Domek

Forumowa Mafia

60875 postów w tym temacie

Dnia 04.08.2011 o 21:21, qrex napisał:

Bardzo możliwe że nie. Choć trzeba się naszego magistra zapytać, czy potwierdził swoją
grę. Stylu w tej edycji tego gracza, już raczej nie poznasz. Tak że radził bym wyrzucić
go z głowy na czas tej edycji bo prawdopodobnie dzisiaj go pożegnamy.

raczej wygląda że nie wie o edycji, albo nie ma go fizycznie, bo maila mu wysłałem a MG pisał do niego na gg, a mafia go nie ubije jak myśli, bo jak nie gra, to znaczy tyle że za 2 dni sam odpadnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.08.2011 o 21:21, qrex napisał:

Po stwierdzeniu takim jak nam zaserwowałeś kilka postów temu ''''ja nigdy bym nie mordował
windowsa, gdybym był w mafii'''' poznał bym w ciemno że to ty. Tak samo jak kindziuka
po wytypowaniu cię na kandydata do linczu, z zupełnie nie klejącą się analizą. Więc tak.
Każdy ma mniej, lub bardziej wyróżniający się styl gry. Ty należysz do tej drugiej kategorii.


Jeśli zaliczamy pewne ideały i wizję gry jako styl, to masz rację. Osobiście przez styl raczej rozumiałem sposób wypowiedzi, sposób szukania mafii i własnej prezentacji w rozgrywce :)

Dnia 04.08.2011 o 21:21, qrex napisał:

Być może. Tylko po co stwierdzenie ''''nie chcesz być taką osobą'''' :P


"Natomiast sensowną będzie osoby, która i tak nic nie wniesie do gry (Nie chcesz być tą osobą : >) " Było to stwierdzenie do ogółu, aby nie były takimi osobami, bo czeka ich marny koniec.

Dnia 04.08.2011 o 21:21, qrex napisał:

Zawsze możesz zmienić więc to nie problem. Tak tylko odwlekasz sytuację i wszyscy rzucimy
się na koniec głosowania co wróży, tylko większym chaosem. Chaos sprzyja mafii. A ty
jako pewny miastowy ( w końcu nigdy byś nie zabił windowsa) chcesz się mu z pewnością
przysłużyć. Czemuż więc zwlekasz?


Aby nie oddać głosu na osobę, która nie powinna go dostać. Nie chcę potem tego odkręcać i słuchać Waszych teorii spiskowych co moje odkręcanie może znaczyć (Apropo, po napisaniu tego posta zabiorę się już za typowanie osoby do linczu)

Dnia 04.08.2011 o 21:21, qrex napisał:

Nawet przez chwilę nie zakładałem że na nią zagłosujesz :)


:)

Dnia 04.08.2011 o 21:21, qrex napisał:

Bardzo możliwe że nie. Choć trzeba się naszego magistra zapytać, czy potwierdził swoją
grę. Stylu w tej edycji tego gracza, już raczej nie poznasz. Tak że radził bym wyrzucić
go z głowy na czas tej edycji bo prawdopodobnie dzisiaj go pożegnamy.


:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.08.2011 o 21:25, kindziukxxx napisał:

raczej wygląda że nie wie o edycji, albo nie ma go fizycznie, bo maila mu wysłałem a
MG pisał do niego na gg, a mafia go nie ubije jak myśli, bo jak nie gra, to znaczy tyle że za 2 dni sam odpadnie.

Pozwolę sobie zacytować tobie kawałek regulaminu
5. „Czy brak głosowania będzie karany?”
- Tak. Ale tylko jeśli nie zagłosujesz dwa razy.
Jeżeli nie zostanie oddany głos i cały dzień nie ujrzę ani jednego posta, ani jakiejś przekonującej wymówki od danej osoby ta osoba automatycznie wylatuje.

Wniosek? Jeśli HGB będzie respektował ten punkt regulaminu, żegnamy się z tym graczem już dziś. Możliwe jednak, że ze względu na specjalne okoliczności, jeszcze dzisiaj przeżyje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.08.2011 o 21:30, qrex napisał:

> raczej wygląda że nie wie o edycji, albo nie ma go fizycznie, bo maila mu wysłałem
a
> MG pisał do niego na gg, a mafia go nie ubije jak myśli, bo jak nie gra, to znaczy
tyle że za 2 dni sam odpadnie.
Pozwolę sobie zacytować tobie kawałek regulaminu
5. „Czy brak głosowania będzie karany?”
- Tak. Ale tylko jeśli nie zagłosujesz dwa razy.
Jeżeli nie zostanie oddany głos i cały dzień nie ujrzę ani jednego posta, ani jakiejś
przekonującej wymówki od danej osoby ta osoba automatycznie wylatuje.

