Domek

Forumowa Mafia

60875 postów w tym temacie

Panowie, nie odbierajmy Fiarotowi co jego. On się stara ciągnąć wszystkich do przodu, ku postępowi. Jednak ja nie dam rady pisać takich postów, poprostu nie potrafię. A geniusz Fiarota polega na tym, że jak widzisz ten jego tekst to wysiadasz, bo on ci tam wywala wszystkie możliwe argumenty i szczęka opada z wrażenia xD

Gdzie ja to widziałem takie długie listy? W zeszłym wieku tej gry bodajże ;)

Na tej liście chyba grałem choć raz ze wszystkimi oprócz numerów 4,5,7 i 17 ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam :)

Tak tylko wpadłem zobaczyć, jak sobie żyje Forumowa Mafia. Furra spotkałem na jednym z komentarzyków do artykułów i tak mnie jakoś naszło. Wszyscy zdrowi? To okej.

Niedługo zagram, bo się stęskniłem. Tak pewnie koło czerwca-lipca, no ale to przecie niedługo.
Pozdrawiam Mafiozów :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>/.../
- Niemniej ostrzegam, nie jest to latwa gra i najlepiej poczytaj najpierw kilka edycji, przed tym "powrotem", cokolwiek to mialo znaczyc. Dodatkowo pomoc moze pierwszy post tego watku: http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=59&tpage=1 . Wszystkich nowych witamy z otwartymi ramionami, mamy nadzieje, ze nie spowodujesz, ze bedziemy musieli znalezc Cie i wyeliminowac w rzeczywistosci, za zbyt slaba gre. Pozdrawiam.

Avalon
A ktos czyta te jego posty z wlasnej woli ??? Ostatnio jak bylem katanim, dopiero Sam mnie do tego zmusil, nigdy wiecej (;

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.05.2008 o 23:53, LifaR napisał:

A ktos czyta te jego posty z wlasnej woli ??? Ostatnio jak bylem katanim, dopiero Sam
mnie do tego zmusil, nigdy wiecej (;

Ja tam ich nigdy nie czytam, poczekam aż ktoś mu odpowie i wtedy tą odpowiedź tylko czytam by wiedzieć o czym pisał mniej więcej. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.05.2008 o 00:08, windows00 napisał:

Hym... Jakie błędne założenia?
Jedyne poważniejsze założenia jakie miałem, wynikały z linczu w którym padł Donki :P
I jakby nie patrzeć założenie o niezgodności linczów mafii akurat było poprawne ;)


No nie do końca ;P . W tamtej swojej pierwszej analizie do Kukowskiego również nic nie miałeś. Poza tym jeśli chodzi o ową niezgodność linczów to sam zauważ, że owszem, brałeś pod uwagę mnie i deiha, czyli osoby, które nie głosowały razem z Donkim na Mattafixxa, ale znowu Kukowskiego jako jedynego gracza z grona tych, którzy głosowali wcześniej na mafiozę, sobie uniewinniłeś ;P .

VBone

Dnia 06.05.2008 o 00:08, windows00 napisał:

W ogóle, to chciałbym się przywitać, bo chyba z rok mnie tu nie było. Więc się przywituję.


A witamy również :] . Tak dokładnie to minęło prawie równo 1,5 roku od twojej ostatniej gry w FM, nie będę zresztą przypominał, kto wówczas za pomocą mordu wykluczył Ciebie z rozgrywki ^^. Miło Ciebie widzieć ponownie po tak długiej przerwie :) .

Donki

Dnia 06.05.2008 o 00:08, windows00 napisał:

Ale powiedzcie sami, że mieliście też dużo szczęścia i mniej argumentów linczując mnie :P


Nie mogę zaprzeczyć, zresztą jeśli chodzi o pozostałą część twojej wypowiedzi podsumowującą poprzednią edycję to w swoim poprzednim poście wypowiedziałem się w bardzo podobnym tonie :] .

