ;P

Co do Sky''a. Stwierdzam, że jeśli nie ma mocniejszych dowodów to mogę go zlinczować, a, że narazie nie znajduję mocniejszych dowodów to jakoś tak wychodzi, że właśnie Sky jest do wylotu.

A oto i się pojawił, ale dużo nam niestety nie powiedział, mam nadzieję, że nadgania.

Asthariel
Trochę nie ogarniam.
O 14:11 ( http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=59&pid=58901) najmocniej podejrzewasz Prida, z braku laku Zendemion na drugim miejscu.
O 17:39 ( http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=59&pid=58910) ni stąd, ni zowąd zamieniasz ich miejscami.
Zawsze w zanadrzu jest ten "feralny" Sky, którego możnaby ubić gdyby się pojawił. To jak jest?

Odnosząc się do posta Zendemiona z 20:41. Mamy 10 graczy z perspektywą odpadnięcia dwóch za nieaktywność, po dzisiejszym linczu i mordzie najprawdopodobniej zostanie nas 6, po jutrze 4. Wychodzi na to, że w wypadku o którym mówi mafia faktycznie by wygrała zabijając Zendemiona i Sky''a.

Sky, czekam, jeśli nie jesteś aktywny, ani nie masz do powiedzenia nic ciekawego, a w ciągu dnia jedyną Twoją aktywnością będzie lincz to na przyszłość, proszę, odpuść.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bierzesz poprawkę na bycie nowicjuszem tylko kiedy pomaga ci to mnie oskarżyć. Nawet nie próbujesz sobie wytłumaczyć mojego "steku bzdur" brakiem obycia jak to bodajże Fiarot nazwał.

Lincz -> Qrex

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.08.2011 o 20:48, Zendemion napisał:

Bierzesz poprawkę na bycie nowicjuszem tylko kiedy pomaga ci to mnie oskarżyć. Nawet
nie próbujesz sobie wytłumaczyć mojego "steku bzdur" brakiem obycia jak to bodajże Fiarot nazwał.

Ty właśnie chcesz żebym patrzył na ciebie jak na nowicjusza i że twoje błędy wynikają z małego stażu. Ja natomiast odbieram to jako celową zagrywkę i udawania ''''nieogarniętego i początkującego gracza''''

Dnia 05.08.2011 o 20:48, Zendemion napisał:

Lincz -> Qrex

O kontrlincz. Skłamałbym gdybym powiedział że mnie zaskoczyłeś :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.08.2011 o 19:42, Fiarot napisał:

Winry: "Co do linczowania dziś Sky''a mam więc mieszane uczucia, poczekam, czy coś
napisze.
", a następnie: "Idąc tym tropem, byłabym skłonna przychylić się do propozycji
Qrexa, by linczować kogoś z dwójki Zendemion - Sky, ze wskazaniem jednak na tego drugiego
(Zendemion już dwa razy wstawiał się za innym graczem, ktoś z tak dobrym sercem nie może
być zły xD).
"
Prosiłbym o kilka słów komentarza na ten temat.


Bo to jest trochę tak, jak napisałeś potem - na razie nikt nie jest jakoś wyjątkowo podejrzany (w moim mniemaniu). Ale dotychczasowe mordy wskazywałyby na przynajmniej jedną niedoświadczoną mafię, a tu mamy do wyboru Zendemiona i Sky''a. Jak już pisałam, kandydatura Zendemiona mnie nie przekonuje, więc bardziej jestem skłonna głosować na tego drugiego.


"Winry

No tak, Zendemion w mafii nie, gdyż jest litościwy, qrex za ambitny, Asthariel zresztą też, ja i Prido też pewnie za ambitni, aby mordować windowsa, reszta wczoraj nie była aktywna wieczorem (no, może oprócz XSky0, który nagle wleciał i oznajmił wszem i wobec, że jego zdaniem miał czas na głosowanie do 22:31 ;P, ale ten gracz jest póki co nieobecny i nie wiadomo, czy to się zmieni), czyli że w tej edycji nie ma mafii ;P? Bo do takiego wniosku ''na upartego'' można by dojść po lekturze twoich postów."