Wniosek? Jeśli HGB będzie respektował ten punkt regulaminu, żegnamy się z tym graczem
już dziś. Możliwe jednak, że ze względu na specjalne okoliczności, jeszcze dzisiaj przeżyje.

Daj mu jeszcze czas na wymówkę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

* * * * *
Najpierw mały off-top: Legia w IV rundzie! :]
* * * * *

A teraz przechodzi do gry:

Prido - w sumie z ciekawością czekałem na twój post, liczyłem, że może on wniesie coś dodatkowego, ciekawego do gry i cóż:

Dnia 04.08.2011 o 20:25, Prido napisał:

Śmierć windowsa wskazuje jednoznacznie, że nie jestem w mafii, bo jak już wielokrotnie mówiłem, nigdy nie
zabijam tak szanowanych graczy :). Nie spodziewam się, że mi uwierzycie, ale może za kilka(naście?) gier sami
się o tym przekonacie.


Cóż, o to się już bodajże qrex przyczepił. Ja powiem tylko tyle, że na słowo w tej grze wierzyć nikomu nie zamierzam, no może poza katanim, jeśli ujawni się bez żadnych dziwnych akcji. Powiem tylko tyle, że postaram się wyczuć twoją rolę po twojej postawie, nie po deklaracjach, co jest chyba logiczne. Wiadomo, że możesz być bardzo pomocny miastu, dlatego na razie nie mam zamiaru na Ciebie głosować - taka różnica w stosunku do postawy kindziukxxxa, który jednak chcąc zostawić Ciebie w grze woli przy okazji poczęstować Cię linczem...

Dnia 04.08.2011 o 20:25, Prido napisał:

Jeśli chodzi o osobę do zlinczowania. Osobiście głosowałbym na kogoś nieaktywnego, lub rzadko/marnie
udzielającego się. Chwilowo intuicja mi nic nie podpowiada, ale jeśli chodzi o osoby z czołówki piszących,
żadnej z nich nie widzę w roli... zlinczowanego :)


Generalnie zawsze to jest jakieś rozwiązanie. Niemniej jednak póki co poza rzuconym hasłem żadne sensowne kandydatury nie zostały wymienione. Ja osobiście - o ile przeżyję mord, gdyż po wyeliminowaniu windowsa można się ''w nocy'' różnych rzeczy spodziewać - bardziej ''przykleję'' się do małomównych od jutra. Długotrwała małomówność może być już bowiem celowa. Tak czy inaczej przynajmniej jeden z mafiozów powinien starać się być w miarę aktywny, aby orientować się w bieżących wydarzeniach na forum.

Dnia 04.08.2011 o 20:25, Prido napisał:

Popiszcie coś jeszcze, bo chwilowo cierpię na zmęczenie dniem (Nie musicie mnie rozbudzać głosami na mnie) i
brak weny do napisania czegoś sensownego. Do 22 powinny jednak pojawić się jakieś sensowne kandydatury.


Minęła już godzina od tych słów, jakieś sensowne kandydatury się pojawiły w tym czasie?

Z kolejnych postów:

Dnia 04.08.2011 o 20:25, Prido napisał:

może mafia myśli podobnie i będzie na tyle uprzejma, że pozbędzie się Kindziuka za nas?


Szanse na to moim zdaniem nie są raczej zbyt duże (chociaż kto wie, co tym razem wymyślą zdrajcy), gdyż kindziukxxx:
a) może być mafią, a sam siebie nie zabije,
b) już teraz rzucił się w oczy, niewykluczone więc, że wątpliwości wokół jego osoby zaczną z każdym kolejnym dniem narastać, a taki gracz to skarb i zarazem świetna tarcza dla mafii.

Dnia 04.08.2011 o 20:25, Prido napisał:

Kindziuk, powiedz: Czy jesteś w mafii? Tylko tak szczerze...


Jak już pisałem, na słowo nie uwierzę, a poza tym generalnie nic to nie wniesie, gdyż jako mafia przecież też pisałby, że nie jest w mafii.

Do reszty

Pisałem to już o 20:05, ale jeszcze raz powtórzę - jeżeli role są autentycznie losowane, to kolejne losowania nie wpływają na to, że szanse któregoś z graczy w kolejnych próbach na otrzymanie jakiejś roli gwałtownie się zmieniają, gdyż są one niezależne od siebie. W związku z czym zawsze będą one wynosić 2/ilość graczy w edycji.

