Domek

Forumowa Mafia

60875 postów w tym temacie

*****************************
Po pierwsze: przepraszam wszystkich. Pisałem ostatniego posta dwie godziny, bo najpierw dzwoniła dziewczyna, a potem kumpel ;) Dlatego nie przeczytałem, że już akcja z farmą miała miejsce. Ale informacje o broni są aktualne :)

Co do głosowania na Ciebie. Powody chyba podałem jasno. To, że Furr poszedł za Twoim przykładem wydało mi się podejrzane i z Was dwóch to on bardziej mi tym podpadł. Natomiast analiza Waszych wypowiedzi sprawiła, że znalazłem Twój tekst o medykach. To wydało mi się dziwne, jakbyś odwracał uwagę. Dlatego oddałem głos na Ciebie. Dzisiaj jak widzisz mam głównego podejrzanego. Jest nim Shudo. Powody też podałem jasne. Chyba, że ktoś nadal twierdzi, że nie wnoszę niczego do gry...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja Ci wytłumaczyłem dlaczego bo chciałem pozwiązać swój post troche z fabułą. NIe sugerowałem że kolejnym celem będzie medyk lub cokolwiek z tym związane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak, macie czas do jutra do 17. Piszę to drugi raz a Upiór mnie nie słucha :P
BTW: Jest już po ataku na farmę, który poszedł z płatka... nie chcę pisać nudnych postów fabularnych przygotowanych na szybko więc powiem:
jesteście na farmie. Odbiliśmy ja wręcz minimalnym nakładem sił. Jutro jednak ruszamy, aby zniszczyć 88-emki.
Jeśli niszczę w jakiś sposób fabułę to naprawdę sorry ale testy to naprawdę stresujący kawałek chleba(wolałbym naprawdę szturmować plażę Omaha ;) ) i nie mam siły pisać czegoś twórczego. Naprawdę chcę aby już cała edycja trzymała klimat i poziom więc wolę ją przedłużyć niż walić banały(czego przykładem jest średnio-udany post o famirmie, sorki).
Robimy tak: czas do jutrzejszego posta o 18 "w grze" to... 30 minut :) bo zaraz po odbiciu farmy, ruszamy na 88-emki. Więc nie piszcie jutro, że spał, był na warcie itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zurris siedział na skrzynca oaląc papierosa i oglądając co zdziałali.
-Urządzili się tu szwaby nie ma co...-
Zaczął czyścić browninga, co pewien czas podnosząc głowę i przyglądając się kolego m z oddziału przygotowującym się do wymarszu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

*****
Moim typem na dzisiaj będzie Arucard. Prawdopodobnie jutro nie zdążyłbym napisać bo zaraz po lekcjach mam angielski i jestem koło 6 w domu.
Czemu akurat Arucard to wyjaśniałem w moim "wywodzie", ale powtórzę głównie za mała aktywność, wydaje mi się podejrzane, że głosował jako przed ostatni (przed Shudo), zresztą to też wyjaśniałem już.

lincz ==> Arucard

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

*********************
Jeszcze jedno. Pracuję do 18 - 18:30 i najczęściej jestem w domu po 19:00. Moja absencja dzienna jest spowodowana pracą, a nie unikaniem konfrontacji lub milkliwością ;)

*********************

Harry Yeates cieszył się, że farmę odbito bez strat. MG42 faktycznie był tam, gdzie powiedział. W dodatku niektórych zaskoczył...
Tacy "wszystkowiedzący" kolesie jak Shudo zawsze go irytowali. Niestety musiał być z tym człowiekiem w jednym oddziale i nic nie mógł na to poradzić. Pozostawało jedynie się z tym pogodzić i gościa olewać. Shudo sądził zapewne, że zjadł wszystkie rozumy. Wszystko co powiedział o Yarrze można było przypisać jemu.

*************************************************************************************
Shudo mało mówi, stara się nie rzucać w oczy... i? Wczoraj nagły atak. Dzisiaj powtórka. Albo kapral Shudo nie myśli i nie analizuje, albo jest zdrajcą. Ktoś zasugerował, że być może coś wie. Znaczyłoby to, że jest katanim. Jeśli oddaje dwa razy głos na mnie, to od razu mówię, że dla mnie katanim nie jest. No, chyba, że mnie jeszcze nie sprawdził. W takim razie nie myśli ;) Póki co, wersja, że jest zdrajcą najbardziej mnie przekonuje. Będąc zdrajcą na pewno wie wszystko [oprócz tego kto jest katanim] i dlatego upiera się przy mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Walt Gierz przemyślał sobie wydarzenia ostatnich dni. Nadal wiedział wielkie gówno. Ale głupotą byłoby zmienianie taktyki. Postanowił konsekwentnie postępować, no chyba, że coś drastycznie zmieni jego poglądy.

