Domek

Forumowa Mafia

60875 postów w tym temacie

Jak zapowiedziałem zmieniam nie wiem czemu Aragorn milczy , jak to jego taktyka jako mafi to ssie i tyle

#################################################
Dopuszczam możliwośc zmiany tylko gdyby groziło to remisem .
LINCZ ------------------------> VBONE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hm, no proszę, obaj moi główni podejrzani opowiadają się za remisem... Cóż, jeśli jesteście za remisem, to zaproponowałbym ubicie w nim właśnie was. Ciekawe czy wtedy nadal będzie się wam podobać ta idea. ;) No ale jako że nie jestem za remisem, oddam głos na paweldomara, jako że ma on już jeden głos. Oczywiście może się to zmienić. I wiem, że doprowadzi to do potrójnego remisu, ale znajdzie się w nim przynajmniej jedna osoba, którą podejrzewam o zdradę.

******************
lincz -> paweldomar
******************

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.06.2010 o 21:48, matiz123 napisał:

Hm, no proszę, obaj moi główni podejrzani opowiadają się za remisem... Cóż, jeśli jesteście
za remisem, to zaproponowałbym ubicie w nim właśnie was. Ciekawe czy wtedy nadal będzie
się wam podobać ta idea. ;) No ale jako że nie jestem za remisem, oddam głos na paweldomara,
jako że ma on już jeden głos. Oczywiście może się to zmienić. I wiem, że doprowadzi to
do potrójnego remisu, ale znajdzie się w nim przynajmniej jedna osoba, którą podejrzewam
o zdradę.

******************
lincz -> paweldomar
******************


Po pierwsze - potrójny remis = nikt nie ginie. Po drugie - teraz remis jest podwójny...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 15.06.2010 o 18:45, Zurris napisał:


lincz-->aragorn

*************************************************

Jak jesteś zmieniaj głos bo linczowanie go nie ma sensu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.06.2010 o 21:50, paweldomar1 napisał:

Po pierwsze - potrójny remis = nikt nie ginie. Po drugie - teraz remis jest podwójny...

Wiem, nie odświeżyłem tematu przed dodaniem posta. Hm, teraz w remisie są obie osoby z grupy "niedemowej". :] Cóż, Phelela, chyba jesteś zmuszony zareagować. :) No chyba że aragorn odda wreszcie głos.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.06.2010 o 21:55, matiz123 napisał:

> Po pierwsze - potrójny remis = nikt nie ginie. Po drugie - teraz remis jest podwójny...

Wiem, nie odświeżyłem tematu przed dodaniem posta. Hm, teraz w remisie są obie osoby
z grupy "niedemowej". :] Cóż, Phelela, chyba jesteś zmuszony zareagować. :) No chyba
że aragorn odda wreszcie głos.

A czemu nie wy ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.06.2010 o 21:57, VBone napisał:

> A czemu nie wy ?
Nie chciałeś remisu, więc teraz go przełam

A może ktoś inny pownien to zrobić głosując na ciebie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.06.2010 o 21:56, Phelela napisał:

A czemu nie wy ?

Ja jestem skłonny zagłosować na VBone''a, ale to da znowu remis. Jak widzisz, ja nie jestem w stanie niczego zrobić. No chyba że zagłosuję na siebie, wtedy na pewno remisu nie będzie, ale to by było po prostu głupie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Eh , nie po mojej myśli . Byłbym za tym żeby dziś padł VBone

Ale mus to mus


##################################################


LINCZ ============> Paweldomar1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.06.2010 o 22:00, Phelela napisał:

Y za dużo linczy nie ogarniam jak się rozkładają głosy . Mam nadzieje że nie zassałem
-.-

3 na mnie, 2 na matiza, 1 na aragorna. Nie ma głosu aragorna, więc idzie autolincz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieję, że podjąłeś dobrą decyzję. A już na pewno mogę powiedzieć, że nie podjąłeś złej. ;) Jeśli dożyję do jutra (co jest prawdopodobne, bo mafia ubije raczej Spidera, który jest pewnym niewinnym), to raczej będę głosował na VBone''a. Cóż, trzeba czekać na wiadomość, czy Pasza był kretem...

I nie zassałeś, paweldomar dostał trzy głosy. No chyba że ja źle liczę. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.06.2010 o 21:59, Phelela napisał:

LINCZ ============> Paweldomar1


Jeśli się pomyliłem co do niego, to jutro zapewne przegracie, głosując na mnie.
Będzie to także dla mnie znakiem, że w mafii jesteście Ty i Matiz. ;] Problem w tym, że tylko dla mnie, bo oczywiście mnie nie wykluczycie. Ew. Zurris gdzieś majaczy, i to też może być coś. Hm, Zurris + Matiz nie wydaje się teraz głupim pomysłem, szczerze mówiąc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.06.2010 o 22:09, paweldomar1 napisał:

Mogę Cię spytać tylko jeszcze, czym się kierowałeś, głosując na mnie? Jestem ciekaw:)

Absolutnie niczym , musiałem wybrać kogoś a ani na ciebie nic nie mam ani na matiza , czysty strzał .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.06.2010 o 22:05, VBone napisał:

> LINCZ ============> Paweldomar1

Jeśli się pomyliłem co do niego, to jutro zapewne przegracie, głosując na mnie.
Będzie to także dla mnie znakiem, że w mafii jesteście Ty i Matiz. ;] Problem w tym,
że tylko dla mnie, bo oczywiście mnie nie wykluczycie. Ew. Zurris gdzieś majaczy, i to
też może być coś. Hm, Zurris + Matiz nie wydaje się teraz głupim pomysłem, szczerze mówiąc.

A skąd jesteś taki pewien że jutra dożyjesz ?? Coś za bardzo pewny siebie jestes , nie pasuje mi to ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się