Co do Zednemiona - nadal uważam, może naiwnie, że w mafii nie jest. A co do reszty - Qrex i Asthariel są ambitni, więc nie zabiliby Wina, gdyby byli razem w mafii. Co innego, gdy w mafii jest jeden z nich + jeden nowicjusz. Wtedy to nowicjusz mógł decydować. Pierwszego dnia po postach fabularnych jakoś dużego ruchu na FM nie było, nie wiadomo, kto był aktywny, kto nie. Doświadczona mafia mogła wcześniej powierzyć mniej doświadczonej wybranie ofiary. Nie odrzucam więc zdecydowanie kandydatury Asthariela ani Qrexa, uważam tylko, że nie są razem.
Ciebie i Prida na razie w ogóle nie rozpatruję, bo primo i tak się wybronicie (na tym etapie raczej nie znajdziemy na Was przytłaczających dowodów :P) a secundo - jeśli jesteście dobrzy, to jeszcze się przydacie ;] Poza tym pominąłeś Avalona, co do którego jeszcze nie wyrobiłam sobie żadnego zdania, bo pisał niewiele (tak jak ja) ;) jego też nie wykluczam z grona podejrzanych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mogę też przerzucić się na Asthariela jeśli zajdzie konieczność. Nadal uważam, że wasza współpraca jest prawdopodobna. I nie mów mi, że tego chcę bo wszystkie twoje zarzuty do mojej osoby opierają się na "w mafii jest nowicjusz ,on zabił Wina, ja jestem za ambitny, wy pewnie też". Więcej konsekwencji proszę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Proponuję przynajmniej na dziś odpuścić Sky''a. Moim zdaniem, jak już pisałem, przynajmniej jedna mafia jest w grupie osób udzielających się wczoraj, czyli ja, Qres, Prido, Fiarot, Zendemion, i bezpieczniej dla miasta jest najpierw ubić kogoś z tejże grupy. Zgadzam się z Winry, Prido i Fiarota można zostawić przynajmniej do jutra. Ja odpadam, bo wiem, że jestem niewinny. Zostają Qrex i Zendemion. Cóż, mamy jeszcze godzinę do namysłu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.08.2011 o 20:59, Asthariel napisał:

Proponuję przynajmniej na dziś odpuścić Sky''a. Moim zdaniem, jak już pisałem, przynajmniej
jedna mafia jest w grupie osób udzielających się wczoraj, czyli ja, Qres, Prido, Fiarot,
Zendemion, i bezpieczniej dla miasta jest najpierw ubić kogoś z tejże grupy. Zgadzam
się z Winry, Prido i Fiarota można zostawić przynajmniej do jutra. Ja odpadam, bo wiem,
że jestem niewinny. Zostają Qrex i Zendemion. Cóż, mamy jeszcze godzinę do namysłu.


A Ty pewnie zaczynasz powoli ewakuację z tonącego statku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 05.08.2011 o 21:01, Zendemion napisał:



A Ty pewnie zaczynasz powoli ewakuację z tonącego statku?


Słucham? Do czego się to odnosi? Sugerujesz, że staram się być mniej aktywny? A czemu mam się wcinać w twoją dysputę z Qrexem? Przecież wtedy wpadniesz na kolejny pomysł "o patrzcie, jak łądnie współpracują".

Na pewno nie jestem najmniej aktywna osobą dzisiaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.08.2011 o 20:52, Winry napisał:

Co do Zednemiona - nadal uważam, może naiwnie, że w mafii nie jest. A co do reszty -
Qrex i Asthariel są ambitni, więc nie zabiliby Wina, gdyby byli razem w mafii.
Co innego, gdy w mafii jest jeden z nich + jeden nowicjusz. Wtedy to nowicjusz mógł decydować.
Pierwszego dnia po postach fabularnych jakoś dużego ruchu na FM nie było, nie wiadomo,
kto był aktywny, kto nie. Doświadczona mafia mogła wcześniej powierzyć mniej doświadczonej
wybranie ofiary. Nie odrzucam więc zdecydowanie kandydatury Asthariela ani Qrexa, uważam
tylko, że nie są razem.

Sądzisz, że Sky byłby w stanie narzucić któremuś z nich swoje zdanie? Nieee, nie widzę tego. Nie wykluczałbym na Twoim miejscu opcji Asthariel-Qrex tylko z tego powodu, to taka mała rada, bo to się kupy nie trzyma ;P

Dnia 05.08.2011 o 20:52, Winry napisał:

/ciach/
Poza tym pominąłeś Avalona, co do którego jeszcze nie wyrobiłam sobie żadnego zdania, bo pisał niewiele > (tak jak ja) ;) jego też nie wykluczam z grona podejrzanych

O, to znaczy, że dobrze mi idzie prześlizgiwanie się.

Zastanawiam się nad tym Sky''em, na moje oko utrudnia sytuację, ale jak się nie odezwie i nie zagłosuje to nie ma co się nad nim zastanawiać.

Asthariel
Który z tej dwójki przez Ciebie wymienionej jest przez Ciebie bardziej podejrzewany?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się