Bumber

Dnia 06.05.2008 o 00:08, windows00 napisał:

No, to jak już się wbiłem tym wstępem do wątku, to mogę tutaj jakiś czas zabalować. ;)


Czyżby to znaczyło, że szykujesz się może z zapisaniem się na listę do najbliższej edycji? ;]


* * *
Zauważyłem też, że nieoczekiwanie pojawił się tutaj wątek dotyczący mojej osoby ;] . Cóż, dziękuję Avalonowi za miłe słowa pod moim adresem :) . A jeżeli chodzi o osoby, którym aż taki problem sprawia czytanie moich długich postów to mam poniekąd dla nich ''dobrą wiadomość'' ;P - po tej edycji będę musiał zrobić sobie przerwę od FM, aby zająć się wreszcie obowiązkami w realnym życiu, także będziecie musieli przez jakiś czas radzić sobie beze mnie ;] . Kiedy wrócę aktywnie do gry? Nie wiem, zobaczymy ile czasu mi to zajmie i jak się wszystkie inne sprawy ułożą - czy będzie to jeszcze przed sesją, już po niej na przełomie czerwca i lipca czy też w najgorszym razie już dopiero we wrześniu. W każdym razie nastąpi to zapewne wtedy, gdy będę miał jakiś ''wolniejszy'' dłuższy okres (co rozumiem jako kilka dni z rzędu ;]).
Póki co jednak zgodnie ze wcześniejszą obietnicą daną dawidosowi zapisuję się jeszcze do najbliższej edycji FM i liczę na to, że przejdę bardzo prawdopodobną selekcję ;] . Swoją drogą już dawno nie było rozgrywki, do której zapisałoby się aż tyle osób :) . Czyżby był to wreszcie powrót do starych dobrych czasów, który jakiś czas temu przewidywałem, czy też jedynie taki jednorazowy przypadek? Oby to pierwsze :) . A tymczasem:

MG - Dawidos170

1. rob006
2. VBone
3. deih
4. lordlolek
5. Ashakel
6. Invin
7. Aldarion
8. Alexei Kaumanavardze
9. demrenfaris
10. Sam Fisher
11. Earthshaker
12. windows00
13. Donki
14. Avalon
15. Pablo Querte
16. LifaR
17. Mattafix
18. Kukowsky
19. Liqid
20. Fiarot

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No no no patrze frakwecja jak mnie nie ma dość spora :D Już niedługo koniec maturalnego koszmaru więc może i "milczące widmo: <joke> powróci :P
A na razie wracam do fizyki i matematyki (kalkulator to kalkulator) :d Pozdro dla FMowców :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mamy Fiarota, więc skład kompletny, ale człowiek znowu będzie zgrzytał zębami ze złości jak się nie dostanie. Ja mam wrażenie, że to (jeśli się załapię) będzie moja ostatnia edycja, może nawet przed końcem tego roku szkolnego, bo oceny mam ''wspaniałe''. Narobiłem rodzicom apetytu w podstawówce, a oni chcą więcej, kiedy ja nie potrafię i nie mam takiej ochoty ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.05.2008 o 00:29, Fiarot napisał:

No nie do końca ;P . W tamtej swojej pierwszej analizie do Kukowskiego również nic nie
miałeś. Poza tym jeśli chodzi o ową niezgodność linczów to sam zauważ, że owszem, brałeś
pod uwagę mnie i deiha, czyli osoby, które nie głosowały razem z Donkim na Mattafixxa,
ale znowu Kukowskiego jako jedynego gracza z grona tych, którzy głosowali wcześniej na
mafiozę, sobie uniewinniłeś ;P .