Poza tym zostawmy już temat Alexei''a - jeżeli może on wypaść z gry z powodu swojej nieaktywności, to tym bardziej nikt nie powinien na niego teraz głosować.

* * * * *
Wybaczcie opieszałość, ale ciężko się jednocześnie je, ogląda mecze polskich drużyn piłkarskich w europejskich pucharach oraz czyta i pisze posty w FM. :]
* * * * *

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Odnośnie moich spostrzeżeń na bieżąco. xSky napisał:
"- Matulo moja, przed chwilą patrzył się na mojego wacka, a teraz... też się patrzy tylko z innej strony. "
Jeśli on jest w mafii, to... cóż. Ma dziwne upodobania...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Póki co:

0.
1. rob006 - kindziuk
2. kindziuk - Prido
3. Zendemion - Zurris
4. Avalon
5. Asthariel - Zendemion
6. Alexei Kaumanavardze ???
7. qrex - XSky0
8. Fiarot
9. Prido
10. Winry
11.Zurris
12. XSky0


Nuuuda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.08.2011 o 21:27, Prido napisał:

Jeśli zaliczamy pewne ideały i wizję gry jako styl, to masz rację. Osobiście przez styl
raczej rozumiałem sposób wypowiedzi, sposób szukania mafii i własnej prezentacji w rozgrywce

O to, to.Czyli ''''sposób wypowiedzi i własnej prezentacji w rozgrywce'''' to idealnie twój przypadek :)
To że mówisz nie linczuje windowsa to własna prezentacja, a nie ideały. Ideały by były, gdybyś naprawdę tego nie robił ;P .Co do szukania mafii, to trudniej powiedzieć bo możesz mieć własną strategię której nie ujawnisz na forum, a to co powierzchowne ciężko uczciwie ocenić. Acz to się jeszcze zobaczy.

Dnia 04.08.2011 o 21:27, Prido napisał:

"Natomiast sensowną będzie osoby, która i tak nic nie wniesie do gry (Nie chcesz być
tą osobą : >)
" Było to stwierdzenie do ogółu, aby nie były takimi osobami, bo
czeka ich marny koniec.

''''Nie chcesz być taką osobą'''' w dyskusji ze mną odbieram jak typowy przykład zwrotu ad persona. I dalej tak będzię. Użył byś innego zwrotu albo przynajmniej byś sobie darował emotikonkę :P

Dnia 04.08.2011 o 21:27, Prido napisał:

Aby nie oddać głosu na osobę, która nie powinna go dostać. Nie chcę potem tego odkręcać
i słuchać Waszych teorii spiskowych co moje odkręcanie może znaczyć (Apropo, po napisaniu
tego posta zabiorę się już za typowanie osoby do linczu)

Pierwszego dnia? Przesadzasz. Nikt aż tak bardzo ciebie linczować nie chce. Pierwszy głos nigdy nie jest ostateczny. Co więcej inni głosy zmieniać mogą i uchodzi im to na sucho, ale tobie nie? Oj cosik kręcimy, chyba że sam się zgeassowałeś :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Większość Twoich słów odnosiła się do moich żartobliwych wypowiedzi. Co prawda to co napisałeś było prawdą, ale raczej zbędną, bo każdy zdawał sobie z tego sprawę :) Jeśli chodzi o sprawę braku linczu z mojej strony, wynika to z powyższych. Jak widzisz sporo się udzielałem i przez to nie znalazłem czasu by przyjrzeć się graczom (Co aktualnie nadrabiam).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.08.2011 o 21:39, qrex napisał:

Oj cosik kręcimy, chyba że sam się zgeassowałeś :)


Wierz mi, wielokrotnie widziałem dyskusję na temat zagrywki osoby typu Wayzin albo win0, który w ostatnie 5 minut zmienia głos.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobra, czas nagli, a poza tym częściej spoglądam teraz w telewizor aniżeli na forum, także nie będę już chyba dłużej zwlekał.
Logiczna zasada gry w FM stanowi, że jeżeli nie chce się kogoś wyeliminować, to się na niego nie głosuje i na odwrót. Tymczasem kindziukxxx nie chce się pozbywać Prido w linczu, lecz mimo to na niego głosuje. Co prawda nie obserwuję gry tego gracza tak wnikliwie, żeby stwierdzić jak pozostali, iż czyni on tak średnio przynajmniej co drugą edycję, wiem jednak jak zagrał ostatnio i kim wtedy był. A że historia lubi się powtarzać...

