Domek

Forumowa Mafia

60875 postów w tym temacie

Zgadzam się. Cerm, jeśliś katanim - przyznaj się nie brnąc dalej w ukrywanie się poprzez agresywne oskarżanie boogiego. Jestem za tym, żeby katani, jeśli może nam powiedzieć coś więcej, niż "Fiarot jest niewinny" i obojętnie kto to jest, ujawnił się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mała rada dla naszego obrońcy, ukrytego gdzieś pośród naszych szeregów - ujawnij się - inaczej czekają nas same problemy. Jutro może Cię z nami już nie być a ktoś wykorzysta okazję i się za Ciebie poda a wtedy jak owieczki do swojego pasterza podążymy za jego mieczem. Lepiej więc znać prawdę teraz. Przy okazji narobimy chaosu w głowach prześladowców i będziemy mogli skupić się na toczącej się cały czas walce .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 15.01.2008 o 20:24, Fiarot napisał:

Hę? O co Ci chodzi z tym przeciwstawianiem się remisowi? Podwójny remis jest śmiertelny dla
obu w nim wskazanych osób. Remis przegraną dla miasta? Jakim cudem? Wpadasz, od razu rzucasz
się na Bogajewa, nie odpisujesz na inne posty... Robisz zamęt celowo czy tak już masz?


Wróciłem z niemiec - siadłem do kompa i zobaczyłem następnego posta B00giego z jadem do mnie - teraz nadrabiam stracony czas - ospisałem na jego post bo kuł w oczy, może zdąże odpisać na inne:)

Co do remisu w głosowaniu remis nikt nie ginie (mafia zabija kogoś) dzień stracony na następny dzień miasto musi kogoś zabić - ogranicza sie tylko do tych którzy mieli remis to logicze cały dzień wałkują remisowców - ludzie są wkurzeni- nieistotne na kogo głosowali głosują na "remisowców" miasto traci 2 dni na lincz przy czym z głosownaia w 2 dniu nic nie wynika wszyscy głosuja na jakąś opcje - mafia dołącza sie do obojetnie której jest nie do wykrycia i za bija następnego- rozumiesz?

--
Cerm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.01.2008 o 20:35, CermatoX napisał:

Co do remisu w głosowaniu remis nikt nie ginie


To się już robi parodia... Masz cytat z regulaminu: "W przypadku remisu dwóch osób giną dwie osoby, w przypadku remisu więcej niż dwóch osób - nie ginie nikt." Więc kto ma rację?

Jesteś naszym obrońcą czy nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a widzisz znowu brak wiedzy regulaminowej - jezeli gina wszyscy remisowcy - to i tak w plecy - no chyba że w remisowacach będzie mafiozo- im mniej mieszkańcó tym mafia bardziej happy a tak BTW jakby każdy na każdego zagłosował to co -piękana katastrofa? Zbiorowe samobójstwo?

--
Cerm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.01.2008 o 20:40, CermatoX napisał:

a widzisz znowu brak wiedzy regulaminowej - jezeli gina wszyscy remisowcy - to i tak w plecy
- no chyba że w remisowacach będzie mafiozo- im mniej mieszkańcó tym mafia bardziej happy a
tak BTW jakby każdy na każdego zagłosował to co -piękana katastrofa? Zbiorowe samobójstwo?


Ponownie regulamin. "W przypadku remisu dwóch osób giną dwie osoby, w przypadku remisu więcej niż dwóch osób - nie ginie nikt." :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.01.2008 o 20:38, glizda101 napisał:

Cytat z regulaminu:
"W przypadku remisu dwóch osób giną dwie osoby, w przypadku remisu więcej niż dwóch osób -
nie ginie nikt."
:)


Dlaczego tylko 2 - przeciez nietrudno sobie wyobrazić remis z wiekszą ilością osób?

--
Cerm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.01.2008 o 20:40, CermatoX napisał:

a tak BTW jakby każdy na każdego zagłosował to co -piękana katastrofa? Zbiorowe samobójstwo?


Cholera.

"w przypadku remisu więcej niż dwóch osób - nie ginie nikt."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobra, ja mam dość... stawiam pytanie, nawet dwukrotnie, niestety adresat udaje, że nie widzi. Może to go pobudzi do odpowiedzi:

*************************

Lincz ==> CermatoX

*************************

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.01.2008 o 20:41, glizda101 napisał:

> a tak BTW jakby każdy na każdego zagłosował to co -piękana katastrofa? Zbiorowe samobójstwo?


Cholera.

"w przypadku remisu więcej niż dwóch osób - nie ginie nikt."


Czyli moja odpowiedz w przypadku remisu wiecej niz 2 osob jest jak najbardziej dobra i chyba wyjasnia moj stosunek do remisów?