No właśnie :P Tutaj był mój błąd :P
Ale poza uniewinnieniem Kuka założenia były w miarę dobre :P

Alexei Kaumanavardze
Bleee.
Nie Ktulu tylko mafia :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.05.2008 o 14:09, Avalon67 napisał:

Mamy Fiarota, więc skład kompletny, ale człowiek znowu będzie zgrzytał zębami ze złości
jak się nie dostanie. Ja mam wrażenie, że to (jeśli się załapię) będzie moja ostatnia
edycja, może nawet przed końcem tego roku szkolnego, bo oceny mam ''wspaniałe''. Narobiłem
rodzicom apetytu w podstawówce, a oni chcą więcej, kiedy ja nie potrafię i nie mam takiej
ochoty ;)


LoL to tak jak ja...
o Boże... szkoła zabija i to jest prawda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

MG - Dawidos170

1. rob006
2. VBone
3. deih
4. lordlolek
5. Ashakel
6. Invin
7. Aldarion
8. Alexei Kaumanavardze
9. demrenfaris
10. Sam Fisher
11. Earthshaker
12. windows00
13. Donki
14. Avalon
15. Pablo Querte
16. LifaR
17.
18.
19. Liqid
20. Fiarot

Jednak nie będę mógł zagrać, a Matt jak będzie chciał zagrać to się sam zapisze. :P A co do ktulu... to planuję poprowadzić coś w najbliższym czasie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.05.2008 o 16:24, Alexei Kaumanavardze napisał:

Jest okazja zagrać Ktulu a Wy chcecie się w FM bawić:PP

Jak chcę grać w ktulu - wchodzę na #mafię na IRCu :>
Kropka.

No i w czym jest Mafia gorsza od Ktulu? ;>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.05.2008 o 17:26, windows00 napisał:

Jak chcę grać w ktulu - wchodzę na #mafię na IRCu :>

Nie gracie wcale w mafię na IRCu? No bo przecież jak chcesz pograć w mafię, to wchodzisz na forum ;]

Dnia 09.05.2008 o 17:26, windows00 napisał:

No i w czym jest Mafia gorsza od Ktulu? ;>

Bo jest prostsza, mniej urozmaicona i masz mniejsze szanse, że trafi ci się rola, w której będziesz musiał dochodzić kto jest kim i jednocześnie wmawiać innym zupełnie co innego? ;] Ktulu jest fajne co tu kryć, ale wątpię aby tak nagle udało nam się zorganizować edycję, bo po pierwsze - ludzie zapisali się z myślą o graniu w mafię a nie Ktulu, a po drugie - MG zgłosił się na MG z tą samą myślą. :P Mogłoby dojść do tego że wypisałaby się połowa listy. :P Krótko mówiąc - trzeba czekać co tam Kuk wymyśli...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja również myślę o wypisaniu się, bo ktoś musi i tak wypaść, a lepiej, by wypadł ktoś, kto nie może zagwarantować pełnowartościowej gry. Jeszcze to przemyślę, najwyżej się jeszcze raz wpiszę, ale póki co...
MG - Dawidos170

1. rob006
2. VBone
3. deih
4. lordlolek
5. Ashakel
6. Invin
7. Aldarion
8. Alexei Kaumanavardze
9. demrenfaris
10. Sam Fisher
11. Earthshaker
12. windows00
13. Donki
14. Avalon
15. Pablo Querte
16. LifaR
17. Fiarot

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.05.2008 o 17:35, rob006 napisał:

Nie gracie wcale w mafię na IRCu? No bo przecież jak chcesz pograć w mafię, to wchodzisz na forum ;]

Pfff.
Jakie "Wy"? ;>

Dnia 09.05.2008 o 17:35, rob006 napisał:

> No i w czym jest Mafia gorsza od Ktulu? ;>
Bo jest prostsza, mniej urozmaicona i masz mniejsze szanse, że trafi ci się rola, w której
będziesz musiał dochodzić kto jest kim i jednocześnie wmawiać innym zupełnie co innego?