*****************************

Lincz ==> kindziukxxx

*****************************

Co prawda myślałem jeszcze nad Zurrisem ze względu na to, że w swoim fabularnym poście wczoraj o 23:22 nijak nie odniósł się do mordu na windowsie, ale to chyba już byłoby zbyt wielkie czepianie się z mojej strony, być może będzie jeszcze okazja przyjrzeć się Zurrisowi bliżej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.08.2011 o 21:42, Prido napisał:

Wierz mi, wielokrotnie widziałem dyskusję na temat zagrywki osoby typu Wayzin albo win0,
który w ostatnie 5 minut zmienia głos.

Tak oczywiście. Tyle że to nigdy nie było pierwszego dnia, więc twoje obawy są nieuzasadnione. Po drugie wynika to z potencjalnego zagrożenia ich jako graczy. To był tylko słaby argument na podczepienie się żeby mieć cokolwiek na ich lincz. Po trzecie jak ciebie będziemy chcieli zlinczować to mimo idealnej gry się nie uratujesz. Po czwarte, o ile nie jesteś w mafii nie powineneś tak bardzo obawiać się swojej śmierci. Mówiąc łagodnie, twoje argumenty mnie nie przekonują. Ale to tylko moje zdanie i na razie linczować ciebie nie chcę. Jak wybijemy wszystkich udzielajacych się graczy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Osobiście na lincz proponuję jednego z graczy: xSky, Avalon, Zurris lub Rob (Ten ostatni chyba najmniej). Jest to dość wygodne z mojej strony, bo wymienieni gracze relatywnie mało się udzielali w dniu dzisiejszym. Moja decyzja jednak wynika z realnego braku pomysłu na dobry lincz i niechęci do linczowania osób, które dziś się wypowiadały. Po prostu osobiście odniosłem wrażenie, że te osoby są bardziej niewinne niż winne i nie zasługują na śmierć w dniu dzisiejszym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bleh. Czepiasz się mnie, że nie oddałem głosu tylko z tego powodu, że sporo się udzielam na forum(wielu nie oddało, tylko oni niewiele piszą). Taki już jest mój styl gry, zobacz sobie poprzednie edycje. Nigdy się nie paliłem do szybkiego głosowania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A czy tylko mi wydaje się lekko podejrzane zachowanie Zendemiona, który broni się przed moim głosem, mimo, że przy pierwszym głosowaniu to praktycznie strzał, i nikt inny nie oddał na niego głosu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czyli rozumiem że będziesz oddawał codziennie swój głos na kilka minut przed rozstrzygnięciem? Nie wiem skąd u ciebie to zamiłowanie do pomagania mafii. Raczej nik dobrego z tego, wyniknąć nie może. Twój styl gry. Ja się nie wtrącam. Co nie oznacza że odpuszczę sobie narzekanie :P A całkiem serio myśląc logicznie, nie jest to dla mnie zrozumiałem. Logika jest ważna, a w tym zachowaniu jej nie widzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.08.2011 o 21:52, Asthariel napisał:

A czy tylko mi wydaje się lekko podejrzane zachowanie Zendemiona, który broni się przed
moim głosem, mimo, że przy pierwszym głosowaniu to praktycznie strzał, i nikt inny nie
oddał na niego głosu?


Równie dobrze może się bronić, bo nie chce znowu odpaść jako pierwszy. Ponadto znając nasze upodobania do wywalania niedoświadczonych graczy (Ot choćby teraz skłaniam się ku xSky, bo wiem, że po pozostałych mogę oczekiwać czegoś ciekawego, a chwilowo nikt mi się nie wybija jako kandydat do linczu) może realnie się bać, że znowu szybko odpadnie. To nie takie proste...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.08.2011 o 21:54, qrex napisał:

Czyli rozumiem że będziesz oddawał codziennie swój głos na kilka minut przed rozstrzygnięciem?
Nie wiem skąd u ciebie to zamiłowanie do pomagania mafii. Raczej nik dobrego z tego,
wyniknąć nie może. Twój styl gry. Ja się nie wtrącam. Co nie oznacza że odpuszczę sobie
narzekanie :P A całkiem serio myśląc logicznie, nie jest to dla mnie zrozumiałem. Logika
jest ważna, a w tym zachowaniu jej nie widzę.


To akurat wynikło z późnej pory mojego powrotu do domu i udzielania się na forum w trochę innych kwestiach niż kandydaci na linczu. Wbrew pozorom jednak ta cała nasza paplanina może mi się później przydać, w celu rozstrzygnięcia kto z Was jest winny lub nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No cóż. Nikt nowy nie udziela się w temacie, a xSky będzie mi najmniej żal. Sorry.

=============

Lincz ==> xSky0

=============

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się