W obu przypadkach mafia jest do przodu

--
Cerm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oj Cerm gubisz się :) Jednocześnie nie odpowiedziałes na kluczowe pytanie. Czyżby mała narada z mafijnym partnerem? ;>

<znów pluje jadem>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.01.2008 o 20:43, Fiarot napisał:

Dobra, ja mam dość... stawiam pytanie, nawet dwukrotnie, niestety adresat udaje, że nie widzi.
Może to go pobudzi do odpowiedzi:

*************************

Lincz ==> CermatoX

*************************


Fiarot- tu nie chodzi o to kim jest katani - katani być może sprawdził siebie pierwszego dnia - a moze sie sprawdzić/obronić tylko raz- nie sądzisz że to by było samobójstwo? Jeżeli nic nie odkrył to i tak ma sukces uratował Ciebie- więc czemu nie dacie mu pracować dalej? przecież to nielogiczne - i bardzo bez sesnu ujawniac sie tuz przed linczem na koniec dnia gdy za chwile mafia bedzie robic swoje harce...

--
Cerm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.01.2008 o 20:44, CermatoX napisał:

Czyli moja odpowiedz w przypadku remisu wiecej niz 2 osob jest jak najbardziej dobra i chyba wyjasnia moj stosunek do remisów?


Napisałeś - "jakby każdy na każdego zagłosował to co -piękna katastrofa? Zbiorowe samobójstwo?" No właśnie nie zbiorowe samobójstwo, tylko przeżycie wszystkich remisantów, rozumiesz?

Dnia 15.01.2008 o 20:44, CermatoX napisał:

W obu przypadkach mafia jest do przodu


Jeśli będzie tylko mord (więcej niż dwuosobowy remis) zyskują mieszkańcy, bo dzień do przodu. Jeśli zginą w linczu dwie osoby, w tym jeden mafiozo (na co szansa jest duża) - zyskują mieszkańcy, bo jutro łatwiej będzie typować. Damn.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.01.2008 o 20:43, Fiarot napisał:

Dobra, ja mam dość... stawiam pytanie, nawet dwukrotnie, niestety adresat udaje, że nie widzi.


Czytam Twój dialog(monolog?) z Cerm''em i coraz bardziej wydaje mi się, że jest on zdrajcą. Gdyby był katanim raczej by uległ prośbą i ujawnił się. Może nie robi tego, bo ma jakiś plan? Fajnie by było jakby miał, ale czasu już nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.01.2008 o 20:47, CermatoX napisał:

Fiarot- tu nie chodzi o to kim jest katani - katani być może sprawdził siebie pierwszego dnia
- a moze sie sprawdzić/obronić tylko raz- nie sądzisz że to by było samobójstwo?


Kolejny cytat z regulaminu: "Katani może sprawdzić jedną osobę nie częściej niż dwa razy." Dwa, a nie jeden. Dobra, oblałeś test, nie jesteś katanim tylko zdrajcą i grasz na czas walcząc o przeżycie.

Propozycja - chodźcie uwalmy Cerma i kogoś jeszcze, kogoś z trójki Upiór, Seba, Yarr ze wskazaniem na tego pierwszego z tej trójki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cerm się gubi, nie wiem czemu, mógłby powiedzieć, nie , nie jestem i po sprawie. Przeciąga to wszystko i odciąga nasz wzrok od istotniejszych spraw. Dzięki temu zdrajcy mają czas na naradę.
Glizz Dorr - z jakiej racji mieszkańcy są do przodu , gdy mord się pojawia a linczu nie ma !? Czyżby partnerzy się w emocjach gubili ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Panowie to chyba najwyższy czas na podjęcie decyzji czy doprowadzamy do remisu czy nie jeżeli tak to pomiędzy kim i chyba pora zacząć to robić. Co do Ciebie Cerm to ten przypadek wyjaśniał już wcześniej Fiarot... W skrócie obojętnie jaki remis, ale podwójny jest nam na korzyść... Zatem jak się decydujemy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.01.2008 o 20:47, glizda101 napisał:

Jeśli będzie tylko mord (więcej niż dwuosobowy remis) zyskują mieszkańcy, bo dzień do przodu.
Jeśli zginą w linczu dwie osoby, w tym jeden mafiozo (na co szansa jest duża) - zyskują mieszkańcy,
bo jutro łatwiej będzie typować. Damn.


zapominasz że mafia zabije 2 razy a miasto we własnym sosie podzielone miedzy remisowców grałem w edycji gdzie było 3 remisowców (wszyscy niewinni) zanim miasto zagłosowało na każdego po kolei mafia już wygrała

--
Cerm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się