*****
LINCZ ---> Shudo
Zastanowił mnie wczorajszy głos Shudo na Yarra. Tak jakby liczył, że z pomocą linczu pozbędzie się doświadczonego gracza. To by pasowało do mojej teorii, że jeden z mafiosów jest wyjadaczem. Niestety jest to błądzenie po omacku i pewności nie mam. Ale głos jest ostateczny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jozeph ucieszył się, że zajęcie farmy tak łatwo im poszło. Postanowił odpocząć chwile przed jutrzejszą wyprawą.

************************

Teoria Yarra wydaje się dość prawdopodobna. Shudo wydaje mi się podejrzany. Jako 2 mafioza obstawiał bym nie WoWmena ale kogoś kto się mało udziela i stara się być niewidoczny np. Arucard albo Kartel. Mogło by być tak, że Shudo zbiera wszystkie podejrzenia a 2 mafiozo po cichu wszystkich wykańcza. To jest tylko moja teoria, z głosem poczekam do jutra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzisiejsze odbicie farmy poszło bez najmniejszego trudu i co najważniejsze bez żadnych strat. Teraz nastąpi trudniejsza część zadania rozwalenia 88emek. W tej krótkiej przerwie którzy wszyscy wykorzystywali na skontrolowaniu stanu amunicji i na kilka minutach spokojnego oddechu panowała atmosfera wzajemnego niedowierzania i szukaniu szpiegów.

**
Trzymam się dalej twardo oskarżeń w stosunku do całej trójki czyli Yarr, Walgierz, Upiór
1. Ciągłe zmienianie zdania jeśli nie ma się jakichkolwiek poszlak jest bzdurne tylko zaciemnia cały obraz
2. Zmiana swojego zdania po pierwszym linczu jest bzdurna gdyż większość głosowała strzelając lub kierując się jakiemuś durnemu powodowi.
3. Żaden mafiosa nie da żadnych powodów do zagłosowania na niego przez pierwszych kilka dni.
4. Jeśli już mafiosa by się w jakikolwiek sposób zdradził to starałby się zatuszować swoją wpadkę

Mówiąc że nie wnosisz nic do rozgrywki nie chodziło mi o fabułę tylko o typy, bo pisać można dużo a w potoku słów bardzo łatwo zgubić podejrzenia. Nie jestem KATANIM to tak dla pewności na dalszą grę jak zginę jak prawdziwy katani chciałby się ujawnić. A co do waszej trójki to wiem że potraficie dobrze kręcić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Znowu p****y post się nie dodał i szlag mnie trafił. Nie mam, psia krew, siły i ochoty pisać po raz kolejny tego samego, bo i tak nie dosypiam.

Krótko: Shudo, chrzanisz głupoty. Opierasz się na edycji z czasów Mieszka I [42 lub 43 na starym forum, wtedy pierwszy i jedyny raz byłem w mafii] i nie analizujesz zupełnie obecnej edycji. Podejrzewasz mnie, Walgierza i Upiora tylko dlatego, że kiedyś byliśmy w mafii [choć obaj panowie mają już sporo doświadczenie w grze po tej stronie... tyle, że ja ich z tego powodu w obecnej edycji nie podejrzewam]. Twoje punkty są nic nie warte. W poście, który napisałem i który dzięki uprzejmości CDP się nie dodał odniosłem się do każdego z nich i wszystkie obaliłem. Teraz nie chce mi się tego powtarzać, bo jestem delikatnie mówiąc wściekły na możliwość dodawania postów na tym forum.
Na koniec: nie nowina, że nie jesteś katanim. Gdybyś był to nie głosowałbyś na mnie. To dla mnie proste i jasne. Zastanów się nad swoimi punktami i sam zobaczysz, że nijak się mają do tego co wyprawiasz. Ja szukam mafii i mam zamiar ją znaleźć, a Ty mi to utrudniasz swoimi nonsensownymi zabawami. Chcesz marnować głos, to proszę bardzo. Powiedziałem co miałem powiedzieć i więcej się do Twoich głosów na mnie nie mam zamiaru odnosić. Jeśli ktoś będzie podobnie głosował jak Ty, to moje zdanie na ten temat zna. Zlinczujesz Shudo niewinnego, a wtedy [o ile nie jesteś zdrajcą] zginiesz i Ty i podwójnie osłabisz siły mieszkańców. A jeśli jesteś zdrajcą, to motywy Twojego postępowania są jasne - zliwkidować kogo się da z doświadczonych. Sądzę jednak, że możesz nie być winny, choć profilaktycznie głos na Ciebie dzisiaj zostawiam. Zobaczę czy cokolwiek zrozumiesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.01.2006 o 02:33, Yarr napisał:

Znowu p****y post się nie dodał i szlag mnie trafił. Nie mam, psia krew, siły i ochoty pisać
po raz kolejny tego samego, bo i tak nie dosypiam.