To że coś jest prostsze znaczy, że automatycznie jest gorsze? ;>

Dnia 09.05.2008 o 17:35, rob006 napisał:

;] Ktulu jest fajne co tu kryć, ale wątpię aby tak nagle udało nam się zorganizować edycję,
bo po pierwsze - ludzie zapisali się z myślą o graniu w mafię a nie Ktulu, a po drugie
- MG zgłosił się na MG z tą samą myślą. :P

Nigdzie nie utrzymuję, że Ktulu nie jest fajne, ale wydanie forumowe nie jest tak grywalne jak Mafia czy Ktulu na IRCu.
Przynajmniej w mojej ocenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.05.2008 o 00:29, Fiarot napisał:

A jeżeli chodzi o osoby, którym aż taki problem sprawia czytanie moich długich postów to mam poniekąd dla nich ''dobrą wiadomość'' ;P - po tej edycji będę musiał zrobić sobie przerwę od FM /.../

- Ale coz to za dobra wiadomosc ;] Dla nas to bez roznicy - i tak Twoich postow nie czytamy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.05.2008 o 22:55, windows00 napisał:

Pfff.
Jakie "Wy"? ;>

Wy, którzy się nie znacie i się IRCem kalacie (wow, nie dość że mądre, to to jeszcze się rymuje... :P)

Dnia 09.05.2008 o 22:55, windows00 napisał:

> > No i w czym jest Mafia gorsza od Ktulu? ;>

Automatycznie - nie, ale w tym wypadku - tak ;D

Dnia 09.05.2008 o 22:55, windows00 napisał:

Nigdzie nie utrzymuję, że Ktulu nie jest fajne, ale wydanie forumowe nie jest tak grywalne
jak Mafia czy Ktulu na IRCu.
Przynajmniej w mojej ocenie.

Dla mnie te IRCowe wersje w ogóle nie wydają się grywalne. :P Ja bym tam wolał małą odmianę na forum, bo ilość edycji ktulu można na palcach jednej reki policzyć, a trudno aby coś było grywalne, jeśli tego prawie wcale nie ma ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.05.2008 o 02:02, rob006 napisał:

Wy, którzy się nie znacie i się IRCem kalacie (wow, nie dość że mądre, to to jeszcze
się rymuje... :P)

Następny (po Alexei''u), który przypisuje mi jakieś zdolności rozmnażania się ;P
Tylko ja na razie wyraziłem swoje wątpliwości :>

Dnia 10.05.2008 o 02:02, rob006 napisał:

Automatycznie - nie, ale w tym wypadku - tak ;D

Pfff.

Dnia 10.05.2008 o 02:02, rob006 napisał:

Dla mnie te IRCowe wersje w ogóle nie wydają się grywalne. :P Ja bym tam wolał małą odmianę
na forum, bo ilość edycji ktulu można na palcach jednej reki policzyć, a trudno aby coś
było grywalne, jeśli tego prawie wcale nie ma ;]

Raz - spójrz na nazwę tematu :>
Dwa - skoro ktulu zostało rozegrane tak małą liczbę razy - znaczy nie przyjęło się. Po co więc na siłę wpychać je do tematu? ;>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.05.2008 o 02:09, windows00 napisał:

Następny (po Alexei''u), który przypisuje mi jakieś zdolności rozmnażania się ;P
Tylko ja na razie wyraziłem swoje wątpliwości :>

Mówię ogólnie o braci grającej na IRCu :]

Dnia 10.05.2008 o 02:09, windows00 napisał:

Raz - spójrz na nazwę tematu :>

Spójrz na nazwę kanału :>

Dnia 10.05.2008 o 02:09, windows00 napisał:

Dwa - skoro ktulu zostało rozegrane tak małą liczbę razy - znaczy nie przyjęło się. Po
co więc na siłę wpychać je do tematu? ;>

Bo rozegrać jest ją trudniej, potrzeba więcej graczy (których ostatnio coś brakowało), a MG ma o wiele więcej roboty. Nikt nikomu na siłę nie każe grać w ktulu (przynajmniej na razie :D) i wychodząc z założenia, że próba przeniesienia i spopularyzowania jakiejś gry na forum, to od razu wpychanie jej na silę, to pewnie nie gralibyśmy tu w mafię, tylko umawiali się na partyjki warcabów na kurniku, bo po co na siłę wpychać mafię na forum ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się