Pisz w wordzie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.01.2006 o 08:17, DonCarleone napisał:

Pisz w wordzie :P


Wiesz, czasami piszę w notatniku, albo robię ctrl+c przed wysłaniem posta, ale czasami o tym zapominam, bo w końcu forum powinno działać, a jakoś nie działa tak jak należy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Swanson oparł się o ścianę i pociągnął z manierki.
- Nie sądzicie, że atak na farmę poszedł trochę za prosto? Biorę pod uwagę możliwość, że Szwaby wiediziały o naszym ataku, a przynajmniej się go spodziewały i nie bronili farmy, żebyśmy pomyśleli, że sobie odpuścili. Nie chcieli zginąć więc szybko się poddali, a gdzieś tam przy osiemdziesiątkach ósemkach czeka na nas jakaś pułapka i niezła jatka. Może to troche zagmatwana teoria, ale myślę, że jak najbardziej prawdopodobna.
Peter wziął kolejnego łyka i popatrzył po towarzyszach, którzy wzajemnie obrzucali się podejrzeniami.
- Niesamowite... - mruknął - Co też wojna robi z ludzi...

****
Wstrzymam się z głosem do wieczora. Teraz podejrzewam trochę Shudo i Arucarda, ale zobaczymy jak się rozwinie dyskusjsa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.01.2006 o 11:14, glizda101 napisał:

****
Wstrzymam się z głosem do wieczora. Teraz podejrzewam trochę Shudo i Arucarda, ale zobaczymy
jak się rozwinie dyskusjsa


*******
No ja podobnie co zresztą wyjaśniałem w moim dłuuugim poście :)
Tylko powtórzę lincz ==> Arucard - resztę podawałem.
Będę koło 7 to póki co narazie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zurris stał przy samochodzie czekając na rozkaz wymarszu, tym razem Browninga miał zaczepionego na prowizorycznym uchwycie z skóry.-Jak wszystko dobrze pójdzie to sie nie urwie-
Po czym zapalił papierosa i zaczął gawędzić z Devilfishem który poczęstował się papierosem i stanął obok

******************
Hmm trudna sprawa ale jednak głos na Arucarda, widziałem bodajże dwa jego posty i trudno mi jest oceniać kim on jest. Moge się mylić ale zarazem może on uważać, że jak niebędzie się wychylał i pisał to spokojnie załatwi swoją prace... Ehh ciężka sprawa
******************

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.01.2006 o 11:14, glizda101 napisał:

****
Wstrzymam się z głosem do wieczora. Teraz podejrzewam trochę Shudo i Arucarda, ale zobaczymy
jak się rozwinie dyskusjsa

Czytaj uważniej posty. Dziś głosować można jedynie do 17. Twój wieczorny głos układu sił nie zmieni.
http://www.gram.pl/forum_post.asp?tid=59&pid=4001

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.01.2006 o 16:04, DonCarleone napisał:

Czytaj uważniej posty. Dziś głosować można jedynie do 17.


Co tak za słówka łapiesz? ;) Chodziło mi o to, że jakoś pod wieczór, może za chwile zagłosuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Swanson pociągnął ostatniego łyak z manierki.
- Chyba za chwile wyruszamy. Przygotujcie się.

*********
lincz -> Arucard, może po prostu mało gada bo nie ma czasu, ale może... cicha woda brzegi rwie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

********************

Dzisiaj dam szansę jeszcze Shudowi zobaczymy co z tego wyniknie.

Lincz --> Arucard
Tłumaczyłem już kiedyś dlaczego go podejrzewam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mike siedział i czyścił swoją broń jednak pewne sprawy nie dawały mu spokoju. Mimo iż wojna była jego życiem i zdążył się z nią oswoić, dzisiejszego dnia oczuwał strach. Miał dziwne przeczucie, że kolejna misja skończy się dla niego źle... W dodatku pozostali żołnierze podejrzewali go o przyczynienie się do śmierci kompanów. Mówi się, że podczas walki nie ma czasu na myślenie... trzeba zabijać, swój czy wróg - żadna różnica. Chyba właśnie tak myśleli pozostali...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się